System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
منم امشب به 3.56 آپدیت کردم ولی وقتی Test Connection رو میزنم روی گزینه سوم یعنی Play Station Network مینویسه Failed !!! اون پایین صفحه هم مینویسهconnection with PlayStation Network as timed out ...
حدودا 2 هفته پیش هم دچار این مشکل شدم که یکی دو روز بعدش تست کردم درست شده بود ...
(( محض اطلاع اصلا طرف هک کردن PS3 هم نرفته بودم >:) ))

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
ای بابا همه ی بچه ها مشکلشون حل شده غیر از من!
من تا همین الان هم تست میکنم وصل نمیشه.
اول به 3.56 آپدیت کردم تا ظهر هر چی خواستم وصل شم میگفت آپدیت نیاز داری(با اینکه 3.56 نصب بود)حالا هم بدون اینکه هیچی بگه یا ارور Timeout میده یا میگه An error has occured you have been signed out of psn
عجب بد بختی ای شده ها!

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
هر وقت با پیقام "You cannot use psn with this account. 8002A227)" مواجه شدید یعنی بن شدید... هر ارور دیگه ای به بن شدن ربط نداره الکی نگران نشید. مشکل یا از اینترنتِ یا خود سونی. ;)

i am legend

کاربر سایت
Feb 16, 2010
276
نام
hamid
دوستان سلام من یه سوال داشتم ببینین این اپدیت هنوز تو پی اس ان واسه من نیومده منتها من از سایته خوده سونی دانلودش کردم بنظرتون من اگه از طریق فلش اپدیت کنم دستگاهم رو مشکلی ایجاد میشه یا نه؟ ممنون میشم کمکم کنین راستی من دستگام روهک نکردم وارجینال استفاده میکنم

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
دوستان سلام من یه سوال داشتم ببینین این اپدیت هنوز تو پی اس ان واسه من نیومده منتها من از سایته خوده سونی دانلودش کردم بنظرتون من اگه از طریق فلش اپدیت کنم دستگاهم رو مشکلی ایجاد میشه یا نه؟ ممنون میشم کمکم کنین راستی من دستگام روهک نکردم وارجینال استفاده میکنم
update کن از طریق دستگاهت همون رجین مربوط به دستگاهت و نترس مشکل حل شده من 3 ساعت mw 2 بازی کردم مشکلی نیست.

O-LESIU-S

کاربر سایت
Dec 28, 2010
17
با سلام خدمت تمامیه دوستان ، من تا الان ساعت 5:18 AM روی موضوع تحقیق کردمو با دوستانم که بخاطر خیلی از شما ، تا الان با من بیدار بودند کار کردیم ! من اومدم یه تاپیک بزنم که متاسفانه دسترسی برای هر شخص امکان پذیر نیست ! دوستان من هم ساعت 12 شب با اینکه چند بار ارور داد (نمیدونم به چه خاطر اینترنتم هم ضعیف نیست 1 مگ هست ) ولی بلاخره اپدیت کردم و بدونه مشکلی به PSN وصل و انلاین بازی کردم ، اما بخاطر خیلی از عزیزان و دوستانم رفتمو بشدت وقت گذاشتم یکسری افراد به DNS اشاره کردند تست شد جوابه 100% هم به ما داد ولی میدونید DNS باعث یکسری محدودیتها میشه که خیلی خوب نیست ! یه راهیو امتحان کردم و به دوستم هم گفتم 100% جواب داد و به راحتی به PSN وصل و بعد انلاین هم به راحتی بازی کرد ! من فردا که چه عرض کنم تا 5 یا 6 ساعت دیگه جواب و راه حل رو با اموزش بعد از تست 100% روی 4 دستگاه دیگه که هک نشده اعلام میکنم احتمالا به یکی از دوستانم میگم که زحمت تاپیک رو بکشه پس یا سایت اپدیت باشید تا انشاالاه خدا بخاد بتونم خیلی از دوستانو خوشحال کنم که خیلیم برام با ارزشه برم یه استراحتی کنم که چشام بزور بازه :) ، اگر جایی اشتباه تایپی داشتم بزارید به حساب خستگیه زیاد . . این روش از ترف فرومهای سونی تایید شده پس نگران نباشید .
شب خوش :) .

smht_62

کاربر سایت
Aug 11, 2009
72
نام
حسن
سلام دوستان
من همین مشکل رو هنگام آپدیت به 3.55 داشتم البته قبل از اون با دانگل هک کرده بودم
اینم لینک پست های اون موقع
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=1232826#post1232826
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=1224025#post1224025
که برای حل این مشکل خیلی کار ها کردم که فقط یکی از اونها جواب داد و اونم استفاده از PS3 Proxy Server به همراه شیلتر شکن بود.
ولی بعد از تقریبا یه 3 هفته ای مثل قبل (مستقیم از روتر بدون PS3 Proxy Server و شیلتر شکن) اینترنت رو به کنسول رسوندم و دیدم درست شده
الآنم که به 3.56 آپدیت کردم دیگه مشکلی ندارم
حالا مشکل از کجا بود رو نمیدونم
امیدوارم که واسه پیدا کردن راه حل کمک کرده باشه

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
هر وقت با پیقام "You cannot use psn with this account. 8002A227)" مواجه شدید یعنی بن شدید... هر ارور دیگه ای به بن شدن ربط نداره الکی نگران نشید. مشکل یا از اینترنتِ یا خود سونی. ;)

چه جالب !
سونی دقیقا برعکس مایکروسافت عکل کرده!مایکروسفات اکانت رو کاری نداره و دستگاه رو بن میکنه سونی دستگاه رو کاری نداره اکانت رو بن میکنه!

i am legend

کاربر سایت
Feb 16, 2010
276
نام
hamid
سلام به همگی اینجا کسی پیدا میشه که اپدیت هنوز واسش نیومده باشه؟ مثه من:d
من اپدیت رو از کامپوتر دانلود کردم ولی دودلم بریزم تو دستگاه یا نه

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
سلام به همگی اینجا کسی پیدا میشه که اپدیت هنوز واسش نیومده باشه؟ مثه من:d
من اپدیت رو از کامپوتر دانلود کردم ولی دودلم بریزم تو دستگاه یا نه
اپدیت مال ریجن دستگاهته؟ اگه هست که بریز... هیچ مشکلی پیش نمیاد. ولی خب بزاری با خود دستگاه آپ کنی بیتره :d

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
دوستان کمک من تازه ps3 گرفتم با دانگل هک کردم حالا پشیمون شدم میخوام بزنم تو کاره ارجینال فقط فریمور رو اپدیت کنم حله یعنی بن نمیشم دیگه یکی کمک کنه:-s

• Like
Reactions: Ἁlireza

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
دوستان کمک من تازه ps3 گرفتم با دانگل هک کردم حالا پشیمون شدم میخوام بزنم تو کاره ارجینال فقط فریمور رو اپدیت کنم حله یعنی بن نمیشم دیگه یکی کمک کنه:-s

داداش اول یه فرمت بکن بعدش به 3.55 رسمن آپدیت کن بعدش به 3.56 رسمی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر