Rate your last seen TV Series [پست اول تاپیک خوانده شود]

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
Sherlock S03
9/10
بدترین اپیزود کل سریال:|
تدوین خیلی بدی داشت برای مثال تو سکانسی که جان و شرلوک بالای بمب وایسادن و هر لحظه ممکنه بمب بترکه آیا اون فلش‌بک لازم بود؟:|در حالی که میشد اون فلش بک رو برای آخر اپیزود نگه داشت.
جُک های این قسمت هم با اینکه خیلی خوب بودن کاملا بی جا بودن.
بهترین اپیزود کل سریال!:d
این قسمت نشون داد که شخصیت شرلوک در طول سریال چه‌قدر تغییر کرده، و چه قدر جان براش مهمه.
این اپیزود خنده داشت، یه قتل هوشمندانه داشت و کلی هم به شخصیت پردازی کارکتر ها کمک کرد.
جزو قسمت های خوب سریال بود
بر خلاف خیلی ها فکر میکنم Magnussen به موقع مرد.

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
Homeland
8 از 10
جدا از برخی مسائل توهین آمیزش، سریال خوبی بود. کارگردانیش هم خوب بود و اسکریپت خوبی هم داشت. بازیگران سریال از نیکلاس برودی گرفته تا ابونظیر و ... همه به خوبی بازی کرده بودن.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
TRUE DETECTIVE سریال خوشساختیه که فقط به نظرم کمی اضافه گوست . (که همین متفاوت اش کرده ) سعی می کنه برای داستانش فلسفه های پیچیده ببافه در حالیکه آن چنان که سعی می کند پیچیده باشد نیست . بازی های عالی و فضاسازی جذاب از مهم ترین فاکتور های سریال هستن و رابطه ی دو پلیس مهم ترین برگ برنده ی داستانه , دو پلیسی که بر خلاف قسمت اول سریال سیاه و سفید نیستن و خاکستری هستن

DRACULA به نظر من سریال بدی نبود . دیدگاه تازه و کلیشه شکنانه اش به داستان بارها گفته شده دارکولا جذابه ولی خب ضعف هایی دارد مثل بازی کمی تصنعی جاناتان ریس مایرز و فیلم برداری و تدوین ضعیف صحنه های اکشن در کل ناراحت شدم که کنسل شد چون پتانسیل اش رو داشت سریال خوبی بشه

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
ahs season 1
یه سریال واقعا زیبا و تا حدودی زجر آور:d ترس زیادی توی این فصل وجود نداره ولی واقعا میشه تنهایی رو توش حس کرد.
8.5/10
ahs season 2
فصل دوم نسبت به اولی سبک تر هست و اون قسمت زجر آوری توش وجود نداره. ولی داستانش و ارتباطات با موجودات فضایی خیلی جالب هست.
8/10
ahs season 3
یه جور حالت زیبایی توی این فصل هست که انگار داری خواب میبینی و همه اینا یه جور رویا هستش.
8.5/10
موسیقی این سریال هم واقعا عالیه. واقعا آهنگ های قشنگی داره.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
sherlock

باید بگم واقعا دست مریزاد داره همچین شرلوکی. شخصا انتظار داشتم که شرلوک جدید مثل قدیمی هاش فضای خسته کننده و خشکی داشته باشه ولی وقتی دیدمش کف کردم . سریال هم کمدی داره هم درام هم جنایی است ولی نه مثل قدیمی هاش درام و جنایت ارجحیت داره نه مثل دو تا فیلم بی سروتهی که گای ریچی بر اساس این کاراکتر ساخت پر از حادثه های بی ربط و کمدی تو ذوق زننده . بازی ها همه عالی اند کمبربچ تو نقش هلمز ترکونده و مارتین فریمن هم جان واتسون دوست داشتنی ای خلق کرده . ای کاش آیرین آدلرش بیشتر بود خیلی با کاراکترش حال کردم و البته موریارتی اش هم عالی بود هرچند تاثیر پذیری اشون از جوکر نولان خیلی واضح بود

در کل شرلوک هم رفت جفت بهترین سریال های عمرم امتیاز 10 از 10

hemlock grove

سریال جالبیه با این که تین ایجریه ولی ننر و مزخرف نمیشه داستانشم درباره یک موجوده به ظاهر گرگ نماست که تو یک شهرک آدم هارو میکشه و یک گرگنمای کولی با یک جوان پولدار که تا الان که دیدم معلوم نیست خوناشامه یا نه دوست میشن تا جلوی اون موجود رو بگیرن . تهیه کننده اش هم الی راث سازنده ی فیلم های هاستله و کمی هم ترسناکه . گرگ نما خوناشامی تین ایجری به این می گن نه اون تویلایت شر و ور که دو تا بچه خوشگل می افتن دنبال یک دختر مفنگی ماست .

امتیاز 8 از 10

archer
یکی از باحال ترین سریال های انیمیشنیه . البته باید با چم و خم فیلم های جاسوسی هالیوودی به خصوص جیمز باند آشنا باشید تا از ته دل بهش بخندید قشنگ اسطوره باند رو قهوه ای کرده . داستانشم درباره یک مامور به اسم آرچر که خانم بازی هاش و اعتیادش به الکل باعث شده تو هر ماموریت خرابکاری کنه و البته به سنین پایین پیشنهاد نمیشه چون دز بی ادبی اش بالاست

امتیاز 9.5 از 10

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
Band Of Brothers

10 از 10 بدون شک !!
یه شاهکاری ـه مثل Saving Private Ryan ... جالبیش هم اینه که قسمتای اولش دقیقا همزمان با جریانات SPR هست.
اصن دیوونم کرده این مینی سریال...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
The Originals

S01E11: 8.3/10
S01E12: 8.7/10
S01E13: 8.8/10
یعنی رسما هرکی به سریال ومپایری جادوگر و تخیلی علاقه داره اینو نبینه یعنی کلا پرته :D
سه قسمت آخر فوق العاده بود! یعنی داره بدجور اوج میگیره! اوایل سریال اینو فقط یک سریال خوب میدونستم ولی این اواخر کم کم اوج گرفته و سه قسمت آخر عالی بوده! حرف نداشت!
بشدت منتظر قسمت بعدیم! دوباره یک سریالی داره خاطرات دوران اوج TVD ـو واسه ما زنده میکنه :x

---------------
اوه راستی:

The Walking Dead

S04E08: 9.3/10
فقط میتونم بگم فوق العاده بود! همون موقع پخشش دیدم ولی یادم رفت نمره بدم! یعنی دوباره جون داد به سریال! کل سیزن زیاد چنگی به دل نمیزد ولی این اپیزود دوباره رنگ و بوی تازه ای به سریال داد!
بشدت منتظر اپیزود بعدیم :x
------

The Vampire Diaries:

S05E11: 7/10
S05E12: 7.2/10
S05E13: ندیدم هنوز :D

این دو تا قسمت یکمی از بقیه قسمتای کل سیزن بهتر بودن و بقیه اپیزودا بیشترشون زیر خط فقر :|

---------
Arrow:

S02E011: 8.3/10
S02E12: 8.3/10
S02E13: 8/10

بشدت تو اوجه و افت چشم گیری هیچ وقت نداشته و امیدوارم نداشته باشه هیچ وقت!

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
شرلوک بهترین سریالی که در تمام عمرم دیدم
breaking bad دومین بهترین سریالی که توی عمرم دیدم
game of throne سریالی که انتظار داشتم با این همه تعریف خوب باشه ولی جز دیدن صحنه های الکی و داستانی که کش داده میشه تا طولانی بشه چیزی ندیدیم فقط دلم میخواد اینهایی که این سریال رو به شاهکاری مثل Lord of the ring مقایسه میکنن بگم برید یک بار دیگه lord of the ring را ببنید این سریال حتی ارزشش از نوشته های آخر فیلم که اسم بازیگرها رو مینویسه کمتر هست
اسپاراتاکوس هم که دیگه اصلا نیاز نیست بگم چقدر بد بد بد بد بد بود جلوه ها و داستان خوب هست ولی امان از دست این حرکات جنسی بدون دلیل من مشکلی با نشان دادن صحنه جنسی برای انتقال حس وحشی گری اون دوره ندارم ولی نه اینکه کلا همه دارن مثل خوک ها توی هم میلولن یعنی هیچکاری جز روابط جنسی در این دوره رم وجود نداشته همه چیز برای این کارها بوده از مستخدم بگیر تا رییس کل برده های باید یکبار لخت بشه یا به یکی تجاوز کنه یا یکی بهش تجاوز بشه خوب اینم شد فیلم واقعا من موندم اون تمدنی که تونسته بود در برابر هخامنشی ها قد علم کنه واقعا اینطوری بوده کلا نسخه سریالی 300 هست تحریف تاریخ با ظاهری زیبا مخصوص بیننده عامی و سطحی که فقط دونبال صحنه جنسی و خشونت بی بندو بار هست

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
واقعا من موندم اون تمدنی که تونسته بود در برابر هخامنشی ها قد علم کنه واقعا اینطوری بوده کلا نسخه سریالی 300 هست تحریف تاریخ با ظاهری زیبا مخصوص بیننده عامی و سطحی که فقط دونبال صحنه جنسی و خشونت بی بندو بار هست

ممنونم ازت :thumbup:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
True Detective
10/10
به شدت با سریال حال کردم واقعا زیبا و قشنگ کار شده...از بازی بی نهایت حرفه ای و زیبای متیو مکاناهی هم نمیشه گذشت واقعا بازیگر و هنرمند خوب و توانمندیه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر