Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم...

RDR و کلا بازیهای راک استار مثه فیلمهای هیچکاکه....
عوام و مردم عادی تو اون زمان از فیلمای هیچکاک خوششون میومد ولی منتقدا و بعضی از مردم میگفتن فیلماش خیلی بد و دم دستیه....تا جاییکه مسخرش میکردن....جالب اینجاس که خود هیچکاک هم هیچی نمیگفت و ادای روشنفکری هم نداشت....
ولی حالا معلوم شده که از فیلمای هیچکاک بهتر نداریم....الان تو همه دانشکدهای سینمایی فیلماش واحد درسیه...و مهمتر از همه لقبش استاد سینماست...

و *R هم بعدها ارزشش معلوم میشه....خیلی هم طول نمیکشه....مکس پین سه تو راهه....

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
این FAST TRAVEL چجوریه من BACK رو که میزنم هر چی گشتم پیداش نکردم...میخولم جایی رو که روی نقشه مارک کردم سریع بیاره...چیکار باید کنم...؟؟

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
این FAST TRAVEL چجوریه من BACK رو که میزنم هر چی گشتم پیداش نکردم...میخولم جایی رو که روی نقشه مارک کردم سریع بیاره...چیکار باید کنم...؟؟
منظورش همون تاکسیه، یه کالسکه هایی هست که راننده هم داره، مقصدتو مارک می کنی و بعد سوار کالسکه می شی. یادم نمیاد ولی فکر کنم رو نقشه با علامت i مشخص شده

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
منم که اصلا چون تو تاپیک نمی اومدم نمی دونستم جریان چیه!
یه ماموریتی که با مارشال رفتیم گروگان آزاد کنیم بدون Dead Eye حتی بدون نشون گیری در اتاق رو باز کردم از پشت دیوار زدم بش خورد تو کلاش یه جایزه ی آواتاری باز کرد!ولی یارو زد زنه رو کشت از چکپوینت اومد!!

Shinigami

کاربر سایت
Jun 8, 2010
9
برای این کار وقتی Back رو زدین یه دور RB رو بزنید بعد از تو منو گزینه Basic Campsite(همون اولی)رو انتخاب کنید.این کار رو فقط وقتی می شه انجام داد که توی شهر و Gang Hideout و اینا نباشی و وسط بیابون باشی.وقتی که کمپ زدی،باید یه دور A رو بزنی،اگه جایی روی نقشه تعیین کرده باشی با Waypoint دوباره A رو بزنی می ره.
یه سوال در مورد آخر بازی:
آخرین لحظه قبل از مرگ جان،اونجا که محاصرش کردن می شه اون مرتیکه Ross رو هم کشت؟کسی رو بکشی یا نه فرقی می کنه اصن؟:d

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
این باگ هاش بد جوری رو اعصابه!
اون مرحله بودم که میریم تو غار!
اومدم کاور بگیرم RB رو زدم نمی دونم چه طور شد جان رفت هوا بعد اومد پایین با مخ خورد رو زمین رو مرد!:d

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
این باگ هاش بد جوری رو اعصابه!
اون مرحله بودم که میریم تو غار!
اومدم کاور بگیرم RB رو زدم نمی دونم چه طور شد جان رفت هوا بعد اومد پایین با مخ خورد رو زمین رو مرد!:d
آره اسب منم یه بار همین بلا سرش اومد!:d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
back را بزن,یدونه rb بزنه,اولیش نوشته basic camp.اونو بزن یه کمپ می زنه,بعد a را بزن,بعد مسیر را travel to waypont بزار,رو نقشه هم جایی که می خوای بری ضربدر بزن,بعد A را بزن تا fast travel شی.(کمپ را تو شهر ها و جاها ناهموار نمی زنه.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بچه ها دوهفته نامه ی دنیای بازی که جدید اومده مال 1 تیره رو گرفتین ؟؟
امروز همینطوری گرفتم دیدم بخش کمیکش مربوط به red dead هست >:d<:))
خیلی جالبه برید بگیرید ببینید

دقت کردید این دو سه هفته کل مجلات و روزنامه ها و ... شدن رد دد :>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر