Resident Evil 6 | Xbox 360

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
میشه یه نفر زحمت بکشه لینکی از پچ بده که بشه با کامپیوتر دانلود کرد و بعدش ریخت رو کنسول ؟ حجم پچ چقدره؟
ممنون

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
آقا من اویل رو گرفتم بازی کردم ديدم واقعا مسخرهست.انداختمش دور :d

خوب اشتباه کردی !

این بازی برای کسانی که RE نزدن قبلا ، یا فوق فوقش RE 5 / 4 بازی کردن ، یه بازی فوق العاده عالی محسوب میشه .

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
من اول بازی یه اشتباهی کردم باید گزینه Infinite Ammo رو فعال میکردم و نکردم !!! حالی راهی نداره بدون اینکه بازی رو از اول برم ادامه رو با سلاح بی نهایت برم ؟!
چون واقعا زود تیر تموم میکنم .....​

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
من اول بازی یه اشتباهی کردم باید گزینه Infinite Ammo رو فعال میکردم و نکردم !!! حالی راهی نداره بدون اینکه بازی رو از اول برم ادامه رو با سلاح بی نهایت برم ؟!
چون واقعا زود تیر تموم میکنم .....​
اول بازی هم فعال میکردی فرقی نمیکرد. تا یه دور هر 4تا سناریو رو کامل تموم نکنی اون گزینه واقعا عمل نمیکنه.
وقتی یه دور تموم کردی تازه تو قسمت آپگریدها infinite ammo باز میشه و باید با (حدودا) 80000تا بخریش. بعدش میتونی ازش استفاده کنی.

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
خبید ان شا الله ..
1- میگم چه جوری ویبره رو قطع کنم تو تنضیماتش ؟
2- و اون گزینه که بالا دوستمون میگن کاشکی فعال میکردن
من الان اول بازی هستم یعنی 5 دقیقه رد کردم میتونم برگردم فعال کنم ؟
3- و همون اول بازی اونجایی که یه ماشین به طور شدید منفجر میشه من باید فرار
کنم البته از رو برو هستش هر کاری میکنم به ماشینا میخورم و اتیش میاد منو میگیره
چه کارکنم ؟؟
ممنون

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
سلام دوستان عزیز
خبید ان شا الله ..
1- میگم چه جوری ویبره رو قطع کنم تو تنضیماتش ؟
2- و اون گزینه که بالا دوستمون میگن کاشکی فعال میکردن
من الان اول بازی هستم یعنی 5 دقیقه رد کردم میتونم برگردم فعال کنم ؟
3- و همون اول بازی اونجایی که یه ماشین به طور شدید منفجر میشه من باید فرار
کنم البته از رو برو هستش هر کاری میکنم به ماشینا میخورم و اتیش میاد منو میگیره
چه کارکنم ؟؟
ممنون
1- فکر میکنم نمیشد ویبره رو خاموش کردم. (الان دقیق یادم نمیاد این بازی بود یا یه چیزه دیگه بود که نمیشد خاموش کرد)
2- همونطور که بالا توضیح دادم گزینه ی Infinite Ammo وقتی واقعا فعال میشه که شما یه دور کامل بازی رو تموم کنی (هر 4تا سناریو). بعدش تو قسمت آپگریدها infinite ammo میاد که میشه با حدودا 80000تا خریدش و بعد تازه فعالش کرد.
3- تا اونجا که یادمه باید سمت راست میرفتی و از یه کوچه رد میشدی.

Seventy One

کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
اول بازی هم فعال میکردی فرقی نمیکرد. تا یه دور هر 4تا سناریو رو کامل تموم نکنی اون گزینه واقعا عمل نمیکنه.
وقتی یه دور تموم کردی تازه تو قسمت آپگریدها infinite ammo باز میشه و باید با (حدودا) 80000تا بخریش. بعدش میتونی ازش استفاده کنی.
اینطوری که خیلی بد شد !! من اکثرا تیر تموم میکنم و بیشتر زامبی هارو دارم به سختی فقط با چاقو میکشم !! =((:|

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
اینطوری که خیلی بد شد !! من اکثرا تیر تموم میکنم و بیشتر زامبی هارو دارم به سختی فقط با چاقو میکشم !! =((:|

1- فکر میکنم نمیشد ویبره رو خاموش کردم. (الان دقیق یادم نمیاد این بازی بود یا یه چیزه دیگه بود که نمیشد خاموش کرد)
2- همونطور که بالا توضیح دادم گزینه ی Infinite Ammo وقتی واقعا فعال میشه که شما یه دور کامل بازی رو تموم کنی (هر 4تا سناریو). بعدش تو قسمت آپگریدها infinite ammo میاد که میشه با حدودا 80000تا خریدش و بعد تازه فعالش کرد.
3- تا اونجا که یادمه باید سمت راست میرفتی و از یه کوچه رد میشدی.

بفرما!

بد می گند RE مضخرف هست، اصلا سخت نیست و .... همین کارارو می کنید که بعد آخرش می گید بازی بدرد نمی خوره، اون RE کلاسیک خوبه و ....

خب ببخشید اگر تو بازی همینطوری هی زرت و زرت تیر بده، آیا بازم هیجان داره، اصلا توی کدوم بازی Survivor حالا میگیم این اصلا نیست، ولی توی کدومش دیدید فراوونی تیر باشه !!!!!!!!!!

Seventy One

کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
بفرما!

بد می گند RE مضخرف هست، اصلا سخت نیست و .... همین کارارو می کنید که بعد آخرش می گید بازی بدرد نمی خوره، اون RE کلاسیک خوبه و ....

خب ببخشید اگر تو بازی همینطوری هی زرت و زرت تیر بده، آیا بازم هیجان داره، اصلا توی کدوم بازی Survivor حالا میگیم این اصلا نیست، ولی توی کدومش دیدید فراوونی تیر باشه !!!!!!!!!!

آخه دوست عزیز ! اگر هم قراره که تیر زود تموم بشه باید تعادل توی بازی برقرار باشه !

من خودم به شخصه بازیم تبدیل شده به Bayonetta !!

حالا چرا تو حرص میخوری ؟! :d​

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
310
نام
حسین
سلام دوستان من تو چپتر 2 ایدا اونجا که مرده ها از سقف اویزونن وباید درو که رو زمینه رو باز کنیم گیر کردم اگه میشه راهنمایی کنید:d

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
سلام دوستان من تو چپتر 2 ایدا اونجا که مرده ها از سقف اویزونن وباید درو که رو زمینه رو باز کنیم گیر کردم اگه میشه راهنمایی کنید:d
باید اون اهرمی که در رو باز میکنه بکشی زیر یکی از مرده ها و بعد به قفل زنجیرهای جنازه تیر بزنی که بیفته رو اهرمه و در باز بمونه

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
آقا من اویل رو گرفتم بازی کردم ديدم واقعا مسخرهست.انداختمش دور :d

من هم اول که گرفتمش و یکی دو ساعتی بازی کرده بودم همین نظر رو داشتم تا اینکه بعد از یکی دو ماه همین یه هفته پیش همین طور اتفاقی رفتم سراغش و یکم که با دقت بازی کردم و با منو ها و نحوه بازی آشنا شدم خیلی حال کردم مخصوصا از گرافیک ها و کات سینس های بازی خیلی راضی بودم اگه اوایل بازی با لیون رو رد کنین و تقریبا به قبرستون برسین دیگه نمیخواین از پاش بلند شین
در مورد گلوله بی نهایت هم من اصلا دوست ندارم همون آپگرید های بازی کافی بود
لیون رو تموم کردم و رفتم سراغ کریس
راستی دوستان کدوم قسمت بیشتر معما داره؟؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
راستی دوستان کدوم قسمت بیشتر معما داره؟؟
قسمت Ada. البته نمیشه گفت معما، چون نهایتا با 10 ثانیه فکر حل میشه. ولی خوب نسبت به بقیه ی سناریوها (Leon و Chris و Jake) از این "10 ثانیه ای ها" بیشتر داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر