Red Faction: Armageddon , X360 Thread

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خب اون که اره ولی نباید به کسی مثل من این حس بده که بازی داره بی سر و ته جلو میره نه؟ :d
البته مراحل خیلی تکراری هم زیاد بود به نظرم تنوع مراحلش خیلی کم بود بعضی مواقع خیلی الکی شلوغ می شد اصلا معلوم نبود کی به کی هست خودتم گم میکردی اون موقع اعصابت داغون می شد مخصوصا که خشاب عین هلو تموم میکردی :d

طبيعتا اون حس نبايد دست بده !!
اما من كه از ماجراهاي بازي كلا اطلاع دامر هم سردرگم ميشدم گاهي !!
كلا نميدوني دنبال چي هستي توي بازي :d

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
دوستان بازی مگه فری ریجن نیست؟
اخه چند روز پیش رفتم بخرم مغازه دار میگفت فقط ریجن pal داریم!
بازی رجین فری هستش.
خوب ما هم بلاخره بازی تموم کردم.باید بگم پایان جذابی نداشت.:|:|:d:dدر ضمن باس های بازی هم که نه زیاد بودن نه اینکه کشتنشون خیلی سخت بود.

Rames

کاربر سایت
Sep 9, 2010
134
نام
رامین
منم نه از بازي خوشم اومد نه بدم نكات خوبي داره نكات رو اعصابي هم داره.. تخريب پذيري من تا حالا اينجوري نديده بودم كه خيلي خوبه اين دشمناش خيلي ضايع هستن اصلا هد ندارن كه هدشات شن:d بعد صد تا گلوله ميخورن تا بميرن از اين لحاظ مثل دشمناي گيرز هستن حرف آخر:اونايي كه از بازي فضايي بدشون مياد بازي نكنن(منم خوشم نمياد ولي گفتم شايد ..)

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
بازیه خوبیه ولی نمیدونم چرا نسخه ی قبلیش بیشتر به دلم چسبید.انگار باید اینم open world میبود.
در کل بازیو گذاشتم رو درجه سخت تا دیر تموم بشه تو این بی بازی ای :D

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
واقعآ گیم پلیش مزخرف بود!‌همش تکراری!‌ گرافیک و شخصیت ها خوب بودن! ولی دشمنا مزخرف!! یه نفره باید یه گله هیولای نفهم رو بکشییا تفنگای مزخرف!!mass effecto geras of war کجا!‌این کجا!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر