Resident Evil 4 | PC

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
یه چیزی هنوز واسه من مشخص نشده که یوبی داره پورت میکنه یا capcom چون من یه جا خوندم که یوبی میگه چون هنوز Capcom بازی رو به صورت کامل در اختیار ما قرار نداده تا بازی رو پخش کنیم.....

به نظر من هم درست بود چون یوبی بازی رو پورت نمیکنه یوبی فقط ناشر بازی هست... و پول پورت کردن و سیاست گذاری فروش بازی دست یوبی هست نه پورتش....

دقیقا یوبی کانورتور نیست کپکام هم احتمالا سورس های بازی رو دیر به دست شرکت کانورتور رسونده که همه اینا بهونه است اینا صبر کردن بازی های خوبشون مثل Splintel cell و.... خوب فروششو بکنه بعد یه بازی خوبه دیگه عرضه کنند.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485

Dr_JavaD

کاربر سایت
Jan 7, 2007
456
وقتی بازی منتشر پیدا کرد معلوم می شه که گرافیکش بالا هست یا نه .
من که تا به حال بازی ندیدم که تو Ps2 باشه که گرافیکش تو کامپیوتر پایین تر باشه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ین لینک شما خیلی ردیفه ولی هیچوقت با این گرافیک عرضه نمیکنن مخصوصا یوبی حتما درستش میکننhttp://www.gamespot.com/pc/adventure...704&id=6160704
این دمو برای pc هستش که واقعا گرافیکش خوبه 100 درصد با این گرافیک این عکس های بالا عرضه نمیکنن
سیمر جان وقت ندارم برم بگو این دمو چند مگ هست؟؟؟ همون 900 مگی هست؟؟؟؟

یه ی
چیز هم بگم که یوبی سافت Re4 رو از سایت uk خودش حذف کرد :eek:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
آره جواد جان ولی من همینو با کیفیت کمتر تو سایت گیم تریلر دانلود کردم 25 مگ بود اینجا لیست دمو های اویل 4 برای pc ولی خوداییش کیفیتش با این عکس ها کلی فرق میکنه
http://www.gamespot.com/pc/adventure/residentevil4/media.html?mode=user_uploads
تونستم لینک اون دمو رو پیدا میکنم
راستی جواد راست میگه دیگه روح اویل 4 هم تو سایت uk نیست :confused:
بهترین دمو برای پی سی اینه حتما ببینین http://www.gamespot.com/pc/adventure/residentevil4/video_player.html?id=IndixDb75bkOuDbf وقتی رو این کلیک کردید watch رو بزنین وایسید یه دور تموم کنه save رو بزنید زود ذخیره میشه

آخرین ویرایش:

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
بابا چند بار بگم سر کاریه عرضه نمیشه حالا من هی میگم شما هی دلتون را خوش کنید که فردا میاد
حالا تاریخ جدیده سرکاریه آخریش چه تاریخی بوده

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بابا چند بار بگم سر کاریه عرضه نمیشه حالا من هی میگم شما هی دلتون را خوش کنید که فردا میاد
حالا تاریخ جدیده سرکاریه آخریش چه تاریخی بوده
نمیدونم اینجا کار همه شده آیه یاس خوندن...
67.gif

من این عکس هایی که مقایسه سه نسخه pc & gc & ps2 بود رو دیدم.... افتضاحی بیش نبود
65.gif

اگر جالب بودن گرافیک تو نسخه Gc رو 100% در نظر بگیریم.... نسخه ps2 رو هم 60% در نظر بگیریم نسخه pc پایین 20 درصد هست....

Dr_JavaD

کاربر سایت
Jan 7, 2007
456
دیگه بحث بیخودی نداره و لازم نبود که این موضوع را انقدر کشش بدید یا می یاد که احتمالش خیلی زیاد یا نمی یاد
یا گرافیکش بالاست یا پایین دیگه لازم نیست انقدر بحث بکنیم

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
یچه های عزیز من حرفمو پس میگیرم چون عکس های گیم کیوب ندیده بودم اگه همچین چیزی بخواد بده که واقعا باید گٍل بگیره به جای اینکه پیشرفت داشته باشه تو این یه سالو نیمه معلوم نیست چه گٌلی به سر بازی زده. اگه گرافیک اینه که گیم پلی هم که دیگه رو هواست حتما.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر