Rise of the Tomb Raider سال 2016 برای PC و PS4 عرضه می شود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
XyKse.jpg

بلاخره اعلام شد که بازی Rise of the Tomb Raider اوایل 2016 برای Steam و بمدت تقریبا یک سال انحصاری کنسولی بر روی XBOX بوده و Holiday 2016 برای Playstation 4 عرضه خواهد شد.

====
Rise of the Tomb Raider 2016 release windows announced for PC, PS4 | VG247

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
واقعا شما اینطور فکر میکنی که بعنوان مثال مدیر SE شب خوابیده صبح بلند شده با خودش گفته یه ضد حال به مایکرو و تیم مارکتینگش بزنم و تاریخ عرضه بازی رو پلتفرم های دیگه رو اعلام کنم؟؟؟ یعنی SE رو هوا و بدون برنامه این خبر رو اعلام کرده؟

اگر ایراد نداره من فکر میکنم این تفکر فوق العاده سطح پایین هست (خودتون خواشها بدون تعصب بهش فکر کنید) .... این یه جور نقض قرارداد هست اصلا ممکن نیست، اصلا شکی نیست که سر این موضوع هم بحث شده، اینکه تو گیمزکام گفتند انحصاری هست و همون موقع این خبر اعلام نشد و اینکه الان اعلام شده جزءی از قرار داد هست که هم مایکرو و هم SE در موردش توافق کردند نه اینکه یکی از طرفین بخواد برنامه های طرف دیگه رو بهم بزنه ....

دیگه شکی تو این موارد فکر نمیکردم باشه ....
من الان جدا نگران شدم، شما حالت خوبه؟ پست من در مورد چی بود؟

من اصلا از نقض قرارداد SE حرف زدم؟ خواهشا یه بار این سری درست و کامل پست رو بخون، من دارم از اشتباه بچگانه MS توی قرارداد بستن و عدم جلوگیریش از انتشار این خبر قبل از عرضه نسخه X1 میگم.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
ولی جدا خارج از بحث های فعلی تاپیک و پستای بعضا خنده دار بچه ها، چیزی که برای من خیلی عجیبه اینه که چرا این خبر رو الان اعلام کردن.

اصلا با عقل جور در نمیاد. مایکرو کلی هزینه کرده تا بازی یکسال انحصار زمانی باشه و توجه ها صرفا بیاد طرف نسخه X1 بازی، بعد الان SE خیلی راحت با این خبر اومد تمام برنامه های تیم مارکتینگ مایکرو رو خراب کرد. اصولا وقتی از دید شرکت سرمایه گذار به این قضیه نگاه کنی هدف اینجور انحصاری های مدت زمانی اینه که در ذهن خریدار اون عنوان صرفا با برند تو تعریف بشه. یعنی فرضا هر سری که میگن Tomb Raider بازیکنا فقط فکرشون بره طرف X1 و تصور کنند که تنها جایی که میشه TR رو تجربه کرد کنسول مایکروسافته (در صورتی که در عمل اینطوری نیست)

حالا شرط رسیدن به همچین هدفی اینه که تا قبل از عرضه بازی (و تا چند وقت بعد از منتشر شدنش) به هیچ عنوان در مورد نسخه های دیگه حرفی زده نشه.* اصلا یکی از شروط قرار داد بین دوتا شرکت باید همین باشه، اینکه بازی تا فلان موقع در انحصار این کنسول باشه و تا قبل از گذشتن X ماه از عرضه بازی روی پلتفرم مورد نظر هیچ حرفی در مورد نسخه های دیگه زده نشه. بخاطر همین خیلی عجیبه که SE الان میتونه به راحتی نسخه های دیگه بازی رو تایید کنه.

این قضیه MS مرام داره و از قصد اجازه داده نسخه های دیگه معرفی بشن و اینجور حرفا هم مثل جوک میمونه. در مورد سبزی فروش محله و یه موضوع 2-3 هزار تومنی حرف نمیزنیما، MS یه شرکت چندین بیلیون دلاریه و قرارداد فوق الذکر هم میلیون ها پاش خرج شده.
*یا اینکه دیگه در بهترین حالت فقط به صورت خیلی جزیی و بدون هیچ اطلاعات اضافه ای وجودشون تایید بشه

به نظرم این فقط نشون میده اسپنسر هرچقدر مدیر خوبیه تو زمینه محتوا، مدیر بدیه تو زمینه تبلیغات!
جفت مدیرهای قبلیه مایکرو تو زمینه تبلیغات، مارکتینگ و هایپ خیلی قوی تر از اسپنسر عمل می کردن
البته برای پلیرها این اصلا بد نیست:D

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
به خونه (Playstation) خوش اومدی لارا ... :)

امیدوارم آنچارتد4 زودتر بیادش تا سر اون هستیم و تموم میشه بعدش لارا کرافت بیاد.

خیلی هم عالی...

Death hunter

کاربر سایت
Jul 6, 2015
3
من الان جدا نگران شدم، شما حالت خوبه؟ پست من در مورد چی بود؟

من اصلا از نقض قرارداد SE حرف زدم؟ خواهشا یه بار این سری درست و کامل پست رو بخون، من دارم از اشتباه بچگانه MS توی قرارداد بستن و عدم جلوگیریش از انتشار این خبر قبل از عرضه نسخه X1 میگم.

می تونید برید تو این آدرس خودتونو معرفی کنید

EIGRP

کاربر سایت
Sep 8, 2011
140
نام
محمد علی
نسخه PC که مهم نیست اصلا . انویدیا دست میذاره روش و 100 تا افکت میچپونه توش و غیر قابل بازی میشه . از اون ور قفل دنُوو نیز بدجوری روش چشمک میزنه . البته تا اونجایی هم که خوندم بازی واسه ویندوز 10 بهینه هستش. وایمیسیم نسخه آلتیمیت رو با کلی اضافات و DLC روی پلی 4 میریم.:x

آخرین ویرایش:

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
اینکه موقعه معرفی اعلام میکنن انحصار زمانی هست رو میشه بابت اینکه فن های بازی رو رو کنسول رقیب آروم کنن اعلام کردن
اما دم به دقه اعلام کنن مطمعن باشید انحصار زمانیه امروز فردا برا بقیه کنسول ها اعلام میکنیم و قبل عرضه رو xo میان تاریخ انتشار رو کنسول رقیب رو اعلام میکنن نهایت ضعف مدیریتی و مارکتینگ ماکروسافت رو به عنوان یه بازی سیستم سلر رو ثابت میکنه:|
دقیقا درسته! با اینکه اسپنسر واقعا مدیر لایقیه و واقعا تو این نسل xbox رو نجات داده (با توجه به آمار های مالی جدید مایکروسافت) ولی کاملا معلومه مایکروسافت نمی دونه چجور از داشته هاش باید استفاده کنه! نمونه اش رو توی E3 دیدیم ! با اینکه واقعا امسال بازی های عالی ای رو نمایش دادن ولی به خاطر نداشتن یه کارگردانی مناسب برای نمایش ها ، بازی های پر سر و صدا اون جور که باید و شاید نتونستن خودی نشون بدن! (دیگه همه قبول دارن که برای بازی هایی مثل Gears4 ویا همین tomb raider می شد به جای قسمت های انتخابی ، قسمت های جالب تری رو برای نمایش زنده نشون داد طوری که هیجان به اوج برسه یا اینکه این قدر راحت از کنار forza6 گذشتن من فک کردم که با یه بازی مستقل طرفیم!) اینجا هم همینه!تا دیروز تقریبا همه (حتی فن های خیلی خوش بین سونی هم با توجه به اینکه مایکرو سر ساخت بازی داره کمک می کنه و هزینه می کنه ) انتظار عرضه بازی روی one و بعد از اون نهایتا روی pc رو داشتن! مسلما با این طرز فکر بازی بیشترین فروشش رو روی one تجربه می کرد و حتی باعث می شد خیلی ها one بخرن به خاطر این بازی! مایکرو که می دونست این بازی نهایتا برای PS4 هم قراره عرضه بشه می تونست از این موقعیت استفاده کنه و اجازه نده که حرفی در مورد نسخه ی PS4 زده بشه تا بازی عرضه بشه و فروشش رو تمام و کمال روی one داشته باشه (حتی به فروش one م کمک کنه) بعد از چند ماه که دیگه تب و تاب بازی هم خوابید و فروشش اومد پایین بگه بله برای کنسول رقیب هم عرضه میشه! ولی با این خبری که دیروز اومده متأسفانه ما شاهد ضعف مدیریت داشته ها هستیم!

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
نسخه PC که مهم نیست اصلا . انویدیا دست میذاره روش و 100 تا افکت میچپونه توش و غیر قابل بازی میشه . از اون ور قفل دنُوو نیز بدجوری روش چشمک میزنه . البته تا اونجایی هم که خوندم بازی واسه ویندوز 10 بهینه هستش. وایمیسیم نسخه آلتیمیت رو با کلی اضافات و DLC روی پلی 4 میریم.
:x

تو که راست میگی ولی ...;)

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
نسخه PC که مهم نیست اصلا . انویدیا دست میذاره روش و 100 تا افکت میچپونه توش و غیر قابل بازی میشه . از اون ور قفل دنُوو نیز بدجوری روش چشمک میزنه . البته تا اونجایی هم که خوندم بازی واسه ویندوز 10 بهینه هستش. وایمیسیم نسخه آلتیمیت رو با کلی اضافات و DLC روی پلی 4 میریم.:x
میشه خواهشا,لطفا,پلیز از چیزی که اطلاع ندارین صحبت نکنید؟اگر نسخه PC بازی های SE رو تجربه کردید به طور حتم اون لوگوی AMD رو دیدید اگر هم که تجربه نکردید خواهشا در موردش نظر صادر نکنید.

mhdt199

کاربر سایت
Mar 15, 2010
110
فک کنم مایکروسافت با انحصاری کردن این بازی و لو به مدت یکسال ، خواسته جای خالی بازیی مثل آنچارتد رو تو وان پر کنه ، انصافا مایکروسافت به لحاظ نرم افزار تو این نسل سعی کرده چیزی برای طرفداراش کم نذاره

شاید هم می خواد از شرمندگی یه خورده ضعف سخت افزاری ایکس باکس در بیاد. همین یه خورده ضعف ، یه توفیق جبری شده و یه نعمت شده برای ایکس باکس داران که مایکروسافت با تمام وجود تلاش می کنه و براشون مایه می ذاره

[h=3]خدا گر زحکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری[/h]
خداییش یک سال هم تو دنیای فناوری کم نیست . حالا بعد از این که بازی اومد و تبش خوابید و همه قصه هاش گذشت تازه یه عده می خوان بعد یه سال اونو برن ! ( البته قبول دارم یه بازی خوب و هر موقع بازی کنی ارزشش و داره اما ...)

اما رفتن این بازی با دایرکت ایکس 12 و با ویندوز 10 و با کارت گرافیکهای انویدیا با هسته پاسکال ( که می گن دو برابر مکسول قدرت داره ) چه شود ! نه کنسول دار دیده ونه شنیده (اینو به عنوان یه pc باز گفتم )

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
فک کنم مایکروسافت با انحصاری کردن این بازی و لو به مدت یکسال ، خواسته جای خالی بازیی مثل آنچارتد رو تو وان پر کنه ، انصافا مایکروسافت به لحاظ نرم افزار تو این نسل سعی کرده چیزی برای طرفداراش کم نذاره

شاید هم می خواد از شرمندگی یه خورده ضعف سخت افزاری ایکس باکس در بیاد. همین یه خورده ضعف ، یه توفیق جبری شده و یه نعمت شده برای ایکس باکس داران که مایکروسافت با تمام وجود تلاش می کنه و براشون مایه می ذاره

ز رحمت ببندد خدواند دری زرحمت گشاید در دیگری
واقعا مایکرو میخواد با TR جای یه عنوان مثل آنچارتد رو روی One پر کنه؟!:| نکن این کار رو آقا ، بدترین اتفاق واسه مایکرو همین ND VS CD میتونه باشه ، یعنی پودر میشه تو این رقابت!
پ.ن: اون بیت هم یه خورده مشکل داره...

mhdt199

کاربر سایت
Mar 15, 2010
110
[h=3][/h] منکر ارزشهای بازی فوق الذکر نیستم اما در نظر داشته باشید که تامب رایدر علی رغم افت وخیزش بازی کوچکی نیست وبه راحتی نمیشه از کنارش گذشت

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خیلی وقته تو همچین بحثهای پیش پا افتاده نیستم ولی خب دیدم مثل اینکه خیلی جشن به پا شده !

یعنی یه بازی که بخوای بعد 1 سال بازی کنی این همه کیف داره ؟! و این را ضد حال برای xbox فنها میدونید ؟! والا من راضیم هیلو یک سال دیگه روی ps4 بیاد و کیفش را ببرید ! از نظر بنده یک بازی انحصاری حداکثر تا 1 سال میتونه تاثیر خودش را بزاره کسی هم که عاشق چشم روی یک بازی باشه تا این 1 سال شده به هر نحوی بازی را گیر میاره و بازی میکنه و بپاید که تو این 1 سال شماره دیگری از توم رایدر جدید عرضه نشه !
حالا یه xbox فن هزارو یک تا ارزو چیده بود و دعای شب میخوند که بازی انحصاری مطلق باشه را کاری ندارم که ضایع شدند و ....... بالاخره 1 سال زمان اصلا کمی نیست و نکته مهم دیگه تو این 1 سال هزارو 1 تا اتفاق دیگه ای میتونه رخ بده بالاخره اینها همش یه تجارت هست تو این اب گل الود خیلی میشه کارها کرد با یک پول کلفت میشه دوباره بازی را انحصاری نگه داشت حتی دست به کار شد کل ip را خرید . همه اینها بستگی به موفقیت بازی داره و از طرافی ربط به جیب مبارک مایکروسافت داره که خودتون هم میدونید خرید این ip براش کاری نداره دیگه این عوان هرچقدر بزرگ باشه ip گرونتر از ip گیرز نیست که مایکرو از دست اپیک دراورد و خریدش . به نظر من هر دو جناه یکم کوتاه بیاند بهتره که در اینده اگه اتفاق دیگری افتاد باعث شرمندگی نشه .

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
ایول :D
شخصاً اگه الان یه وان مفتی هم بهم بدن باز هم این بازی رو باهاش انجام نمیدم ! ، میذارم روی PS4 عرضه بشه تا وقتی دارم روی PS4 تجربش میکنم همه باگ هاش هم رفع شده باشه و گرافیک بازی هم روش بیشتر کار شده باشه و ارتقاء داده شده باشه ، چند مود جدید هم به بازی اضافه شده باشه ، شخصیت قابل بازی جدید احتمالی به بازی اضافه شده باشه (مثل نینجا سیگما 2 ) ، DLC های بازی هم به بازی اضافه شده باشه ، و ......
بعد شیک و تمیز بشینم کیف کنم :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر