Saw 2 Flesh and Blood | Xbox 360

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
سخته ولی چندبار بری یاد می گیری کمی زود LT و RT را پشت سر هم بزنید و با استیک چپ تعادل را حفظ کنید آروم هم می تونید برید فقط تعادل را باید بیشتر دقت کنید سریع جهت ندین

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
امین جان ممنون من رفتم جلوتر گیر کردم..یه جا هست 3 تا ساعت رو دیوار هستش که هر کدوم یه ساعتی رو دارن نشون میدن و جلوی من هم یه دری هستش که رمز 3 رقمی میخاد.باید چی کنم؟ نفهمیدم معماش چطوریه

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
امین جان ممنون من رفتم جلوتر گیر کردم..یه جا هست 3 تا ساعت رو دیوار هستش که هر کدوم یه ساعتی رو دارن نشون میدن و جلوی من هم یه دری هستش که رمز 3 رقمی میخاد.باید چی کنم؟ نفهمیدم معماش چطوریه

زمانی که ساعت سمت راست نشون می ده را وارد کن یادم نیست ولی مثل اینکه 826 بود

معماهاش باحالند ولی گرافیک و کنترلش نه آنچنان مخصوصا افکت انفجار

payam11

کاربر سایت
Mar 7, 2007
264

هر کدوم از ساعتا توی یه اتاق رنگی هستن رنگ اتاق با ساعتش میشه رمز قفل

Last edited by a moderator:

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
بازی که تغییر آنچنانی نکرده و گرافیک هم همونطوری هست و یه ذره تو گیم پلی بازی تغییر ایجاد کردن !!
( باز کردن قفل و مبارزه ها رو دستکاری کردن که اصلا خوب نشده ) بعد مدتی هم بازی تکراری میشه .
ولی معما های بازی واقعا جالب کار شده که نسخه ی 1 بازی خیلی بهتر بود !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان کسی اینجا هست که بازی رو تموم کرده باشه؟ خیلی مسخره تموم شد آخرش بهمون دو تا انتخاب داد اما من هیچکدوم رو نتونستم انجام بدم و یکهو رفت روی credits مشکل کجا بود؟

انتخاب بین چاپ کردن او مطالب تو روزنامه یا مشخص کردن هویت اونی که ماسک خوک رو میزد که سارا هم گفت تو میشناسیش و کسی هست که با پدرت هم آشنایی داشته. کسی هست توضیحی بده؟

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
دوستان کسی اینجا هست که بازی رو تموم کرده باشه؟ خیلی مسخره تموم شد آخرش بهمون دو تا انتخاب داد اما من هیچکدوم رو نتونستم انجام بدم و یکهو رفت روی credits مشکل کجا بود؟

انتخاب بین چاپ کردن او مطالب تو روزنامه یا مشخص کردن هویت اونی که ماسک خوک رو میزد که سارا هم گفت تو میشناسیش و کسی هست که با پدرت هم آشنایی داشته. کسی هست توضیحی بده؟

دوستِ من میتونی بیشتر توضیح بدی ؟! شخصیتِ Michael نمرد ؟ چون اگه بمیره ، بازی با اون شخصیّت سیاه پوست ادامه پیدا میکنه .

آخرین ویرایش:

payam11

کاربر سایت
Mar 7, 2007
264
خوب منم بازی رو تموم کردم
اخرش همینطوری که دوستمون گفتن اصلا انتخابی نمیشد کرد و یهو میرفت رو credits
ولی نسبت به شماره یکش خیلی بهتر بود مخصوصا معماهاش

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستِ من میتونی بیشتر توضیح بدی ؟! شخصیتِ Michael نمرد ؟ چون اگه بمیره ، بازی با اون شخصیّت سیاه پوست ادامه پیدا میکنه .

هان؟:D کجا رو میگی دقیقا. Michael که خود ما بودیم. از مرحله دو با اون داشتیم بازی می کردیم دیگه. آخر بازی هم از روی تخته تعادل رد شدیم و رفتیم تو آسانسور و آخرش رسیدم به انتخاب ها که یکهو تموم شد. اون شخصیت مرحله اول هم اسمش Campbell بود که باهاش به همین آسانسور رسیدم یا میافتادی پایین یا میرفتی سمت آسانسور که در هر صورت فرقی نداشت و بازی به مرحله دوم و تو اون ساختمونه که صحنه جرم بود میرفت.

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H

یا سلام...
اول بازی اونجایی که با کاراکتر اول میری روی چوبه اگه نیوفتی میره توی قفس و میره بالا،آخر بازیم زمانی که با کاراکتر دوم میرسی اونجا با رد شدن از روی چوب باعث میسه کاراکتر اول آزاد بشه و خوده دومی میمیره،البته کاراکتر اولم به دست جیکسا کشته میشه،این پایانی بود که من دیدم،فکر کنم برای پایان کامل باید کاراکتر اول رو سالم رد کنین(ببخشید اگه کاراکتر تو کاراکتر شد:d)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یا سلام...
اول بازی اونجایی که با کاراکتر اول میری روی چوبه اگه نیوفتی میره توی قفس و میره بالا،آخر بازیم زمانی که با کاراکتر دوم میرسی اونجا با رد شدن از روی چوب باعث میسه کاراکتر اول آزاد بشه و خوده دومی میمیره،البته کاراکتر اولم به دست جیکسا کشته میشه،این پایانی بود که من دیدم،فکر کنم برای پایان کامل باید کاراکتر اول رو سالم رد کنین(ببخشید اگه کاراکتر تو کاراکتر شد:d)
خوب پس این اونکی پایانی بازی بود:D من پایان دیگه بازی رو دیدم که به شدت مسخره بود و با همون کارکتر دوم(به قول شما:D) از آسانسور میری بالا چون من تو مرحله اول او کارکتر اول رو انداختم پایین(آخه گفته بود تو سرطان داری و بعد گفت اگه بندازی خودت رو پایین یک جوون هم سن پسر خودت زنده میمونه و من هم جوگیر شدم:D). بعد از این که کارکتر دوم رسید بالا بهت همون انتخاب هایی رو میده که بالا گفتم ولی یکهو میپره روی اسامی سازندگان و نمیزاره که ببینیم پشت اون ماسک خوک چه کسی بوده که دوست پدرش بوده. البته انتخاب دیگه ای هم بوده که بری مطالبی که فهمیدی رو تو روزنامه چاپ کنی اما هیچکدوم رو نمیتونی انتخاب کنی که به نوبه خودش خیلی جالب بود:D

وقتی با اون نفر اولی میری بالا خود جیکسا میاد و بهش میگه تو ازادی و می تونی بری ولی در هر صورت پسرت میمیره اینم مرتیکه کاراکتر :d جو میگیردش می دوه ترفه جیکسا اونم ی جا خالی میده ی دونه از اون تبرها که بالای درها بود میخوره بهش میمیره

باز پایان تو جذاب تر و اکشن تر بود ماله من خیلی سرکاری بود:D خیلی دوست داشتم بدونم پشت نقاب کی هست.

آخرین ویرایش:

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
خوب پس این اونکی پایانی بازی بود:D من پایان دیگه بازی رو دیدم که به شدت مسخره بود و با همون کارکتر دوم(به قول شما:D) از آسانسور میری بالا چون من تو مرحله اول او کارکتر اول رو انداختم پایین(آخه گفته بود تو سرطان داری و بعد گفت اگه بندازی خودت رو پایین یک جوون هم سن پسر خودت زنده میمونه و من هم جوگیر شدم:D). بعد از این که کارکتر دوم رسید بالا بهت همون انتخاب هایی رو میده که بالا گفتم ولی یکهو میپره روی اسامی سازندگان و نمیزاره که ببینیم پشت اون ماسک خوک چه کسی بوده که دوست پدرش بوده. البته انتخاب دیگه ای هم بوده که بری مطالبی که فهمیدی رو تو روزنامه چاپ کنی اما هیچکدوم رو نمیتونی انتخاب کنی که به نوبه خودش خیلی جالب بود:D
وقتی با اون نفر اولی میری بالا خود جیکسا میاد و بهش میگه تو ازادی و می تونی بری ولی در هر صورت پسرت میمیره اینم مرتیکه کاراکتر :d جو میگیردش می دوه ترفه جیکسا اونم ی جا خالی میده ی دونه از اون تبرها که بالای درها بود میخوره بهش میمیره

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
بچه ها اونجا که پلیسه تفنگ تو دهنشه یه سری لامپو باید خاموش روشن کنیم چطوریه؟
هر کدوم از این کلید های مربعی شکل که بزنی کلید های اطراف و خودشونو روشن یا خاموش میکنن . مثلا رو یه کدوم که بزنی 2تا بقلی رو خاموش میکنه .
شما باید یه کاری کنی که تمام چراغ ها خاموش شن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر