Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
TITANIC
همین الان تموم شد بعد از 10 سال دوباره این شاهکار رو دیدم و باید بگم خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم :love::((
کلا این فیلم همه چیزش عالی هستش به نظر من یه شاهکار به تمام معنا !!!
درود بر James Cameron.

امتیاز 10/10

ایول.خاطراتم رو زنده کردی.یکی از تاثیرگذارترین فیلمهای تاریخ سینما هست.واقعا هیچ ایرادی بهش وارد نیست.مخصوصا با اون پروداکشن عظیمش.
البته بگذریم که روزنامه های ایران میگن جیمز کامرون کارگردان سطح پائینی هست:eek:
من که از وقتی درباره الی رو دیدم فهمیدم چقدر سینمای سطح پائینی داریم که همچین فیلمی چرتی تو بوق میشه اونم بخاطر گلشیفته که قبلا تو یه فیلم هالیوودی بازی کرده.

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
یه چند تا فیلم کوتاه پیکسار رو با کیفیت HD دیدم:

for the birds
2000

مخصوصا حالا که HD ش رو دیدم بیشتر خوشم اومده ازش. یکی از با نمک ترین و زیبا ترین فیلم کوتاه هایی که تا به حال دیدم. بسیار شیرین است! (اسکار برده)
11/10

--------------------------------------------------

Presto
2008
این هم از اون کار های پیکسار بود که نامزد اسکار شد.
ولی حالا دیگه!
9/10

------------------------------------------------------------

Boundin 2003
تهش بود. یک پیام اجتماعی رو به بامزه ترین شکل ممکن میده. اون هم به صورت شعر موزون.
میخواد بگه مهم نیست چه شکلی داری...مهم اینه که تنت سالمه!
من بعد از دیدنش حس خیلی خوبی بهم دست داد!
(نامزد اسکار شده)
8/10

------------------------------------------------------------

Geri's Game
(won oscar) 1997
فوق العاده نوستالژیک!!!!!!!
معلوم نیست چند سالم بود که اولین بار دیدمش!!
تمام مدت با اسم "یک پیرمرده که با خودش شطرنج بازی میکنه" میشناختمش!!
با اون موسیقی قشنگ و گوشنوازش
15/10 :biggrin1:
یکی از بهترین هاست...

---------------------------------------------------------------------

ای پیکسار اجرت با خدا :biggrin1: ایشالا زنده باشی!
(بازم هست بعدا نمره میدم!!)
.
.
.

آخرین ویرایش:

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
این حلقه ی ماتیلداست برای تو(بووووووم):biggrin1:
این OST اخر فیلم-تیتراژش- هر روز گوش میدم- خیلی قشنگه-خدایش جزو معدود اهنگهایی بوده که اصلا برام قدیمی نشده
آقا نمی دونی به خاطر این فیلم چقدر اشک ریختم ، واقعا می گم شاهکار لاک بیسون و هالییود هست.
در مورد OsT هم که جزء کلمه شاهکار چیز دیگه ای نمیشه گفت واقعا بی نظیرند.
- :biggrin1:
-نه دیگه،گفتم یه کم فرق داره،خبری از صحنه های اکشن و این چیزا نیست.طرح اولیه داستان منظورمه،فک می کنم پلات لئون تقلیدی از سامورایی باشه،اردلان یه مدت عکسش رو روو آواتارش گذاشته بود،احتمالا بیشتر راجبش می دونه...
نه ، چون شما گفتی از Leon بهتره من یه خورده جا خوردم.
راستی شما خودت فیلم سامورایی رو دیدی به نظرت چجوریه ؟

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
خوب هنوزم میگم بهتره.میگم،اگه پیش فرضت یه ماجرای فداکاری و چه می دونم یه بدمن ای مثه گری الدمنه،سراغش نری بهتره،ضرباهنگ فیلم اینطور نیست که یهو زیاد و کم شه،یا اینکه دنبال هیجانش دو چندانش باشی،خیر...منم سلیقه ت رو نمی دونم ولی حداقل باید فیلمای ملویل یا کلاسیک رو دیده باشی تا باهاشون ارتباط برقرار کنی...

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
2012

خوب فکر کنم که دیگه همه داستان این فیلمو بدونن ! مساله آخر دنیا و غیره . . .
با این که فیلمش خیلی زیاد بود ( 2:30 ) ولی من رو تا آخرش کشوند . بعضی از تیکه های فیلم کنایه های زیادی داشت . مثلا اون تیکه آخر که فقط نخبه ها رو سوار میکنن ، بعد یک پیرزن با سگش رو نشون میده که داره میره داخل . نشون میده که آدما لحظه مرگشونم آدم نمیشن !:biggrin1:
جلوه های ویژه فیلم هم که فوق العاده بود .
چندتا صحنه هم داشت که واقعا من نفهمیدم . اونجایی که نامزد زن لای چرخ دنده ها میمیره بعدش زن انگار نه انگار که مرده و فکر کنم منتظر مرگش بود تا کار خودشو بکنه !:biggrin1
:

Last edited by a moderator:

Just PC

کاربر سایت
Dec 26, 2009
213
نام
Kourosh
2012
جلوه ویژه فوق االعاده ای داشت ولی یک مقداری ابگوشتی بود :D یعنی معلوم بود که موفق می شن اخرین تیکه هم که همه هم دیگه رو بغل می کنن چون جان کوژاک نجات یافته دیگه بدتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر