Silent Hill : Downpour | Xbox 360

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
آقا این کنسول جی تگ ما کلا مشکلات عجیب غریب زیاد داره . بازی شما هم بعضی اوقات مثلا میخواین بچرخین و اینا شده که برا 1 ثانیه فریز کنه یا یکم حالت لگ مانند داشته باشه؟
اوههههههههههههه داداش تا دلت بخواد ماشاالله اين بازي تو هرزمينه اي ضعيف باشه تو اين يكي تركونده قشنگ اعصاب رو به F ميده:d

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام خدمت اساتید من جایی از بازی گیر کردم البته فکر می کنم باگ باشه تا گیر کردن
بعد از این سوار اون واگن ا میشم و وارد شهر میشم یک ماشین پلیس در شهر پرسه می زنه دو تا کمد که برای باز کردنشون یک رمز 6 رقمی می خواهد .
1.من با بیسیم پلیس همه فرکانس ها را زدم و دیگه USE برام نمیاد.
2.مترو رو می رم پایین یکی از راه ها به در LOCK می خورم یکی دیگر را هم که به WC ختم میشه باز هم بسته است.
3.از توی اون پنجره کوچیک وارد Basement شدم بعد از پله ها بالا رفتم تلوزیون را روشن کردم برگشتم پایین اون سایه زن را کشتم و اسلحه را هم گرفتم اما فشنگ توش نموند.
تمام راه ها بسته است همش هم دور خودم دارم می چرخم یک پرنده هم آزاد کردم + دو تا نقاشی هم گرفتم.
کسی از دوستان می توانه من را راهنمایی کنه؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
با سلام خدمت اساتید من جایی از بازی گیر کردم البته فکر می کنم باگ باشه تا گیر کردن
بعد از این سوار اون واگن ا میشم و وارد شهر میشم یک ماشین پلیس در شهر پرسه می زنه دو تا کمد که برای باز کردنشون یک رمز 6 رقمی می خواهد .
2.مترو رو می رم پایین یکی از راه ها به در LOCK می خورم یکی دیگر را هم که به WC ختم میشه باز هم بسته است.
3.از توی اون پنجره کوچیک وارد Basement شدم بعد از پله ها بالا رفتم تلوزیون را روشن کردم برگشتم پایین اون سایه زن را کشتم و اسلحه را هم گرفتم اما فشنگ توش نموند.
تمام راه ها بسته است همش هم دور خودم دارم می چرخم یک پرنده هم آزاد کردم + دو تا نقاشی هم گرفتم.
کار 2 و 3 رو ول کن!
توی شهر یه خونه هست که بغلش حیاط داره شما میرید تو حیاط و از کنار نیمکت توش یه میله(هوک)برمیدارین و توی همون حیاط نردبون رو با اون هوک ــه میکشین پایین!

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes

اگه میخوای مراحل جانبی گیجت نکنه سعی کن از راهنما استفاده کنی
یا مسیر اصلی بازی رو برو و برای بار دوم از راهنما استفاده کن
بعد از این قسمت داستان بازی حالت خطی تری پیدا میکنه

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
یادش بخیر
تو شب بود اتاقم تاریک صدا تو هدفون بازی می کردم که یه صحنه بود داشتم تو خیابون پر از مه راه میرفتم البته کمی با سرعت گفتم خب یه نگاهی به عقب بندازم ببینم اوضاعه پشت چطوره LB رو زدم یهو دیدم یه زامبی داره دنبالم میکنه :-o
منو میگی جفت کردم به صندلی، نزدیک بود دسته پرت بشه :d
البته پس از سری رزیدنت اویل 1 و 2 و 3 دیگه سراغ بازی ترسناک نرفتم یعنی ادامه رزیدنت اویلو رفتم (4و5و5.5) اما میدونین که دیگه حالت ترسه قدیمو نداره باسه همین اولین بار سایلنت هیل زدم که این ترس بهم وارد شد.شما هم میتونین تو خیابون یه نیم ساعتی دور بزنین زامبی های مدلینگ هستن باهاشو یه چرخ بزنین :d
آخرین پست من تو قسمت سایلنت هیل دانپور بود.
تا سایلنت هیل بعدی بای:-h

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
یادش بخیر
تو شب بود اتاقم تاریک صدا تو هدفون بازی می کردم که یه صحنه بود داشتم تو خیابون پر از مه راه میرفتم البته کمی با سرعت گفتم خب یه نگاهی به عقب بندازم ببینم اوضاعه پشت چطوره LB رو زدم یهو دیدم یه زامبی داره دنبالم میکنه :-o
منو میگی جفت کردم به صندلی، نزدیک بود دسته پرت بشه :d
البته پس از سری رزیدنت اویل 1 و 2 و 3 دیگه سراغ بازی ترسناک نرفتم یعنی ادامه رزیدنت اویلو رفتم (4و5و5.5) اما میدونین که دیگه حالت ترسه قدیمو نداره باسه همین اولین بار سایلنت هیل زدم که این ترس بهم وارد شد.شما هم میتونین تو خیابون یه نیم ساعتی دور بزنین زامبی های مدلینگ هستن باهاشو یه چرخ بزنین :d
آخرین پست من تو قسمت سایلنت هیل دانپور بود.
تا سایلنت هیل بعدی بای:-h

آخی حالا خراب کاری نکرده باشی؟;)

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اوههههههههههههه داداش تا دلت بخواد ماشاالله اين بازي تو هرزمينه اي ضعيف باشه تو اين يكي تركونده قشنگ اعصاب رو به F ميده
یدونه باشه . پدر اعصاب مارو که در آورد آخر دیلیتش کردیم :d مبارزاتش خیلی مسخرست . واقعا با این اوضاع باس هم میشه کشت ؟
رمز کمد سبزا رو از اینترنت دربیار . یه سری آیتم های مخفی داره توش . تو بازی نمیتونی پیداش کنی
ماشین پلیسه هم من جریانش رو نفهمیدم . ساید کوئست هست گویا :)) کلا دنبال دلیل نباش تو این بازی

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
دوباره دارم از اول میرم...البته نه بخاطر داستان خیلی‌ قشنگش;)به خاطره ساید کوئست ها

یه چیز جالب پیدا کردم....مال همون ماشین پلیس‌ها که باید کد بعدی محو شن..رو تخته اینا رو نوشته که یه قسمت هاییش حذف شده ولی‌ من کامل کردم

D375
C466
B557
A648

اگه دقت کنید مفهمید که عدد‌ها و حروف به ترتیب هستن..یعنی‌ مثلا تو ردیف اول که حروف رو داریم از پایین به بالا داریم A,B,C,D و تو ردیف دوم که عدد هارو داریم از بالا به پایین داریم 3,4,5,6 و دقیقا به همین ترتیب تو ردیف سوم و چهارم....جالبه نه؟

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
من توصیه می‌کنم اگه بازی رو بدون ساید کوئست‌ها تموم کردین دوباره برین تو شهر و فقط ساید کوئست برین...خیلی‌ قشنگن و خیلی‌ هم حال میدن
راستی‌ این هم کود همون صندوق‌هایی‌ که کد نمی‌شه واسشون پیدا کرد و توی شهر هستن...مثل اینکه وقتی‌ بازی رو میخری روی بازی هست...البته بازی‌ اورجینال،نرین دهن فروشنده رو صاف کنین;)

واسه تفنگ میخ زن و تبر ۲ طرفه(هیچ وقت نمیشکنه چون توسط خودم تست شده ولی‌ تفنگش مزخرفه) این کد:۱۷۱۶۷۵

واسه 45pistol و چوب baseball این کد:۳۵۳۴۷۹

واسه rifle و چوبه گلف این کد:۹۱۱۹۷۷

آخرین ویرایش:

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام

دوستان این آبجکتیو Escape From Silent Hill کی تکمیل میشه من این walktrough ای جی ان رو که نگاه میکنم تو بخش silent hill part 1 هست ولی من الان وارد بخش centennial building شدم و آبجکتیو Find a way to the radio station هم هنوز شروع نشده

داستان بازی خطی نیست؟

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
سلام

دوستان این آبجکتیو Escape From Silent Hill کی تکمیل میشه من این walktrough ای جی ان رو که نگاه میکنم تو بخش silent hill part 1 هست ولی من الان وارد بخش centennial building شدم و آبجکتیو Find a way to the radio station هم هنوز شروع نشده

داستان بازی خطی نیست؟
داداش اون آبجکتیو رو بی‌خیال،چون اون وقتی‌ بازی تموم شه اون هم میره.....الان باید بری طبقه ۱۸...پس سعی‌ کن آسانسور رو راه بندازی...قشنگ بگرد...راستی‌ اگه داری بازی رو میری بازی یه داستانِ اصلی‌ داره و یه سری کوئست‌های فرعی..اگه حال میکنی‌ فرعی‌ها رو هم برو خیلی‌ هیجان داره..

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
مبارزات بازی واقعا مسخرست البته تا اینجا که من بازی کردم تا بخوای یه زامبیه خیکی رو بکشی دستات درد میگیرن. کلا گیم پلی نسبت به نسخه قبلی فقط افت داشته !
واسه همین من که گزاشتمش کنار شاید بعدا حسش بود رفتم سراغش دوباره...

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
مبارزات بازی واقعا مسخرست البته تا اینجا که من بازی کردم تا بخوای یه زامبیه خیکی رو بکشی دستات درد میگیرن. کلا گیم پلی نسبت به نسخه قبلی فقط افت داشته !
واسه همین من که گزاشتمش کنار شاید بعدا حسش بود رفتم سراغش دوباره...

اتفاقا اصلا کاری نداره. کافیه وقتی اونها اومدن جلو و میخواستن ضربه بزنن دفاع کنی و بعدش دوتا بهشون بزنی. دو سه بار که اینکار رو بکنی میفتن.

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
ای بابا این چه وضع‌ایِ دیگه.....نمیدونم این بازی من چه مرگشه...واسه ۲ تا از کوئست‌ها وسایلش نیست...توی راهنمایی‌‌ها دیدم کجاست حتا رفتم ویدئو‌ها رو هم دیدم ولی‌ وقتی‌ تو بازی میرم اونجا نیست...
یکی‌ از اونا پیدا کردن چوبه ماهیگیریِ واسه یه یارو و اون یکی‌ هم یه کیلیدِ که برای پیدا کردن دختر گم شده باید سر جاش باشه که اصلا اون جا نیست

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام دوستان
برای Shadow Play Side Quest میشه یه راهنمایی کنید
رفتم توی اونجا که Side Quest شروع میشه نقشه Shadowها رو هم دیدم، اولین Shadow که تو همون اتاق هست رو چه جوری باید ظاهر کنم؟ آخه تو راهنما گفته بور دم کابینت که روش تلفن هست وبا uv ببین و بعد با Flashlight ببین اما اتفاقی نمیفته

***مشکل حل شد***

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر