Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

amirarsalan

کاربر سایت
Aug 6, 2007
16
کسایی که بازیو تا اخر نرفتن نخونن

بچه ها چرا جان مرد ؟ و بعد از اینکه جان مرد بازی ادامه داره ؟ یعنی بازم حروف اضافه میشه ؟ الان واسه من جان مرد حالا راهنمایی بکنید مارو ممنون میشیم

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
کسایی که بازیو تا اخر نرفتن نخونن

بچه ها چرا جان مرد ؟ و بعد از اینکه جان مرد بازی ادامه داره ؟ یعنی بازم حروف اضافه میشه ؟ الان واسه من جان مرد حالا راهنمایی بکنید مارو ممنون میشیم

برو علامت سؤال هارو تو blackwater کامل کن....وقتی کامل کنی آخر بازی هست

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
وقتی آخر بازی
انتقامتون رو از Ross می گیرین
برید جدیدترین روزنامه رو بخونید چیزای جالبی نوشته: (درباره ی کساییه که به جان کمک کردن)

Irish تو Thieves Landing وقتی مست بوده به طور تصادفی به خودش شلیک می کنه و میمیره.
Marshal Johnson (همون کلانتره که اول بازی بهش میرسید) بازنشسته میشه و عهد میبنده که دیگه به آرمادیلو برنگرده.
Landon Ricketts به دلیل سن زیاد میمیره!
Seth بعد از اینکه بالاخره گنج رو پیدا میکنه پولدار میشه.
Abraham Reyes هم یه حاکم ستمگر میشه بعد از اینکه دولت مکزیک رو سرنگون میکنه!!

• Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ

tech

کاربر سایت
Oct 10, 2008
43
نام
ali
من از اول می دونستم ایت ابراهام ریز ادم ستمکاری می شه به نظرتون با عرضه ی دی ال سی به بخش تک نفره چیزی اضافه می شه؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
وقتی که جان می میره و کنترل پسرش رو بدست می گیریم مراحل مربوط به غریبه ها(Strangers) جالب میشه
مثلا یکیشون که داستان یه زن حامله بود و من براش از شوهرش سر یه دوئل پول می گیرم و توی دوئل کشته می شه، وقتی با جک میرم پیشش پیر شده و اومده سر قبر شوهرش و یا همون فردی که داره ماشین پرنده میسازه وقتی با جک میری پیشش می گه تو رو همون آقای مهربون فرستاده! من که با دیدن این موضوع از تعجب دهنم باز مونده بود که اینا چقدر نسبت به واقعی بودن بازیشون حساس بودن و تا چه حد دقت و ظرافت بخرج دادن تا همه چی منطقی باشه و با عقل جور در بیاد

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
2تا سوال : توي جنرال استور يه سري برگه بود به قيمت هاي مختلف كه من همش رو خريدم (توي جنرال استور آرمديلو!) اينا به چه دردي ميخورن ؟ لطفا يه توضيح كامل بديد !...

چنتا از اسم هاي اين برگه ها :

Turkmen - Welsh mountain - Tersk - Tobiano pinto - Kentucky saddler - standardbred pinto و ...

حالا سوال دوم : يه نفر لطفا نحوه بازي كردن Liar's Dice رو كامل توضيح بده ... (واسه يكي از مرحله ها كه حتما اطلاع داريد! بهش احتياج دارم)

خيلي ممنون.

Ardi King

کاربر سایت
Jun 12, 2010
27
نام
اردلان
سلام و درود :biggrin1:

من خودم اين بازي رو تاحالا انجام ندادم ولي يكي از دوستام (ECL!PSE) كه داشت بازي ميكرد وقتي باگ هاشو ديدم اينجوري :eek: شدم !

خيلي خنك بود كه از توي درخت هاي هم قدش رد ميشه جان مارستون !:eek: يا از يك بوته ي گل يكي رو ميكنه !‌فيزيك بازي وقتي ميخوريم به درخت ها جالب نيست ، وقتي هم كه داريم سوار اسب ميشيم (هنوز سوار اسب نشده) اسب ميره جلو ولي پاهاي اسب تكون نميخوره ! :eek:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام و درود :biggrin1:

من خودم اين بازي رو تاحالا انجام ندادم ولي يكي از دوستام (ECL!PSE) كه داشت بازي ميكرد وقتي باگ هاشو ديدم اينجوري :eek: شدم !

خيلي خنك بود كه از توي درخت هاي هم قدش رد ميشه جان مارستون !:eek: يا از يك بوته ي گل يكي رو ميكنه !‌فيزيك بازي وقتي ميخوريم به درخت ها جالب نيست ، وقتي هم كه داريم سوار اسب ميشيم (هنوز سوار اسب نشده) اسب ميره جلو ولي پاهاي اسب تكون نميخوره ! :eek:

منم باگ زياد ديدم - حتي يه افت فريم شديد ديدم كه باگ هاي بازي بايد برن جلو بوق بزنن !!

ولي دركل توي همچين بازي شاخي كه روبه روي آدمه اين باگها و اون يدونه افت فريم اصلا

به چشم من شخصا نمياد ...

بازي انقدر زياد نقاط مثبت و فوق العاده داره كه اينچيزايي كه گفتم به نظرم اصلا مهم نيست !...

بعدشم تو دنيايي كه توش داري بازي ميكني رو يه نگاه بكني - متوجه ميشي توي دنيايي با اون وسعت و تنوع ماموريت و ... بازي بدون باگ محاله !...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر