Resident Evil 6 | Xbox 360

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
فوق العاده بد بود نسخه 6 من كه اصلا ازش خوشم نيومد!!حتي آوت بريك 1 هم خيلي از اين بهتر بود!!همه چيز از نسخه 4 شروع شد سعي شد بازي رو اكشن كنن!!!نسخه كد ورونيكا سورويور و ديد آيم كاملا FPS بود تنها نسخه اي كه واقعا عالي بود اويل 2 بود كه نسخه 3 هم به اوجش رسيد بعد از اون چيز جالبي نديدم البته ورنيكا ايكس هم خوب بود تمام اينا نظر شخصيم بود لطفا ترول نكنيد...:d

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
سلام.
اول بازی از من پرسید که تیر بی نهایت می خوای یا نه (یه سری تنظیمات بود که تیر بینهات هم توش بود که من آنش کردم) ولی زمانی که رفتم تو بازی یه خوده که تیر زدم ، تیرم تموم شد ...

قضیش چیه ؟

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
آخه دوست داشتم با ایدا هم بازی کنم ولی برا بازی کردن با ایدا باید هر 3 تا سناریو را تمام میکردی :d وگرنه من فقط از سناریوی لیون خوشم میومد :x :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
آخه دوست داشتم با ایدا هم بازی کنم ولی برا بازی کردن با ایدا باید هر 3 تا سناریو را تمام میکردی :d وگرنه من فقط از سناریوی لیون خوشم میومد :x :d
منم فقط برای این که با ایدا بازی کنم سناریو جیک و کریس تموم کردم.ولی ایدا هم خیلی جالب نبود و ارزش نداره که به خاطرش اون همه بازی کنی

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
چرا به نظرم. من برام خود شخصی که دوسش دارم مهمه. نه سناریوش. تازه به نظرم هر چی نقاط تاریک داستان وجود داشت با بازی کردن سناریوی ایدا روشن میشد.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
اتفاقا" بهرام فکر کنم بهترین سناریوش همین ایدا بود حداقل کمی به ریشه ها وابسته بود بعضی جاهای گنگ بازی رو روشن میکرد اون سه تا سناریو دیگه که بازی اکشن بود ولی به شخصه کل بازی رو به خاطر سناریو ادا تموم کردم بقیه حرفامم درباره بازی قبلا گفتم!
منم فقط برای این که با ایدا بازی کنم سناریو جیک و کریس تموم کردم.ولی ایدا هم خیلی جالب نبود و ارزش نداره که به خاطرش اون همه بازی کنی

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
اتفاقا" بهرام فکر کنم بهترین سناریوش همین ایدا بود حداقل کمی به ریشه ها وابسته بود بعضی جاهای گنگ بازی رو روشن میکرد اون سه تا سناریو دیگه که بازی اکشن بود ولی به شخصه کل بازی رو به خاطر سناریو ادا تموم کردم بقیه حرفامم درباره بازی قبلا گفتم!
در تایید حرفای بنده البته :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
درسته از اون سه تا سناريو بهتره.ولي بازم ارزش نداره بشيني اون همه بازي كني.هر چند كه خودمم فقط به خاطر إيدا رفتم سناريو جيك و كريس تموم كردم

آخرین ویرایش:

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
چرا من از سناریو lion هــم اصــــــــلا خوشم نیومد ؟ :D :| من یکی 2 تا چپتر از هر سناریو رفتم بعد بازیو دراوردم گذاشتم کنـــار تــا موقعی که فیلم RE رو دیدم دوباره حوس کردم یه سر بهش بزنم امــا 10 دقیقه بیشتر دووم نیاوردم :| واقعا مضخرفِ ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر