Resident Evil 4 | PC

Dr_JavaD

کاربر سایت
Jan 7, 2007
456
تو این شماره جدیدش فقط اسلحه هاش جالب شده. دیگه چیز زیادی نداره .زیاد هم قشنگ نیست به نظر من همون اویل یک سونی یک از همه اویلها بهتر و فکری تر بود

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
بهر حال برای pc خیلی گرافیکش بهتر میشه برای ps2 که رزولیشنش انگار 640.480 رو pc رو 1024 که بزاری خیلی تصویر بهتر میشه کیه که وقتی برای pc اومد نگیرتش بجز کسایی که کامل رو ps2 بازیش کردن البته خودم تا جایی که اون دختره رو دیوار اسیر میشه رفتم ولی با اون گرافیک نچسبید

Dr_JavaD

کاربر سایت
Jan 7, 2007
456
شما تا اونجا پیش رفتید که دختره دست و پاهاش به دیوار بسته می شه . از اونجا به بعد تازه بازی قشنگ می شد.

اما فکر نمی کنم گرفیکش بالا باشه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
عزیز یوبی سافت پورت نمیکنه یوبی فقط شرکتی که بازی رو پخش میکنه پورتش با گروه Game ware هست اگه اشتباه نکنم.
یه چیزی هنوز واسه من مشخص نشده که یوبی داره پورت میکنه یا capcom چون من یه جا خوندم که یوبی میگه چون هنوز Capcom بازی رو به صورت کامل در اختیار ما قرار نداده تا بازی رو پخش کنیم.....

به نظر من هم درست بود چون یوبی بازی رو پورت نمیکنه یوبی فقط ناشر بازی هست... و پول پورت کردن و سیاست گذاری فروش بازی دست یوبی هست نه پورتش....

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
Scorpion2 به نظرت گرافیکش خوبه؟؟:eek:

به نظرم این عکس ها فکر نکم برای PC باشه ولی اگرم هست در کل چیزی شبیه DMC در اورده اصل کار گیم پلی هست که اگه اونو خوب روش کار کرده باشه گرافیک هم خوب نباشه میشه چشم پوشی کرد.;)
ولی یه چیزی هم هست بازی رو گرافیکشو تا بازی نکنی نمیشه خوب تشخیص داد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر