Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
True Lies
انصافا باحال بود:D جیمز کامرون یه چیزی تو مایه اسپیلبرگ نازله:D فیلم یه جاهاییش کمدیه، یه جاهاییش اکشنه، ولی توی همون جاهای اکشنش هم خودشو مسخره میکنه.
کلا خیلی حرف خاصی نمیشه راجه به فیلمش زد، هر وقت احساس کردین اصلا حوصله ندارین بشینین این فیلمو ببینین:D
---------------------
Twelve Monkeys
این یکی از اون فیلمای خیلی معروفی بود که ندیده بودم، فیلم خوبی بود ولی هم من انتظار بیشتری داشتم هم پتانسیلش بالاتر بود، البته کلا تری گیلیام به سری چیزایی تو فیلماش اهمیت نمیده که واسه بعضیا مثل من رو اعصابه ولی شروع خیلی خوبی داره، پایانشم بدی نیست:D
----------------------
District 9
یه جوری بود این فیلم! بعضی جاهاش واقعا میخواست کمدی باشه یا کمدی ناخواسته شده بود؟ به اضافه اینکه بازیگر نقش اول عملا به نقش نمیومد.پ هر چند خیلی تلاش میکرد.
کلا فیلم رو خیلی خواسته بود رئال کنه، از اون حالت مستند مانندش گرفته تا ترسی که Wikus داشت و اینا، ولی جواب نمیداد، اولا به خاطر اینکه شخصیت منفی صددرصد داشت فیلم ولی شخصیت مثبت نداشت، دوما که اتمسفر خیلی ضعیف کار شده بود، کلا یه داستان اینطوری رو باید یکم تو فضاهای تاریکم برد در صورتی که همش داشت روزو نشون میداد، بالاخره هر چقدرم که بخواد قضیه رو رئال نشون بده، مخاطب هیچوقت قرار نیست یه همچین چیزی رو باور کنه:D
بعدشم تو همون حالت مستندش timeline رو بدجوری گم میکرد، یعنی یه جاهایی اول داستان رو میگفت بعد آخر داستان و هیچ روال منطقی نداشت به نظرم.
ولی کلا فیلم بدی نبود، داستان جالبی داشت، اکشن جالبی داشت، ایده های جالبی داشت ولی یه جوری سبک اومد به نظرم.
خیلیا میگن این بهترین فیلم اول یه کارگردان بود که امسال اومد، هر چند من هنوز The Messenger رو ندیدم، ولی حداقل اینکه انگشت کوچیکه ی In the loop هم نبود.
در یک دنیای منطقی، In the loop باید اسکار بهترین فیلمنامه اورجینال رو ببره.

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
The Hurt Locker
8.5/10

یکی از بهترین فیلم هایی بود که زمینه ی جنگ دیدم و مطمئنا بهترین فیلمیه که به جنگ عراق پرداخته. شخصیت پردازی ها عالیه. تک تک سربازهای گروه رو میشه درک کرد. توی چند تا موقعیت وخیم قرار میگیرن و اینجا بیننده دقیقا خودشو جای اونا میزاره؛ دلیلش هم فضاسازی عالی صحنه ها و بازی محشر بازیگرا هست. فیلم چهره ی کریه عراق رو هم به نمایش میزاره. وضعیت نابسامان مناطق مسلمان نشین، قدرنشناس بودنشان و ... مشکلات دیگه ای که فقط توی کشورهای جهان سوم میشه دید. مثلا گروه جون خودشو به خطر میندازه تا بمب هایی که مردم عراق رو تهدید میکنن رو خنثی کنه، از طرفی با سنگ از سوی همین مردم بدرقه میشن! توی یه سکانس دیگه هم شخصیت اصلی فیلم وارد مکانی میشه که تابلو های مذهبی (اسلامی) توشون نصبه و دقیقا همین جا لاشه ی پسر بچه ی 12 ساله ای رو پیدا میکنه که شکمشو خالی کردن تا یه سری چیزها توش جاسازی کنن.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
خوشم نیمد ! یعنی یه جورایی بدم نیمد ! نمیدونم چجوری بگم یه جواریی Rate واسه بچه مچه ها بود ! یعنی شاید یه بچه 14 15 ساله ببینه اینو خوشش بیاد ! از این Brad Cooper خیلی خوشم میاد از بعد Hangover !
حالا مگه تو چند سالته که میگی اینو 14 15 ساله میدید خوشش میومد:D

Year One
بازی جک بلک خوب بود و کاملا نشون دهنده یه انسان اولیه بودش، از طرف دیگه اصلا از این Michael Cera خوشم نمیاد. یه جوری بازی میکرد، نه خنده دار بود نه اینکه بدم بیاد از بازیش کلا کرکتر خنثی ای بود. یه سری تیکه های فوق العاده مثل حضرت ابراهیم هم داشت ولی در کل فیلم آنچنان خوبی نبود

Tropic Thunder
در کل فیلم فانی بود. باز هم جک بلک به نظر من خوب بازی کرده بود، تبلیغ های اول فیلم هم نکته مثبت فیلم بود. هر چند کلا از این Ben Stiller حالم به هم میخوره ولی در کل فیلم جالبی ساخته، بازی خودش هم اوایل فیلم خوب بود ولی از وسط به این طرف اصلا به چشم نمیومد.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,028
نام
نـــــــویـــــــــد
jackass lost tapes

واقعا مسخره شده بود ! ديگه اينقدر حركات جالب تو قسمت ها قبلي زده بودن تو اين يكي كم آورده بودن ! كلا اگه خواستين ببينيد موقع غذا خوردن نبينيد :biggrin1:

5/10

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
Tropic Thunder

2108200998505tropic-thunder-20080519024741091_640w.jpg

برای بار سوم اینو میبینم این بار از دفعات قبل خیلی بیشتر خوشم اومد ! واقعا یکی از متفاوت ترین Comedy هایی هست که من تا الان دیدم !

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Species 1995
این فیلم رو مثلا یک کلاسیک sci-fi حساب میکنن.
نمیگم بده ولی نمیشه الان بعد از دیدن صد تا sci-fi باحال مال 2000 یه اینور که راجع به فضایی هاست این رو دید و هبجان زده شد.بازیگراش هم ناشناخته نیست. بن کینگزلی - فارست ویتاکر - آلفرد مولینا و مایکل مدسن. مخصوصا دوتای اول که بازیگرای مورد علاقمن.
فارست ویتاکر هم قشنگ بازی کرد. کلا من تا حالا بازی بد ازش ندیدم.
بن کینگزلی هم بعضی واقعا و بیشتر اخیرا انتخاب های خیلی بدی داره. با اینکه استعداد بسیار بالایی داره. از بازی های خوبش میشه به house of fog and sand و "گاندی" اشاره کرد که واسه گاندی اسکار برده.
داستان زاقارت فیلم هم راجع به یک زن شبیه سازی شده بر اساس فرمول DNA آدم فضایی هاست که سعی میکنه خودشو تکثیر کنه!!
6/10
Twelve Monkeys
این یکی از اون فیلمای خیلی معروفی بود که ندیده بودم، فیلم خوبی بود ولی هم من انتظار بیشتری داشتم هم پتانسیلش بالاتر بود، البته کلا تری گیلیام به سری چیزایی تو فیلماش اهمیت نمیده که واسه بعضیا مثل من رو اعصابه ولی شروع خیلی خوبی داره، پایانشم بدی نیست
یکی از فیلمای تاپ منه

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
American Pie:Book Of Love
زرشک!یک پسرفت عمیق.کلا خوشم میاد از سریش سرگرم کنندست و فانه!اما این قسمت جزو چرت ترین فیلمایه این سبک بود!نمیدونم شاید چون بعد از شماره پنجش انتظارم چسبیده به سقف!کدی
در کل نمره نمیدم اما برای یکبار خوب بود!
اون تیکه جورابشو خیلی حال کردم!
استیفلرش!اصلا برازنده نقشش نبود توی قسمت های قبلی خیلی خوب پرداخته و باور پذیر بود اما این یکی ....

2012
فیلم خوبی بود جلوه های ویژش عالی بود.حس خوبی داشت نمیدونم چرا هی یاده داستان حضرت نوح میفتادم به خصوص تیکه زرافه و حیواناتش:D
برای اینکه لو نره از اول سفینه سفینه میکنن که آخرش میفهمیم ....
در کل یک فیلم هالییودی سرگرم کننده حیف صحنه هاش کم بود:D

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
سلام به همه

MV5BMTQzMDg5OTE5OF5BMl5BanBnXkFtZTcwOTM3ODEzMQ@@._V1._SX97_SY140_.jpg

V for Vendetta - 2005
ُمگه بهتر از " وی به نشانه انتقام" هم می شد ساخت. شخصیت های فوق العاده ، بازیگران عالی ، جلوه های زیبا و مهم ترین چیز داستان جذاب و نفس گیر فیلم که شما رو تا پایان فیلم میخکوب می کنه.
10/10

MV5BMTQ2MTg3NjY3OF5BMl5BanBnXkFtZTcwMDg5MDQ4Mg@@._V1._SX100_SY126_.jpg

Figh Club - 1999
the greatest of the great شایسته این فیلمه ، فقط می تونم بگم تا به حال نظیر این فیلم ساخته نشده ، از هر لحاظ که فکرش رو بکنید بی نقصه ، فقط یه خورده مشکل Endig داشت. ( البته از نظر من )
10/10

MV5BMTM5NDM3NDc1OF5BMl5BanBnXkFtZTcwNzE1MzcyMQ@@._V1._SX99_SY140_.jpg

Closer - 2004
ُیه درام جالب و سرگرم کننده ، به جز بازیگران عالیه فیلم چیزه دیگه ای نداشت. آخر نفهمیدم کی کی رو دوست داشت کی با کی سک.. کرد و خلاصه فیلم بدی نیست.
7/10

MV5BMTYzMzA2Nzc2Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwMzQwMTgxMQ@@._V1._SX78_SY140_.jpg

The Shawshank Redemption - 1994
بعد از دیدن این فیلم دست و دلم به هیچ فیلم دیگه ای نمی رفت واقعا شاهکاره ، پیامد های داستانی و آموزنده زیادی داره ، بازیگرانش واقعا فوق العاده اند. "امید" واقعا به آدم زندگی می ده.!!
10/10

MV5BMjE2MzE5MTE5NV5BMl5BanBnXkFtZTcwODI4ODUyMQ@@._V1._SX100_SY138_.jpg

The Good, the Bad and the Ugly - 1966
تازه می فهمم که طرفداران Eastwood چی می کشن واقعا این آدم چی بوده و چی شده خداییش فوق العاده اس ، حیف که اینقدر پیر شده ، "خوب ، بد ، زشت" از هر جهتی که فکر کنید بی نظیره واقعا موزیک های فیلم بی نظیرند و بیادماندنی ، به جز استوود Eli Wallach هم واقعا عالی بازی می کنه. داستان فیلم واقعا یه شاهکاره تمام عیاره ، فیلم برداری نسبت به سال 66 واقعا عالی کار شده و شما هیچ ایرادی نمی تونید از این فیلم بگیرید. حیف این کارگردان که تو سن 60 سالگی بمیره.!
10/10

MV5BMTg5OTI0OTcyM15BMl5BanBnXkFtZTcwODQ0NDcyMQ@@._V1._SX100_SY139_.jpg

Leon: The Professional - 1994
با این که این فیلم رو برای بار سوم دیدم ، هنوز هم فکر می کنم در تاریخ هالیوود تا به حال چنین فیلمی ساخته نشده و نخواهد شد. واقعا اگه بخوام از این فیلم تعریف کنم باید یه رمان بنویسم. ژان رنو از نظر من با استعدادترین بازیگر سینماست فقط حیف که با انتخاب های اشتباه مسیر حرفه ای خودشو خراب کرد ، مثلا انتخاب بین Matrix و Godzilla بگذریم. ناتالی پورتمن در وصف این دختر به جز بهترین بازیگر زن سینما چیز دیگه ای نمی شه گفت ، اگه باور ندارید چندتا از کارهاش رو ببینید. و در مورد فیلم باید بگم که واقعا بدترین نامردی ها در مورد این فیلم و کارگردانش شد. حتی یک نامزدی Golden Globe هم برای این فیلم نیست چه برسه به اسکار ، آدم می مونه چی بگه ...........

The Best Movie Ever Made

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,270
Saw 6

saw6_001.jpg

واقعا این اره هم واسه خودش شاهکاری هست . مخصوصا این اره 6 . فقط من باش مشکل Ending داشتم

اخرش معلوم نشد سر زن اون یارو چه بلایی اومد . حس بدی بم دست داد وقتی اون جوری تمام شد .

شبیه به سریال بود

7/10

Paranormal Activity

paranormal_activity-300x444.jpg

واقعا نمیدونم این فیلم چی داشت که انقدر روش مانور میدادن. این نشون میده که Paramount استاد

سرکیسه کردن ملت هست . خداییش این فیلم هیچی نداشت خیلی بی روح و کسل کننده بود . در ضمن

فیلم های مشابه مثل این فیلم هستن که خیلی از این فیلم قشنگ تر هستن مثل death of ghost hunter

5\10

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
Tropic Thunder

2108200998505tropic-thunder-20080519024741091_640w.jpg

برای بار سوم اینو میبینم این بار از دفعات قبل خیلی بیشتر خوشم اومد ! واقعا یکی از متفاوت ترین Comedy هایی هست که من تا الان دیدم !

از یکی شنیدم میگفت اینم مثل اخراجی ها میمونه؟؟؟اصلا ربطی بهم دارن ؟یا طرف شر ور گفته:confused:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
از یکی شنیدم میگفت اینم مثل اخراجی ها میمونه؟؟؟اصلا ربطی بهم دارن ؟یا طرف شر ور گفته:confused:
لول ! ببین داستانش اینه که یه سری بازیگر هستن که توی بازی کردن افتضاحن ! بعد اینارو میبرن توی ویتنام تا حس جنگ واقعی رو حس کنن و مجبور شن بجنگند ! هیچ ربطی به اون فیلم افتضاح و مضخرف نداره !
تو خیلی از سایت ها زدن که این فیلم از اخراجی ها تقلید کرده ! ورژن هالیوودیه اخراجی ها !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر