Silent Hill: HD Collection

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
http://forum.bazicenter.com/thread14460/
من یکم بازی کردم!
کیفیت تکسچر ها برای کف خیابون و مه فوق العاده خوب بود!
قسمت هایی که در بازی Video نشون داده میشه زیاد رزولوشن بالایی نداره!
صدای نفس کشیدن شخصیت مثل صدای هیولا میمونه!
بازی خیلی قشنگ و عالی هست و صدای شخصیت ها و Lip Synch هم خوب هستن!
من فقط SH 2 رو بازی کردم و نظراتم این بود!
یه معما خیلی باحال هم بود که تو Spoiler میگم چیش باحال بود.
همون اول بازی که کلید ساعت رو میگیری و درش رو باز میکنی پشتت یه سری اسم نوشته که ایناس فک کنم:
Henry
Middles
Scott
که به ترتیب میشه از اول اسمشون فهمید منظور Hour و Minute و Second به معنی ساعت،دقیقه و ثانیه هست!
کنار این اسم ها هم یک سری خط کشیده که نشون میده ساعت پشتتون رو باید رو چند تظیم کنید!!!
جوابش میشه:
9:10 و 15 ثانیه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
لان من همون اول بازی تو اون ساختمون چند طبقه هستم و پازل ساعت رو هم رد کردم و یک Canned Juise پیدا کردم که یک جا شبیه شوتینگ بود من انداختم توش!
الان واقعا نمیدونم کجا برم لطفا راهنمایی کتید!
ممنون

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
آقا حقیقتش رو بگم عالی بود مخصوصا صدا گزاری جدیدش مثل همیشه وقتی SH2 رو شروع کردم نمی دونم چرا می خواستم گریه کنم..!!با این بازی 11 سال پیش زندگی کردم وقتی تو کلوپ بازی میکردم اون موقع یه کم زبانم خوب بود کلی آدم دورو ورم جمع میشد ببینه چطور معماهاشو حل میکنم..!!!یه لذتی برام داشت که هنوز بعد از این همه سال برام کهنه نشده با امولاتور بازیش میکردم تا اومد روی xbox خیلی خوشحال شدم...!!موسیقی بازی هم که تو این دوره خیلی کم شاهدش هستیم واقعا محشره هست..!!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
دوستان گل بازی رو بگیرم؟داون پیور ۲ ۳ تای دیگه حتی د روم رو بازی کردم فقط حس بد بهم نده؟
روحیه کلا ریخته به هم

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوستان SH باز دوتا سوال داشتم.
بازی کردن با صدای قدیمی و جدید چه فرقی داره؟؟؟ کدوماش بهتره و پیشنهاد میکنید. موقع شروع بازی هم دوتا سناریو داره فرقش با هم چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر