نمایشگاه/رویداد SONY E3 2015 Press Conference

بهترین کنفرانس سونی در E3؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    198
  • نظرسنجی بسته شده است .

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

با دورد
سونی تاریخ و ساعت کنفرانس خودش رو در E3 اعلام کرد سه شنبه 26 خرداد ساعت 5:30 بامداد بوقت تهران
همونطور که از تصویر مشخصه سونی تولد 20 سالگی پلی استیشن رو فراموش نکرده و شاید این نشونه خوبی از یه E3 خیلی خوب باشه !

کنفرانس رو میتونید بصورت زنده از Twitch.tv ، سایت رسمی پلی استیشن ، YT ، IGN و Gamespot تماشا کنید همچنین به احتمال زیاد مثل پارسال سونی App مخصوص E3 برای PS4 میده و از طریق اون هم میشه دید !

Electronic Entertainment Expo یا E3 برای گیمرها همیشه بزرگترین رویداد بوده و با اتفاقای خوب یا بد و سورپرایزهاش همه مارو هیجان زده کرده با توجه به سکوت طولانی خیلی از استودیوهای داخلی سونی میشه انتظار داشت امسال شاهد معرفی هایی از استودیوهای 1st Party باشیم
سونی قبلا اعلام کرده بود که همه استودیوها در حال کار بر روی پروژه هایی هستن

استودیوهایی مثل JAPAN STUDIO که اخرین بازی که با همکاری FromSoftware ساختن و مورد توجه و تحسین گیمرها و منتقدها قرار گرفت ولی بازی که ما از اونها میخواهیم چیزی نیست جز The Last Guardian ! :D
ماجرای این بازی بر میگرده به خیلی وقت پیش شاید اوایل نسل هفت بود که یه خبرنگار گفته بود که سونی تصاویر بازی رو نشونش داده که باورش نمیشده اون بازی بوده یا واقعیت !
چند سال بعد با لو رفتن یک ویدئوی خیره کننده با اسم پروژه Trico همه جا صحبت از این بازی شد تا سونی در E3 2009 بازی رو بطور رسمی با نام The Last Guardian معرفی کرد
از اون روز تا الان حتی یه تصویر جدید از این بازی منتشر نشده ! خیلی ها میگن کنسل شده خیلی ها هم همچنان منتظر هستن ...

Gran Turismo بعنوان پرفروش ترین فرنچایز سونی یکی از مهمترین و محبوبترین انحصاریهای پلتفرم پلی استیشن بوده ولی مشکلات ساخت بازی برای PS3 باعث شد تا ساخت بازی خیلی طولانی بشه و اونطور که باید به یه GT عالی تبدیل نشه ولی حالا بعد از گذشتن تقریبا دو سال از عرضه PS4 انتظار میره حداقل یه نسخه Prologue از GT7 معرفی بشه
شخصا برای من این به تنهایی میتونه بهترین خبر باشه.

بازی بعدی که معرفی شده ولی باید تقریبا مدت زیادی برای انتشارش منتظر باشیم
یه گیم پلی خیره کننده مثل چیزی که از Uncharted 2 در E3 2009 دیدیم به اضافه معرفی سه گانه Uncharted برای PS4 میتونه سختی این انتظار رو کمتر کنه !

مدت زیادیه که GG روی عنوانی جدا از KZ در حال کاره ظاهرا پروژه با اسم رمز Horizon در حال ساخت هست و بنظر میاد سبک این عنوان RPG باشه و با توجه به Artwork هایی که مدتی قبل در اینترنت پخش شده بود انتظار میره تو بازی شاهد مقابله انسانهای با سلاح های مبتدی و روبات های غول اسا باشیم !
اطلاعات کامل از پروژه Horizon با تشکر از Lord Zeus عزیز .

خیلی بعیده Mm با دوتا بازی به E3 بیاد احتمالا با نمایشی از Tearaway همه مارو رو در انتظار دیدن پروژه جدیدشون بذارن که از اون تنها نمایشی عجیب در رونمایی PS4 دیده بودیم !

بعد از مشکلاتی که در Sony Santa Monica پیش اومد و باعث کنسل شدن یه پروژه بزرگ شده بود شاید باید فقط منتظر نمایشی کوتاه از GoW III روی PS4 باشیم !

از استودیوهای 1st Party دیگه مثل Guerilla Cambridge و Bend Studio و London Studio هم میشه انتظار نمایش پروژه هاشون رو داشت با توجه به سکوت طولانی که داشتن
از 2nd Party ها میشه به Insomniac و Quantic Dream و Tequila Works و The Chinese Room اشاره کرد که خیلی هاشون خیلی وقته که بازیشون معرفی شده ولی خبری ازشون نیست !
از 3rd Party ها هم دو تا بازی معرفی شده داریم که ممکنه نمایش گیم پلی از اونها ببینیم ABZU از Giant Squid و Let it Die از Suda51
انحصاری دیگری که تقریبا میشه تایید شده دونستش عنوانی RPG از استودیوی LEVEL 5 هست که احتمال خیلی زیاد امسال معرفی خواهد شد
نمایش انحصاریهای دیگه مثل Persona 5 و Wild هم دور از انتظار نیست.

از بازیهای دیگه که احتمال نمایش اونها بالاست میشه به SF V و AC Syndicate و Star Wars Battlefront اشاره کرد که همیشه زمان زیادی از کنفرانس رو به خودشون اختصاص میدن !

مرسی E3 خوبی داشته باشید ...

آخرین ویرایش:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
اگه ما کمیته 130 نبودیم و این بلا رو سرتون نمیاوردیم الان با این تریلر بیخود Hellblade این همه هایپ نمیشدید!:D مثل پارسال کمترین انتظارتون میشد Crash و TLG و در نهایت هم اپیک فیل!:D

به نظر من که ما شایسته تقدیریم!:D
اگه بازی های قبلی ninja theory رو بازی کردی که واقعا shame on you:d . این استودیو خلاقیت میباره ازش :d
اگرم بازی نکردی که نصف تجربه گیمیت به فناست :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,239
نام
ماکان
اگه بازی های قبلی ninja theory رو بازی کردی که واقعا shame on you:d . این استودیو خلاقیت میباره ازش :d
اگرم بازی نکردی که نصف تجربه گیمیت به فناست :d

من اصلا خوشم نیومد ازش!:D تو دیوار بود بنظرم!:D

و همینطور تجربه ثابت کرده دو سوم این به به چه چه ها ناشی از جوگیری و هایپ زیاده!:D بعد e3 دوباره همین هارو نگاه کنید. بعد میفهمید یکم زود قضاوت کردید!:D

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,771
نام
علی
می دونم من تو این تاپیک کاره ای نیستم و بچه هایی بهتر و با اطلاع تر از من هستن ولی خب خواستم به عنوان عضو کوچیکی از سایت و دلداده ی سونی تا شب کنفرانس هر شب یه سوالی مطرخ می کنم و امیدوارم جواب بدید! :d
اولین سوال:
۴ مورد از بهترین لحظاتی که نسل قبل با انحصاری های سونی تجربه کردید رو بگید! ( می تونه یک مرحله باشه یا یک لوکیشن و یا یک مبارزه ی خاص)
-----------------
پاییز TLOU
اکثرا از زمستان ناب تلو به عنوان ماندگارترین بخش تلو یاد می کنن ولی برای بنده اون پاییر و اتمسفر خاص و اون اختتامیه ی ویرانگرش جزو بهترین لحظات بازی بود! :((
بیابان UNCAHRTED 3
از همون لحظه ی اول مبارزه در هواپیما و سقوط با چتر نجات فوق العاده بود و بعد در ادامه قدم زدن در بیابان و دیدن اون گرافیک نسل بعدی و رسیدن به اون روستای متروکه اشک شوق رو تو چشام جاری میکرد و ! از اسب سواری در اون منطقه و لحظه های سینماییش هم چیزی نگم بهتره! :x
------------------------
تارتاروس +مبارزه با هرکول در GOW 3
وارد شدن به تارتاروس و رسیدن به کرونوس و اون مبارزه ی خفن باهاش عالی بود و فراموش نشدنی ! در کنار این هم نمیشه از اون مبارزه ی حماسی با هرکول یاد نکرد ! له کردن صورت هرکول هنوز هم تو ذهنمه و حس عجیب تلخ و شیرین برام داره!
مبارزه با اون ۴ تا خواهره MGS4 :d
هر چی فک می کنم اسم اون ۴ تا خواهر عجیب که سرگذشت تلخی داشتن یادم نمیاد ولی مبارزه با اونها جزو فراموش نشدنی ترین و بهترین لحظات نسل قبلیم بود :x

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
من نظرم در مورد Hellblade مثبته،درسته بعضی چیزاش هنو جای کار داره،ولی اگه بتونن با این فاصله و زاویه دوربین مبارزات رو خوب در بیارن خیلی نفسگیر و سنگین میشه،این جور که اگه صحنه خیلی حساس شه خودتم سرت رو همراه کرکترت میاری پایین که جاخالی بدی :D

تازه بازی یه بوی «نو» ـیی میده،این بوی نو دادن خیلی مهمه :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
خوب بچه ها این چندتا Screenshot از Gameplay بازی Hellblade....

فقط بگم فعلا سر گرافیکش بحث نیست ها...
:d

میخواییم ببینیم Gameplay میخواد چجوری باشه...

اینم از شات ها :
59809786855515465333.jpg
[/URL][/IMG]
96237921596551939384.jpg
[/URL][/IMG]
18455750818670624283.jpg
[/URL][/IMG]
97966798411406487497.jpg
[/URL][/IMG]
98915976947763710165.jpg
[/URL][/IMG]

#من با دوربین مشکل دارم
#میخوام کمبو بزنم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,063
نام
آریا
این اسلحه Pixelizer توی R&C جدید عالیه! :D میزنه جک جونورها رو 8 بیتی میکنه! :D

این رو هم توی Neogaf گذاشتن، مقایسه نسل 6 و 8:

------------

در مورد Hellblade به نظرم باید چیزهای بیشتری ازش ببینیم تا بشه نظر داد. تریلرش خیلی مختصر و کوتاه بود. بازی حداقل توی این تریلر یه کم تنگ و بسته به نظر میرسه و فکر میکردم عظیم تر از اینا باشه، حتی زاویه ـش هم زیادی بسته و نزدیک بود. ولی اتمسفر خیلی جالبی داشت و از این جهت خیلی خوشم اومد.

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من به عنوان دنبال کننده ارشد مذاکرات، به نمایندگی از طرف گروه #دلواپسان اعلام میکنم که این گروه نام خود را از حالت قبلی، به نام #نیمه دلواپسان، تغییر داد. با تشکر از همتون :rose:

47672668390696393974.jpg
47672668390696393974.jpg
47672668390696393974.jpg

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,521
نام
میلاد
زاویه دوربین هل بلید خیلی ریسکه
یا بازی خراب میکنه (دلیل اصلیش اینکه با این زاویه دوربین نصف بیشتر چیزایی که از یه بازی h&s انتظار داریم رو اینجا نمیشه پیاده کرد مثل زدن چندتا دشمن با هم و زاویه دید به شدت محدود و ...) یا بازی میترکونه و کلا سبکش میشه منحصر به فرد:d
ولی چون این تئوری برای نینجا تئوریه من خودم میگم تئوریشون جواب میده:d

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
۴ مورد از بهترین لحظاتی که نسل قبل با انحصاری های سونی تجربه کردید رو بگید! ( می تونه یک مرحله باشه یا یک لوکیشن و یا یک مبارزه ی خاص)

درود

خب برای من لحظات زیادی بودن ولی چون شما گفتی چهار تا ما هم چهار تا میگیم

بازی GOW 3

لحظه های کشتن خدایان بسیار بسیار لذت بخش بود بخصوص اونی که انگشت میکردی تو چشماش " صمد :D"

بازی Uncharted 3

لحظه بیابان بی نظیر بود / و فکر کنم انچارتد دو بود که روی یه پشت بوم یه استخر بود . اونم خیلی حال داد

بازی TLOU

تمام صحنه های بازی بی نظیر بود اما صحنه زمستان بازی شاهکار بی چون و چرا بود . سوالایی که توی ذهنت داشتی . جول چی شد ؟ زندست ؟ مرده ؟ الی اینجا چکار میکنه ؟ ؟؟؟؟؟

بازی Beyond

صحنه ای که از روی قطار باید میپریدی و همزمان دکمه های L2 , R2 رو باید میزدی . حس هیجان بازی ، قطرات بارون ، شک دسته ، ساخته شدن اون حباب ها برای آهسته کردن زمان . همه و همه حس خاصی بهت میدادن . البته صحنه ای که با موتور هم میزدی به صفشون و میرفتی هم خیلی حال داد .

" صحنه پایانی بازی که میفهمی ایدن ......... هم خیلی لذت بخش بود

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
@kiya

We're on cerny journey رو چرا حذف کردی؟ :|

امین رضا کایزر گفت که دیگه ضایع هست و واسه اوایل نسله این کارا :D
البته اگه شایعه TLG و سرنی درست باشه دوباره میذارمش :d
در مورد تریلر گیمپلی R&C هم جدای فوق العاده بودنش یه Hint و نشانه هایی از بازی محبوبم داشت :(( هی میگفت Hall of Heroes :x :>

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
جا داره اشاره کنم ، گروه دلواپسان رو عزیزانی تشکیل میدن که پلتفرم فلان را نداشته و به شدت نگران کمبود بازی و فیل شدن کنفرانس های سونی هستن :D احساس میکنم مفهومش اینجا بد جا افتاده :D با این تفاسیر ظاهراً هنوز دلواپس آخر سال هستن و هنوز نگرانی ها رفع نشده :D

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
Team_LSD با تمام تلاشی که کرد اما هیچ کسی حرفشو گوش نداد :D سرمون بالاِ و خیلی کارمون درسته، تازه اولش ِ که بدونید ما چی می گفتیم هنوز سوپرایزامون مونده، Tidux باید جلوی ما لُنگ بندازه، امسال سونی E3 رو به خاک و خون میکشه، 2009 رو ببوسید یواش بزارید کنار چون دیگه قرار نیست بهترین کنفرانس سونی باشه :D

این من بودم که چند بار گفتم اما گوش ندادید

I'm Very Disappointed In All Of You

قیافه ای اونایی که گزینه " خیر " رو زدن بعد از کنفرانس :

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر