The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition | Xbox 360

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
من dlc هاشو بازی کردم خیلی از بازی اصلی تاریکتره فظاش ..میتونی بری رعیس خون اشامارو به کمک دخترش بکشی و خودت بشی خون اشام و یه راه دیگه هم هست که باهاشون همکاری کنی تم بازی خیلی ترسناک شده یه جاهای ادم میبره یهو حس غریبی بهت دست میده مخصوصا با اهنگ گوش نوازش :(این بازی که ادم دوست داره با کله بره تو LCD :x
دوست عزیز تگ اسپویل رو واسه همچین مواردی گذاشتن !

Last edited by a moderator:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
عذرخواهی مراپذیرا باش ای بزرگتر...
من که نسخهء pcش رو بازی نکردم دوستانی که خبردارن بیان یک خبری به این برادردینی ما بدن{نمیخوام دوباره یه کاری کنم سرش گیج بره;-)}
ایشون احتمالا elder scrolls online رو قاطی کردن با اسکایریم :d

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
تنها مشکلی ک با این بازی دارم کمبود وقته :( چیکار کنم با این همه حجم گرفتاری و بازی هایی ک هنوز بازی نشده ..جای مارم خالی کنید :(

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
اقا من معمولیش رو برنرمکس دارم که از تو هارد بازی میکنم

الان اگه برم فقط این دیسک ۲اش رو بخرم حلله ؟؟؟؟
در ضمن ... سیو هام چی میشه ؟؟؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
الان اگه برم فقط این دیسک ۲اش رو بخرم حلله ؟؟؟؟
در ضمن ... سیو هام چی میشه ؟؟؟
آره میتونی فقط دیسک 2 رو بگیری.برای سیو ها هم مشکلی پیش نمیاد و از ادامه اون ها میتونی بازی کنی.
+
فقط دوستان دقت کنید که دیسک 2 لیک شده(نسخه گروه strange)،مشکل داشت و داخل abgx به عنوان بازی xbox 360شناخته نمیشد و وقتی هم توی دستگاه میذاشتی بازی رو فقط play dvd میومد.
یه fix برای یان دیسک 2 اومد که مشکل رو حل میکنه ولی طبق معمول یه سری فروشنده با انصاف همون دیسک 2 مشکل دار رو میفروشن.بازی رو از جای مطمئن بخرید........

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من متوجه نشدم برای DLCها باید دیسک 2رو نصب کنم بعد از روی دیسک 1بازی رو اجرا کنم یا از روی دیسک 2؟
(میخوام ببینم اگه دیسک 2فقط به درد نصب کردن میخوره ساده بگیرم ولی اگه از روش بازی هم میشه کرد برنرمکس بگیرم)

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
من متوجه نشدم برای DLCها باید دیسک 2رو نصب کنم بعد از روی دیسک 1بازی رو اجرا کنم یا از روی دیسک 2؟
(میخوام ببینم اگه دیسک 2فقط به درد نصب کردن میخوره ساده بگیرم ولی اگه از روش بازی هم میشه کرد برنرمکس بگیرم)
فکر کنم شما باید هر دو دیسک رو نصب کنید و از همون دیسک 1 بازی رو اجرا کنید.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
آقایون اساتید:dکمک لازم هستم شدید:dمن نمیوتونم زمین یا ملک سوم رو بخرم :( باید چیکار کنم :( رفتم پیش این یارم stwart ولی زنیکه همش یک کلمه رو مینویسه ولی از ملک خبری نیست :( یکی از trophi ها همین هست تو رو سر جدتون کمک کنید :( بد گیرم :( اون 2 تا ملک دیگر رو خریدم 100% کردم مونده همین :(

Raven_3000

کاربر سایت
Dec 26, 2011
30
نام
Nothing
یه سوال...البته خودم میدونم زیاد به این موضوع مربوط نیست....
اونم اینکه یه باگ توی بازی به پستم خورده که به هر جایی تلپورت میکنم یک جنازه اژدها همراه من میادش...
مشکل را چجوری میشه حل کرد؟؟

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
دوستان من دیسک دوم رو نصب میکنم.بعد وقتی دیسک اول رو اجرا میکنم موقع لود کردن DLC ها گیر میکنه:

Loading Downloadable Content. Please Wait

اینجا گیر میکنه دیگه باید کنسول رو خاموش کنم.مشکل چطوری حل میشه؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان من دیسک دوم رو نصب میکنم.بعد وقتی دیسک اول رو اجرا میکنم موقع لود کردن DLC ها گیر میکنه:

Loading Downloadable Content. Please Wait

اینجا گیر میکنه دیگه باید کنسول رو خاموش کنم.مشکل چطوری حل میشه؟

آخرین تایتل آپدیت بازی رو داری؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر