Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
بايد كلاهه دونفر رو بپروني ! من هركاري ميكنم با استفاده از دد آي هم نميتونم كلاه هاشون رو بزنم - همش بنده خدا هارو ميتركونم !

چه جوري كلاهشون رو بزنم ؟ (به راهنما هم سر زدم - چيزي دستگيرم نشد!)
شما ها چرا راه های سخت می گین؟ اصلا کاری نداره فقط با اسنایپرت (با dead eye) کلاه هر بنده خدایی رو میتونی بندازی
بچه ها من چه طوری میتونم یکی از افراد bollard twins رو زنده بگیرم میشه بکید معمولا کجا ها هستند ؟
تو Bounty های Armadilo (خودش رو اون ورقه هاش نوشته bollard gang) باید یکی رو زنده دستگیر کنید
---------------------------------------------------------------
من بالأخره 100% رفتم\:d/ :-bd سؤال داشتید دریغ نکنید!

bijan007

کاربر سایت
Apr 27, 2008
29
نام
بیژن
ببخشيد دوستان من تا حالا 30-40 درصد بازي رو رفتم تغريبا هيچ باگي نديدم؟
اين باگ ها چجوري پيدا ميشن؟!:d
اصلا نگران نباش. نمی خواد کار خاصی بکنی! خودشون حتما پیدا میشن :d
راستی یه سوال داشتم. من بازی رو تموم کردم اما از Award ها فقط همون کلاه رو گرفتم. کسی میدونه بقیه رو چطور میشه گرفت؟

Shinigami

کاربر سایت
Jun 8, 2010
9
اصلا نگران نباش. نمی خواد کار خاصی بکنی! خودشون حتما پیدا میشن :d
راستی یه سوال داشتم. من بازی رو تموم کردم اما از Award ها فقط همون کلاه رو گرفتم. کسی میدونه بقیه رو چطور میشه گرفت؟
اینجا نوشته چنتاشو.

soroush yakuza

کاربر سایت
Apr 17, 2010
299
نام
سروش
اینم award هاش

اینم کامل ترش ولی انگلیسی

Unlockable

Sombrero : Shoot an enemy's hat off their head. I did it during a regular combat situation, but it may work if you shoot a hat off during a duel

.​

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Red T-shirt with Red Dead Redemption logo:

Open a chest in Riley's Charge

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yellow Rockstar Logo T-Shirt:

Open the chest that is in the attic of John Marston's House

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posse T-Shirt:

Unlocked when the multiplayer community reaches an unspecified amount of money in The Strike It Rich! Rockstar Challenge.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lady's Finest:

Complete the Rockstar Games Social Club "Skin It To Win It" challenge

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gentleman's Attire:

Complete the Rockstar Games Social Club "Skin It To Win It" challenge..

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اقا یکی راهنمای اچیومنت بزاره من الان 75% بازی رو رفتم ولی اچیو منت کم گرفتم بس که این بازی تو اچیومنت خسیسه.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اقا یکی راهنمای اچیومنت بزاره من الان 75% بازی رو رفتم ولی اچیو منت کم گرفتم بس که این بازی تو اچیومنت خسیسه.
بخاطر اينكه اچيومنت هاش سخته من دارم لهش ميكنم ، فعلا 685 تا گرفتم ، بازي هم 98 درصد كردم . 100 درصد بشه 100 تا اچيو ديگه هم ميده !

(ها ، به اين ميگن ..... :d)

+
آوارد هاش هم گرفتم ! :d

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
راستي بچه ها تو درصد گرفتن بدونيد كه ، هركاري رو بايد حداقل يه بار كنيد ! از Night watch گرفته تا poker . كه تو هر شهر و مكاني بايد حداقل يه بار انجام بديد !
هر wanted هم كه ميريد 0.1% تو بازي تاثير داره .

go to hell

کاربر سایت
Jan 15, 2010
57
بخاطر اينكه اچيومنت هاش سخته من دارم لهش ميكنم ، فعلا 685 تا گرفتم ، بازي هم 98 درصد كردم . 100 درصد بشه 100 تا اچيو ديگه هم ميده !

(ها ، به اين ميگن ..... :d)

+
آوارد هاش هم گرفتم ! :d
به جز دو تا تی شرت قرمزه و دو تا مشکیه و کلاه دیگه چی هست؟

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
به جز دو تا تی شرت قرمزه و دو تا مشکیه و کلاه دیگه چی هست؟
دو تا كت و شلوار هست (زنونه و مردونه) ! اونا آنلاينه اونا رو نگرفتم هرچي آف داشت گرفتم ! ايشالله از 15 تير به بعد ميريزيم لايو اونا هم درو ميكنيم !:d

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
راستي بچه ها تو درصد گرفتن بدونيد كه ، هركاري رو بايد حداقل يه بار كنيد ! از Night watch گرفته تا poker . كه تو هر شهر و مكاني بايد حداقل يه بار انجام بديد !
هر wanted هم كه ميريد 0.1% تو بازي تاثير داره .
اقا ما اخرش نفهمیدیم این پوکرو باید چطوری بازی کرد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر