Resident Evil: Revelations | Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
داداش بهرام.بازی باز هم اکشن هست مثل 5 و 6 ؟یا از اکشن بودنش کم شده؟خشاب زیاد میده یا مثل نسخه 4 به سختی؟انیمیشن ها چطوره؟واقعا یکم ترسیدی؟:bighug:
تو همين مرحله اول(تو دمو هم بود.البته تو بازي أصلي تفاوت داره).من براي يكي از دشمنا تير كم اوردم.و مجبور شدم با چاقو بزنمش.انيميشن ها هم در حد نسخه 5 و6 نيست ولي قابل قبوله به نظر من.اكشن بودن بازي هم مثل شماره 4 و خوشبختانه مثل شماره 6 خبري از كاور گيري نيست.
در مورد ترس هم كه چون فضاي بازي بستست و مهمات هم كم داري كمي ترسناكه.
با اين كه بازيرو با يك كمك به صورت co-op ميري ولي دوستت خيلي نقشي در مبارزات نداره و اين به نظر من خوبه كه مثل شماره قبلي دائماً يك نفر باهات نيست

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
یکمی اول بازی رو رفتم؛

نظر من در مورد این بازی در دو جمله :D

گرافیک در حد و اندازه های RE 6 یا حتی کمی بالاتر

گیم پلی هم در حد RE 4

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان گرافیک بازی عالی نیست چون hd شده یک نسخه دیگه است معلومه چشم نواز نیست باز خوبه اچ دی این رو با اچ دی شده گاد آو وار های پی اس پی می گذاریم کنار هم انصافا خیلی بهتره (تنها اچ دی که از روی یک سری بازی تو همین نسل ساخته شده گاد آو وار بود واسه همین اسمشو آوردم بقیه مثل هیتمن و متال گیر و این ها مال نسل قبل بودن

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
بازی تا 30 دقیقه دیگه(با توجه به سایت متا)عرضه جهانی میشه.

- - -ویرایش - - -

دوستان گرافیک بازی عالی نیست چون hd شده یک نسخه دیگه است معلومه چشم نواز نیست باز خوبه اچ دی این رو با اچ دی شده گاد آو وار های پی اس پی می گذاریم کنار هم انصافا خیلی بهتره (تنها اچ دی که از روی یک سری بازی تو همین نسل ساخته شده گاد آو وار بود واسه همین اسمشو آوردم بقیه مثل هیتمن و متال گیر و این ها مال نسل قبل بودن
البته mgs : Pw ماله همین نسل بود

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب نیم ساعتی بازی کردم . فعلا چیز خاصی از بازی رو ندیدم ولی گرافیکش در حد خودش خیلی خوبه . با توجه به وعده هایی که در مورد بازگشت به ریشه ها داده بودن من بیشتر به RE4 نزدیک تر دیدم . یه داستان زیبا و درگیر کننده و مخوف باشه واسه من کافیه . بعد از فجایع اخیر این فرانچایز revelations واقعا خوبه .

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
منم 3 تا چپتر رفتم .گرافیک بازی جالب نیست اما بازی واقعا خوبه و هیجان داره مخصوصا قسمت هایی که با جیل تو کشتی هست خیلی قشنگه .
البته انتظار یه اویل کلاسیک مثل 3 شماره اول را نداشته باشید بازی به 4 نزدیکتره البته یه سری مراحل کاملا اکشن هم داره

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
بازی رو انجام دادم.
واقعا گیم پلی خیلی خوبی داره.اما همونطورر که دوستان گفتن گرافیک بازی زیاد خوب نیست.
مهمات هم اصلا زیاد نیست و مدام هی تیراتون تموم میشه.
بازی واقعا خیلی خوبه پیشنهاد میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر