نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
چه ربطی داره؟ خیلی ها واسه اولین بار کنسول میگیرن یا نسل قبل اصلا PS3 نداشتن .
در ضمن، سونی که نسل قبل کالکشن رو در قالب یه کالکشن دیگه عرضه می کرد، همتون بَه بَه و چَه چَه می کردید، الان دیگه این چیزا به وجدتون نمیاره ؟:|
اول اینکه ما PS4 نگرفتیم که بشینیم نسل قبل رو دوباره بازی کنیم! :| ، شما هم اگر بازی های نسل قبل رو میخوای،بفرما PS3 بگیر با یه عالمه بازی!
دوم اینکه نسل قبل،اولین کالکشن 2009 اومد،چند سال بعد از عرضه ی کنسول ها! نه همین اول بسم الله :|
سوم اینکه اگر بخوایم نسل قبل رو مرور کنیم،چیزی هست به نام PS Now ! (البته درسته که به درد ما نمیخوره و ...! ولی چنین چیزی هست که سونی روش سرمایه گذاری کرده! ) پس نیازی نیست همه ی بازی ها رو کالکشن کنه بده بیرون! :| + نسل قبل خبری از PS Now و این چیزا هم نبود!
چهارم هم اینکه اون زمان که سونی کالکشن میداد، یه عالمه هم بازی انحصاری میومد! باشه،وقتی که بازی های انحصاری(و مولتی) داره سرازیر میشه،بیان کالکشن هم بدن! حمایت هم میکنیم،همونجوری که خودم خیلی از کالکشن های نسل قبل رو بازی کردم! :|

در مورد خط اول تو یه تاپیک دیگه هم گفتم، اگر قراره چنین چیزی باشه و هر نسل ما بخوایم فلش بکی به نسل قبل و قبل ترش و ... بزنیم، یحتمل زمان PS6 و اینا(اگر در کار باشن) ، کلا ما باید بشینیم نسل های قبل رو بازی کنیم و هیچوقت به نسل جدید نمیرسیم! :| (چون سازنده ها به نسل جدید نمیرسند و درگیر نسل های قبل هستن! )

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
چه ربطی داره؟ خیلی ها واسه اولین بار کنسول میگیرن یا نسل قبل اصلا PS3 نداشتن .
در ضمن، سونی که نسل قبل کالکشن رو در قالب یه کالکشن دیگه عرضه می کرد، همتون بَه بَه و چَه چَه می کردید، الان دیگه این چیزا به وجدتون نمیاره ؟:|

یک مصاحبه ای چند سال پیش با رئیس صدا و سیما وقت انجام دادن گفتن که چرا انقدر کارتون های تکراری برای بچه ها پخش می کنید
برگشت گفت شما این کارتون ها رو دیدید بچه هاتون که ندیدن

حکایت همین داستانه ، فلانی PS3 نداشته ، تازه کنسول گرفته و ....

صدالبته کالکشن در یک حدی خوبه ، ولی در مورد کالکشن دادن حرف نزنید که سونی اوضاعش خرابه
در کل MC Collection چیزیه که مورد توجه طرفدار ها هست و جای ترول نداره ، وقتی بحث ترول کالکشن ها بیاد مطمئن باشید خود سونی اول زیر سوال می ره ;)

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
TLOU REMASTER مورد توجه فنها نیست پس جای ترول داره رو کی تعیین میکنه اونوقت؟ شورایی هیئت داورانی هستش یا الان نتیجه گیری خودت بوده؟
چند روز پیش این پست رو گذاشته بودم:d

تو این چند وقت گذشته من به یک نتیجه ای رسیدم تو این فروم بازی مستقل ، ریمستر و اوپن ورلد فقط و فقط زمانی حساب میشند و قابل قبول هستند که روی کنسول سونی نباشند.

یک مصاحبه ای چند سال پیش با رئیس صدا و سیما وقت انجام دادن گفتن که چرا انقدر کارتون های تکراری برای بچه ها پخش می کنید
برگشت گفت شما این کارتون ها رو دیدید بچه هاتون که ندیدن

حکایت همین داستانه ، فلانی PS3 نداشته ، تازه کنسول گرفته و ....

صدالبته کالکشن در یک حدی خوبه ، ولی در مورد کالکشن دادن حرف نزنید که سونی اوضاعش خرابه
در کل MC Collection چیزیه که مورد توجه طرفدار ها هست و جای ترول نداره ، وقتی بحث ترول کالکشن ها بیاد مطمئن باشید خود سونی اول زیر سوال می ره
yahoo_3.gif

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
اینبارم Sony یک آب سرد ریخت روی هر چی آرزو داشتیم و نداشتیم...نمایش از این مذخرف تر و بدتر تا بحال ندیده بودم.. !
اول از همه به جرأت باید بگم که اصلا اون Entwined شایسته حضور در بزرگترین همایش های مرتبط با صنعت گیم یعنی E3 رو نداشت ! موندم سران Sony چطور تصمیم گرفتن که چنین بازی چیپ و مذخرفی بخواد در کنفرانس حضور داشته باشه ! سونی خودش انقدر بازی خوب و صدالبته مستقل بهتر از این داشت که باید به جای اینکه چنین مذخرفی رو نشون بده، باید به اونها فرصت میداد..
اون از اون آنچارتد که قبلا معرفی شده بود و توی E3 (خوب دقت کنید، بزرگترین همایش در رابطه با صنعت بازی..) یه نمایش گیم پلی نداشت و و و .... تنها نکته مثبتی که داشت این بود که متوجه شدیم که پسوند بازی چی هست، همین !
Ratchet & Clank که هیچی نگم بهتره ! کنفرانس های امسال همش انیمیشن و Cg بودن، موندم پس گیم پلی که مهم ترین قسمت یه بازی هست، این وسط چی میشه !؟
حتی The Order هم می توانست یه نمایش باشکوه تر و فک اندازتر داشته باشه.. !
اون از این مرتیکه Adam Boyes که اومد و راحت یه 7،8 دقیقه ای از وقت با اون ارزشی رو فقط با فکّ زدن پوچ و خالی هدر داد و هیچی دیگه...از اونطرف هم Shawn Layden اومد به جای اینکه وضع رو بهتر کنه، بدتر که چه عرض کنم، با اون آمار و مذخرفات ـش کلا فاجعه به بار آورد..یعنی واقعا این قسمت هایی که این دونفر بودند، به معنای واقعی کلمه، حوصله سر کن بود. البته من خودم شخصا از شدت عصبانیت نمیدونستم چی بگم.. !
بهترین نمایش E3 امسال با اختلاف بسیار به نظرم متعلق به Metal Gear Solid: Phantom Pain بود ! یعنی اگر این نمایش در کنفرانس سونی نبود، هیچی دیگه، رسما اصلا هیچ ارزشی نداشت..
خلاصه به غیر از چندمورد خاص اصلا سورپرایزی رو ما در همایش E3 امسال شاهد نبودیم ! تمام عناوین از قبل معرفی شده بودند و فقط یه نمایش داشتند، همین !
===========
از همه اینها که بگذریم این تیکه رو جدی میگم، باور کنید به جان همین یوشیدا، اگر این The Last Guardian، اگر این عنوان در کنفرانس حضور داشت ! رسما شاهد یکی از باشکوه ترین و تاریخ ساز ترین کنفرانس های تاریخ E3 می بودیم ! اونجا بود که برنده و بازنده دیگه هیچ معنایی برای Sony نداشت ! اما واقعا حیف که..
===========
اینم قول ـیه که یوشیدا در مورد The Last Guardian به ادیتور پولیگان Brian Crecente و صدالبته طرفداران داده ! تونسته توی یکی از غرفه های سونی در نمایشگاه E3 باهاش صحبت کنه و :
l5r5o1gg20g0gacspbgq.jpg

========
دیگه انتظار واقعا برای این عنوان سخت شده..غیر قابل تحمله !

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
حسین جان اول خوشحالم که میبینیمت باز و از مطالبت استفاده میکنم
کسی تو این سایت نیست که از علاقت به این عنوان خبر نداشته باشه ...کاری به کیفیت نمایش سونی ندارم چون سلیقه ایه اما چیزیکه میتونم بگم اینکه هر چقدر خودت رو بیشتر درگیر این موضوع کنی طبیعتا بیشتر سخت میگذره بهت ...
من دیدم چطور با شور و اشتیاق حتی در مورد این عنوان حرف میزنی ...
وقتشه یکم فاصله بگیری ازین عنوان ... در حال حاضر میتونی خوشحال باشی که کنسل نشده ... اگرم شد فدای سرت ...اما هیچ جای زندگی تضمینی وجود نداره که خاطره های خوب تکرار بشن...

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
حسین بخاطر نبودن TLG زدی همه چی رو نابود کردی که :d درسته اون بخش Shawn Layden و Powers ارزش کنفرانس رو آوُرد پایین , اما بصورت کلی کنفرانس قابل قبولی بود
LittleBigPlanet 3 یه سورپرایز بزرگ بود
BloodBorne به کارگردانی میازاکی
نمایش ingame از آنچارتد
نمایش Order فوق العاده بود نمیدونم چرا ایراد میگیری
اولین گیمپلی درست و حسابی از بتمن
معرفی NextGen GTA
DLC اینفموس
و چیزای دیگه مثل PS4 سفید و نمایش متال گیر و Dead Island 2 و ...

همه اینا کنفرانس خوبی رو رقم زدن, مخصوصاً LBP 3 و BloodBorne که عالی بودن

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
حسین جان اول خوشحالم که میبینیمت باز و از مطالبت استفاده میکنم
کسی تو این سایت نیست که از علاقت به این عنوان خبر نداشته باشه ...کاری به کیفیت نمایش سونی ندارم چون سلیقه ایه اما چیزیکه میتونم بگم اینکه هر چقدر خودت رو بیشتر درگیر این موضوع کنی طبیعتا بیشتر سخت میگذره بهت ...
من دیدم چطور با شور و اشتیاق حتی در مورد این عنوان حرف میزنی ...
وقتشه یکم فاصله بگیری ازین عنوان ... در حال حاضر میتونی خوشحال باشی که کنسل نشده ... اگرم شد فدای سرت ...اما هیچ جای زندگی تضمینی وجود نداره که خاطره های خوب تکرار بشن...
ممنون مسعود عزیز ! ولی خُب شاید همینطور که میگی باشه..
پ.ن: بعضی وقت ها با خودم فکر میکنم که اصلا نباد این عنوان معرفی میشد ! شاید که اصلا چنین اتفاقاتی نمیفتاد..
حسین بخاطر نبودن TLG زدی همه چی رو نابود کردی که :d درسته اون بخش Shawn Layden و Powers ارزش کنفرانس رو آوُرد پایین , اما بصورت کلی کنفرانس قابل قبولی بود
LittleBigPlanet 3 یه سورپرایز بزرگ بود
BloodBorne به کارگردانی میازاکی
نمایش ingame از آنچارتد
نمایش Order فوق العاده بود نمیدونم چرا ایراد میگیری
اولین گیمپلی درست و حسابی از بتمن
معرفی NextGen GTA
DLC اینفموس
و چیزای دیگه مثل PS4 سفید و نمایش متال گیر و Dead Island 2 و ...

همه اینا کنفرانس خوبی رو رقم زدن, مخصوصاً LBP 3 و BloodBorne که عالی بودن
خُب الان به نظرت چی باید میگفتم احمد ! :d اونا من رو با این کارشون نابود کردن..:d این (پُست دادن من..) کوچکترین کاری بود که میتونستم خودم رو با اون (با این همه عصبانیت و و و..)خالی کنم..:dوالا هرکس دیگه ای تا بحال بود، هزاران فُحش رنگارنگ تا حالا نثارشون کرده بود ! نه ولی جدی میگم، اصلا هم به برنده و بازنده کنفرانس ها کار ندارم و نداشتم، فقط میخواستم بعد از این همه سال این عنوان در E3 امسال حضور داشته باشه، همین. به نظرت بعد از این همه مدت،این خواسته من انتظار زیادیه ؟! باور کن، دیگه نمیشه..

آخرین ویرایش:

AmR

کاربر سایت
Jun 8, 2007
88
نام
AmiR
به نظر من نمايش سوني عالي بود.
سوني همه نوع سليقه رو پوشش داد تو كنفرانس، براي خود من وقتي بار اول كنفرانس رو ديدم با اينكه اينجا پست هاي بچه ها رو قبلش ديده بودم ولي بازم هيجان داشت و كيف كردم :bighug:;;)

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
اقا تاپیک اصلی که گزارش سونی هست کجا نوشته شده ؟؟اینجا شده همش نظرات بچها
یادمه پارسال بچها لحظه به لحظه گزارش میکردن الان اگه اینجوری هست دقیقا از چه صفحه ایی شروع میشه ؟؟چون صفحه های اول همش پیش نمایش نوشته شده از کنفرانس اینو بگید دقیقا از چه صفحه ایی شروع شده بخونیم من هنوز دقیق نمیدونم تو کنفرانس چه اتفاقی افتاده
اگر هم تاپیک جدا گونه ایی هست زده شده بگین..
ممنون

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
من هی میگفتم جو کرش با E3 سازگار نیست و برای gamescom بهتره.
Shuhei ends by promising new stuff for Gamescom and TGS, and their intent to always have something exciting to show in each of their events

قطار هایپ رسما از 20 روز دیگه... اِ... اِ... اِ... اِ... 8-| :d
اقا تاپیک اصلی که گزارش سونی هست کجا نوشته شده ؟؟اینجا شده همش نظرات بچها
یادمه پارسال بچها لحظه به لحظه گزارش میکردن الان اگه اینجوری هست دقیقا از چه صفحه ایی شروع میشه ؟؟چون صفحه های اول همش پیش نمایش نوشته شده از کنفرانس اینو بگید دقیقا از چه صفحه ایی شروع شده بخونیم من هنوز دقیق نمیدونم تو کنفرانس چه اتفاقی افتاده
اگر هم تاپیک جدا گونه ایی هست زده شده بگین..
ممنون​

یه ایده بهتر... کنفرانس رو دانلود کن! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر