Multi Platform The Crew Motorfest

TCM_KA_lowRez.jpg

سازنده: Ubisoft Ivory Tover
ناشر: Ubisoft
سبک: Racing
پلتفرم: xbox one, xbox series consoles, ps5, ps4, windows

از اونجایی که بحث های این بازی توی تاپیک نسخه دوم بود و اینکه بازی مورد استقبال اکثریت قرار گرفته لایق یه تاپیک هست این بنده خدا :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,935
نام
نـــــــویـــــــــد
IMG_20231206_231155_204.jpg

واقعا چه بگویم ازین همه زیبایی و شکوه :D رانندگی با این عروسک واقعا حس فوق‌العاده‌ای داره.
آقا عالیه این پلی‌لیست جدید و ماشیناش.
اولین سامیت سیزن دوم هم خیلی خفنه. ۳تا ماشین Street Tier 1 باندل میکنه که بخری. اولش خیلی معمولی به نظر میان ولی وقتی کاستومایزشون میکنی فکت میچسبه زمین اینقدر خوشگل میشن.

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی
کسی میدونه چطوری میشه تو ایکس‌باکس سیو این بازی رو پاک کرد؟
نسخه دمو رفته بودم ادامه اون میاد هرکار میکنم new game نداره کلافه شدم

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
نسخه گلد بازی شده ۵۰ دلار. نسخه عادیم زیر ۴۰ داره الان. گلد ارزش داره خریدش بخاطر Year 1 Passی که میده بهت؟ یا همون نسخه عادی کفایت می‌کنه؟
از این بابت گلدو پرسیدم چون صرفا مدت زمان کوتاه نمی‌خوام بازیش کنم و احساس میکنم تخفیف خوبیم خورده که حالاحالاها بشینم پاش.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,935
نام
نـــــــویـــــــــد
نسخه گلد بازی شده ۵۰ دلار. نسخه عادیم زیر ۴۰ داره الان. گلد ارزش داره خریدش بخاطر Year 1 Passی که میده بهت؟ یا همون نسخه عادی کفایت می‌کنه؟
از این بابت گلدو پرسیدم چون صرفا مدت زمان کوتاه نمی‌خوام بازیش کنم و احساس میکنم تخفیف خوبیم خورده که حالاحالاها بشینم پاش.

۲۵تا ماشین مجانی گیرت میاد دیگه. یه چک بکن ببین باهاشون حال میکنی یا نه. فکر کنم نصفشون ریلیز شده باشن تا الان. ولی در کل آف خووبیه. راحتر میتونی پولاتو جمع کنی و دیرتر نیاز به خرید ماشین پیدا میکنی. از امرو سری جدید سامیت هم شروع میشه، وقت خوبیه واسه اینکه بیای تو بازی.

• Like
Reactions: Erehx

Milad.Samavati

کاربر سایت
Jul 23, 2023
199
کسی میدونه چطوری میشه تو ایکس‌باکس سیو این بازی رو پاک کرد؟
نسخه دمو رفته بودم ادامه اون میاد هرکار میکنم new game نداره کلافه شدم
روی آیکون بازی دکمه منوی رو کنترلر (۳ خط موازی) رو بزن ، گزینه manage game and add ons رو بزن، بخش saved data رو انتحاب کن ، اکانتی که می خوای سیو بازی رو پاک کنی انتخاب کن ، بعد delete everywhere رو بزن

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
IMG_20231206_231155_204.jpg

واقعا چه بگویم ازین همه زیبایی و شکوه :D رانندگی با این عروسک واقعا حس فوق‌العاده‌ای داره.

آقا عالیه این پلی‌لیست جدید و ماشیناش.

اولین سامیت سیزن دوم هم خیلی خفنه. ۳تا ماشین Street Tier 1 باندل میکنه که بخری. اولش خیلی معمولی به نظر میان ولی وقتی کاستومایزشون میکنی فکت میچسبه زمین اینقدر خوشگل میشن.
آقا نوید گل، مریضی چیزی هستی ؟ :D
نمیتونم این ماشین رو کنترل کنم :D حس فوق‌العاده‌ چی میگه؟ :D
بازی واقعا عالیه ، ریسینگ قبلی که پلی دادم آنباند بود که پنچ دقیقه اینو با ۵۰ ساعت اون عوض نمیکنم:D
صحبتم کلیه در مورد بازی
چرا من هر رکوردی میزنم رکورد شوما بسیار بسیار کمتره زمانش ؟! چطوری پلی میدی مگه ؟ پلی لیست های آفلاین بازی که ماشین هاش قرضیه هم کلی زمانت کمتره البته سه چار بار رکوردم بهتربود از دستت در رفته بوده!

کلا میشه یه راهنمایی در مورد ستینگ کنترلر و اون پرو ستینگ هر ماشین واسم بگی تا رکورد هام بهتر بشه ؟
کلا واسه بهتر شدن تو بازی باید چکار کرد؟
...
الان رفتم پست های صفحه های قبلت رو دیدم به خیلی جواب هام رسیدم .
ولی خب جدیدا یه توضیح کلی در مورد بازی بهم بده با اینکه ساعات زیادی پلی دادم ولی احساس میکنم تو بازی نوبم:D
و خیلی چیزا رو نمیگیرم چین خصوصا اینکه نسخه های قبلیش رو بازی نکردم .

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
یه چندتا شات گرفتم البته حرفه ای نیست و کیفیتشون فکر کنم پایین اومده چون فرستادم تو اپ پلی استیشن و با فلش منتقل نکردم .
عاشق پلی لیست های آفرودشم!
18d169c515e96-screenshotUrl.jpg

این دیفندر عشقه:*
18d169ba33718-screenshotUrl.jpg

چه درا دیستنسی خدایی! 18d169c02c079-screenshotUrl.jpg

ماستنگ!

18d169a045197-cda3b789616b362c80abed7050857a4577c1005f-637_message_436501013700856_1705082084768.jpg

سوپرا!
18d169a0b649-cda3b789616b362c80abed7050857a4577c1005f-637_message_436501030941743_1705082152116.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,935
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا نوید گل، مریضی چیزی هستی ؟ :D
نمیتونم این ماشین رو کنترل کنم :D حس فوق‌العاده‌ چی میگه؟ :D
بازی واقعا عالیه ، ریسینگ قبلی که پلی دادم آنباند بود که پنچ دقیقه اینو با ۵۰ ساعت اون عوض نمیکنم:D
صحبتم کلیه در مورد بازی
چرا من هر رکوردی میزنم رکورد شوما بسیار بسیار کمتره زمانش ؟! چطوری پلی میدی مگه ؟ پلی لیست های آفلاین بازی که ماشین هاش قرضیه هم کلی زمانت کمتره البته سه چار بار رکوردم بهتربود از دستت در رفته بوده!

کلا میشه یه راهنمایی در مورد ستینگ کنترلر و اون پرو ستینگ هر ماشین واسم بگی تا رکورد هام بهتر بشه ؟
کلا واسه بهتر شدن تو بازی باید چکار کرد؟
...
الان رفتم پست های صفحه های قبلت رو دیدم به خیلی جواب هام رسیدم .
ولی خب جدیدا یه توضیح کلی در مورد بازی بهم بده با اینکه ساعات زیادی پلی دادم ولی احساس میکنم تو بازی نوبم:D
و خیلی چیزا رو نمیگیرم چین خصوصا اینکه نسخه های قبلیش رو بازی نکردم .

اونو اگه بشه راحت کنترل کرد که کلا فلسفه وجودیش میره زیر سوال :D
در مورد رکورد هم چه بگویم. خود پلی‌لیستا با ماشینی که خودش میده رو، یه بار زدم و رفتم. دیگه برنگشتم تکرارشون کنم. بعضی جاها تایمم خوب شده و بعضی جاهام نه. ولی تو حالت کاستوم که با ماشینای خودت بازی میکنی، تقریبا میتونم بگم تمام مسابقات رو با هایپرکار رفتم. حتی پلی‌لیست آف‌رود رو هم با هایپرکار رفتم و پیشنهاد میکنم حتما این کار رو بکنی چون خیلی فانه :D خلاصه که اگه زمانام تو حالت کاستوم کمه واسه همینه. بعضی ریس‌هارو هم اینقدر تکرار کردم که خود به خود زمانم کمتر و کمتر شده. در کل چیز خاصی پشتش نی جز بازی کردن. پرو ستینگ هم یه لینکی میذارم میتونی ازش استفاده کنی ولی خب احتمالا بیشتر وقتا تغییر خاصی تو عملکرد ماشینای حس نکنی.
https://www.militiagamingco.com/
احساس نکن نوبی خب. بازی کن لذتشو ببر. منم که بهترین زمانای بازی رو ندارم :D

در کل برای اینکه تجربه‌ی بازیت بهتر و مفیدتر بشه باید وقت بذاری واسه فارم کردن ست‌های مختلف. همون پارت‌های طلائی که هر ۷تاشون کنار هم میتونن یه ست بونس خاص رو تشکیل بدن. ست برای پول بیشتر یا XP بیشتر و قوی‌تر کردن نیترو و ...
برای فارم اینام راهی نداری جز اینکه به مسابقه کوتاه رو مُدام تکرار کنی تا پارت‌های مختلف رو به دست بیاری. اولش میتونی با ۷تا پارت بنفش شروع کنی و رو همشون استت لاکی رو بذاری تا شانست رو ببری بالا.

حالا باز سوالی هست بگو که بگم.

• Like
  • Love
Reactions: Destro and AM!R

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
اونو اگه بشه راحت کنترل کرد که کلا فلسفه وجودیش میره زیر سوال :D
در مورد رکورد هم چه بگویم. خود پلی‌لیستا با ماشینی که خودش میده رو، یه بار زدم و رفتم. دیگه برنگشتم تکرارشون کنم. بعضی جاها تایمم خوب شده و بعضی جاهام نه. ولی تو حالت کاستوم که با ماشینای خودت بازی میکنی، تقریبا میتونم بگم تمام مسابقات رو با هایپرکار رفتم. حتی پلی‌لیست آف‌رود رو هم با هایپرکار رفتم و پیشنهاد میکنم حتما این کار رو بکنی چون خیلی فانه :D خلاصه که اگه زمانام تو حالت کاستوم کمه واسه همینه. بعضی ریس‌هارو هم اینقدر تکرار کردم که خود به خود زمانم کمتر و کمتر شده. در کل چیز خاصی پشتش نی جز بازی کردن. پرو ستینگ هم یه لینکی میذارم میتونی ازش استفاده کنی ولی خب احتمالا بیشتر وقتا تغییر خاصی تو عملکرد ماشینای حس نکنی.
https://www.militiagamingco.com/
احساس نکن نوبی خب. بازی کن لذتشو ببر. منم که بهترین زمانای بازی رو ندارم :D

در کل برای اینکه تجربه‌ی بازیت بهتر و مفیدتر بشه باید وقت بذاری واسه فارم کردن ست‌های مختلف. همون پارت‌های طلائی که هر ۷تاشون کنار هم میتونن یه ست بونس خاص رو تشکیل بدن. ست برای پول بیشتر یا XP بیشتر و قوی‌تر کردن نیترو و ...
برای فارم اینام راهی نداری جز اینکه به مسابقه کوتاه رو مُدام تکرار کنی تا پارت‌های مختلف رو به دست بیاری. اولش میتونی با ۷تا پارت بنفش شروع کنی و رو همشون استت لاکی رو بذاری تا شانست رو ببری بالا.

حالا باز سوالی هست بگو که بگم.
خیلی گلی ممنون وقت گذاشتی :*
الان پلی لیست های خود بازی که تو بخش سلکت ویکل که ریسترکت هست ماشین دیگه ای نمیشه برداشت این کاستوم که میگی کجاست؟
بعد یه سوال این مسابقه آنلاین ها که وسط بازی سوپ میشه ماشین رو ملت با ماشین آپگرید شده خودشون میان یا قرضی هستن؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,935
نام
نـــــــویـــــــــد
خیلی گلی ممنون وقت گذاشتی :*
الان پلی لیست های خود بازی که تو بخش سلکت ویکل که ریسترکت هست ماشین دیگه ای نمیشه برداشت این کاستوم که میگی کجاست؟
بعد یه سوال این مسابقه آنلاین ها که وسط بازی سوپ میشه ماشین رو ملت با ماشین آپگرید شده خودشون میان یا قرضی هستن؟

ببین هر پلی‌لیستی رو که واسه بار اول کامل تموم کنی، دفعات بعد میتونی با هر ماشینی میخوای دوباره تکرارشون کنی. قبل شروع مسابقه، اون صفحه‌ای که درجه سختی رو میشه انتخاب کرد ۳تا بخش هستش. بالایی میتونی ماشین رو انتخاب کنی. همونجا اگه ماشین خودت رو انتخاب کنی، مسابقه از حالت پلی‌لیست میره رو کاستوم. پایینش هم میتونی آب و هوا رو انتخاب کنی و اون گزینه Clean Driving رو فعال کنی واسه پول بیشتر. سومی هم که واسه درجه سختی هستش.
در مورد گرند ریس هم، هیچ آپگریدی توش تاثیر نداره. همه با هم برابرن. خودشم نوشته که Fair PvP. البته پرو ستینگ میشه استفاده کرد ولی خب در نهایت تاثیر مهمی ندارن. البته هستن ماشینایی که بهترن و شانست رو افزایش میدن برای موفقیت ولی خب اول باید قلق مسیرها و تمام شورتکات‌ها دستت بیاد تا بتونی وارد مثلا تاپ ۱۰ بشی.

• Like
Reactions: AM!R

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,935
نام
نـــــــویـــــــــد
IMG_20240118_134218_850.jpg

من خیلی دیر این بوگاتی رو خریدم ولی شما پولاتونو جمع کنید و در اولین فرصت بگیریدش. علاوه بر اینکه خیلی خوشگله، عملکرد خیلی خوبی هم داره خصوصا اینکه کنترلش راحته و سر پیچ‌ها هم اصلا اذیت نمیکنه. اگه دنبال هاپیرکار خفن بودید این بهترین گزینس. البته قیمتش زیاده ولی خب میتونید با مقداری بازی کردن پولشو راحت جمع کنید.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,935
نام
نـــــــویـــــــــد
بهترین روش فارم کردن چیه؟ :D گلیچ ای چیزی نداره ؟=P~

همه سوراخارو بستن متاسفانه ولی در حال حاضر میتونی Kiss Me Kombi رو فارم کنی. قلقش دستت بیاد با یه ماشین هایپر یا Alpha GP، هر بار بین ۱:۳۵ زمان میبره حالا یکم کمتر یا بیشتر. همینجام میتونی پارتای طلائی رو فارم کنی. فقط حتما رو هر پارتی که الان داری، استت لاکی رو بذار تا شانس گرفتن پارتای طلائیت بیشتر بشه.

• Love
Reactions: AM!R

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر