نمایشگاه/رویداد SONY E3 2015 Press Conference

بهترین کنفرانس سونی در E3؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    198
  • نظرسنجی بسته شده است .

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

با دورد
سونی تاریخ و ساعت کنفرانس خودش رو در E3 اعلام کرد سه شنبه 26 خرداد ساعت 5:30 بامداد بوقت تهران
همونطور که از تصویر مشخصه سونی تولد 20 سالگی پلی استیشن رو فراموش نکرده و شاید این نشونه خوبی از یه E3 خیلی خوب باشه !

کنفرانس رو میتونید بصورت زنده از Twitch.tv ، سایت رسمی پلی استیشن ، YT ، IGN و Gamespot تماشا کنید همچنین به احتمال زیاد مثل پارسال سونی App مخصوص E3 برای PS4 میده و از طریق اون هم میشه دید !

Electronic Entertainment Expo یا E3 برای گیمرها همیشه بزرگترین رویداد بوده و با اتفاقای خوب یا بد و سورپرایزهاش همه مارو هیجان زده کرده با توجه به سکوت طولانی خیلی از استودیوهای داخلی سونی میشه انتظار داشت امسال شاهد معرفی هایی از استودیوهای 1st Party باشیم
سونی قبلا اعلام کرده بود که همه استودیوها در حال کار بر روی پروژه هایی هستن

استودیوهایی مثل JAPAN STUDIO که اخرین بازی که با همکاری FromSoftware ساختن و مورد توجه و تحسین گیمرها و منتقدها قرار گرفت ولی بازی که ما از اونها میخواهیم چیزی نیست جز The Last Guardian ! :D
ماجرای این بازی بر میگرده به خیلی وقت پیش شاید اوایل نسل هفت بود که یه خبرنگار گفته بود که سونی تصاویر بازی رو نشونش داده که باورش نمیشده اون بازی بوده یا واقعیت !
چند سال بعد با لو رفتن یک ویدئوی خیره کننده با اسم پروژه Trico همه جا صحبت از این بازی شد تا سونی در E3 2009 بازی رو بطور رسمی با نام The Last Guardian معرفی کرد
از اون روز تا الان حتی یه تصویر جدید از این بازی منتشر نشده ! خیلی ها میگن کنسل شده خیلی ها هم همچنان منتظر هستن ...

Gran Turismo بعنوان پرفروش ترین فرنچایز سونی یکی از مهمترین و محبوبترین انحصاریهای پلتفرم پلی استیشن بوده ولی مشکلات ساخت بازی برای PS3 باعث شد تا ساخت بازی خیلی طولانی بشه و اونطور که باید به یه GT عالی تبدیل نشه ولی حالا بعد از گذشتن تقریبا دو سال از عرضه PS4 انتظار میره حداقل یه نسخه Prologue از GT7 معرفی بشه
شخصا برای من این به تنهایی میتونه بهترین خبر باشه.

بازی بعدی که معرفی شده ولی باید تقریبا مدت زیادی برای انتشارش منتظر باشیم
یه گیم پلی خیره کننده مثل چیزی که از Uncharted 2 در E3 2009 دیدیم به اضافه معرفی سه گانه Uncharted برای PS4 میتونه سختی این انتظار رو کمتر کنه !

مدت زیادیه که GG روی عنوانی جدا از KZ در حال کاره ظاهرا پروژه با اسم رمز Horizon در حال ساخت هست و بنظر میاد سبک این عنوان RPG باشه و با توجه به Artwork هایی که مدتی قبل در اینترنت پخش شده بود انتظار میره تو بازی شاهد مقابله انسانهای با سلاح های مبتدی و روبات های غول اسا باشیم !
اطلاعات کامل از پروژه Horizon با تشکر از Lord Zeus عزیز .

خیلی بعیده Mm با دوتا بازی به E3 بیاد احتمالا با نمایشی از Tearaway همه مارو رو در انتظار دیدن پروژه جدیدشون بذارن که از اون تنها نمایشی عجیب در رونمایی PS4 دیده بودیم !

بعد از مشکلاتی که در Sony Santa Monica پیش اومد و باعث کنسل شدن یه پروژه بزرگ شده بود شاید باید فقط منتظر نمایشی کوتاه از GoW III روی PS4 باشیم !

از استودیوهای 1st Party دیگه مثل Guerilla Cambridge و Bend Studio و London Studio هم میشه انتظار نمایش پروژه هاشون رو داشت با توجه به سکوت طولانی که داشتن
از 2nd Party ها میشه به Insomniac و Quantic Dream و Tequila Works و The Chinese Room اشاره کرد که خیلی هاشون خیلی وقته که بازیشون معرفی شده ولی خبری ازشون نیست !
از 3rd Party ها هم دو تا بازی معرفی شده داریم که ممکنه نمایش گیم پلی از اونها ببینیم ABZU از Giant Squid و Let it Die از Suda51
انحصاری دیگری که تقریبا میشه تایید شده دونستش عنوانی RPG از استودیوی LEVEL 5 هست که احتمال خیلی زیاد امسال معرفی خواهد شد
نمایش انحصاریهای دیگه مثل Persona 5 و Wild هم دور از انتظار نیست.

از بازیهای دیگه که احتمال نمایش اونها بالاست میشه به SF V و AC Syndicate و Star Wars Battlefront اشاره کرد که همیشه زمان زیادی از کنفرانس رو به خودشون اختصاص میدن !

مرسی E3 خوبی داشته باشید ...

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
مشخصه دوستانی که جواب خیر تو نظر سنجی دادن سونی رو خیلی خوب نمیشناسن.اینو همون دوران ناامیدی و یاس می خواستم بگم منتها گفتم صبر کنم تا خبرهای خوب بیان.Make Believeبه سونی ایمان بیارید
الان برای مثال دقیقا چه خبر موثق و مطمئن و خوبی اومده که من (یا همون بقیه اعضایی که جواب "خیر" دادن..) مثلا ابراز پشیمانی بکنم الان ؟! :d من که شخصا سونی رو خیلی خوب هم میشناسم ! حداقل توی این چندسال شناختم/ـیم ! :d این حس لعنتی به من میگه که TLG نمایش نداره و کُل معادلات رو برای شخص من بهم زده برای ! :d وقتی هم میگم، سونی منظورم خود سونی (فرست پارتی ها) نه ترد پارتی هایی که توی کنفرانس نشون میده و بعد از اتمام کنفرانس همه میگن: خب خیلی هم عالی، انواع عناوین رو ما داشتیم ! :|:d یعنی یه جورایی شبیه به همایش سال 2009 ! :d اگر اونطوری باشه، که احتمالش خیلی کمه، قطعا جواب من Yes می بود ! :d

اون جایی که مشخص کردم واقعا A HIDEO KOJIMA GAME نداره ؟! یا من نمیبینم ؟!
نه واقعا نداره دیگه ! :d داستانش طولانیه، اگر خبرش رو خونده باشی، کوجیما بعد از اتمام کار فانتوم پین، قراره از کونامی بره..

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
Remember when Just Add Water boss Stewart Gilray spoke to the PS Nation Podcast about a “certain someone’s team” helping to finish development on Sony’s The Last Guardian? And that certain someone was assumed to be PS4 lead architect Mark Cerny? In a statement to GamingBolt, Gilray clarified his stance completely.On being asked if it was really happening according to him – that is to say, if Gilray has first-hand knowledge of Cerny working on The Last Guardian, he stated, “Not at all…this is my assuming based upon various public facts…

Read more at Stewart Gilray Clarifies Statements Regarding The Last Guardian, ***8220;It Was An Assumption***8221; � GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

اینم برای اونایی که نگران این بودن که Cerny و تیمش به طور کلی پروژه رو در دست گرفتن...

حالا که دوباره بحث TLG شد این عکس مورد علاقمو باهاتون به اشتراک میذارم که دو اسطوره رو در کنار هم به تصویر کشیده که انگار هم تو یه رستوران ژاپنی خوراک ژاپنی سفارش دادن و از چهره Bruce میشه متوجه شد Ueda و Straley در زمان ساخت TLOU با یکدیگر دیدار داشتن

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب الان یه دور دیگه پست قبلیم رو در مورد HB خوندم و دیدم که صرفا ازش انتقاد کردم و فقط بدی هاش رو گفتم. الان هرکی ندونه فکر میکنه از HB متنفرم و میخوام سر به تنش نباشه :D ولی کاملا برعکس اتفاقا خیلی از بازی خوشم میاد :D

این ایده نزدیک بودن دوربین به شخصیت میتونه حس و زیبایی خاصی به بازی بده و مبارزات رو هیجان انگیزتر کنه. انگار که مثلا خودت اونجایی و داری از نزدیک با دشمن مبارزه میکنی.(تازه برای من یادآور God Hand هم هست :crying1:) علاوه بر اون عاشق این مسئله هستم که سیستم مبارزات بازی یه جورایی شبیه سازی جنگ ها و مبارزات زمان قدیم و باستانیه. خود این تریلر بدجوری حس و حال فیلم Troy و جنگای اون رو به من منتقل کرد که بشدت از این مسئله راضیم و یکی از دلالیه که بی صبرانه بازی رو دنبال میکنم.

در کنار این موارد، خود شخصیت بازی (که اسمش رو یادم نمیاد :D) و این جریان سفر به جهنم مخصوص خودش و بیماریش بشدت برام جالبه و بدجوری کنجکاوم کرده که ببینم داستان و گیم پلی بازی چجوری تحت تاثیر این مورد قرار میگیرن. توی همین گیم پلی یه صحنه بود که داشت به سمت یه نور آغشته شده در تاریکی میرفت که به نظرم خیلی جالب بود.

برخلاف خیلی از بچه هایی که اینجا پست دادن با گرافیک هم مشکلی ندارم و ازش راضیم :d ولی خب همونطوری که توی پست قبلیم گفتم، گیم پلی بازی جای کار زیاد داره(خود NT هم به این مورد واقفه و توی Dev Diary بهش اشاره کردن) و فعلا اینی که دیدیم باید مشکلاتش برطرف بشه.

اگر NT بتونه ایده کلی گیم پلی (مبارزه تن به تن و هیجان انگیز از نزدیک) رو به درستی اجرا کنه، HB میتونه در کنار DMC, Bayo, MGRR, NG و... یه گیم پلی خیلی یونیک و در عین حال حرفه ای داشته باشه. من که بی صبرانه منتظرم ببینم بازی چطور از آب در میاد و امیدوارم NT توی این پروژه موفق بشه.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,490
نام
Ali
امیدوارم NT توی این پروژه موفق بشه

گند میزنه :|:D هر چقدر NT تو روایت و داستان و اللخصوص گرافیک هنری غول ـه ؛ به گیم پلی که میرسه نمیدونم چرا وا میرن همشون :|!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,491
نام
امین
این E3 خیلی بیاد موندی میشه.
وقتی قبلش این همه سر ریزی! داره وای به حال خودش:d
Ratchet رو که هر بار تریلر رو میبینم بیتشر عاشقش میشم این بازی زیر 90 نیست!
من منتظر اولین بخش خبری خودمون هستم که بزرگان در وصفش بیانیه بدن :d

کلن سونی همیشه برام هایپ بوده و میمونه.
------
کاش حداقل چراغ هارو خاموش میکردین یا شب نظر سنجی رو میزاشتین تا اونایی که خیر میزنن چهرشون معلوم نشه (کوفیان) :d
هر چند حضور کاربرهای جبهه مخالف رونده طبیعی خودشو طی کرده :-*

آخرین ویرایش:

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
تو سایت همسایه یه مقایسه از Ratchet & Clank نسخه PS2 با نسخه ریبوت شده PS4 دیدم که به نقل از یه کاربر NeoGaf پست کرده بود که در زیر مشاهده مکنید

واقعن اون زمان فکر میکردیم گرافیک بازیهای پلتفرمر به مانند انیمیشن دیزنی و پیکسار هست الان چه باید فکر کرد!؟

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,192
نام
پوريا
99334354360217512880.jpg

دیوید کیج موقع مصاحبه با IGN توی E3 2013 گفته بود که مراحل اولیه ساخت و پیش تولید بازی بعدیشون ( نه Tech Demo) که برای PS4 میاد بیشتر از یک ساله که شروع شده , دربارش هم گفته بود :

It's very very exciting; something different from beyond and Heavy Rain. Building on the same
grounds but in a very,very different way . It's one of the strongest concepts the company has ever had

اگه خدا بخواد دیگه امسال وقتشه که یه تیزر کوتاه هم اگه شده ازش نشون بدن

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
این Weapon Rail ( درست نوشتم ؟ :D) که تو رچت جدید هست و بازی رو متوقف میکنه برای تغیر اسلحه خیلی بده دقیقا حس و هیجان بازی رو میگیره باید یه کاری بکنن بازی Stop نشه چون از اون بازی هاست که فرت و فرت باید سلاح عوض کرد و قرار باشه دم به دیقه بازی استاپ بشه خیلی بد میشه .

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,643
نام
mohammad
نمایش R&C عالی بود:D چه گرافیک زیبایی داشت:D
اصلا یه حس خاصی به ادم می داد:D درست مثل تریلر های بازی هایی بود که قراره تو کنفرانس هایی که نسل جدید کنسول ها معرفی میشن :D

بعضی از دوستان می گن سونی که داره الان بازی هارو نشون میده ببین قراره تو کنفرانس چی کار کنه...:D
اینجا همین نوید رو به همه میدم که acti.ubi.ea در یک حرکت کاملا هماهنگ تصمیم گرفتند 5-7 دقیقه به نمایش هر کدوم از باری هاشون تو کنفرانس اضافه کنن:))

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
این Weapon Rail ( درست نوشتم ؟ :D) که تو رچت جدید هست و بازی رو متوقف میکنه برای تغیر اسلحه خیلی بده دقیقا حس و هیجان بازی رو میگیره باید یه کاری بکنن بازی Stop نشه چون از اون بازی هاست که فرت و فرت باید سلاح عوض کرد و قرار باشه دم به دیقه بازی استاپ بشه خیلی بد میشه .
توی قبلی ها هم همین وضعیت بود! :-"
اتفاقا اگر صفحه ایست نشه دمار از روزگارت در میاد! چون بین 2 صفحه اسلحه باید دنبال اونی که میخوای بگردی(البته جاش رو حفظ میکنی کم کم و سریع تر بهش میرسی:-" ) اما در کل، به خاطر شلوغ بودن صفحه، بخوای توی Arsenalـت بگردی، رسما نصف جونت میره! :d تازه اینجاهایی که نشون دادن،زیاد اوضاع وخیم نبود! :-" یا فقط یکی دوتا دشمن اسلحه به دست تو صفحه بودن،یا هم اگر 40 تا دشمن بود،همشون فسقلی هایی بودن که با آچار فرانسه هم میشه دورشون کرد! :d
تو حالا صفحه ای رو فرض کن که 7-8 تا دشمن مسلح در حال تیر زدن بهت باشن! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر