Red Faction: Armageddon , X360 Thread

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,024
به نظر منم بازی همه چیش عالی بود!فقط یه بدی کوچیک داشت اونم این بود که محیط بازی خیلی تکراری بود,که اونم اصلاً زیاد مهم نیست!!:d

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
چرا تایپک خوابیده ؟!!
من امروز بازیو تمم کردم . 5 ساعت و 30 دقیقه طول کشید ( چون کل بازی از دشمنا فرار کردم ! :d )
من که خیلی خوشم اومد و با این شماره بیشتر حال کردم تا قبلیش .

• Like
Reactions: Oceanic 6

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بازی خوبیه کمی شبیه به buletstorm ِ ولی به نظر من از buletstorm خیلی سرتره ، شما اگه داستان و شخصیت پردازی رو بیخیال بشید در بقیه ی موارد بازی خوبیه . ویژگی بارز و عالی این بازی تخریب پذیری عناصر محیط هستش که در هیچ بازی دیگه ای نخواهید دید ، اسلحه ها و تنوع استفاده از آنها عالی هستند ، کشتن دشمنان با استفاده از تخریب عناصر محیط لذت بازی را دوچندان کرده !
برای بنده با توجه به هنگ کردن مُخم بعد از به پایان رساندن The Witcher 2 چنین بازی اکشنی از نون شب واجب تر بود !

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان این بازی حالت Split Screen داره !!!؟
اگه داره بگید چطوری میشه دسته دوم رو آورد توی بازی !؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها این بازی فوق العاده هست . از دستش ندید به هیچ عنوان
امروز دو ساعت یه سره پای بازی بودم . قبل از اینکه بازی منتشر بشه اصلا فکر نمیکردم اینقدر خوب بیاد ولی الان میبینم که واقعا خوب از کار در اومده .

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
وافعا ً تعجب می کنم چرا این تاپیک بی رونقه !!!
بازی واقعا ً زیباست بخصوص مراحل آخر که خیلی نفس گیره ، باس های خیلی باحالی هم داره
من یه بار تموم کردم و الان بار دومم که دارم new game+ میرم .
فقط اگه دوستی میدونی چجوری میشه این بازی رو split screen کرد لطفا ً بگه .
tnx

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,764
نام
وحید
بازی رو امروز تموم کردم میشه گفت خیلی خوب کار کرده بودن و نسبت به شماره اول خیلی بهتر شده بود یعنی خودشون هم فهمیدن کارشون اپن ورد نیست خطیش کرده بودن شدیدا پیشنهاد میشه به دوستان نمره من هم بهش همون 8.5 خوبه براش

• Like
Reactions: babak9

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
بازی رو امروز تموم کردم میشه گفت خیلی خوب کار کرده بودن و نسبت به شماره اول خیلی بهتر شده بود یعنی خودشون هم فهمیدن کارشون اپن ورد نیست خطیش کرده بودن شدیدا پیشنهاد میشه به دوستان نمره من هم بهش همون 8.5 خوبه براش

جدا خطی شده ؟! من این بازی رو بخاطر خاطره ای که از شماره 1 داشتم نگرفتم -

خدایی شماره 1رو 4تا مرحله رفتم ولش کردم - نمیدونم چرا به نظرم چیزهای جزیی بازی خوب بودن ولی از

لحاظ کلی حال نمیداد! دقیقا هم مشکلش همین بود - که خدایی خودم اصلا بهش دقت نکرده بودم !

آدم تو شماره 1 میموند چی به چی نه واقعا اپن ورد بود نه خطی - آدم گیج میشد .

ممنون بابت پستتون - حتما میگیرم بازی رو .

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خیلی این نسخه عالی شده
خیلی باحاله هرجارو بخوایی میزنی داغون میکنی تخریب پذیری در حد تیم ملی!
از نسخه ی قبل خیلی خیلی بهتر شده امتیازش هم خوب شده
خلاصه پیشنهاد می کنم 1بارم که شده بازی رو تست کنید من خودم نمیخواستم اصلا سمتش برم اما حالا که بازی می کنم میگم کاش زودتر گرفته بودم!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر