Sony یک بار دیگر تایید کرد: The Last Guardian همچنان در دست ساخت است

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
08043983261062246225.jpg

Michael Denny،معاون استودیو های جهانی Sony در اروپا،اعلام کرد که The Last Guardian همچنان زنده و در حال توسعه است.

خبر جدید وجود ندارد.بازی همچنان در حال توسعه است.این چیزی است که ما برایش بسیار هیجان زده هستیم و من درک می کنم که چرا مردم همیشه در مورد آن می پرسند.به خاطر اینکه این پروژه هیجان انگیز از یک تیم هیجان برانگیز است.

این اطلاعیه دنباله رو غایب بودن The Last Guardian در E3 امسال منتشر شده که پس از آن Sony اعلام کرد که بازی همچنان در حال توسه است و زمانی نمایش داده خواهد شد که بازی آماده شده باشد.اینکه The Last Guardian کی آماده خواهد شد به یکی از سوال برانگیز ترین مسائل دنیای بازی شده است.

همان طور که دیروز اعلام شد The Last Guardian همچنین در Tokyo Game Show امسال هم حضور نخواهد داشت.

Shuhei Yoshida رئیس استودیو های جهانی Sony در مصاحبه با EuroGamer گفت که شرکت یک "چارچوب زمانی مشخّص" در ذهن دارد و با اینکه تیم سازنده در حال پیشرفت است هنوز بازی به تقطه ای نرسیده است که Sony آن را نمایش بدهد.

منبع

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
با توجه به سن شما خب معلومه که تجربه ای نداری در زمینه ی گیم ... در مورد مطمئن بودن هم تجربه ثابت کرده که بازی هایی که تاخیر زیاد میخورن اخر سر crap میشن.

باز پای سن کشیدی وسط :|

اگر ذره ای از سازنده بازی اطلاع داشتی همچین حرفی نمیزدی ....

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,583
نام
Mehrdad
ای دی جدید
امیدوارم اگرم این بازی عرضه شد همچنان سونی سوژه دست شما بده که بتونی با توپیدنش شاد بشی... خلاصه هر ادمی یه طور وقت میگذرونه دیگه:d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این بازی عرضه بشه بهترین بازی سال هم بشه باز یه سریا میان میگن: نه مزخرفه. بازیی که این همه طولش دادن خب منم بودم چیز خفنی میشد بدرد نمیخوره بیچاره کسایی که این همه سال منتظرش بودن و . . .

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
نگرانم این همه تاخیر به ضررش تموم بشه
چون اگه بازی بیاد، انتظار ها به شدت بالا خواهد بود و منتقد ها هم ممکنه نمره ی کمی به بازی بدن و حتی متا هم از اون چیزی که حقشه بیاد پایین تر
به هر حال ما که همچنان امیداوریم :D

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
این اطمینانی که دوستان BC دارند رو اگه سازندگانش داشتند تا الان بازی رو عرضه میکردند

:arrowd:
راستشو بگم، هرچی فکر کردم، نتونستم جمله از این کاملتر پیدا کنم دیگه.. یعنی چیزی غیر از این نمیتونه باشه..
حیف که نمیشناسی...

پ.ن: فقط منتظر اون روزی ام که ببینم این افراد، دقیقا عکس العمل ـشون بعد از نمایش دوباره این عنوان چیه !

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دوستان خودشونو کنترل کنن
بازی بالاخره روزی عرضه میشه.چه شاهکار باشه و چه نباشه
من فقط دلم تنها به حال کسی میسوزه که به هوای این بازی رفته Ps3 خریده :D
امّا گفتم بالاخره بازی یه روزی میاد
شاید اون روز بیاید شاید.... :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
پ.ن: فقط منتظر اون روزی ام که ببینم این افراد، دقیقا عکس العمل ـشون بعد از نمایش دوباره این عنوان چیه !
عکس العمل من در قبال باز-باز نمایش رونمایی این بازی از همین الان مشخصه :d

x4f3wwe90vmembw8xfhl.gif

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
با توجه به سن شما خب معلومه که تجربه ای نداری در زمینه ی گیم ... در مورد مطمئن بودن هم تجربه ثابت کرده که بازی هایی که تاخیر زیاد میخورن اخر سر crap میشن.
RDR تقریبا هشت سال در دست ساخت بود هزار بار هم اعضای تیم عوض شد و بازی معلق شد LA NOIR هم همینطور این CRAP بودن؟

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
بعضی از دوستان جوری برخورد می کنند که انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده! فلان شرکت رو نمی شناسی، اطلاع نداری، اگر می دونستی و از این قلم توجیه ها دیگه فایده نداره! بازی سال 2007 معرفی شده و الان 2014 هستیم، یعنی 7 ساله که معرفی شده، همین سازنده که ما نمی شناسیم قرار بوده بازی رو 2011 منتشر کنه! باید حق بدید که به سازنده ها و ناشر اعتراض بشه، بعد این همه مدت، تازه اعلام میشه که تو مراسم بعدی هم معرفی نمیشه، وقتی حتی یه تریلر چند ثانیه ای، یه تصویر از بازی نشون نمی دن باید بهشون اعتراض کرد.

آخرین ویرایش:

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
بازی سال 2009 معرفی شد :)
اطلاع داریم، اما در هر حال تو اصل قضیه تغییری ایجاد نمیکنه :
The game has been in development since 2007, and was formally announced at the 2009 Electronic Entertainment Expo with a planned release in 2011 exclusively for the PlayStation 3 video game console

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
واقعا 5 سال طرفدارای بازی رو منتظر گذاشتن اونم الکی .... از کمپانی مشتری مدار مثل سونی بعیده همچین کارهایی!!....اقا بیا رک و راست بگو بازی کنسل شده خلاص ...دیگه این همه بهانه واسه چیه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر