The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

ice-t

کاربر سایت
Aug 18, 2007
27
تو ابلیویون بعد از اینکه پسر پادشاهو تو kvatch پیدا کردم باید ببرمش توی قلعه ای داخل bruma ولی در قلعه قفله. داخل bruma به یه صحنه ی قتل بر می می خورم که نمی دونم باید چه کار کنم یه چیزاییم راجع به hunter vampier میگن:confused:

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
نباید اونو تو قلعه داخل شهر ببری.
یه جا هست به اسم Cloud Rule Temple یا یه چیز تو همین مایه ها. بالای شهره. بعد درو باز میکنند.
توی اون صحنه یه قتلم باید با زن مقتول صحبت کنی.

ice-t

کاربر سایت
Aug 18, 2007
27
من وارد paradise شدم و رفتم به قلعه یmankar camaron وقتی میخوام بکشمش بش هرچی که بهش ضربه می زنم اصلا damage n نمی خوره و سلاح ها اصلا روش تاثیر نداره. پسراشم که میکشم هی دوباره زنده می شن please help me

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
بابا آخر این بازی چی میشه ...
مارتین که تبدیل به هیولا شد و بعدش تبدیل به سنگ ، منم زرهی که برام سفارش داده بودنو برداشتم ......مقامم هم رفت بالا .........................بعد دیگه Quest بهم نداد که نداد .....
یعنی آخرش همین بود به همین سادگی و بی بخاری..............:confused:/:)
اگه ادامه داره حتما منو در جریان بذارید .............. :love:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
بابا آخر این بازی چی میشه ...
مارتین که تبدیل به هیولا شد و بعدش تبدیل به سنگ ، منم زرهی که برام سفارش داده بودنو برداشتم ......مقامم هم رفت بالا .........................بعد دیگه Quest بهم نداد که نداد .....
یعنی آخرش همین بود به همین سادگی و بی بخاری..............:confused:/:)
اگه ادامه داره حتما منو در جریان بذارید .............. :love:

Quest اصلی بازی تمام شده ..
میتونی side Quest ها یا Faction Quest ها رو انجام بدی یا expansion های بازی رو نصب کنی و بازی کنی .
Knights of the Nine و Shivering Isles .

ice-t

کاربر سایت
Aug 18, 2007
27
باید تا یه جاییش صبر کنی که حرفشون تموم بشه.:biggrin1:
خوبه دیگه داری تقریبا بازی رو تموم میکنی.;)
من صبر میکنم تا صحبتاش تموم بشه وقتی که تموم شد پسراش میان با من می جنگن وقتی یه بار پسراشو میکشم mankar camaron از سر جاش بلند میشه میاد با من میجنگه ولی هر چه قدر میزنمش اصلا damage نمی خوره (ضربات از داخل بدنش رد می شن) پسراشم که می کشم دوباره زنده میشن:confused:

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
مطمئنی؟!
ممکن یکی از باگ های بازی باشه مثلا من وقتی میخواستم بازی رو برای بار دوم تموم کنم وقتی مارتین اژدها میشد هیچ اتفاقی نمی افتاد و من مجبور شدم دوباره بازی کنم!!!!:cheesygri

Brad

کاربر سایت
Sep 22, 2006
191
نام
هومن
سلام
من در اوايل بازي که چهار كتاب بنام mythic dawn commentaries رو پيدا مي كنيم مشکلي دارم وقتي اين کتاب ها رو پيدا ميکنم يک Quest به نام The path of dawn ميگيرم که در اون گفته شده بايد از اين چهار کتاب چيز هاي بيشتري ياد بگيرم اما من هرچي اين کتاب رو ميخونم اطفاقي نميفته.
.....
يک سوال هم داشتم
وقتي شارژ جادو يک شمشير تمام ميشه بايد چکار کرد?

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
من در اوايل بازي که چهار كتاب بنام mythic dawn commentaries رو پيدا مي كنيم مشکلي دارم وقتي اين کتاب ها رو پيدا ميکنم يک Quest به نام The path of dawn ميگيرم که در اون گفته شده بايد از اين چهار کتاب چيز هاي بيشتري ياد بگيرم اما من هرچي اين کتاب رو ميخونم اطفاقي نميفته.

بذار یک روز بگذره بعد برگرد پیشه همون یارو زنه تو Arcane Univercity
( با کنار هم گذاشتنه حروف اول هر پاراگراف یه عبارتی بدست میاد که گفته سره ظهر برید فلان جا و . . . )

وقتي شارژ جادو يک شمشير تمام ميشه بايد چکار کرد?

میتونی ببری پیشه شمشیر فروش ها و یکسری جادوگر ها تا برات شارژ کنن .
همچنین میتونی با استفاده از Virgil Stone های گرانبهات خودت شارژ کنی! ( الان اسمه این سنگه رو شک دارم البته )

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
اسم درستش Varla Stone هست که هرچی آیتم جادویی داشته باشی شارژ میکنه.
بعد هم میتونی از Soul Gem ها استفاده کنی که فقط یک آیتم رو به میزان خواص شارژ میکنه.

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
من oblivion game of the year edition رو برای 360 گرفتم ! بعد از نصب روی هارد کنسول تغییر در بازی بوجود نمیاد ! اکسپنشن ها فعال نمیشه ؟ کسانی که خریدن جواب سوال من رو میدونن ؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام دوست عزیز

این نسخه شامل Shivering Isles هم می شود.اینکه شما تغییری در بازی ندیدی نشون نمیده که نسخه تون کامل نیست.معمولا" شایعه مربوط به جزیره ها بعد از مدتی در سیرودیل بین مردم رد و بدل می شود.کمی Quest های جانبی رو انجام بدهید تا ماموریتهای این Expansion هم به شما داده بشود.

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
سلام دوست عزیز

این نسخه شامل Shivering Isles هم می شود.اینکه شما تغییری در بازی ندیدی نشون نمیده که نسخه تون کامل نیست.معمولا" شایعه مربوط به جزیره ها بعد از مدتی در سیرودیل بین مردم رد و بدل می شود.کمی Quest های جانبی رو انجام بدهید تا ماموریتهای این Expansion هم به شما داده بشود.

ممنون میدونم کامل هست . من نگفتم ناقصه ؟ :)
ولی با این حساب من با تمام گشت و گذار هایی که در bravil که Shivering Isles در اینجا هست انجام دادم و با مردم اونجا حرف زدم چیزی عایدم نشد ;)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
ممنون میدونم کامل هست . من نگفتم ناقصه ؟ :)
ولی با این حساب من با تمام گشت و گذار هایی که در bravil که Shivering Isles در اینجا هست انجام دادم و با مردم اونجا حرف زدم چیزی عایدم نشد ;)

مپ رو باز کن وسط آب به طرف راست bravil یکجا تو نقشه نوشته Strange door یا یه همچین چیزی برو اونجاست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر