نمایشگاه/رویداد Sony Press Conference E3 2013

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
با نزدیک شده به همایش E3 و کنفرانس سونی (چیزی حدود 1 ماه) تصمیم گرفتیم مقاله ای در مورد کنفرانس سونی ترتیب بدیم که خدا رو شکر امروز بر روی صفحه اصلی سایت قرار گرفت. در این تاپیک به احتمالات و انتظاراتی که از کنفرانس سونی داریم، می‌پردازیم. به مرور هم با آپدیت این پست اخبار و حواشی مختص سونی رو قرار میدیم.

زمان کنفرانس سونی: 21خرداد - 5:30 بامداد سه شنبه

این هم لینک مقاله درباره کنفرانس سونی: SONY E3 2013

بازی ها :
assassins creed 4 - watch dogs

agent

bf4

god of war

gran turismo

heavenly sword

infamous:ss

the evil within

the last guardian

driveclub

استدیو ها:

GUERRILLA GAMES

MEDIA MOLECULE

QUANTIC DREAMS

NAUGHTY DOG

santa monica

و

vita price cut

آپدیت: با معرفی رسمی GT6، نمایش این بازی را در E3 باید قطعی دانست

آپدیت: درست روز قبل کنفرانس مایکروسافت، سونی تیزری از کنسول خود پخش کرد. مطمئنا در E3 شاید طراحی و ظاهر PS4 خواهیم بود

آپدیت: طبق رسم همیشگی سونی بازی Freedom Wars قبل از همایشE3 برای عرضه در سال 2014 بر روی ویتا معرفی شد

آپدیت: در روزهای منتهی به E3 سونی اعلام کرد بیش از 40 بازی در این نمایشگاه خواهد داشت

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,331
نام
امیر حسین
آقا جان چه خبره انقدر دارید هایپ زدایی میکنید؟ :d یا از اونطرف هایپ رو به فلک میکشونید ؟ :-" تعادل چیز بدی نیست! :d
ولی چند مورد! سونی نشون داده برای ویتا تره هم خورد نمیکنه! :| تنها کاری که با ویتا خواهند کرد یحتمل اینه که نشون میدن میشه بازی های PS4 رو روش بازی کرد! :d (یا مثلا معرفی GOS برای PSP کلا 2 دیقه هم نشد! شاید یه بازی هم اینجوری براش معرفی کنند :d )
در مورد Rain ! نگفتن توی کنفرانس حضور دارن! گفتن توی E3 حضور میدارن! پس نمی خواد زیاد نگران این مورد باشید! :d غرفه ها رو فراموش نکنید! (باز هم اسلای و LBP K رو یادآوری میکنم! :d )
اما در مورد Move ! :| هر سال بدترین قسمت کنفرانس بوده! پارسال که رسما 20 دیقه از وقت کنفرانس رو حروم کردن! 2011 هم فکر کنم بسکتبال نشون دادن،قبلش هم گلف...کلا چیز افتضاحی بود:| بهترین نمایش Move تا الان برای Sorcery بوده که اونم کامل حال و هوای بازی رو عوض کردن بعدا! ولی اگر برای Move بخوان وقت بزارن ترجیه میدم یه چیزی مثل Sorcery باشه تا این بازی های درپیت :|
در مورد GT6 هم که خود آریا توضیح داد! :d
Beyond هم تا الان بیشتر 40-50 دقیقه گیم پلی ازش نشون دادن! زیادیش میشه دیگه اگر بخوان بازم 10 دیقه بهش وقت بدن! :| کیج هم صحبتاش رو پارسال کرد دیگه! چندبار دیگه؟ :d انتظار معرفی بازی جدید هم از QD نداشته باشید! چه خبره 2تا 2تا میخواد از ملت! :d

اون بازی های مولتی رو ولی باهاتون موافقم! :d وقت زیادی میگیرن متاسفانه! همشون هم تا حالا چندتا تیزر و اینا داشتن! اینجا حتما گیم پلی دارن :d ولی فرض کنید نمایش AC IV مثل AC II باشه... 8-> (البته عمرا! کلا حال و هوای دزد دریایی ها هیچ سنخیتی با ونیز و اون جشن و اینا نداره :-" )

ولی کلا انقدر هم که میگید کنفرانس داغون نخواهد بود! :d
---
راستی کسی خبری نداره United Front Games الان در چه وضعیتی قرار داره؟ بازیی در حال ساخت دارن؟ فروش MNR چطور بوده؟ :-"
میخوام حساب کنم ببینم چند در صد شانس رونمایی از MNR 2 وجود داره=)) گرچه 2تا ریسینگ داره سونی! فکر نمیکنم توی 1 سال 3تا ریسینگ منتشر کنه! :-"

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,245
نام
محمد
Ready At Down هم خیلی وقته ازش خبری نیست . موزمار ها دارن رو چی کار میکنن ؟ :D شاید Heavenly Sword 2 برای ویتا :D ( meh ...:D :| )

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
its happening
the last guardianبرای نمایش تو e3 لیست شد
فقط مشکل پلتفرمشه که ps3 ه که اونم امیدواریم عوض شه

آخرین ویرایش:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی
به نظر من کلا باید انتظارات رو از کنفرانس بیارید پایین تا به سرنوشت مایکروسافت دچار نشیم:d
در کل یکی از دوستامون حرف خوبی زد سونی میخواد با یه دست چنتا هندونه برداره که خوب نمیشه دیگه بالاخره این وسط 2و3 تا هندونه میافته پایین:d
بازی های مولتی هم که خوب وقت زیادی میگیرن البته فکر نمیکنم battle4 رو تو کنفرانس سونی نشون بدن یحتمل تو همون کنفرانس EA نشونش میدن
البته AC4 رو شک دارم احتمالا تو کنفرانس سونی هم نمایش خواهد داشت
این وسط یه سورپرایز میتونه خیلی حال و هوای مراسم رو عوض کنه یه تیزر از بازی جدید سانتا مونیکا یا یه عکس از uncharted4 فقط. یا یه تیزر ازون بازی دوم گوریلا گیم که البته خیلی بعیده. یا کلا نمایش یه بازی انحصاری جدید که تا حالا هیچ کی اسمشم نشنیده
کلا این کنفرانس به نظر من حتما باید یه سورپرایزی داشته باشه وگرنه لذت بخش نخواهد بود

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
its happening
kis0t3beuzc7ywocyma3.gif

the last guardianبرای نمایش تو e3 لیست شد
فقط مشکل پلتفرمشه که ps3 ه که اونم امیدواریم عوض شه
اتفاقا بهترین نکته اش همینه یه دلیل دیگه برای نفروخت پلی3 بعد از بیاند:x
راستی کسی خبری نداره United Front Games الان در چه وضعیتی قرار داره؟ بازیی در حال ساخت دارن؟ فروش MNR چطور بوده؟ :-"
میخوام حساب کنم ببینم چند در صد شانس رونمایی از MNR 2 وجود داره=)) گرچه 2تا ریسینگ داره سونی! فکر نمیکنم توی 1 سال 3تا ریسینگ منتشر کنه! :-"
امیدوارم دست از سر اون بازی (:-&) بردارن و احتمالا الان هم روی اسلیپینگ داگز2 کار مینمایند:d

پ.ن: چرا نمایش TLG با توجه به این که ایکو کالکشن برای پلاس فری شد به فکر خود خطور نکرد؟:-/:d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Ready At Down هم خیلی وقته ازش خبری نیست . موزمار ها دارن رو چی کار میکنن ؟ :D شاید Heavenly Sword 2 برای ویتا :D ( meh ...:D :| )
Ready At Dawn is hiring. We’re looking for exceptional candidates to help develop an exciting new IP for a Next-Generation home console.:-"
Ready At Dawn Studios
بعید نیست بازی جدیدشون رو توی e3 نشون بدن:d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
خیلی وقته لیست شغلی اینها رو زیر نظر دارم :D هرچی که میسازن اکشن ادونچره سوم شخصه. اون طور که متوجه شدم این پروژه بیشترین تمرکزش روی انیمیشن و حرکت بدن از استخون و ماهیچه و پوست بگیر تا لباس و کروات و دستمال گردن :D. اگر برای Vita or Ps3 باشه که ... Meh. در غیر این صورت Hell Yeeeah :D.

Ready at Down و Insomniac و Fromsoftware شرکتهای هستن که حظورشون در مراسم منو خوشحال میکنه :D.

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
صحبت بازیهای انحصاری شد من یه توهم سنگین زدم دیشب :D. سونی IP ـه Demon Souls رو خرید بعد میازاکی هم روی یه IP معرفی نشده کار میکنه پس میشه نتیجه گرفت .... (شما به همون چیزی فکر میکنید که من؟ :D).
چرا توهم سنگین:dIP ه demon souls متعلق به sony
Ready At Down هم خیلی وقته ازش خبری نیست . موزمار ها دارن رو چی کار میکنن ؟ :biggrin1: شاید Heavenly Sword 2 برای ویتا :biggrin1: ( meh ...:biggrin1: :| )

البته قبلن اعلام کرده بودن دیگه روی کنسول دستی کار نمی کنن و دارن روی یک پروژه AAA کار می کنن
heavenly sword 2 رو هر کی می سازه خدا کنه شعور اینو داشته باشه که توی یک بازی h&s باید بشه jump زد

آخرین ویرایش:

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
09719762728269009976.gif

سونی به لیست e3insider مبنی بر حضور last guardian واکنش نشون داد و اون رو نادرست وخیالبافی دونست

البته یوشیدا قبلا اعلام کرده بود منتظر یک زمان مناسب برای معرفی دوباره این بازی هستند
من که خودم فکر می کنم قضیه twisted metal پیش میاد ,تکذیب می کنن ولی تو کنفرانس معرفی می کنند امیدوارم این اتفاق بیفته

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
اقا ما دیشب یه خوابی دیدیم نگو داره به واقعیت میپیونده :D

یوشیدا خیلی سعی میکنه خودش رو کنترل کنه :D اقا Demon Souls 2 توسط میازاکی رو تایید شده بدونید یا دعا کنید همچین چیزی باشه :D.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
اقا ما دیشب یه خوابی دیدیم نگو داره به واقعیت میپیونده :D

یوشیدا خیلی سعی میکنه خودش رو کنترل کنه :D اقا Demon Souls 2 توسط میازاکی رو تایید شده بدونید یا دعا کنید همچین چیزی باشه :D.

بازی باید طوری باشد که بازی باشد بازی ای که اتمام آن آرزو باشد بازی نیست!:d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,245
نام
محمد
Agni_closed-up.jpg

آمازون فرانسه و آمازون انگلیس Agni's Philosophy رو تو لیست پیش خرید برای Ps4 قرار دادن . Please be Excited :D
پ.ن : Mother of god :D

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
خب pachter قیمت ps4 رو 350دلار و xbone رو 400 دلار تخمین زده ,350 دلار قیمت فوق العاده ای , سخت افزار قوی تر با قیمت کمتر:d
همه چیز به نفع ps4 داره پیش میره

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,820
نام
محمد رضا
اگه این 350 دلار حقیقت داشته باشه یعنی باید به سونی آفرین گفت. دستاشو باید بوسید. :d

من 2 تا PS4 میخرم برا خودم
;;)

All Hail Sony + Naughty Dog:bighug:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر