نمایشگاه/رویداد The Game Awards 2023

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,544
k401947_.png
z672844_.png

2023555 (1).png
گیم اواردز ۲۰۲۳ در 8 دسامبر (17 آذر) در سالن بزرگ Peacock برگزار خواهد شد. هنوز اطلاعات تکمیلی مشخص نشده، اما امسال دهمین سالگرد برگزاری گیم اواردز است و احتمالا شاهد سورپرایزهایی خواهیم بود
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود

نامزدهای بهترین بازی سال
IMG_5776.jpeg

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
به نظر من بین تمام نمایش ها Hellblade 2 خوب بود که آبروداری کرد، یکی هم Exodus بود چی بود اون، باقی از دم آشغال بودن.

Blade هم که چیزی ازش ندیدیم، ولی ومپایر که سوژه فوق محبوب منه، سوم شخص هم که هست دیگه کامل میکنه ترکیب رو. به نظرم اونچه که ردفال میخواست بکنه رو ایشون در میاره.

پ.ن: تم نمایش های امسال کارتونی و دلقک بازی بود یا من اینطور برداشت کردم؟

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
به نظر من بین تمام نمایش ها Hellblade 2 خوب بود که آبروداری کرد، یکی هم Exodus بود چی بود اون، باقی از دم آشغال بودن.

Blade هم که چیزی ازش ندیدیم، ولی ومپایر که سوژه فوق محبوب منه، سوم شخص هم که هست دیگه کامل میکنه ترکیب رو. به نظرم اونچه که ردفال میخواست بکنه رو ایشون در میاره.

در جواب ب پی نوشتت ماکان؛

گمونم همه Gear 5 زدن 😂😂

• Smile
Reactions: Cloud Strife

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
نمیدونم من واقعا توهم برم داشته یا همینه، اما حس میکنم همه نمایش های جف کی. یه تم مخصوص داره. مثلا تو SGF یهو هرچی بازی جمع کرده و نشون میده Horror هست، تو یه شو دیگه همش مالتی پلیر آنلاین میبینیم، دیشب هرچی نشون دادن کارتونی بود! یه مشت دلقک رنگارنگ از اینور به اونور میپریدن!
دقیقا منم همین حسو داشتم و شدیدا حالم داشت از این قضیه به هم میخورد اما گفتم شاید من پیر شدم و اظهار نظر کنم فورا انگ “شما فقط رئال و سینما زده می‌خواید” بزنن تنگمون. ۹۰ درصد محتوای مراسم smartphone material بود. این جف هم شدیدا یه موجود اضافی و سرطانه تو صنعت که گند زده به نمایشای خیلی معنی دارتر مثل E3 که حالت رقابتی خیلی باحالی داشتن. فک کن سازنده zelda totk بیاد جایزه شو بگیره بعد ۳۰ ثانیه بگن برو پایین می‌خوایم اراجیف پخش کنیم.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655

آقا ساخته استدیو moon خیلی خفن بود نمیدونم چرا اسم نمیبرید☹️😐

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
آقا ساخته استدیو moon خیلی خفن بود نمیدونم چرا اسم نمیبرید☹️😐

حقیقتا من دوستش نداشتم. به نظرم موون استدیو از ساخت یه چیز یونیک مثل Ori رفته سراغ یه ایده جنریک و تکراری. واقعا برام نه از نظر گیم پلی جذابیت خاصی داشت، نه ستینگش چیز خاصی بود، نه ویژوالش، و نه کلا هیچی. البته برای من، با نظر شخصی من. من به عنوان یه گیمر فریب خورده که بازی های سینما زده با ویژوال بالا یا اکشن های پر زرق و برق حالش رو جا میارن خیلی نمیتونم ارتباط برقرار کنم با این بازی ها. کلا هم فاکتور نسل بعدی بودن برام مهمه. یعنی برام سوال میشه که چرا بازی ها کماکان تو نسل قبل گیر کردن یا بعضا مثل رونین که همون موقع معرفی هم چیز خاصی نبوده، پسرفت دارن میکنن؟

پ.ن: منباب اون پستی که پاک کردید، سوء تفاهم شد واقعا! گفتم اسم این جناب جف کیلی کلا که یجوریه انگار علی دایی داره صداش میکنه، بعد قرابت معنا داری هم با سطح نمایش داره، پس چه بهتر که من ابتکار به خرج داده و با یه تغییر کوچک، در حد جا به جا کردن ل با ر، هم به ایشون اشاره کنم و هم نظرم نسبت به نمایش رو گفته باشم که کار با یه کلمه در بیاد. همین.

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
حقیقتا من دوستش نداشتم. به نظرم موون استدیو از ساخت یه چیز یونیک مثل Ori رفته سراغ یه ایده جنریک و تکراری. واقعا برام نه از نظر گیم پلی جذابیت خاصی داشت، نه ستینگش چیز خاصی بود، نه ویژوالش، و نه کلا هیچی. البته برای من، با نظر شخصی من. من به عنوان یه گیمر فریب خورده که بازی های سینما زده با ویژوال بالا یا اکشن های پر زرق و برق حالش رو جا میارن خیلی نمیتونم ارتباط برقرار کنم با این بازی ها. کلا هم فاکتور نسل بعدی بودن برام مهمه. یعنی برام سوال میشه که چرا بازی ها کماکان تو نسل قبل گیر کردن یا بعضا مثل رونین که همون موقع معرفی هم چیز خاصی نبوده، پسرفت دارن میکنن؟
خودمم بدجور سینما زده شدم البته😐 این ولی به دلم نشست.در مورد رونین همین نظر رو دارم تعجب کردم بقیه خیلی خوششون اومد.

• Like

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
کلا برای فانتوم لیبرتی هم شده باید یک جایزه به cdpr به عنوان بهترین دی ال سی میدادن ولی چون بخش بهترین دی ال سی در مراسم نبود جای دیگه بهش جایزه دادن ولی متاسفانه با این کار حق بازی هایی مثل گنشین خورده شد.قبلا یادمه توی مراسم های قبلی بخش بهترین دی ال سی بود معلوم نیست چرا امسال نزاشتن؟

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,583
نام
Mehrdad
ارکین واقعا حالمو گرفت، مدت هاست اصلا حوصله این تیپ بازی هارو ندارم (اسپایدرمن باز بهتره و استثناست، اینقدر با کیفیته که میتونم باهاش ارتباط بگیرم، یادش بخیر دوران PSone یه اسپایدرمن بود که ترکونده بودمش) ، استارفیلد اگه طراحی خاصش باعث ناامیدی شد، اما حداقل میدونیم الدر 6 در حال ساخته و طبیعتا باید طراحی ادمیزادی بتزدایی داشته باشه، واقعا حیف، استارفیلد تو خیلی از زمینه ها عملا یک نسل پیشرفت داشته (نسبت به گذشته بتزدا) و متریال بازی واقعا بی نظیر و خفنه، اما طراحی به شدت پخش شده و سندباکس های پر تعداد ولی خیلی وقت ها بی بو و خاصیتش، این پیشرفت هارو به شدت زیر سایه برده و باعث میشه به چشم نیان، مهم ترین نکته مثبت در استارفیلد که به نظرم حقشه براش ستایش بشه، لندسکیپ و منظره های به شدت خفنه، بازی از این نظر به شکل عجیبی غنی هست و واقعا تا هر کسی خودش کشف نکنه و نبینه، متوجه نمیشه (یوتوب البته میشه های لایت های خوبی پیدا کرد)

در واقع اون پکیج جادویی خفنی که بتزدا بهش معروف بود، مهم ترین جزئش که برای استارفیلد به ارث رسیده، همین منظره ها و اتمسفر خفنه، که همینم تحت طراحی سیاره سیاره سیستم سیستم و جدا جدای بازی، تا جد زیادی به چشم نمیاد و جذاب ترین هاش، زیر خروار خروار محتوای عادی پنهان شده و واقعا بعیده همه بتونن بهش برسند، چه برسه ازش لذت ببرند...

جدا از اینا، معرفی بازی های ریترو سگا رویایی بودن!! اینا نسخه جدیدن؟ ریبوت؟ ریمیک؟ هر چی هستند، واقعا خفن ترین خبر تو این سال ها که شنیدم بازکشت شینوبی و گلدن اکس و کریزی تکسی هست، شینوبی که هیچی، عملا از 6 سالگی تو پلی لیستمه و بار ها و بارها شخمشون زدم حتی همین سال های اخیر، ساندترکشم عضو همیشگی پلی لیستمه، مخصوصا Revenge of Shinobi که عاشقشم و خدا میدونه چقدر بازی کردمش و دوسش دارم، کریزی تکسی و گلدن اکس هم همینطور، کریزی که جز یونیک ترین بازی های زمان خودش بود و رو PC ترکونده بودمش، از اون گیم پلی محور های شاد و اعتیاد اور، گلدن اکس هم که دورانی داشت، چه حالی میداد کواپ، هر 3 تا نسخه شو چه رو سگا چه با شبیه ساز رو پی سی، بارها منفجر کردم...

اون پروژه "سوپر گیم" که سگا میگفت، هرچند بعید ولی چه باحال میشه همین احیای ای پی های قدیمی و خفن باشه :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
کلا برای فانتوم لیبرتی هم شده باید یک جایزه به cdpr به عنوان بهترین دی ال سی میدادن ولی چون بخش بهترین دی ال سی در مراسم نبود جای دیگه بهش جایزه دادن ولی متاسفانه با این کار حق بازی هایی مثل گنشین خورده شد.قبلا یادمه توی مراسم های قبلی بخش بهترین دی ال سی بود معلوم نیست چرا امسال نزاشتن؟
احتمال دادن شاید سالهای دیگه بطور متوالی همچین DLC بزرگی نداشته باشیم که این جایزه به روال هرساله تبدیل بشه ، برای همین حذفش کردن.

سال بعد هم احتمالا اکسپنشن الدن رینگ پتانسیل این رو داره که حق یکی دیگه رو بخوره.

Esm-nadaram

Gold User
Jan 9, 2022
676
نام
Woody

دقیقا همه گرافیکا کارتونی شدن.

• Like

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
نو من اسکای قشنگ بد ترین بازی تاریخ بازی های رایانه ایه- 100 سال از عرضه اش گذشت اخرش یک ذره روح و شخصیت و هویت نداشت بعد از 3000000 ترابایت اپدیت و اضافه شدن هزار تا چیز و از اول ریست کردن بازی و تغییر مکانیزم هاش همه از نو و صد بار جشن گرفتن سازنده که بازی الان این پچ انقلابیه و ... ذره ای هویت نداشت بازیش

SogPort

کاربر سایت
Sep 9, 2023
14
این گرافیک کارتونی که میگین جالبه اتفاقا. الان گرافیک واقع گرا به نقظه ای رسیده که استدیوهای متوسط هم توانایی رقابت با پروژه های چند صد میلیون دلاری استدیوهای بزرگ رو ندارن. به جای اینکه بیان یه کاراکتر واقع گرا بسازن که انیمیشن صورتش مثل بازیهای بزرگ نباشه میان سبک های مختلف رو امتحان میکنن. مثلا بازی داشتیم تو مراسم که محیط ها واقع گرا بود و کاراکترها سل شید. این انتخاب سبک های مختلف بصری با توجه به هزینه ها و پیشرفت گرافیک بازیها اجتناب ناپذیره و باید عادت کرد, همونطور که مثلا از یه فیلم اروپایی انتظار جلو های ویژه بلاکباستر هالیوودی نمیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر