The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
5vu80i.jpg

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
من تو اولین ماموریت یکی از guild ها که در مورد یه روح نگهبان (watchman)هستش گیر کردم.پیش اون روحه که توی یه جزیره هستش میرم.به بعدشو نمیدونم باید چی کار کنم.اون روحه هم نمیدونم تو جزیره میگرده.
اون جزیره همونی که تو نقشه بالا مشخص کریدن.

توی خواب یه یه رو اومد در باره کشتن یکی با من صحبت کرد .من باید چی کارکنم.

level هام رو چه طوری میتونم زیاد کنم

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
من تو اولین ماموریت یکی از guild ها که در مورد یه روح نگهبان (watchman)هستش گیر کردم.پیش اون روحه که توی یه جزیره هستش میرم.به بعدشو نمیدونم باید چی کار کنم.اون روحه هم نمیدونم تو جزیره میگرده.
اون جزیره همونی که تو نقشه بالا مشخص کریدن.
بیاید دنبال روح راه بیفتی ( اگر این مرحله ای که من فکر میکنم باشی ) یک جا میرسی که باهات حرف میزنه بعد باید بری پیش یک کشتی که جسمش را آزاد کنی که اون هم به تو نقشه یک گنج رو میده
توی خواب یه یه رو اومد در باره کشتن یکی با من صحبت کرد .من باید چی کارکنم.
اسم این گروه دارک برادرهود هست ( اگر آدم بیگناه بکشی میان ) . حالا هم که اومدن پیشت تو رو دعوت به این گروه کردن .
level هام رو چه طوری میتونم زیاد کنم
بعد از اینکه اون نوار progress to next level پر بشه , اگر بخوابی Level up میشی ;)

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
ئویتان یه کمک ضروری.... من تمام آچیمنت های بازی رو انجام دادم به جز ماموریت های گروه tg که همون گروه دزدیه.. من هرچی میکنم نمیدونم باید چیکار کنم.میگه برو پیش یه پیر مرد تو براول منم میرم ولی نمیدونم چیکار کنم.. میشه کاملا توضیح بدید چه ساعتی برم و چیکار کنم که ماموریت های این گروه به من داده بشه؟!!:((
ممنون:love:

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
دستت شما درد نکه ولی من به اون یا رو که تو خوابم اومده بود جواب مثبت دادم و یه یارو رو به من گفت یه یارو رو بکشم و من این کارو کردم وارد گروهشون شدم.بعدش یه عالمه ماموریت کشتن آدم رو به من دادن.وقتی مراحل رو تموم کردم یکی از اون speaker ها (یکی مثل همونی که اومد توخوابم)به من دستو داد تمام افراد گروه برادر هود(bratherhood)رو بکشم ولی نمی دونم چرا ولی من این کارو کردم و همه اونا رو کشتم و بعدش به من ماموریت داد تا هفت نفر دیگه رو بکشم.من هم به یک بد بختی اونا رو هم کشتم.(نمی دونین چه زوری داشتن).خلاصه بعد از کشتن اونا من رو بردن تو یه کلبه که توش پر speaker آدمایی که شبیه اونی که تو خوابم اومدن بودن.با من صحبت کردن و منو ساعت 3 بعد از نصف شب منو بردن توی شهر bravil پهلوی یه مجسمه زن که تقریبا وسط شهر بود.با اون مجسمه یکیشون صحبت کرد.مجسمه زنده شد و کمی عقب رفت و دوباره مثل اولش خشک شد.یه دریچه اونا ظاهر شد و من هم با بقیه رفتم توش داخلش یه روح اومد که دقیقا شبیح اون روحی بود که بالا در موردش نوشته بودم ولی تفوتش با اون تو این بود که زن بود و اسمش هم (DARK MOTHER)بود.این یارو روحه که فکر کنم سر دسته همه این یارو ها (speaker`s_bratherhood`s) بود یکمی با یکی از speaker ها صحبت کرد صحبت کرد و بعد یکی از اون یارو ها شروع به کشتن بقیه کرد همه رو کشت به غیر از من و اونی که داشت با dark mother صحبت میکرد چون کشتم اون یارو رو بعدش با dark mother صحبت کردم و اون به من گفت که دوباره باید گروه bratherhood رو راه اندازی کنم و بعدش من دوباره رفتم به قرارگاه برادرهود ها ولی کسی اونجا نبود.به غیر از یه speaker که به من گفت دو باره برگردم پیش مجسمه ای که زنده شد و زیرش اون روحه بود و لیست نمی دونم کی هارو بگیرم.

خب مشکل من تازه شوروع شد.اینا همه مقدمه بود تا خوب بفهمین مشکل من کجاست.

مشکل من اینه که این speaker هر هفته منو پیش اون مجسمه میفرسته میفرسته وقتی پیش اون مجسمه میرم با من صحبت میکنه و دو باره منو پیش اون speaker میفرسته.پیش اون یارو که بر میگردم بامن صحبت میکنه و به من میگه هفته دیگه دوباره همین کارو بکن یه چندر غازی هم به من پول میده.من بعد از یه هفته دوباره همین کارو میکنم و مثل هفته.وقتی بر میگردم پیش اون speaker دوباره به من یه چندر غاز دیگه به من میده که الهی بخوره تو سرش و بهم میگه دوباره این کارو بکن....

دیگه نمیدونم چه مدلی بازی کنم که دیگه منو پیش اون مجسمه هه نفرسته.حداقل 30 بار من این کارو کردم ولی تمومی نداره که.من هم اومدم اینجا ببینم کی از شما تا حلا تا این قسمت بازی اومده و میدونه من باید چی کار کنم.

راستی من یه خوناشام شدم و که خون نخورم و تو روز بیرون برم میمیرم و دوم این که من هم یه speaker شدم.یعنی منو به اسم listener معنیش که بر عکس speaker هاست ولی مدل لباس و اصلحه مخصوصی رو که نمیدونم کی فروختمش مثل speaker هاست.
در ضمن سه نفر وار گروه برادرهود شدن.اون موقع که من اومدم کسی به غیر از من و اون speaker کسی اونجا نبود ولی نمیدونم این سه نفر که یکیشون نمه آدم و نیمه شیره و یکیش یه زن آدمه و یکی دیگش فکر کنم یه الف مرده که کمان داره.شاید همن انسان باشه.چون کلاه داره گوشاشو نمیشه دید.
این هم اسم مرحلشه شاید به دردتون بخوره:
whisper`s of death

راستی از اون قدرت هایی جادویی که از مردم میخریم جه جوری باید استفاده کرد.من به غیر از دو تا قدرتی که از اول بازی داشتمشون که یکیش خونو زیاد میکنه و یکی دیگش آتیش به طرف دشمن پرت میکنه از بقیش نمیتونم استفاده کنم.

فعلا بای بای

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
ئویتان یه کمک ضروری.... من تمام آچیمنت های بازی رو انجام دادم به جز ماموریت های گروه tg که همون گروه دزدیه.. من هرچی میکنم نمیدونم باید چیکار کنم.میگه برو پیش یه پیر مرد تو براول منم میرم ولی نمیدونم چیکار کنم.. میشه کاملا توضیح بدید چه ساعتی برم و چیکار کنم که ماموریت های این گروه به من داده بشه؟!!:((

تو رو خدا یکی جواب بده:(
راستی کسی بلده چطوری اسب رو تو این بازی اسپورت میشه کرد؟:cheesygri راستش تو یکی از ترلیهای گیم پلی که گرفته بودم دیدم...:)
و اینکه چطوری میشه قدرت شمشیرها رو از نظر اینکه حجمش کم بشه و قدرتش بره بالا آپگرید کرد؟! البته منظورم جادو دادن به سلح نیست....;)

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
به دست آوردن زره اسب

راستی کسی بلده چطوری اسب رو تو این بازی اسپورت میشه کرد؟:cheesygri راستش تو یکی از ترلیهای گیم پلی که گرفته بودم دیدم...
اسپورت؟!!! کلمه جالبیه! برای اسپورت کردن اسب یا باید Add-On مربوط به زره اسب رو از سایت Bethesda داونلود کنی و نصب کنی، یا مجموعه کامل Knights of the Nine رو که الان تو بازار ایران هست بخری و Add On مربوط به زره -ببخشید اسپورت- اسب رو از CD اون نصب کنی. حواست جمع باشه فایل های بسته Knights of the Nine مستقل هستند و جداگانه نصب می شند. در ضمن مواظب باش اگه از Crack استفاده می کنی ممکنه کار نکنه، بهتره از نسخه اصلی کرک نشده استفاده کنی و DVD بازی رو با استفاده از Alcohol 120% یا Daemon Tools مونت کنی. در این حالت یک Quest بهت می ده که در نهایت به یک زره مجانی برای اسبت می رسی و اسبت اسپورت می شه! برای به دست آوردن زره های بیشتر باید پول بدی (پول مجازی داخل بازی).
نکته خیلی مهم: همونطوری که گفتم در نسخه PC بازی بعضی از ماموریت ها و رویداد های مربوط به Knights of the Nine و Shivering Isles ممکنه درنسخه کرک شده (بستگی به ورژن کرک و کرک کننده فایل شما داره) کار نکنند و در این حالت خیلی از ماموریت ها از جمله ماموریت اول مربوط به Knights of the Nine و ظهور پیامبر و همینطور ماموریت مربوط به شروع بازی Shivering Isles اصلاً فعال نمی شن. راه حلش اینه: بازی رو به طور کامل Uninstall کنید. بعد بازی رو نصب کنید و به هیچ وجه اونو کرک نکنید. بسته Knights و Shivering Isles رو به همراه Update هاش نصب کنید. حالا Image دیسک بازی رو مونت کنید. اگه به Image دیسک بازی دسترسی ندارید؛ می تونید اون رو از سایت www.gamecopyworld.com داونلود کنید (فکر می کنم حجم فایل فشرده شده چیزی حدود 4 مگابایته). بازی رو اجرا کنید و مشکل حل می شه (من خودم همین مشکل رو تجربه کردم).

آخرین ویرایش:

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
add on هاي مربوط به Oblivion

ولی من رو 360 این بازی رو دارم انجام میدم...
پس كارت خيلي راحت تر شد. اگه از نگارش 360 استفاده مي كني هم بايد add on ها رو از طريق live دانلود كني منتها اين بار حتماً بايد پول واقعي پرداخت كني كه احتمال مي دم به دليل نداشتن كارت اعتباري نتوني (من دقيقاً نمي دونم كارت اعتباري داري يا نه و اگه اشتباه كردم معذرت مي خوام). لطفاً بگو Knights of the Nine يا Shivering Islles رو داري يا نه. من احتمال ميدم نگارش اصلي بازي رو بدون بسته هاي الحاقي داري. اگه اينها رو نداري من پيشنهاد مي كنم نگارش ويژه بازي رو كه اسمش Game of the Year Edition هست و همه add on ها رو در بر مي گيره و براي كنسول و PC عرضه شده بخري و بازي كني چون باگ هاش هم بر طرف شده (حتي تو نگارش X360 هم باگ هاي مربوط به Quest هاش بر طرف شده و تنها راه بازي كردن نگارش X360 بازي بدون باگ استفاده از همين نگارش بازيه). در ضمن لطفاً دو تا سوال رو جواب بده تا شايد بتونم كمك كنم. اول اينكه كلمه انگليسي آچيمنت رو تايپ كن، من دقيقاً متوجه نشدم. ثانياً آيا هدف شما حل كردن Quest مربوط به Thieves' Guild هست؟ اگه اينطوره راه حلشو بنويسم وگرنه نه كه خيلي طولانيه و نوشتنش كار سختيه!!!

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
واقعا ممنونم:love: من اون نسخه الحاقی که گفتی رو ندارم چون نسخه j مثل اینکه نداره.
کار اعتباری هم دوستم داره ولی سرعت اینترنتم پایینه و نمیتونم دان کنم.
منظورم از آچیمنت امتیاز هستش که تو 360 وقتی بازی میکنی و ماموریت خاصی رو تموم میکنی این امتیاز رو بهت میده حالا اینو ولش...
بله من منظورم ماموریت های اون گروهی هست که شما گفتید. ممنون میشم توضیح بدید.:blushing:

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
نحوه ملحق شدن به گروه دزد ها (Thieves Guild) در بازی Oblivion

منظورم از آچیمنت امتیاز هستش که تو 360 وقتی بازی میکنی و ماموریت خاصی رو تموم میکنی این امتیاز رو بهت میده حالا اینو ولش...
بله من منظورم ماموریت های اون گروهی هست که شما گفتید. ممنون میشم توضیح بدید.
آهان متوجه شدم منظورتون Achivement هستش که تلفظ درستش میشه اچیو منت (حرف الف ساکن).
خوب من راهنمای ملحق شدن به Thieves’ Guild رو براتون می نویسم. از بابت اینکه این پست رو با تاخیر می فرستم عذر خواهی می کنم چون برای اینکه اشتباه نکنم ماموریت ها رو دوباره از اول رفتم که کمی وقت گرفت ولی حالا می تونید مطمئن باشید که صد در صد این روش کار می کنه. در ضمن حالا که گفتید Expansion ها رو ندارید توصیه می کنم حتماً Game of the year edition رو تهیه بکنید خیلی ارزونه به قیمت یک بازی معمولی X360 ولی در واقع سه تا بازیه نه یک بازی و بازی های ذخیره شده شما با بازی قبلی رو هم ساپورت می کنه. مخصوصاً ماموریت های مربوط به Knights of the Nine و Shivering Isles عالی هستند و نه تنها خیلی جذاب هستند؛ قدرت ها، اسلحه ها و ابزار های جدید و عالی به شما می دند که اگه امتحان کنید می بینید مثلاً اسلحه Dawn Fang می ارزه به تمام اسلحه های بازی اصلی.
راهنمای پیوستن به Thieves’ Guild در بازی The Elder Scrolls IV Oblivion نسخه اصلی (برای انجام این Quest نیازی به بسته های الحاقی و add on ها نیست):
برید به Imperial City و اونجا با گدا ها صحبت کنید و در باره Gray Fox ازشون بپرسید. اگه Gray Fox تو گزینه ها نبود کمی تو شهر بگردید و مخصوصاً با روزنامه فروش صحبت کنید تا ازش مطلع شید. بعد برید پیش گدا ولی به شما جواب نمی دن و میگن Gray Fox یک افسانه است. حسابی چاپلوسی کنید (مینی گیم Persuation را شروع کنید) یا به گدا پول بدید تا از شما خوشش بیاد و دست آخر از شما می پرسه با Gray Fox چه کاری داری. گزینه اول (I want to work with him) رو انتخاب کنید تا یک Quest به شما بده. می گه نصف شب برو به باغ Dareloth در منطقه Water Front شهر Imperial City و برای آسون شدن ماموریت Compass رو فعال کنید (یعنی Quest رو اکتیو کنید تا محل دقیق رو به شما نشون بده). اونجا پشت یک خونه محل دقیق ماموریته. برید و تا ساعت 12 شب منتظر بمونید (خیلی مهم). سه نفر (یک آرگونین و یک زن الف که رقیب شما هستند و یک مرد که همدست دزد ها است و قراره از شما امتحان بگیره) میان. مرده اسمش Armand Christophe است و به شما ماموریت می ده هر چه سریع تر دفتر خاطرات مردی به نام Amantius Allectus رو بدون اینکه به خودش آسیبی برسونید بدزدید و براش بیارید و در صورتی که محل دقیقش رو نمی دونید از گدا ها کمک بگیرید. به نظر من این بخش رو چند بار انجام بدید تا مرحله رو راحت تر تموم کنید و موقعیت خونه آمانتیوس رو هم قبلاً یاد بگیرید. در ضمن حق ندارید هیچکدوم از رقبا رو بکشید (خیلی خیلی مهم). به محض دادن Quest زنه شروع می کنه با سرعت دویدن و بهتره شما هم بدوید دنبالش. محل خونه طرف تو Temple District (وقتی از Waterfront وارد می شید دست راست) است و می تونید از گدا ها بپرسید تا موقعیت دقیقشو رو نقشه نشون بده. ولی توقف نکنید، فقط بدوید تا زودتر از زنه برسید. مخصوصاً اینکه زنه کلید در خونه رو هم داره و به سرعت در رو باز می کنه ولی شما باید Lock Pick بکنید. البته اگه زرنگ باشید می تونید کلید در خونه رو قبل از اینکه زنه به در برسه ازش بدزید تا حالش گرفته شده و شما حسابی حال کنید!!! داخل خونه بدوید دست راست اونجا یک میز تحریر هست زود بازش کنید و دفتر خاطرات Amantius Allectus Diaryرو بردارید. اگه زنه قبل از شما دفتر رو برداشت سعی کنید ازش بدزید ولی اگه بکشیدش Quest رو از دست میدید و شکست می خورید. حالا برگردید به Waterfront پیش Armand و دفتر رو بهش بدید. حالا شما عضو گروه دزد ها شدید ولی یادتون باشه عضویت در این گروه سه قانون مهم داره و نباید از اونها تخطی بکنید:
هرگز از یک دزد دیگه دزدی نکن
هرگز موقع دزدی کسی رو نکش
هرگز از یک آدم فقیر دزدی نکن
در ضمن اگه بتونید Quest های این گیلد رو کامل کنید بالاخره موفق می شید به هویت Gray Fox پی ببرید و یک طومار باستانی واقعی رو که این بازی ها اسمشون رو از اونها گرفتن از نزدیک ببنید! امیدوارم دزد خوبی باشید و حسابی دزدی کنید و هیچوقت هم گرفتار نشید!!! اگه این توضیح کافی نبود باز هم توضیح می دم.

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
من تو مرحله ای که یه کتاب از روی میز برادر مارتین برمیدارم که اسم کتابه modern heretics هستش و به من میگه برم به محلی به نام shrine of azura برم مشکل دارم.مشکلمم اینه که وقتی میرم اونجا سه نفر اونجا هستن که یکیشون جلوی چند تا شمع هی دولا"راست میشه و من نمیدونم اونجا چی کار باید کنم.با هر کی حرف میزنم درست درمون جواب نمی ده و من هم آج و واج وستشون ایستادم و نگاه میکنم چطور یکی دولا"راست میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر