Saw 2 Flesh and Blood | Xbox 360

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
Saw 2 Flesh and Blood

1270839510.jpg

همان طور که می دانید نسخه ی 1 این بازی بعضی کمبود هایی داشت که نگذاشت این بازی به یه بازی هیجانی تبدیل شود مثل نداشتن گرافیک خوب و اهنگ زیبای فیلم و نداشتن فیلم در وسط بازی . در این نسخه از بازی شخصیت جان ( جیگساو ) نیز به روی صحنه خواهد امد و فقط به صورت یه عروسک نیست . در این بازی نقش اول ان مایکل است که در نسخه ی 2 فیلم نیز بود . اولین Trap ( تله ) هم مربوط به این بازیکن است . که یه کلید در چشمان شماست و شما باید ان را در بیارید . که در این کار باعث مرگ مایکل شد .ولی در اینجا مایکل زنده می ماند تا امتحان شود .
در این تاپیک شما می توانید هم در مورد فیلم این بازی و هم خود این بازی بحث کنید .
و تریلر های بازی : ( با تشکر از God_of_game )

gsm_169_saw_II_demo_040810_140.jpg

Saw II Demo

Lo-Res MPEG

Hi-Res H.264 MP4

gsm_169_saw2_e3trailer_20100701_140.jpg

Saw II : Flesh & Blood E3 Trailer

Lo-Res MPEG

Hi-Res H.264 MP4

gsm_169_saw_II_trailer_mul_040910_140.jpg

Saw II live or Die Trailer

Lo-Res MPEG

Hi-Res H.264 MP4

و همچنین دموی بازی : http://www.youtube.com/watch?v=KoeV9jgZxbk&feature=related

Platform's : Xbox , Ps3 , Pc
Release Date : Q4/2010
Konami :
ناشر

آخرین ویرایش:

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
یعنی کل بازی رو به عنوان مایکل یک چشم بازی می کنیم ؟؟؟

برای اطلاعات بیشتر متن پنهان شماره ی 8 از تایپک زیر رو باز کنید:

Saw

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
این بازی فیلمش چیه که باز بازیش چی باشه! می بخشید ها، با کلّ طرفدار های فیلمش هستم، ولی خدا وکیلی آدم چرا بیخودی یک فیلم بی سر و ته نگاه کنه که فقط حالش بهم بخوره!؟ مرگ به فجیع ترین طرز ممکن کجاش جذابه!؟ مثلاً میخواین اثبات کنین بزرگ شدین!؟ یا که چی!؟ بیخودی روح خودتون رو صدمه ندین، این فیلم، دقیقاً مثل یک غذای مسموم برای جسمه، شما میرین یک لیوان شیر فاسد بخورین که دلدرد بشین!؟ اثراتش رو درجا که نمیزاره، چند سال دیگه می فهمین.
از ما گفتن بود نگین تو چقدر سوسولی والله که هرچی روانپزشک هم هست همینه میگه البته یادم رفته بود طبق نطر مردم جهان سوم پزشک شکر خورده من راست میگم...

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
ign به بازی داد 4.5
کلا حرضم میگیره بازی های دو شماره ای که با این که شماره اولش نمره های کمی گرفته , نه تنها بهتر نمیشه بلکه پس رفت هم میکنه

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
این بازی فیلمش چیه که باز بازیش چی باشه! می بخشید ها، با کلّ طرفدار های فیلمش هستم، ولی خدا وکیلی آدم چرا بیخودی یک فیلم بی سر و ته نگاه کنه که فقط حالش بهم بخوره!؟ مرگ به فجیع ترین طرز ممکن کجاش جذابه!؟ مثلاً میخواین اثبات کنین بزرگ شدین!؟ یا که چی!؟ بیخودی روح خودتون رو صدمه ندین، این فیلم، دقیقاً مثل یک غذای مسموم برای جسمه، شما میرین یک لیوان شیر فاسد بخورین که دلدرد بشین!؟ اثراتش رو درجا که نمیزاره، چند سال دیگه می فهمین.
از ما گفتن بود نگین تو چقدر سوسولی والله که هرچی روانپزشک هم هست همینه میگه البته یادم رفته بود طبق نطر مردم جهان سوم پزشک شکر خورده من راست میگم...

اینجا تاپیک بازیه نه فیلم،میتونی نظرت رو تو بحث خودش بگی...:)حداقل مثل نصف بیشتر فیلم های Horror تخیّلی نیست و داستان خوبی داره!

بازی رو هم حدود 1 ساعتی تونستم بازی کنم.خیلی از شماره قبلی بهتر شده بود،سیستم مبارزه واقعا خوب بود و دیگه خبری از اون مبارزات مزخرف نسخه ی قبلی نیست،گرافیک هم نسبتا" پیشرفت کرده ولی نه خیلی ...طراحّی مراحل بسیار خوبه و جوّ بازی هم گیراست،فقط یکم گرافیک مشکل داره و همون مکانیزم گیم پلی و Quick Time Event ها،داستان هم به خوبی پیش میره و پازل ها هم بسیار بهتر از نسخه ی قبلن!درکّل خرید بازی به FAN ها و طرفداران سبک Survival Horror شدیدا" توصیه میشه.
پ.ن:البتّه Gamesradar که به نسخه ی قبلی نمیدونم 5 یا 6 داده بود به این 7 داده،کلا IGN تازیگا خیلی خوشحال میزنه،بیخیال!

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
من امروز حول و هوش 2 ساعت نسخه دوم رو بازی کردم!!!!!!! به نظرم از این بازیاست که جذابه اما همین جذابیتش بعد از نزدیک 6 7 ساعت بازی باعث میشه یه روند تکراری به بازی بده!
نکات مثبت:
معماهای بسیار زیبا!
تله هایی که سر راه شما قرار میگیره واقعا غافل گیر کنندس.
نکات منفی:
تکراری شدن بازی بعد از چند روز.
کمبود SAVE و طولانی بودن چکپوینت ها در بازی!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر