Silent Hill : Downpour | Xbox 360

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
سلام
من نزدیک های 14% توی ایستگاه پلیس هر 4تا شمارهرو پیدا کردم ولی نمیدونم بعدش باید کجا برم لطفا راهنمایی کنید
راستی چرا اون گوشه بالای تصویر سیو میاد ولی وقتی میمیرم لودی که میاره خیلی عقب تره ؟

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
سلام
من نزدیک های 14% توی ایستگاه پلیس هر 4تا شمارهرو پیدا کردم ولی نمیدونم بعدش باید کجا برم لطفا راهنمایی کنید
راستی چرا اون گوشه بالای تصویر سیو میاد ولی وقتی میمیرم لودی که میاره خیلی عقب تره ؟

من اینجا رو رد کردم لان توی زندانم(ساختمون شبیه زندان) توی کتاب خونه ام ولی نمیدونم باید کجا برم اون رمز 3 رقمی در رو هم پیدا نکردم که بصورت حروف یونانی (اگه اشتباه نکنم) نوشته شده

RAT PATROL 01

کاربر سایت
Jun 1, 2012
54
نام
کیارش
اونجا که مخوایم بریم Devil's Pit وقتی اون شیرای ابو باز میکنم نمیدونم چیکار کنم.(در ضمن اینم بگم که اون جعبه هرو لای در میزارم و دوباره شیرا رو باز میکنم)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
کار 2 و 3 رو ول کن!
توی شهر یه خونه هست که بغلش حیاط داره شما میرید تو حیاط و از کنار نیمکت توش یه میله(هوک)برمیدارین و توی همون حیاط نردبون رو با اون هوک ــه میکشین پایین!

من هیچ نردبونی نمیبینم شرمنده یکم بیشتر توضیح بده من کلا گیج شدم
مرسی یافتم!!

آخرین ویرایش:

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
downpourdevilstrainpuzzle.jpg

اقا من اینجا گیر کردم اگه میشه بترتیب حروفی که باید بزنم را بگید ما را راحت کنید خدا عوضتان بده.:((

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
424
نام
حامد
ممنون میشم راهنمائی بفرماید
فکر کنم جوابت این باشه.اینو امتحان کن اگر نبود بیا بگو تا راهنماییت کنم.همون ترنه هست دیگه؟؟؟؟

Easy

• Press the Red button marked E.
  • Press the Blue button marked A.
  • Press the Orange button marked C.
Normal

• Press the Green button marked B.
  • Press the Grey button marked D.
  • Press the Orange button marked C.
Hard

• Press the Grey button marked D.
  • Press the Red button marked E.
  • Press the Green button marked B.

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
من اینجا رو رد کردم لان توی زندانم(ساختمون شبیه زندان) توی کتاب خونه ام ولی نمیدونم باید کجا برم اون رمز 3 رقمی در رو هم پیدا نکردم که بصورت حروف یونانی (اگه اشتباه نکنم) نوشته شده
بچه ها میشه جواب منو بدید لطفا ؟

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
سلام
خوب داداشم من خيلي وقته اين بازي رو تموم كردم خوب يادم نيست ولي توي نقشه نگاه كن يه خيابون هست كه تهش بن بست هستش و حالت خميده داره اونجا پر از خونه هستش تو يكي از اين خونه ها كنار نيمكت يه هوك هستش اونو برميداري و نرده بون رو ميكشي پايين و وارد خونه ميشي;)
اون save هم مشكل از شما نيست كلا بازي همينجوري هستش
ميشه يكم دقيق تر توضيح بدي داداش همون جارو ميگي كه يه كتاب خونه چند طبقه هستش؟;)
اونجا که مخوایم بریم Devil's Pit وقتی اون شیرای ابو باز میکنم نمیدونم چیکار کنم.(در ضمن اینم بگم که اون جعبه هرو لای در میزارم و دوباره شیرا رو باز میکنم)
خوب داداشم وقتي آب رو به طور كامل برسوني به مقصد آسانسور كارميوفته ولي در بسته ميشه پس اول وقتي در بازه جعبه رو بزار زير در بعد راه آب رو طوري درست كن كه به مقصد برسه بعد برو طبقه پايين و سوار آسانسور شو;)

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
سلام
دوستان من اینجا گیر کردم که وارد یک ساختمان میشه که مثل کتابخانه است یک گاو صندوق که روش حروف یونانی است که باز نمیشه.
تو یک سالن هم دو تا عروسک است که پشت شیشه است مثل ویترین یک روح میاد که نامرئی است اون رو که میکشم عروسکها میافتن بیرون اما دیگر هیچ جای نیست برم مرحله بعد در ضمن یک چیزی مثل اسانسور است که باز نمیشه.

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
سلام
دوستان من اینجا گیر کردم که وارد یک ساختمان میشه که مثل کتابخانه است یک گاو صندوق که روش حروف یونانی است که باز نمیشه.
تو یک سالن هم دو تا عروسک است که پشت شیشه است مثل ویترین یک روح میاد که نامرئی است اون رو که میکشم عروسکها میافتن بیرون اما دیگر هیچ جای نیست برم مرحله بعد در ضمن یک چیزی مثل اسانسور است که باز نمیشه.

ممنون میشم جوابم را یکی بده.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
خوب هردوي شما دوستان يه جا گير كرديد كه متاسفانه من اصلا يادم نمياد ولي:

تو همون محيط با دقت بگرديد يه راهي هست كه به يه اتاق ميرسه كه توش يه سري عكس به هم ريختس وقتي اون عكس هارو درست كنيد يه رمز بهتون ميده اون رمز رو بايد تو يه در وارد كنيد تا يه كارت بگيريد با استفاه از اون كارت مي تونين در آسانسور رو باز كنيد

باز ميگم من اينجارو اصلا يادم نيست ولي اگه اشتباه نكنم همين كار رو بايد انجام ميدادين.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر