The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition | Xbox 360

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
یه سوال...البته خودم میدونم زیاد به این موضوع مربوط نیست....
اونم اینکه یه باگ توی بازی به پستم خورده که به هر جایی تلپورت میکنم یک جنازه اژدها همراه من میادش...
مشکل را چجوری میشه حل کرد؟؟

اگه فهمیدی به منم بگو :d

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
یه مشکلی که دارم اینه که بازی skyrim وارد بازی نشده میگه چند تا add-on هست که باید install بشه بعد که اینستال کردم میخوام برم تو بازی دوباره همینو مینویسه باید add - on install بشه
کمکم کنید ممنون میشم

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
من dlc بازی رو نصب میکنم وقتی داخل بازی میره صفحه اول که میگه start بزن ،میزنم موقع loading dlc کنسول فریز میکنه!
حجم dlc ها
584
791
76
این اخریه خیلی کمه !
مشکل از چیه؟
ممنون

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من dlc بازی رو نصب میکنم وقتی داخل بازی میره صفحه اول که میگه start بزن ،میزنم موقع loading dlc کنسول فریز میکنه!
حجم dlc ها
584
791
76
این اخریه خیلی کمه !
مشکل از چیه؟
ممنون
آخرین تایتل آپدیت رو داری؟
آخریه hearth fire که اداپت کردن بچه,خونه خریدن و تزئین کردنش اینجور چیزا به بازی اضافه میشه.چیز خاصی نداره که حجمش زیاد باشه.
دیسک2 گوتی ادیشنه؟دیسک2 موقعی که تازه اومده بود مشکل داشت,میبایست پچش کنن,شاید از شما پچ شده نیست.
یه مشکلی که دارم اینه که بازی skyrim وارد بازی نشده میگه چند تا add-on هست که باید install بشه بعد که اینستال کردم میخوام برم تو بازی دوباره همینو مینویسه باید add - on install بشه
کمکم کنید ممنون میشم
از کجا اینستال کردین؟اد آنا رو از کجا گرفتین؟از لایو خریدین یا دیسک گوتیه؟اگه دیسک گوتیه,همون مشکل بالایی رو شاید داشته باشید.

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
آخرین تایتل آپدیت رو داری؟
آخریه hearth fire که اداپت کردن بچه,خونه خریدن و تزئین کردنش اینجور چیزا به بازی اضافه میشه.چیز خاصی نداره که حجمش زیاد باشه.
دیسک2 گوتی ادیشنه؟دیسک2 موقعی که تازه اومده بود مشکل داشت,میبایست پچش کنن,شاید از شما پچ شده نیست.

از کجا اینستال کردین؟اد آنا رو از کجا گرفتین؟از لایو خریدین یا دیسک گوتیه؟اگه دیسک گوتیه,همون مشکل بالایی رو شاید داشته باشید.
ممنون مشکل حل شد !فقط باید یکم صبر میکردم!چون مه که قبل زدن استارت نشون میداد قفل میکرد و هیچ دکمه ای کار نمیکرد،ولی یکم صبر کردم حل شد!

فقط یکی رو توضیح دادی برای چی هست!بقیه dlc رو چجور باید رفت؟(جای خاصی داره یا باید از اول شرو کنم؟)
ممنون

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
ممنون مشکل حل شد !فقط باید یکم صبر میکردم!چون مه که قبل زدن استارت نشون میداد قفل میکرد و هیچ دکمه ای کار نمیکرد،ولی یکم صبر کردم حل شد!

فقط یکی رو توضیح دادی برای چی هست!بقیه dlc رو چجور باید رفت؟(جای خاصی داره یا باید از اول شرو کنم؟)
ممنون

دوتا از DLC های بازی داستانین که حجمشون هم میبینی بالاست نسبت به اونی که داستانی نیست.
تو بازی یه نفر میاد بهت نامه میده و از اونجا میتونی شروع کنی ماموریتشونو.نباید از اول بری.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
[LTR][/LTR]این اول بازی میره تو دیوار گاری هیچ کاری نمیشه کرد.کسی سیو همون مرحله 1 رو داره من ردش کنم بازی کنم؟ دوساله نشده بازیش کنیم دوبار مسیرم به توپخونه خورد نداشتن. این دی ال سی هم از کجا اپدیت و بعد ریختن به وسیله هوریزون تو خود بازی چطور نصبش کنم؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
این اول بازی میره تو دیوار گاری هیچ کاری نمیشه کرد.کسی سیو همون مرحله 1 رو داره من ردش کنم بازی کنم؟ دوساله نشده بازیش کنیم دوبار مسیرم به توپخونه خورد نداشتن. این دی ال سی هم از کجا اپدیت و بعد ریختن به وسیله هوریزون تو خود بازی چطور نصبش کنم؟
تا به حال نشنیدم کسی همچین مشکلی داشته باشه.آخرین آپدیت بازی رو ریختین؟
DLCها رو با هورایزن میریزین رو هارد دیگه نیازی به نصب نداره.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
تا به حال نشنیدم کسی همچین مشکلی داشته باشه.آخرین آپدیت بازی رو ریختین؟
DLCها رو با هورایزن میریزین رو هارد دیگه نیازی به نصب نداره.
من همچین مشکلی داشتم بار اول که بازیو گرفتم . مشکل از دیسک هست این دوستمون باید دیسکشو عوض کنه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر