PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
گایز گایز، اینجا رووووو :D

مشخصه بازی کم بودجه‌ای هستش ولی امیدوارم گیم‌پلی خوبی داشته باشه ما هم گرافیک رو ندید میگیریم :D

یه تریلر دیگه هم یکی از بچه‌ها توی تاپیک PS5 گذاشته بود به اسم Luna Abyss. اونم خیلی حال و هوای ریترنال داشت اما اول شخص بود. در کل ظاهرا هاوس‌مارکی قدم بزرگی برداشته و الهام بخش خیلیا شدن و این خیلی خوب است برای ما. یکی یه قدمی برمیداره و یه بستر جدیدی رو فراهم میکنه و بقیه ازون الگو برداری میکنن به همراه ایده‌های جدید.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
آقا این Cipher بایوم دوم منو پاره کرده. یه روم هست که توش مواد مذابه و کلی لیزر میرن و میان (نه اون رومی که تهش سان فرگمنت هست.) و آخرش یه Cipher هست. کسی میدونه کجا ظاهر میشه این روم. اول بایومه اخر بایومه کجاشه ویدیویی هم نیست ازش.

oldgamer2

کاربر سایت
آقا کمک
اول بایوم ۵ ( Fractured Wastes) چرا یهویی سختی بازی ۱۰ برابر میشه؟! همون جایی که میگه Find Hadal Keys

Hyperion رو تقریبا بدون مشکل زدم( عجب موزیکی داشت) و با اعتماد به نفس رفتم جلو که بایوم ۵ سخت منو اذیت کرد. جمعه صبح تا شب تلاش کردم نشد که نشد

غیر از کامل آماده بودن و integrity بالا و سلاح و آیتم خوب داشتن و ... کار دیگه ای باید بکنم؟
چرا انمی هاش یهویی از باس هم سختتر شدن؟

Thanos

کاربر سایت
آقا کمک
اول بایوم ۵ ( Fractured Wastes) چرا یهویی سختی بازی ۱۰ برابر میشه؟! همون جایی که میگه Find Hadal Keys

Hyperion رو تقریبا بدون مشکل زدم( عجب موزیکی داشت) و با اعتماد به نفس رفتم جلو که بایوم ۵ سخت منو اذیت کرد. جمعه صبح تا شب تلاش کردم نشد که نشد

غیر از کامل آماده بودن و integrity بالا و سلاح و آیتم خوب داشتن و ... کار دیگه ای باید بکنم؟
بایوم 6 به شما سلام میدهد :D نه دیگه باید لم npc ها دستت بیاد یا coop برو 5 شرف داره به 6:D
hyperion وایب Davy jones داره خیلی باحاله

DoReMi

کاربر سایت
آقا کمک

این منطقه ۵ با یه سلاح مثل اونایی که وب الکتریکی ایجاد میکنن یا گلوله های سمی سبز دارن به راحتی قابل حله.

من قبلا یه بار رفته بودم بازیو ولی سیو رو پاک کردم دیدم بازی جذاب تر ازین فعلا رو کنسول نیست و دوباره خریدمش و دیشب رسیدم همین مرحله ۵. با اون تفنگا کافیه شلیک کنی و از دور، ذره ذره آب شدن دشمنا رو ببینی و کیف کنی :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
بایوم ۵ فقط اون encounterهایی که ۱۰ ۱۲تا درون میرسیدن خدمتمون :D
اگر این بایوم واستون سخته واقعا عجیب نیس چون به معنای واقعی خیلی سخته مخصوصا بعد از بایوم چهارم که وضعیت مناسبی داره از نظر سختی. راهشم اینه خودتون تمام شرایط بایوم پنجم رو ببینید و تجربه کنید و در نهایت قلقش رو بگیرید‌. ازونجایی که خیلی شلوغه به نظرم بهترین اسلحه‌ها برای اینجا هالوسیکر و الکتروپایلون هستن. مخصوصا هالوسیکر با پورتال بیم خیلی خیلی کمک میکنه بهتون. حالا بایوم ششم قراره حسابی غافلگیرتون کنه! در مورد هایپریون و طراحیش هم واقعا هیچی نمیشه گفت. چقدر خووبه این باس. واقعا سنگ تموم گذاشتن واسه طراحیش.

این DreadBound بیچاره رو خیلی اینجا تحویلش نمیگیرن اما اسلحه شدیدا قوی و انمی ذوب کنی هستش. البته اوایل کار باهاش سخته ولی وقتی تریت‌های خوبشو باز کنید و کنار همدیگه به خوبی قرار بگیرن خیلی راحت میتونید نزدیک انمی‌ها بشید و دیگه نیازی هم نیست دستتون رو از رو R2 بردارید. اسلحه مظلوم بعدی هم Rotgland Lobber هستش. خیلی دمیج وحشتناکی میده و خود اسلحه هم خیلی باحال طراحی شده. تریت‌های شدیدا خوبی هم داره. در کل فکر میکنم بالانس خوبی برقرار کردن بین سلاح‌ها ولی بعضیاشون ساده‌ترن و بعضی زمان بیشتری نیاز دارن برای اینکه خودشونو نشون بدن.

oldgamer2

کاربر سایت
ممنون از همگی. پس احتمالا انتخاب اسلحه م مناسب نیست
من‌ با اسلحه ی مورد علاقه ام( Spitmaw Blaster) میرفتم همیشه. همون که مثل شاتگانه
باید صبر کنم تا جمعه بعدی سر فرصت این سلاحهایی که گفتین رو تست کنم ببینم کدوم جوابه

Thanos

کاربر سایت
بایوم ۵ فقط اون encounterهایی که ۱۰ ۱۲تا درون میرسیدن خدمتمون :D
اگر این بایوم واستون سخته واقعا عجیب نیس چون به معنای واقعی خیلی سخته مخصوصا بعد از بایوم چهارم که وضعیت مناسبی داره از نظر سختی. راهشم اینه خودتون تمام شرایط بایوم پنجم رو ببینید و تجربه کنید و در نهایت قلقش رو بگیرید‌. ازونجایی که خیلی شلوغه به نظرم بهترین اسلحه‌ها برای اینجا هالوسیکر و الکتروپایلون هستن. مخصوصا هالوسیکر با پورتال بیم خیلی خیلی کمک میکنه بهتون. حالا بایوم ششم قراره حسابی غافلگیرتون کنه! در مورد هایپریون و طراحیش هم واقعا هیچی نمیشه گفت. چقدر خووبه این باس. واقعا سنگ تموم گذاشتن واسه طراحیش.

این DreadBound بیچاره رو خیلی اینجا تحویلش نمیگیرن اما اسلحه شدیدا قوی و انمی ذوب کنی هستش. البته اوایل کار باهاش سخته ولی وقتی تریت‌های خوبشو باز کنید و کنار همدیگه به خوبی قرار بگیرن خیلی راحت میتونید نزدیک انمی‌ها بشید و دیگه نیازی هم نیست دستتون رو از رو R2 بردارید. اسلحه مظلوم بعدی هم Rotgland Lobber هستش. خیلی دمیج وحشتناکی میده و خود اسلحه هم خیلی باحال طراحی شده. تریت‌های شدیدا خوبی هم داره. در کل فکر میکنم بالانس خوبی برقرار کردن بین سلاح‌ها ولی بعضیاشون ساده‌ترن و بعضی زمان بیشتری نیاز دارن برای اینکه خودشونو نشون بدن.
درون هاش خیلی خوبه :Dوقتی جونشون کم میشه نا امید میشن از کشتنت با شعار allah akbar میان سمتت خودشونو منفجر میکنن

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
درون هاش خیلی خوبه :Dوقتی جونشون کم میشه نا امید میشن از کشتنت با شعار allah akbar میان سمتت خودشونو منفجر میکنن

دقیقا من به اونا میگم درون الله‌اکبری :D

@Frozen Flame میگم واسه برج سیسیفوس پست داستانی نذاشتیا. اون پستت در مورد داستان خود بازی شدیدا خوب بود و همچنان منتظرم برای سیسیفوس هم همچین پستی بذاری :D

DoReMi

کاربر سایت

@Frozen Flame میگم واسه برج سیسیفوس پست داستانی نذاشتیا. اون پستت در مورد داستان خود بازی شدیدا خوب بود و همچنان منتظرم برای سیسیفوس هم همچین پستی بذاری :D
تگ کن پستش رو بخونیم اگر مقدوره

EL-BARTO

کاربر سایت
بایوم 5 باس نداره. تک تک انمی ها در این بایوم خودشون باس هستن. من بیشتر از این طرف محوطه میپریدم اون طرف و روی هوا میزدم (البته جاهایی که graple داره!) هم این بایوم و هم بایوم 6 رو با Hollow seeker و Portal Beam عزیزم رفتم. غیر این خیلی سخته خدایی. خیلی!

پ.ن: یه بار اینقد هول شده بودم از شلوغی، دیگه نمیدونستم کیو بزنم یهو به خودم اومد دیدم دارم به portal beam هم شلیک میکنم! نوب که میگن منم! من!

Frozen Flame

کاربر سایت

حتمااااا >:D<:x خودمم خیلی دوست دارم این کارو بکنم واقعا :D

db07

کاربر سایت
دوستان این 3 تا کلید مرحله برفی 2 تاش رو پیدا کردم ولی اخری هر چی مپ رو گشتم پیدا نکردم البته ی چلنج روم مونده
داخل اون هست :| ؟
کلا چند تا بایوم داره و چند تا باس؟تا الان 4 تا باس رو زدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر