نمایشگاه/رویداد Sony Press Conference E3 2013

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,853
نام
مرتضی
با نزدیک شده به همایش E3 و کنفرانس سونی (چیزی حدود 1 ماه) تصمیم گرفتیم مقاله ای در مورد کنفرانس سونی ترتیب بدیم که خدا رو شکر امروز بر روی صفحه اصلی سایت قرار گرفت. در این تاپیک به احتمالات و انتظاراتی که از کنفرانس سونی داریم، می‌پردازیم. به مرور هم با آپدیت این پست اخبار و حواشی مختص سونی رو قرار میدیم.

زمان کنفرانس سونی: 21خرداد - 5:30 بامداد سه شنبه

این هم لینک مقاله درباره کنفرانس سونی: SONY E3 2013

بازی ها :
assassins creed 4 - watch dogs

agent

bf4

god of war

gran turismo

heavenly sword

infamous:ss

the evil within

the last guardian

driveclub

استدیو ها:

GUERRILLA GAMES

MEDIA MOLECULE

QUANTIC DREAMS

NAUGHTY DOG

santa monica

و

vita price cut

آپدیت: با معرفی رسمی GT6، نمایش این بازی را در E3 باید قطعی دانست

آپدیت: درست روز قبل کنفرانس مایکروسافت، سونی تیزری از کنسول خود پخش کرد. مطمئنا در E3 شاید طراحی و ظاهر PS4 خواهیم بود

آپدیت: طبق رسم همیشگی سونی بازی Freedom Wars قبل از همایشE3 برای عرضه در سال 2014 بر روی ویتا معرفی شد

آپدیت: در روزهای منتهی به E3 سونی اعلام کرد بیش از 40 بازی در این نمایشگاه خواهد داشت

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
این کشتی که تو ناخداش باشی غرق میشه من میدونم :D
من الان در لنگلی هستم و باید بگن کشتی بصورت خودجوش توسط هواداران اداره میشه :D
مایکروسافت پول زیاد داره کلی بازی های Third Party ـه انحصاری رو میکنه تو E3 و میزنه کشتی رو منهدم میکنه :D
بازی های پولی همونطور که میان همنطور هم میرن مثل Bioshock :D. از طرفی خوبه یادآوری کنم Castle Crasher و Braid و Ninja Gaiden 2 و Mass Effect هم نه تنها انحصاری بودن بلکه توسط Microsoft Studios منتشر شدن که الان میتونید :D.
فریدون بیا همینجا روشنگری کن دلیل این 180درجه چرخیدنت چیه؟
نظر من به نظره اقای Cerny نزدیک تره :D.
فریدون نکن سر جدت..! با اون قطار هایپی که برای XBOX ONE راه انداختی ما رو بدبختی کردی دیگه بیخیال سونی بشو اینها آرزو دارن..:d
اون رو گردن من میندازید؟ برید گریبان فیل اسپنسر رو بگیرید که DVI Box ساخته نه من :D.

-----------------

خب. فاز دوم عملیات PS4noDRM# شروع شد با هدف برقراری ارتباط با ناشران 3rd Party های بزرگ:

اینجا. اقا جان مرد باشید برید سهمتون از این گام بزرگ رو انجام بدید.

---------------

پرسش روز 8ام :D

من رای میدم به Ninja Gaiden Sigma :D.

لطفا عکس بالا رو در کامنتتون نقل قول کنید.

----------

و درضمن فقط.....:

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ندیدم کسی بهش اشاره کنه ولی ND اعلام کرده که اشتباهات نسل قبل رو تکرار نمیکنه و از همین انجین فعلیش برای نسل بعد استفاده میکنه :
Game director Bruce Straley explained how it won't repeat past mistakes of developing a new engine from scratch for a new console generation, as it did when it started work on Uncharted for the PS3."We learned a big lesson coming from PS2 to PS3," he told Digital Spy.

"There was a lot of hype over what next-gen was going to be. It was all going to be like movies, like a pre-rendered cutscene-style fidelity.

"That turned out not to be true. Granted, what we're able to do now is pretty damn close, but it took Naughty Dog four games to get there - one of the top developers in the industry with some on the most amazing scientists working in our programming department."

"We scrapped everything at the beginning of Uncharted 1, and we had a perfectly good engine with the Jak & Daxter franchise.
"Again, we were creating a new IP, with a new engine, with a lot of weird expectations. Nobody had a dev kit soon enough, and as we all know, trying to figure out how to programme for a whole new piece of hardware was really difficult.

Straley continued: "We learned our lesson in saying, as we move into development into next-gen, we want to take our current engine, port it immediately over as is and say, 'Okay, we have a great AI system, we have a good rendering system'.

"We have all these things that already work. Only when we hit a wall will we say, 'When do we need to change something? When do we need to scale it?

"'When does the gameplay, when does the story, when does the world that we need to create - when does this engine hit the wall? Right, now we need to change this part of the engine.'

"Hindsight's 20-20, and it sounds obvious to say it, but it's one of those things that you learn in development. We've gained something from this experience, and now we want to apply it moving into next gen."
منبع

chelsea-xbox

کاربر سایت
Jun 2, 2013
35
نام
رضا
خداروشكر كنفرانس ساعت 5.5 صبح هست اون كسايي كه فن سوني نيستن نميبينن كنفرانسو:bighug:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
78316787605000588116.png

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
.

---------------

Demon souls
----------

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
بازی های پولی همونطور که میان همنطور هم میرن مثل Bioshock
:biggrin1:
. از طرفی خوبه یادآوری کنم Castle Crasher و Braid و Ninja Gaiden 2 و Mass Effect هم نه تنها انحصاری بودن بلکه توسط Microsoft Studios منتشر شدن که الان میتونید
:biggrin1:
.

در مورد سخاوت و دست و دل بازی چیزی شنیدی..؟ ماکرو خیلی از این IP ها رو میتونست نگه داره دیگه از اون 1 میلیارد دلار که هزینش بیشتر نیست ولی ماکرو میدونه این صنعت در صورتی رشد میکنه که سونی هم پا به پاش بیاد..اگرم توجه کنی بعد از اینکه این بازی ها از 2009 به بعد از انحصار در اومدن سونی یک جونی گرفت..

خداروشكر كنفرانس ساعت 5.5 صبح هست اون كسايي كه فن سوني نيستن نميبينن كنفرانسو
:bighug:

با اجازت کلاس آموزشی گذاشتیم برای عموم ماکرو دوستان که بتونن تا صبح بیدار بمونن یک یک بسته هم قهوه مرغوب براشون فرستادیم..:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
با اجازت کلاس آموزشی گذاشتیم برای عموم ماکرو دوستان که بتونن تا صبح بیدار بمونن یک یک بسته هم قهوه مرغوب براشون فرستادیم..:d​

حتی یه درصد فکرشم نکن که بعد کنفرانس بتونی راجع به شکل ظاهری کنسول حرفی بزنی :D
فقط یه چیزی :D اگه مایکرو از 15 بازی که خواست معرفی کنه 14 تاش برای کینکت بود چیککار میکنی ؟:D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
حتی یه درصد فکرشم نکن که بعد کنفرانس بتونی راجع به شکل ظاهری کنسول حرفی بزنی :D
فقط یه چیزی :D اگه مایکرو از 15 بازی که خواست معرفی کنه 14 تاش برای کینکت بود چیککار میکنی ؟:D

بَهانه جور میکنیم..:d

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
وجود سبک HnS چه ربطی به کم شدن بازی های Platformer داره؟
کرش تایتان رو نمیگم هک ان اسلش بود ولی مگه یادت نیست کم بود دو تا شمشیر هم بدن دستش.
این سبک در حال حاضر طرفداراش بیشتره دیگه ملت خسته شدن از پرش های تکراری... از تعداد بازی های تو این سبک در این نسل میشه اینو فهمید ...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بَهانه جور میکنیم..:d
بهونه هایی مثل این :D :
چرا ثرنی انقدر حرف میزد :D
به جان خودم آنچنان نمایشی از موو و ویتا بذارن که اصلا... :D بعد ـم به عنوان سورپرایز دان متریکو دعوت میکنن که با یخی تمام راجع به موو جدید توضیح بده :D ( خیلی بانمکه قیافش :D )

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
باید طی چند روز آینده عکسی از PS4 لیک بشه . فکر نمیکنم به روز کنفرانس بکشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر