Multi Platform The Crew Motorfest

TCM_KA_lowRez.jpg

سازنده: Ubisoft Ivory Tover
ناشر: Ubisoft
سبک: Racing
پلتفرم: xbox one, xbox series consoles, ps5, ps4, windows

از اونجایی که بحث های این بازی توی تاپیک نسخه دوم بود و اینکه بازی مورد استقبال اکثریت قرار گرفته لایق یه تاپیک هست این بنده خدا :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,939
نام
نـــــــویـــــــــد
برادر حسین کار خیلی خوبی کردی ولی قراره پست اول این زبون بسته رو آپدیت کنی یا نه؟ لایق بیش ازین‌هاست :D

آقا دیشب داشتم بازی میکردم یهو دیدم دست چپ کرکترم نیست! دوریین رو چرخوندم دیدم دستشو انداخته لب پنجره و با دست راستشم فرمون رو گرفته و اساسی رفته تو فاز :D خیلی صحنه خوبی بود. از برکات زاویه کاکپیت این بازی همین است که انیمیشن‌های خیلی قشنگ و جدیدی میبینی.

این کالکتیبل جمع کردناش چه حالی میده یا انجام چلنجای مخصوص هر برند و ماشین مخصوص از اون برند. مثلا میگه با فلان مدل از پورشه فلان کیلومتر رانندگی کن یا چندتا Near Miss بزن باهاش و ... . علاوه بر اینکه دلیل لازم رو میده که با ماشینای مختلف تو مپ بازی بچرخی، ریوارد خیلی خوبیم میده که شامل پول و اکس‌پی میشه. ۴ ۵تا جایزه‌ی بزرگم داره که با پیشروی کردن تو هر چلنج به دست میارید. مثلا ۵تا تموم کنین اولی رو میده ۱۰تا دومی و همینطور تا آخر.

در کل دیشب همینطور یه نگاه مجدد انداختم به محتوای بازی، واقعا خوب و زیاد و متنوع هستش و هر هفته و هر ماه هم آپدیت میشن و میتونید جوایز جدید و بیشتری رو بسته به عملکردتون کسب کنین. منوی بازی همچنان خیلی شلوغه ولی به نظرم از کرو ۲ خیلی مرتب‌تر شده. اونجا گیج‌کننده‌تر بود. این زاویه دوربین اصلی رو هم خیلی دوس دارم. یه حالت داینامیکی داره پشت ماشینا و ازین مهمتر برای زمانی که پشت هواپیما نشستم، خیلی کار رو راحتر کرده. بهتر میتونم کنترل کنمش و مانور بدم. البته در کل به نظرم کنترل هواپیما و قایق خیلی بهتر شده با اینکه بعضیا میگن آرکیدتر شده! نمیفهمم منظورشون چیه دقیقا! دوباره این عکسارو اینجام بذارم و مرخص شم :D

IMG_20231012_115556_317.jpg IMG_20231012_115601_559.jpg IMG_20231012_115600_192.jpg IMG_20231012_115558_227.jpg

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,887
نام
حسين
برادر حسین کار خیلی خوبی کردی ولی قراره پست اول این زبون بسته رو آپدیت کنی یا نه؟ لایق بیش ازین‌هاست :D

نوید جون حالا تا دوساعت پیش این زبون بسته تاپیک نداشت ها حالا اپدیت پست اول میخوای؟ :D

اقا چه کنیم؟ ۱۱۰۰ لیر ارزش داره بخریمش همین الان یا تا بلک فرایدی صبر کنیم؟ چون اسپایدرمن ۲ و الن ویک هم در راه هستند فعلا سرگرمیم ولی لامصب انقدر تعریف می‌کنید از بازی آدم وسوسه میشه :D

• Smile
Reactions: m.d.makan

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,939
نام
نـــــــویـــــــــد
نوید جون حالا تا دوساعت پیش این زبون بسته تاپیک نداشت ها حالا اپدیت پست اول میخوای؟ :D

اقا چه کنیم؟ ۱۱۰۰ لیر ارزش داره بخریمش همین الان یا تا بلک فرایدی صبر کنیم؟ چون اسپایدرمن ۲ و الن ویک هم در راه هستند فعلا سرگرمیم ولی لامصب انقدر تعریف می‌کنید از بازی آدم وسوسه میشه :D

دیگه زحمتشو کشیدی گفتم رو بندازم واسه آپدیتش :D
۵ ساعت Trial رو استفاده کردی قبلا؟ اگه نکردی الان میتونی ۵ ساعت بازیش کنی. خیلی میتونه کمکت کنه که کیفیت بازی رو خودت ببینی از نزدیک. اگه از کیفیتش خوشت اومد و با هندلینگ و فیزیک و گرافیک حال کردی، خیالت از بابت محتواش کاملا راحت باشه که ساعت‌های بیشمار سرگرمت میکنه. تو هم عین خودم عشق هورایزنی و از تو مپ چرخیدن لذت میبری، میدونم از موتورفست هم خیلی خوشت خواهد اومد. من خودم با همین آف ۲۰٪ زدم تو گوشش چون نمیتونستم صبر کنم حقیقتا ولی اگه عجله نداری تا بلک فرایدی صبر کن شاید ۲۵ تا ۳۰٪ هم آف خورد.

• Like
Reactions: Madridista

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,458
از فورزا هورایزن یه چیزایشش واقعا بهتره. اول سیستم rewind که خیلی سریعتره. دوم بازی آرکید محضه. نیترو میتونید بزنید و خیلی چیزا.چیزی که هورایزن دلش نمیخواد. این بازی یه فورزا در درون نید فوراسپیده و محیطای قشنگ و ویژوال خوبی داره .ایمیج کوالیتی مود ۶۰ فریمش خیلی خوبه . طراحی ماشینها هم با توجه به سبک بازی عالیه. داشتن vehicle دریایی،هوایی و موتورسیکلت هم که عالیه.یوبی دوتا بازی اخیرش واقعا راضی بودم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,939
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر پول دراورد تو این نسخه راحت شده. حقیقتا نمیدونم چطور اینقدر سریع ۲.۷ میلیون تو حسابم هست. این مبلغ توی کرو ۲ شاید ۲ ۳ ماه طول میکشید :D شروع کرو ۲ پولی که بهت بابت برنده شدن میداد ۲ ۳هزارتا بود. اینجا یه عکس میگیری ۲۰هزارتا میره! چندتا چلنج تموم میکنی هر کدوم بالای ۱۵هزارتا پول میدن بعد یه جایزه بزرگترم میگیری که کمترینش ۵۰هزارتاس. خیلی خیلی بهتر شده نسبت به نسخه‌ی قبل. بدون شک یکی از بهترین پیشرفتای بازی همینه. فارم کردن چلنجاشم خیلی آسونه. مثلا میگه با فلان ماشین ۵تا اسپیدترپ رو با سرعت ۱۰۰تا بالاتر از چیزی که ازت خواسته، تموم کنی. خیلی راحت یه اسپیدترپ آسون پیدا میکنی و ۵بار تکرارش میکنی. عکس گرفتنشم خیلی حال میده. نزدیک محدوده میشی بهت میگه با فلان ماشین نزدیک فلان جا عکس بگیر. همین گشتن دنبال اون لوکیشن از روی مپ واقعا حال میده خصوصا اینکه مپ بازی کاملا حالت داینامیک داره و ریل تایم از ماشین میای رو مپ و دوباره برمیگردی داخل ماشین.

نکته بعدی اینکه تغییر بین ماشین/هواپیما/قایق حیلی سریعتر و نرم‌تر شده. یعنی تو کرو ۲ وقتی تو مپ بازی میچرخیدم اصلا ازین گزینه استفاده نمیکردم اما اینجا اینقدر حال میده که مُدام بین این ۳تا وسیله نقلیه سوئیچ میکنم. با بوگاتی سرعت ۳۹۰تا دارم میرم یهو میرم داخل هواپیما و بعدش با سرعت بالا از ارتفاع بالا دوباره سوئیچ میکنم رو بوگاتی و سقوط آزاد به سمت زمین! قشنگ حس و حال فیلمای شخمی تخیلی هالیوودی بهت دست میده :D حالا قایق رو ه اضافه کنید به این چرخه. کیفیت آب هم عالیه واقعا. همونطور که گفتم کنترل هواپیما و قایق هم به نظرم خیلی بهتر شده برا همین استفاده ازشونم جذابتر شده.

پلی‌لیستای بازی واقعا فوق‌العادن. مثلا کلاسیک میاد مینی مپ رو حذف میکنه و یه فیلتر خاصی هم میندازه رو صفحه یا جاپون رو که عکساشو گذاشتم. یا یکی دیگه هست ماشین‌هایی که رقیب همدیگه بودن رو میذاره جلوتون میگه یکی رو انتخاب کن و برو واسه مسابقه. مثلا فراری و لامبورگینی یا فورد و شورولت. دیالوگای کرینج و مسخره‌ هم داره توی بعضی مسابقات ولی خب میشه نشنیده گرفتشون :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,887
نام
حسين
چقدر پول دراورد تو این نسخه راحت شده. حقیقتا نمیدونم چطور اینقدر سریع ۲.۷ میلیون تو حسابم هست.
نوید مث هورایزن هی فرت و فرت هی ماشین میده بهت؟ :D من دوس دارم به باسن مبارک پاره شه تا یه ماشین خفن گیرمون بیاد که ارزشش رو بدونیم نه اینکه همه چی راحت در دسترس باشه :D

راستی لایو ایونت ها چطورن؟ :D

من از بازی خوشم اومده. مپ فوق العاده‌ای رو طراحی کردن حقیقتا.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,939
نام
نـــــــویـــــــــد
نوید مث هورایزن هی فرت و فرت هی ماشین میده بهت؟ :D من دوس دارم به باسن مبارک پاره شه تا یه ماشین خفن گیرمون بیاد که ارزشش رو بدونیم نه اینکه همه چی راحت در دسترس باشه :D

راستی لایو ایونت ها چطورن؟ :D

من از بازی خوشم اومده. مپ فوق العاده‌ای رو طراحی کردن حقیقتا.

بعد هر پلی‌لیست ماشین بهت میده ولی خب قطعا برای چیزای بهتر باید پول جمع کنی و خودت بخریشون که میشه همون پاره شدن باسنت. از بین ۶۰۵تا ماشین قطعا مقدار قابل توجهی رو آدم دوس داره داشته باشه دیگه :D لایو ایونت‌هارو هم حقیقتش هنو تست نکردم. یعنی اونایی که PvP هستش ولی خب اینا مُدام آپدیت میشن. خیلی هم فان و خوبن ولی خب همچنان درگیر محتوای تک نفره هستیم. مپش واقعا خوشگله. حالا هر چی پلی‌لیستای بیشتری رو باز کنی، با بخشای بیشتری از مپ آشنا میشی.

امشب پلی‌لیست آف‌رود رو تموم کردم عجب واویلایی بود. تا اینجا از بین ۷تا پلی‌لیستی که تموم کردم، این یکی بهترین بود. شدیدا فان و خفن بود مسابقاتش. پر از پَرش‌های بلند و طولانی. یکیشون مسیرش اینطوری بود که از ارتفاع بالا همینجوری سراشیبی رو میای پایین. خعلی چسبید. یه تیکه ازین پلی‌لیست رو میذارم دیگه خودتون تا تهش برید :D بعد ازین پَرش و فرود جگرم حال اومد. باید خودتون تجربه کنید تا ببینید چه حالی میده.

View attachment 18b2a6782c569-master_playlist.mp4

اینم سقوط محترمانه‌ی بوگاتی از ارتفاع کم :D

View attachment 18b2a6b697e28-master_playlist.mp4

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
507

آقا دیشب داشتم بازی میکردم یهو دیدم دست چپ کرکترم نیست! دوریین رو چرخوندم دیدم دستشو انداخته لب پنجره و با دست راستشم فرمون رو گرفته و اساسی رفته تو فاز :D خیلی صحنه خوبی بود. از برکات زاویه کاکپیت این بازی همین است که انیمیشن‌های خیلی قشنگ و جدیدی میبینی.

این کالکتیبل جمع کردناش چه حالی میده یا انجام چلنجای مخصوص هر برند و ماشین مخصوص از اون برند. مثلا میگه با فلان مدل از پورشه فلان کیلومتر رانندگی کن یا چندتا Near Miss بزن باهاش و ... . علاوه بر اینکه دلیل لازم رو میده که با ماشینای مختلف تو مپ بازی بچرخی، ریوارد خیلی خوبیم میده که شامل پول و اکس‌پی میشه. ۴ ۵تا جایزه‌ی بزرگم داره که با پیشروی کردن تو هر چلنج به دست میارید. مثلا ۵تا تموم کنین اولی رو میده ۱۰تا دومی و همینطور تا آخر.

در کل دیشب همینطور یه نگاه مجدد انداختم به محتوای بازی، واقعا خوب و زیاد و متنوع هستش و هر هفته و هر ماه هم آپدیت میشن و میتونید جوایز جدید و بیشتری رو بسته به عملکردتون کسب کنین. منوی بازی همچنان خیلی شلوغه ولی به نظرم از کرو ۲ خیلی مرتب‌تر شده. اونجا گیج‌کننده‌تر بود. این زاویه دوربین اصلی رو هم خیلی دوس دارم. یه حالت داینامیکی داره پشت ماشینا و ازین مهمتر برای زمانی که پشت هواپیما نشستم، خیلی کار رو راحتر کرده. بهتر میتونم کنترل کنمش و مانور بدم. البته در کل به نظرم کنترل هواپیما و قایق خیلی بهتر شده با اینکه بعضیا میگن آرکیدتر شده! نمیفهمم منظورشون چیه دقیقا! دوباره این عکسارو اینجام بذارم و مرخص شم :D

View attachment 314190View attachment 314191View attachment 314192View attachment 314193
چقدر خوبه اون ۳تا عکس آخر ، قشنگ وایب carbon و مخصوصا underground رو میده

• Like
Reactions: NaViiDii

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی
منم دیشب یک ساعتی تریال بازی رو انجام دادم البته فکر نمی‌کردم باید ۳۶ گیگ دانلود کنم
همه چی اوکی بود ولی مد کوالیتی روی سری ایکس خیلی داغونه انگار بازی می‌ره روی ۲۰ فریم اصلا در مقابل فورزا هورایزن ۳ ۴ و ۵ حالت ۳۰ فریمش خوب نیست حالا نمی‌دونم چون تریاله اینجوریه یا کلا باید پچ بشه
مد ۶۰ فریم خیلی روان و خوب بود
حالا باید نسخه کامل تهیه کنم سرگرم بشیم
بازی nfs unb هم خیلی گرافیک و گیم پلی خوبی داره ولی حیف که شرکت سازنده اش مثل یوبیسافت اهل ریسک نیست

• Like
Reactions: SiminSecret

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر