Silent Hill: HD Collection

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دوست عزیز به بازی سال 2002 که همین الانش از از لحاظ نور پردازی و خیلی چیزهای دیگه از یه سری بازیهای الان یه سرو گردن بالاتره چه انتظاری داری؟
داستان =معرکه , معما =چالشی , گیم پلی=کشنده, اتمسفر=خدا , گرافیک درزمان خود= شاهکار
حالا اینکه میای میگی پولتونو حروم نکنید و تو گرافیک ضد حال می خورید یه خورده بی انصافی به این بازیه....
البته با یکی دوتا از نکته هات موافقم
اقا انتظار گرافیک نداشته باشین که ضد حال میخورین.مخصوصا نسحه دوم.و همینطور بگما ،کنترل بازی هم مثل رزیدنت اویل های نسخه ps1 هست(یعنی سحته)...و پیچیدگی بازی خیلی بیشتر از مثلا downpoor هستا.10 برابر پیچیده تر.اونایی که توی downpoor به مشکل بر میخوردند،این بازی رو نگیرند چون الان دیگه کسی نیست که به اون صورت کمکتون کنه.(به هر حال بازی ماله اوایل نسله قبله.
اینا رو گفتم واسه کسایی که اگاهی ندارند (مثل خودم که الان یارو رو راضی کردم بازی رو پس بگیره)پولشون رو حروم نکنن.مگر اینکه واقعا عاشق SH باشن.من خودم downpoor , homecoming , the room رو تموم کردم و کلی لذت بردم.ولی عاشق SH نیستم.و امروز این نسخه رو گرفتم و یکم ضد حال خوردم.البته فردا پس میدم.
................

سلام دوسته من.شرمنده اگه جسارت کردم.ولی این خط های سبز که دیگه کاملا مشخصه.خط ابی هم که خودمم و اگاهی نداشتم و حس کردم پولم حروم شد.

گیمر های مثل من هم زیادن.پس وظیفه خودم دونستم که اونارو در جریان بزارم.همین:)
راجع به خط های قرمز،داری از SH2 حرف میزنی؟من مخالفم.

راجع به خط نارنجی...چرا 2 تا؟بکن 3 تا مشتری شیم:d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
کلا بازیهایی که فقط hd میشن و دوباره بعد چند سال عرضه میشن اکثرا واسه کسایی خوب که عاشق اون بازی و فن دو اتیشش هستن(به جز halo anniversary به خاطر remaster بودنش)و گرنه بهتر کسی که قبلا بازیش نکرده نره طرفش............

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
من خودم فن 1000 آتیشه سری بازی های سایلنت هیل بوده و هستم... خداییش هیچ کدوم از شماره های بازی به پای این 2 شماره اچ دی شده مخصوصا شماره 3 نمیرسه ... برین حالشو ببرین ... حیف که سال ها پیش هر دو شماره رو بارها تموم کردم و اصلا حس بازی کردن دوبارشو ندارم!

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
دوستان من بازی رو هنوز نگرفتم. ولی از تبلیغ بازی دیدم که نورپردازی بازی عجیب شده است انگار نور افکن روشن کرد . مخصوصا شمار3 ان که کاملا روشن روشن شده بود . بنظر من این باعث می شود از تاریکی وترس بازی کاسته بشود. دوستانی که بازی کردن اگه الاعاتی دارند به ما هم خبر دهند.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
واقعا متاسفم واسه کسایی که بازی به این زیبایی که واقعا خدای گیم هستش رو میان در موردش بد میگن و جالبه واسم که از گرافیک بازی گله و شکایت دارند در حالی که اصلا دو ثانیه هم مغزشون رو کار ننداختند ببینند که این بازی مال سال 2002 هستش و اون موقع این بازی بالاترین گرافیک رو داشته و حالا واسه ما فن های بازی این بازی رو کونامی زحمت کشیده HD کرده خداییش دستش درد نکنه.هر کی از SH خوش نمیاد مجبور نیست بره بخره حقم نداره به این بازی بد بگه وگرنه چیزی جز این حرفهایی که الان از یکی از پرتعصب ترین فن های بازی میشنوه نصیبش نمیشه!!
این جور افراد که از SH خوششون نمیاد همون بهتر برین بازیهای اکشن و شوتر رو بازی کنید که اصلا نیازی به فکر و تعمق نداره و فقط یه اسلحه بگیرین دستتون و تیر خالی کنین تو دل و روده CPU!!!
پیشنهاد من به شما >>> Resident Evil ORC
سایلنت هیل تنها بازی بوده که زهن منو همیشه درگیر خودش کرده و تو دنیا نمونه نداره

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
دوستان من بازی رو هنوز نگرفتم. ولی از تبلیغ بازی دیدم که نورپردازی بازی عجیب شده است انگار نور افکن روشن کرد . مخصوصا شمار3 ان که کاملا روشن روشن شده بود . بنظر من این باعث می شود از تاریکی وترس بازی کاسته بشود. دوستانی که بازی کردن اگه الاعاتی دارند به ما هم خبر دهند.
نه از نظر نور پردازی مشکلی نداره و گرافیک هر 2 تا سایلنت هیل خوب شده,اما برای من یه مشکل خیلی بد داره...
صدای افکت های صوتی بازی هی قطع ُ وصل میشه مثلا توی سایلنت هیل 2 و 3 صدای رادیو قطع ُ وصل میشه.
یا sh3 صدای این موجوده قطع ُ وصل میشه.و خیلی از جاهای دیگه....
SilentHill3Pendulum.jpg
کسی همچین مشکلی داشته؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
نه از نظر نور پردازی مشکلی نداره و گرافیک هر 2 تا سایلنت هیل خوب شده,اما برای من یه مشکل خیلی بد داره...
صدای افکت های صوتی بازی هی قطع ُ وصل میشه مثلا توی سایلنت هیل 2 و 3 صدای رادیو قطع ُ وصل میشه.
یا sh3 صدای این موجوده قطع ُ وصل میشه.و خیلی از جاهای دیگه....
SilentHill3Pendulum.jpg
کسی همچین مشکلی داشته؟

من هنوز زیاد بازی نکردم تقریبا 2 ساعتی که بازی کردم با چنین مشکلی در سایلنت هیل 2 مواجه نشدم شاید جلوتر چنین چیزی باشه که خدا کنه نباشه.با صداسازی جدید میری یا قدیم؟من با جدید میرم.شاید قدیم اینطوره

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
من هنوز زیاد بازی نکردم تقریبا 2 ساعتی که بازی کردم با چنین مشکلی در سایلنت هیل 2 مواجه نشدم شاید جلوتر چنین چیزی باشه که خدا کنه نباشه.با صداسازی جدید میری یا قدیم؟من با جدید میرم.شاید قدیم اینطوره
من با صداگذاری جدید رفتم,این مشکل توی سایلنت هیل 3 خیلی زیاده,مثلا تو مرحله shopping mall اونجایی که یه تلویزیون برفکی تصاویری از آلسا رو نشون میده,صدای تلویزیون هی قطع ُوصل میشه.
اگر وقت کردی یه امتحانی بکن,ببین برای شما هم اینجوریه یا نه....

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من امروز آخرین روز بازی کردنم هست تا دو ماه دیگه که امتحانات دانشگام تموم بشه.اگه این مشکل رو داری پس حتما واسه ما هم همینطوره چون این دیگه PC نیست که احتمال اینکه مشکل گرفیکی و صوتی داشته باشه نسخه های کنسولی همه شبیه هم هستند.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
این جور افراد که از SH خوششون نمیاد همون بهتر برین بازیهای اکشن و شوتر رو بازی کنید که اصلا نیازی به فکر و تعمق نداره و فقط یه اسلحه بگیرین دستتون و تیر خالی کنین تو دل و روده CPU!!!
پیشنهاد من به شما >>> Resident Evil ORC
سایلنت هیل تنها بازی بوده که زهن منو همیشه درگیر خودش کرده و تو دنیا نمونه نداره
ماشیلا اااااااا
کوره تکبیییییییییییییییر

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
انقدر سرم شلوغ بود که نفهمیدم کی این بازی اومده - برم بگیرم - بعد رزیدنت اویل 3 که بازی اول منه تو زندگی و چه شبهایی نشستم تو اتاقم تنهایی بازی کردم و شبها خوابم نبرد -

سایلنت هیل دومین بازی بود که همچین حسی به من داد (البته عمرا به رزیدنت اویل 3 نرسید!) (چراغ خاموش با PSP هدفون تو گوش و تنها ! :) - جو خیلی مهمه برای ترسیدن) .

ممنون بابت پست های دوستان که یه سری اطلاعات دادن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر