نمایشگاه/رویداد Sony Press Conference E3 2013

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,853
نام
مرتضی
با نزدیک شده به همایش E3 و کنفرانس سونی (چیزی حدود 1 ماه) تصمیم گرفتیم مقاله ای در مورد کنفرانس سونی ترتیب بدیم که خدا رو شکر امروز بر روی صفحه اصلی سایت قرار گرفت. در این تاپیک به احتمالات و انتظاراتی که از کنفرانس سونی داریم، می‌پردازیم. به مرور هم با آپدیت این پست اخبار و حواشی مختص سونی رو قرار میدیم.

زمان کنفرانس سونی: 21خرداد - 5:30 بامداد سه شنبه

این هم لینک مقاله درباره کنفرانس سونی: SONY E3 2013

بازی ها :
assassins creed 4 - watch dogs

agent

bf4

god of war

gran turismo

heavenly sword

infamous:ss

the evil within

the last guardian

driveclub

استدیو ها:

GUERRILLA GAMES

MEDIA MOLECULE

QUANTIC DREAMS

NAUGHTY DOG

santa monica

و

vita price cut

آپدیت: با معرفی رسمی GT6، نمایش این بازی را در E3 باید قطعی دانست

آپدیت: درست روز قبل کنفرانس مایکروسافت، سونی تیزری از کنسول خود پخش کرد. مطمئنا در E3 شاید طراحی و ظاهر PS4 خواهیم بود

آپدیت: طبق رسم همیشگی سونی بازی Freedom Wars قبل از همایشE3 برای عرضه در سال 2014 بر روی ویتا معرفی شد

آپدیت: در روزهای منتهی به E3 سونی اعلام کرد بیش از 40 بازی در این نمایشگاه خواهد داشت

آخرین ویرایش:

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
بار الهی پروردگارا ما را مورد لطف و کرم خویش قرار بده و بر ما نازل فرما نسخه ای جدید از " سایفون ف**تر " را :|
بلند صـــــــلــــــوات بفرســــــــــــــــــــــــــــــــــت :|

دیگه کار از امید و ارزو گذشت باید دست به دعا شیم :|

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
جدا چی سر agent اومده:((

با توجه به وجود کمپانی قدرتمندی مثه راکستار تو این معادله احتمالا جان به جان آفرین تسلیم کرده :d

پ ن : نکنه سانتا داره رو همین عنوان کار می کنه :-o

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
اشتباه می کنی این سیستم x+1 انحصاری مایکروسافته

اصلا xbox one هم بر اساس x+1 نامگذاری شده

منظورت رو نفهمیدم..! یعنی میخوای بگی دیگه از نسخه بعدی بازی های همچون U و R و K و GT خبری نیست و IP های جدید معرفی میشه..؟
اگر منظورت این هست که فکر کنم اشتباه میکنی چون الان نسخه بعدی K و iF رو معرفی کردن..!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
لازمه امشب بیدار بمونمیا فردا 4 ساعت دیگه ست?

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
بازم این ماجرای انتظارتون رو زیاد نکنید ... ؟؟؟ ایا ؟؟؟... من که ندیدم کسی انتظار بی جایی تا حالا عنوان کرده ... اگه سونی نخواد 60- 70 درصد از اون چیزهایی که تو همین تاپیک عنوان شد رو سونی نمایش نده که من شخصا میرم به X ONE میخرم ... چون تا ابد نباید از سونی کنسولاش و بازی هاش انتظار زیادی داشته باشیم.... حالا دیگه نمیخوام بحث رو به سمت TLOU ببرم ...

وقتی ناتی داگ برای حضور تو کنفرانس اعلام امادگی کرده ... وقتی سانتا مونیکا اونطور توییت میکنه ... وقتی SE تو کنفرانس سونی حضور داره (در ضمن نینتندو هم تا اونجا که من فهمیدم برنامه خیلی خاصی برای این E3 ندارن) وقتی کپکام تو کنفرانس خودش خبری از دیپ داون نیست ... تنها جایی که به ذهنش میرسه کنفرانس سونیه ... یا اصلا کلا بازی خالی بندی بوده ... انتظار حضور مدیا مولکول مسئله خیلی پیچیده و نا ممکنیه ایا ؟؟؟
اگه دیگه تو کنفرانس امسال هم خبری از TLG و VERSUS نیاد ... پس باید فورمالیته دونست این دو بازی رو و کنسل شده هستن ... در حالی که در مورد هر دو بازی ..تیم های سازنده تاکید بر ادامه ساخت دارن ...

این چیزهایی هستن که وجود داره و شواهد نشون میده ... هیچکدوم رویا پردازی فن خوشحال نیست ... نمیدونم اسمش رو قانع گرایی بزارم یا منفی بافی .

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
لازمه امشب بیدار بمونمیا فردا 4 ساعت دیگه ست?

اینو هر 2 3 ساعت باید تکرار کنیم ؟ ساعت 5 و نیم بامداد دوشنبه نیمه شب فردا حدودا 28 ساعت دیگه
جواب بعضیارو ندین خواهشا تا به گند نکشیدن تاپیکو خود بخود میرن پی کارشون !

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین
چیپس و ماست هم بدم بیارن خدمتت؟ :d مرد حسابی ! 299$ تو خواب هم نمیبینی :|
TLG هم امیدوارم همین اواخر واسه PS3 بیاد

اوون زمان که PS1 یا PS2 هم 299 قیمت خوردن کسی فکرشو نمیکرد :)
درسته این قیمت توهمه خالصه ولی مگه بده قیمت کمتر باشه کمتر دوشیده شیم تو اینجا !
TLG هم بعد این همه تاخیر تمام چیزایی که 4 سال پیش ازش دیدمو الان ببینیم دیگه جذابیت سابقو واسمون نداره باید به روز بشه
بازی ای مثل TLG هر چقدر دستگاهی که روش ساخته میشه قدرتمند تر باشه تجربش لذت بخش تر و بی نظیر تر میشه

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
تا فردا ساعت 5:30 من باید فردا رو مرخصی بدونه حقوق بگیرم فقط به عشق دیدن ps4 برای اولین نفر تو سایت زده شما لولین نفر باشی دیگه نمیتونم صبر کنم خداکنه نت بازی در نیاره............#:-s

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
در آستانه کنفرانس سونی :d باز هم نوستالژیا :crying1:

David Hayter won't be returning
to voice Snake in Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
but that doesn't mean
we can't relive and enjoy
every single time
that Snake has asked a question about his mission
پ ن : یه فن ـه با معرفت به اسم درک لیو یه مجموعه کلیپ از تمام متال گیر سالیدها
درست کرده
ویدیو رو میتونین از منبع این مطلب سایت گیم اینفورمر ببینین :d

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
چرا همیشه سونی کنفرانسشو این ساعت میذاره؟؟فکر کنم تو اروپاکه بزرگترین بازار برا سونی نصف شب باشه.شاید بخاطر ژاپنی ها:D

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
کنفرانس موقع دانلود رایگان هست ، چه جوری ببینیم ؟ :|
کنفرانس سونی چند ساعته ؟ ببینم واسه بعد از 7 که دانلود رایگان تموم میشه هم چیزی میمونه ؟

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,855
نام
پدرام
ساعت 4 شروع ميشه؟
چه سایتی متیونیم لایو ببینیم؟

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
اینو هر 2 3 ساعت باید تکرار کنیم ؟ ساعت 5 و نیم بامداد دوشنبه نیمه شب فردا حدودا 28 ساعت دیگه
جواب بعضیارو ندین خواهشا تا به گند نکشیدن تاپیکو خود بخود میرن پی کارشون !
خب IQ بگو بامداد سه شنبه ، ملت شبيه علامت سوال نشن...!:d :|

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
بار الهی پروردگارا ما را مورد لطف و کرم خویش قرار بده و بر ما نازل فرما نسخه ای جدید از " سایفون ف**تر " را :|
بلند صـــــــلــــــوات بفرســــــــــــــــــــــــــــــــــت :|

دیگه کار از امید و ارزو گذشت باید دست به دعا شیم :|

بیخیال آقا ، من از روزی که یادم میاد سر هر E3 همه منتظر Syphon Fi|ter بودیم و هیچ وقتم خبری نمی شد امسالم احتمالاً همون رواله :d ولی اگه فردا معرفی بشه میتونم بگم اولین عنوانیه که تا اینجا کار منو مجاب میکنه که PS4 بخرم . فکر کنم اگه بنا به ساختش باشه یا Sony bend Studio داره میسازتش یا SCE London !

61803974743006336934.gif

لیست بازیهای مورد انتظارم برای نمایش :

1.Syphon Fil|ter
2.ND New IP
3.SM New IP
4.The Last Guardian
5.Gran Turismo 6 - PS4

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,328
نام
امیر حسین
خوب دیگه تنبلی رو بزارم کنار و بیام جواب این 3 روز رو بدم! :d

1. Dr.Nefarious

چقدر من این رو دوست دارمش! :x بهترین کاراکتر سری رچت! :d بسی هم باحاله! :d تو A4O هم که قابل بازی بود و عالی:bighug:
اصلا میشه این رو یه قهرمان افسانه ای حساب کرد:-"
خداکنه توی انیمیشن رچت هم باشه! :d

2. Dr.Neo Cortex

ملقب به کله Nـی در کودکی اینجانب :-" ! :d به شدت هم ازش بدم میومد:p روی کل بچه های فامیل هم اسم کاراکترهای کراش رو گذاشته بودم! :d با پسر داییمم مشکل داشتم بهش میگفتم کله Nـی! >:)
ولی خوب باهاش خاطرات زیادی دارم! در عین اینکه ازش بدم میاد،ازش خوشمم میاد :d (کله Nـی رو میگم، نه پسر داییم! :d )

3. Colonel Radec

اصلا ابهت از سر و روش میباره! :d واقعا چقدر خفن بود این بشر! :d سخت ترین باسی که باهاش رو به رو شدم! :-" رسما اشکم رو در اورده بود! آخرشم راهی بیمارستان شدم:-" از بس پای بازی نشسته بودم تا این باس رد بشه گردنم خشک شده بود و اصلا و ابدا تکون نمیخورد=))
بهترین لحظه ی KZ3 هم چند دقیقه ی اولش بود که رادک هم حضور داشت:-" باشد که در KZـهای آینده برگرده! :d (شایدم نه...یکهو بزنند خراب کنند ابهتش رو:-s )
کلا هلگاست ها خفنند! و رادک هم خفن ترین هلگاست دنیا میباشد! :bighug:

1. Crash Bandicoot

چی بگم از این بشر؟ :d بهترین خاطراتم رو باهاش داشتم:xهمینطور که بالاتر گفتم،روی ملت اسم گذاشته بودم...خوب! خودمم معلومه دیگه :d کراش بودم:p هنوزم در کنار لقب امیر حسیشِن (بر وزن PS) ، کراش هم بهم میگن ملت=))
یادش بخیر لحظات مرگ کراش عزیز! چقدر باحال بودش:-" (یاد بگیرن پلتفرم سازهای الان! 4تا چیز جالب طراحی کنید موقع مرگ کاراکتر! به جای اینکه فقط بیفتن زمین! :d ) یا اون رقص معروفش:bighug:

2. Kratos

انقدر در مورد کریتوس نوشتیم که دیگه چیزی نمونده! :d فقط همین رو بگم که ابهت=کریتوس! :d (فکر کنم یه جا خوندم که تو زبون یونانی به معنی قدرت میباشد! >:) )

3. Spyro the Dragon

این هم در کنار کراش کل زندگی اون زمان من بود! :d خیلی بچه ی باحالی بودش! :d دوستای جالبی هم داشت! هانتر،بنتلی،اسپارکس:x
ولی وقتی میبینم الان چه بلایی به سرش اومده میخوام خون گریه کنم! :(( یعنی طراحی های جدید کراش،صد شرف داره به طراحی دوران PS2 اسپایرو! و طراحی الان اسپایرو که ... چیزی نگم بهتره...فقط امیدوارم طراحش بره زیر تریلی 18 چرخ:|

خوب اینم که مشخصه! :d صد هزار درصد کراش! :d مخصوصا شماره ی دوم که تا جایی که حافظه ی داغونم یاری میکنه،اولین بازیی میباشد که تمومش کردم! :d
یعنی میشه روزی روزگاری کراش برگرده به ND و اسپایرو هم برگرده به Insomniac ؟ :-s یعنی اون لحظه من واقعا بهشت رو تجربه خواهم کرد...حیف که جفتش از محالاته! باز کراش یه چند درصدی احتمال داره،اون گوشه داره خاک میخوره...ولی اسپایرو که ... همینطوری میسازن و متاسفانه میفروشه:| و در عجبم رو چه حسابی امتیازات بدی هم نگرفته :|

سؤال صفری هم که فکر نکنم باشه دیگه:-s
ولی یک سری چیز میزا هست،که توی سؤالات جایی برای گفتنشون نبود! :d یک سری کاراکترها باید ازشون یادی کنم حتما:-" برای همین سعیم رو میکنم تا قبل از کنفرانس انرژیم رو جمع کنم و یادی ازشون بنمایم! :d

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر