نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
اینو در پست مربوط به تریلرها هم گذاشتم ولی اینقدر واجبه گفتم اینجا هم بذارم
دانلود تریلر آنچارتد4 با کیفیت 1080p و 60fps واقعی و تفاوت زمین تا آسمون ! (حجم : 211 مگ )
لینک دانلود

منم دانلود کرده بودم این ، اگه 720p دانلود کردین ، در مقابل این مثل جوک! بعد تو این کاملا مشخص ingame هست.

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
اقا من یه سوال دارم :d
تاپیکشو گشتم..نبود..مجبور شدم اینجا بگردم..این bloodborne که تو کنفرانس سونی نشون دادند به نظر میاد کاراکتر داخل تیزر "مونث" هست؟ پوستر اصلی بازی هم همینو ظاهرا نشون میده !!
واقعا اینجوریه یا چشمای من اشتباه میکنند؟؟
:d

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
سوال من رو هم جواب بدین. سپاس گزار خواهم بود ;;)

اقا من یه سوال دارم :d
تاپیکشو گشتم..نبود..مجبور شدم اینجا بگردم..این bloodborne که تو کنفرانس سونی نشون دادند به نظر میاد کاراکتر داخل تیزر "مونث" هست؟ پوستر اصلی بازی هم همینو ظاهرا نشون میده !!
واقعا اینجوریه یا چشمای من اشتباه میکنند؟؟

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
نه مرد بود من مرد دیدمش ها :d

نمیدونم چرا..ولی هر کاری میکنم..تو کتم نمیره که این فردی که تو پوستر بازی هست یه مرده!:d بهش میخوره مونث باشه! آخه عجیبه! :d

images

پ.ن : سوال حل نشده من و تنها مشکلم با E3 امسال همینه!:d

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
مگه مهمه؟شما هم زن میتونی بسازی هم مرد احتمالا عین soul ها قابلیت customise داره

همین برای من ایجاد سوال کرده..چون تو پوسترهای دارک سولزا و دیمن سولز کاراکتراشون مذکر بود !! ولی اگر این مونث باشه کمی سوال برانگیزه!!/:)

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
کنفرانس سونی اگه اون چند ده دقیقه سخنرانی رو نداشت مخصوصا سخنرانی اون مرتیکه خیکی رو در مورد POWERS ، از یه کنفرانس خیلی خوب به یه کنفرانس عالی و بی نقص تبدیل میشد
Bloodborne و آنچارتد از نقاط قوت کنفرانس بودن و همچنین لیتل بیگ پلنت
تکلیف آنچارتد که مشخصه .., و اما Bloodborne واقعا این بازی شاهکار بود نمایشش گیم پلی بازی نسبت به سری DS سریعتر شده بود و این بای رو عالی کرده بود ، اتمسفر بازی هم فکمو چسبوند به زمین ، خلاصه لحظه شماری میکنم واسه این بازی ...
همچنبن با بتمن و فارکرای هم خیلی حال کردم در کل سونی بین انحصاری ها و مولتی ها بالانس خوبی رو برقرار کرده بود نسبت به ماکرو!

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
نمیدونم چرا..ولی هر کاری میکنم..تو کتم نمیره که این فردی که تو پوستر بازی هست یه مرده!:d بهش میخوره مونث باشه! آخه عجیبه! :d

images

پ.ن : سوال حل نشده من و تنها مشکلم با E3 امسال همینه!:d

من اینجام که مشگل تورو حل کنم:d
البته این برداشت شخصی منه:
سازنده گفته سپر از بازی حذف شده تا بازی دارای سرعت و انعطاف پذیری بیشتری شه پس میشه نتیجه گرفت اصولا بانوان با حرکات سریع و انعطاف پذیری بیشتری برخوردارن و دیگه نمیشه مثل قبل و سپر بیشتر به کاراکتر مرد میاد این چیزیه که من برداشت کردم

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
من اینجام که مشگل تورو حل کنم:d
البته این برداشت شخصی منه:
سازنده گفته سپر از بازی حذف شده تا بازی دارای سرعت و انعطاف پذیری بیشتری شه پس میشه نتیجه گرفت اصولا بانوان با حرکات سریع و انعطاف پذیری بیشتری برخوردارن و دیگه نمیشه مثل قبل و سپر بیشتر به کاراکتر مرد میاد این چیزیه که من برداشت کردم

اگه اینجوری باشه که میگی پس درسته دیگه :d
به پوستر هم اگه دقت کنیم مشخصه که فیزیک طرف داد میزنه که مونثه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر