Resident Evil: Revelations | Xbox 360

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
این بازی رو دیزور تموم کردم واقعآ می شه گفت بعد از code veronica تو این 2 تا نسل آخر این بهترین رزیدنتی بود که بازی کردم اصلآ با شماره 4 یا 5 یا 6 قابل مقایسه نیست اونا فقط بازی اکشن ساخته بودن اما این آدمو یاد رزیدنت های قدیم می ندازه!! فقط تنها مشکلش دشمنای بازی بودن که یه جورایی مثل سایلنت هیل بودن تا رزدینت اویل!!

Arch Mage

کاربر سایت
May 20, 2013
8
البته با این که گرافیک زیاد برام مهم نیست ولی اینگاری capcom مجبورش کردن هر سال یه Resident evil بده :|
چطور روشون شد با همون موتور 4 اینو بسازن ؟ اگرم همون موتور نیست ولی خیلی شبیه اونه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
\
دونفره میشه .اما حیف که من داداشم وقت نداره :>
نه نمیشه.فقط یک بخش جداگانه داره که میشه تک نفری یا co-op رفت.بخش داستانی بازیرو نمیشه co-op رفت

- - -ویرایش - - -

البته با این که گرافیک زیاد برام مهم نیست ولی اینگاری capcom مجبورش کردن هر سال یه Resident evil بده :|
چطور روشون شد با همون موتور 4 اینو بسازن ؟ اگرم همون موتور نیست ولی خیلی شبیه اونه
این بازیرو برای 3ds ساخته بودن و گرافیکش رو اون دستگاه عالی بودد. و با توجه به این که بازی بسیار خوبی بود برای xbox360,ps3,pc هم منتشرش کردن.کسی هم انتظار گرافیک بالارو نداره از این بازی

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
بازی عالیه یه RE به تمام معنا و یه بازی با کیفیت گیم پلی بازی با توجه به دوربینش و اکشنی که داره هم میتونه طرفدارای نسخه های 4 و 5 یعنی طرفدارای جدید سری راضی کنه و هم با توجه به جو و اتمسفرش که تاریک تر و ترسناک تره طرفدارای قدیمی سریرم راضی میکنه مخصوصا طراحی مراحل بازی که به سبک قدیمی سری خیلی نزدیکه راهروهای تو درتو و تاریک درای قفل شده معماهایی که جالبن کلا بازیرو کلاسیک کرده داستان بازیم خوبه و در حد همون RE5 میتونه قرار بگیره از نظر روایت داستان گرافیک بازیم فوق العادست یعنی واقعا از نسخه ی 6 خیلی سرتره و خیلی کم ایراد تر و به گرافیک نسخه ی 5 که هنوزم فوق العادست نزدیکه من که گرافیک نسخه ی پنجم رو خیلی دوست داشتم و با دیدن گرافیک RE:R که خیلی به اون نزدیکه واقعا لذت بردم در کل میشه گفت گرافیک بازی عالیه موزیکای بازیم فوق العادست خیلی عالی و کلاسیک طراحی شدن صداگذاری شخصیتا هم مثل همیشه تو این سری عالیه
در کل بازی فوق العادست و میتونه همه ی طرفدارای سری رو راضی کنه امیدوارم اگه RE7 بخواد ساخته بشه کارگردانش کارگردان همین نسخه باشه این بازی آبروی بر باد رفته ی سری رو خریده و میتونه فاجعه های اخیر سری رو از یاد ببره این بازی منو به آینده ی سری امیدوار کرد

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
دوستان تو اپیزود 4 گیر کردم:
اونجایی که سکه هارو (چیپس ها) پیدا میکنی چج.ری باید در رو باز کرد؟ حرچی گذاشتم تو اون کاسه در باز نشد که نشد!!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,767
نام
وحید
دوستان تو اپیزود 4 گیر کردم:
اونجایی که سکه هارو (چیپس ها) پیدا میکنی چج.ری باید در رو باز کرد؟ حرچی گذاشتم تو اون کاسه در باز نشد که نشد!!
مدتها بود توی رزیدنت اویل از این چیزها نشنیده بودیم
خیلی حال کردم
معلومه اویل خوبی هست

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
482
نام
زهير
من اینجا گیر کردم .
اونجایی که کریس رو برای اولین بار میبینه که نشسته روی صندلی و جواب نمیده و باید دنبال یک کلید بگردم . تقریبا همون اول بازی هستش .

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
بازم اپیزود 4:
اونجا که اون زنه رو پیدا میکنی که زامبی شده! باید کشتش یا ازش فرار کرد؟ هرکار میکنم نمیمیره! آخرشم که میرسم به پارکر دیگه بقیه هم میریزن سرم نمیشه کشتش!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر