نمایشگاه/رویداد Sony Press Conference E3 2013

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
با نزدیک شده به همایش E3 و کنفرانس سونی (چیزی حدود 1 ماه) تصمیم گرفتیم مقاله ای در مورد کنفرانس سونی ترتیب بدیم که خدا رو شکر امروز بر روی صفحه اصلی سایت قرار گرفت. در این تاپیک به احتمالات و انتظاراتی که از کنفرانس سونی داریم، می‌پردازیم. به مرور هم با آپدیت این پست اخبار و حواشی مختص سونی رو قرار میدیم.

زمان کنفرانس سونی: 21خرداد - 5:30 بامداد سه شنبه

این هم لینک مقاله درباره کنفرانس سونی: SONY E3 2013

بازی ها :
assassins creed 4 - watch dogs

agent

bf4

god of war

gran turismo

heavenly sword

infamous:ss

the evil within

the last guardian

driveclub

استدیو ها:

GUERRILLA GAMES

MEDIA MOLECULE

QUANTIC DREAMS

NAUGHTY DOG

santa monica

و

vita price cut

آپدیت: با معرفی رسمی GT6، نمایش این بازی را در E3 باید قطعی دانست

آپدیت: درست روز قبل کنفرانس مایکروسافت، سونی تیزری از کنسول خود پخش کرد. مطمئنا در E3 شاید طراحی و ظاهر PS4 خواهیم بود

آپدیت: طبق رسم همیشگی سونی بازی Freedom Wars قبل از همایشE3 برای عرضه در سال 2014 بر روی ویتا معرفی شد

آپدیت: در روزهای منتهی به E3 سونی اعلام کرد بیش از 40 بازی در این نمایشگاه خواهد داشت

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
اول تشکر کنم از اون دوستی که زحمتش رو کشید :D. سرکار بودم فرست نشد خلاصه :D

83034997705923888327.png

Shadow of the Colossus با تمام وجود :D. و معتقدم نه تنها استودیو های سونی بلکه هیچ کس دیگه نمیتونه یه بازی با این عظمت بسازه. انیمیشن Colossus ها 2 نسل از زمان خودش جلوتر بود. موسیقی ش شاهکار. نداشتن لودینگ بعد از ورود به بازی!. جوگیرا و خاص. سکوت مطلق درمحیط. وای وای وای برمن :D کلاً به بازی ساختار شکن بود که مثلش وجود نداره :D.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
ببینم الان SE گفته که آینده FF رو میخوان تو کنفرانس سونی نشون بدن یا گفتن تو E3 ؟ اصلا جایی گفتن که یه FF ( حالا هر چی میخواد باشه ) رو تو کنفرانس سونی میخوان نشون بدن ؟ تو همایش قبلی یارو رئیس اسکوئر اومده بود یه چیزایی گفت . من یادم نیست :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

Shadow of the Colossus با تمام وجود :D. و معتقدم نه تنها استودیو های سونی بلکه هیچ کس دیگه نمیتونه یه بازی با این عظمت بسازه. انیمیشن Colossus ها 2 نسل از زمان خودش جلوتر بود. موسیقی ش شاهکار. نداشتن لودینگ بعد از ورود به بازی!. جوگیرا و خاص. سکوت مطلق درمحیط. وای وای وای برمن :D کلاً به بازی ساختار شکن بود که مثلش وجود نداره :D.

مهم ترین نکته ی بازی رو جا انداختی ! :D Agro :D (کلاً در حد RDR رئال بود لامصب :D)

vxsbge59o08nf0hhbr0.jpg

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
ببینم الان SE گفته که آینده FF رو میخوان تو کنفرانس سونی نشون بدن یا گفتن تو E3 ؟ اصلا جایی گفتن که یه FF ( حالا هر چی میخواد باشه ) رو تو کنفرانس سونی میخوان نشون بدن ؟ تو همایش قبلی یارو رئیس اسکوئر اومده بود یه چیزایی گفت . من یادم نیست :D
تنها سرنخی که داریم اینکه توی کنفرانس سونی یارو گفت هیجان زده باشید برای E3 :D.

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110

اخ اخ راست میگی واقعا که بازی بزرگ و تکرار نشدنی بود، یادمه وقتی بازی تموم کردم تا چند دیقه همینطور محور tv شده بودم !! و البته گیم آسفالت به این شاهکار تکرار نشدنی هم 8.7 داده بود:D

91507002781026378297.jpg

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,999
نام
احمد
خب اونور پرسیدم به رسم ادب اینور هم بپرسم

میشه از خبرگزاری پسر عمو و دوستان خبر گذاشت یا ممنوعه ؟!

آخه الان نصف فامیلامون اونجان، گوش و چششون رو تیز کردن که چیزی رو از دست ندن از حرکات سازنده ها تا موسیقی در حال پخش و ...

:d

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
لاین اپ کپکام که مشخص شد ..... هیچ خبری از deep down نبود ..... و هیچ نمایشی نداشت ... فقط یه سوپرایز بزرگ دارن که نمیتونه این بازی باشه چون سوپرایز نیست

ایا احتمالش هست که تو کنفرانس سونی نمایش داده بشه و انحصاری باشه ؟؟؟:bighug:

یا کلا سر کاری از اب در بیاد ؟؟؟‌:|

احتمال یه فاینال فانتزی انحصاری هم قطعی بدونید ... همین الان هم همه ff روی کنسول برای ps3 قراره بیان ... کلا تا اونجا که من اطلاع دارم ... قرار داد اسکوار و مایکرو فقط برای این 3 شماره ff13 بود ...

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من که فقط یه گیم پلی از درایو کلاب میخوام و قیمت کنسول.خدا کنه زیر400دلار باشه

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
خب اونور پرسیدم به رسم ادب اینور هم بپرسم

میشه از خبرگزاری پسر عمو و دوستان خبر گذاشت یا ممنوعه ؟!

آخه الان نصف فامیلامون اونجان، گوش و چششون رو تیز کردن که چیزی رو از دست ندن از حرکات سازنده ها تا موسیقی در حال پخش و ...

:d
بله 100% بنده هم پسر عمو دارم:d
گفته قراره نمایگاه رو بم گذاری کنند!تازه هیچ کسم خبر نداره جز پسر عموم:|

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
لاین اپ کپکام که مشخص شد ..... هیچ خبری از deep down نبود ..... و هیچ نمایشی نداشت ... فقط یه سوپرایز بزرگ دارن که نمیتونه این بازی باشه چون سوپرایز نیست

ایا احتمالش هست که تو کنفرانس سونی نمایش داده بشه و انحصاری باشه ؟؟؟:bighug:

یا کلا سر کاری از اب در بیاد ؟؟؟‌:|

احتمال یه فاینال فانتزی انحصاری هم قطعی بدونید ... همین الان هم همه ff روی کنسول برای ps3 قراره بیان ... کلا تا اونجا که من اطلاع دارم ... قرار داد اسکوار و مایکرو فقط برای این 3 شماره ff13 بود ...

دقیقا موافقم !
وگرنه میومد FF X & X-2 HD COLLECTION رو روی XBOX هم میداد !
که این کار رو نکرد !
پس قطعا فاینال فانتزی جدید انحصاری هست !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@ Lady Ashe و بردیا :

بستن یه قرار داد جدید کار زیاد سختی نیستا :D
کلاً بی خیال 3rd Party ها بشید راحت تره :D دیگه از 3rd Party ها چیزی برای سونی در نمیاد ، فوق فوقش انحصار زمانی :D چون فکر نکنم سونی اندازه ی ماکرو اهل چرب کردن بقیه باشه :D اون پول رو میذاره روی 1st Party های خودش :D

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
من که فقط یه گیم پلی از درایو کلاب میخوام و قیمت کنسول.خدا کنه زیر400دلار باشه
حاجی درایو کلاب رو ول کن الان من استرس و هیجان این GT6 رو دارم :d
کلا من همیشه سر یه چیزی استرس دارم :))

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
منم بی صبرانه منتظر این درایو کلاب ـم ببینم چطور از آب در اومده :bighug:
یه نگاهی به آواتار بنده بندازین :d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
فردا هم نیستم اگر پرسشی بود بزارید خودتون لطفا :D.

یه لیستی هم میزارم درمورد چیزی های که کنفرانس سونی میخوام و نمیخوام. شما هم بزارید :D.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر