Rise of the Tomb Raider سال 2016 برای PC و PS4 عرضه می شود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
XyKse.jpg

بلاخره اعلام شد که بازی Rise of the Tomb Raider اوایل 2016 برای Steam و بمدت تقریبا یک سال انحصاری کنسولی بر روی XBOX بوده و Holiday 2016 برای Playstation 4 عرضه خواهد شد.

====
Rise of the Tomb Raider 2016 release windows announced for PC, PS4 | VG247

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
میخواستم موقعیتش پیش بیاد در مورد کاور نظر بدم ، این از نظر من عالیه :d

انجین بازی حرف نداره حتی بهتر از آنچارتد :d
5ayta8k8anzw9abqy7zz.jpg

affi5gwgajlhkbwgc3td.png

ryse xbox 1

کاربر سایت
Jun 25, 2014
62
از همون اول مشخص بود مطمئن باشید street fighter v هم همین اتفاق برایش خواهد افتاد نقطه

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
شاید اگه تا چند ماه بعد از انتشار بازی چیزی در مورد مالتی پلتفرم شدنش نمیگفتن سنگین تر بودن و هم سیاست قوی تری رو اعمال میکردن

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
ُسر DS III هیچ کاری نکردن و هیچ چیزی نگفتن. دیگه قرار نشد برین تو فاز توهم و موجودات خیالی و دنیای جن و پری ها:d

وقتی World Premier بازی تموم شد، اون پایین فقط لوگوی Xbox One بودش.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
واسه من که هنوز حکم Rise of the What داره:d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,986
نام
نـــــــویـــــــــد
از همون اول مشخص بود مطمئن باشید street fighter v هم همین اتفاق برایش خواهد افتاد نقطه

صراحتا مثل مرد Capcom گفت هبچ وقت روی وان نمیاد ، بی تعارف و پیچوندن و جواب سر بالا دادن :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
وقتی World Premier بازی تموم شد، اون پایین فقط لوگوی Xbox One بودش.
خب که چی؟:biggrin1: بیشتر کنفرانس ها موقع معرفی یه بازی لوگو خودشون رو روی اون نشون میدن. برای SF V هم همینطور بود و n بازی دیگه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,211
نام
ماکان

به هیچ عنوان. فرق بین SFV و TR در اینه که سونی تو هزینه ساخت بازی مشارکت کرده تا نسخه کنسولی برای همیشه انحصاری باشه (مثل MGS4) اما مایکرو صرفا پول داده که TR یه مدت برای PS4 نیاد. این دو موضوع کلا مختلفه. تفاوت هم از ابتدای معرفی مشهوده. از اول که TR گفته شد انحصاری زمانیه از خود SE تا مایکرو گفتن انحصاری مدتیه اما در مورد SFV خود سازنده رسما اعلام کرده حتی هیچ نسخه دیگه ای از بازی (عین SFV Ultimate Edition و...) هم برای X1 نمیاد.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
آره اسپنسر گفت ولی اگه یادت باشه اینجا از اون حرف اسپنسر اینجوری تعبیر شد که پلتفرم های دیگه = PC ، نات PS :D
اینو که بچه های خودتون میگفتن :-" خیلی هم بشون بر میخورد یکی بگه انحصار زمانی !!
wty7ug1bmtxgok0271az.jpg

:D
الان هم اتفاق خاصی نیافتاده بیشتر بگو بخند و یادی از ایامه :D

وقتی میری پست کسی رو عکسش رو میذاری پایینش منشن کن تا طرف هم بفهمه، زرنگ بازی در نیار.وای شماها چقدر زرنگین آخه؟سری بعدی این مدلی عکس بذاری از پست ها من بدون نقل قول پستت گزارش میشه

این پست رو من دقیقا بعد کنفرانس گذاشتم.تا اون زمان هیچ شفاف سازی انجام نداده بود فیل اسپنسر.بعدش که اومد و گفت انحصاری زمانیه من دیگه هیچ پستی در این مورد ندادم.بعد کنفرانس هم تا زمانی که فیل اسپنسر اومد گفت همه همینو فکر میکردن، چون نحوه ی معرفیش اون مدلی بود.

بازی رو ماکرو معرفی میکنه و میگه انحصاریه، بعدش سازنده هم تایید میکنه.تنها اون موقع سونی فن ها بر اساس علاقه و نه هیچ شواهد (بعضی ها شاید بر اساس تجربه) میگفتن انحصاری نمیمونه.هیچ دلیل منطقی اون زمان وجود نداشت.حالا تقصیر من یا بقیه چیه که ماکرو نیومده همون اول بگه انحصاری زمانیه؟؟؟

هر واکنشی بوده توی اون تاپیک بعد کنفرانس بر اساس نمایش ماکرو بوده مثل جریان Shenmue و حرف های سونی

........................

در ضمن من اگه بخوام این مدلی ملت و نظراتشون رو زیر سوال ببرم کلی توی تاپیک Shnemue وجود داره، چون همه ی سونی فن ها میگفتن که سونی بقیه بازی رو فاند میکنه و منو محکوم به فن بازی در آوردن میکردن که آخر سر دیدیم در حد عرضه نسخه PS4 اون هم فقط دیجیتالیش داره همکاری میکنه و حتی برای نسخه فیزیکی مجبور شدن کیک استارتر بذارن.البته اون ها هم تقصیری ندارن چون سونی هم دقیقا در مورد Shenmue عملکرد مشابه ای انجام داد و چیزی که واقعیت نیست به صورت کامل رو وانمود کرد.

همین الآن بدو گزارش کن !
میخوای اصلا خودم گزارش کنم !؟

همین دیگه.از بس برخورد نشده فکر کردی خیلی خفنی.

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
همونطوری که بچه ها گفتن فرق SF V با TR در اینه که سونی رسما هزینه ساخت بازی رو تامین کرده. تازه تنها هزینه ساخت بازی هم نیست:

به لطف سونی سال آینده جایزه مسابقات کپکام کاپ نیم میلیون دلار خواهد بود!!!!!
http://forum.bazicenter.com/thread94034/

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
وقتی میری پست کسی رو عکسش رو میذاری پایینش منشن کن تا طرف هم بفهمه، زرنگ بازی در نیار.وای شماها چقدر زرنگین آخه؟سری بعدی این مدلی عکس بذاری از پست ها من بدون نقل قول پستت گزارش میشه
همین الآن بدو گزارش کن !
میخوای اصلا خودم گزارش کنم !؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خیلی خوشحالم. نه بخاطر اینکه رسما تایید شد برای 4 میاد. چون چندین بار time exclusive بودنش تایید شده بود رسما... ولی خوشحالم چون دیگه لارا و CD آدم بده نیستن :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ولی جدا خارج از بحث های فعلی تاپیک و پستای بعضا خنده دار بچه ها، چیزی که برای من خیلی عجیبه اینه که چرا این خبر رو الان اعلام کردن.

اصلا با عقل جور در نمیاد. مایکرو کلی هزینه کرده تا بازی یکسال انحصار زمانی باشه و توجه ها صرفا بیاد طرف نسخه X1 بازی، بعد الان SE خیلی راحت با این خبر اومد تمام برنامه های تیم مارکتینگ مایکرو رو خراب کرد. اصولا وقتی از دید شرکت سرمایه گذار به این قضیه نگاه کنی هدف اینجور انحصاری های مدت زمانی اینه که در ذهن خریدار اون عنوان صرفا با برند تو تعریف بشه. یعنی فرضا هر سری که میگن Tomb Raider بازیکنا فقط فکرشون بره طرف X1 و تصور کنند که تنها جایی که میشه TR رو تجربه کرد کنسول مایکروسافته (در صورتی که در عمل اینطوری نیست)

حالا شرط رسیدن به همچین هدفی اینه که تا قبل از عرضه بازی (و تا چند وقت بعد از منتشر شدنش) به هیچ عنوان در مورد نسخه های دیگه حرفی زده نشه.* اصلا یکی از شروط قرار داد بین دوتا شرکت باید همین باشه، اینکه بازی تا فلان موقع در انحصار این کنسول باشه و تا قبل از گذشتن X ماه از عرضه بازی روی پلتفرم مورد نظر هیچ حرفی در مورد نسخه های دیگه زده نشه. بخاطر همین خیلی عجیبه که SE الان میتونه به راحتی نسخه های دیگه بازی رو تایید کنه.

این قضیه MS مرام داره و از قصد اجازه داده نسخه های دیگه معرفی بشن و اینجور حرفا هم مثل جوک میمونه. در مورد سبزی فروش محله و یه موضوع 2-3 هزار تومنی حرف نمیزنیما، MS یه شرکت چندین بیلیون دلاریه و قرارداد فوق الذکر هم میلیون ها پاش خرج شده.
*یا اینکه دیگه در بهترین حالت فقط به صورت خیلی جزیی و بدون هیچ اطلاعات اضافه ای وجودشون تایید بشه

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
SE خیلی راحت با این خبر اومد تمام برنامه های تیم مارکتینگ مایکرو رو خراب کرد.
واقعا شما اینطور فکر میکنی که بعنوان مثال مدیر SE شب خوابیده صبح بلند شده با خودش گفته یه ضد حال به مایکرو و تیم مارکتینگش بزنم و تاریخ عرضه بازی رو پلتفرم های دیگه رو اعلام کنم؟؟؟ یعنی SE رو هوا و بدون برنامه این خبر رو اعلام کرده؟

اگر ایراد نداره من فکر میکنم این تفکر فوق العاده سطح پایین هست (خودتون خواشها بدون تعصب بهش فکر کنید) .... این یه جور نقض قرارداد هست اصلا ممکن نیست، اصلا شکی نیست که سر این موضوع هم بحث شده، اینکه تو گیمزکام گفتند انحصاری هست و همون موقع این خبر اعلام نشد و اینکه الان اعلام شده جزءی از قرار داد هست که هم مایکرو و هم SE در موردش توافق کردند نه اینکه یکی از طرفین بخواد برنامه های طرف دیگه رو بهم بزنه ....

دیگه شکی تو این موارد فکر نمیکردم باشه ....

من دارم از اشتباه بچگانه MS توی قرارداد بستن و عدم جلوگیریش از انتشار این خبر قبل از عرضه نسخه X1 میگم.
پستت طولانی بود حال نداشتم کامل بخونم، یه خلاصه زیرش میزاشتی حداقل :D
اگر اینطوره، درسته بحثی روش نیست ....

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر