Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
The Hangover HD
خیلی خوب بود جزء بهترین فیلمام بود!من یبشتر شخصیت دکتر!رو میپسندم توی این فیلم!(شاید جز 5 تا فیلم خارجی باشه که خندم گرفته!:D)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
فیلم Mr Brooks واقعا عالی بود یک چند وقتی بود فیلم درست حسابی ندیده بودم..

poster_mr_brooks.jpg

داستان فیلم هم در مورد یک انسان بسیار متشخص ، موفق و خانواده دار هست که اعتیاد داره (اعتیاد به آدم کشی)

امتیاز 9/10

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
friends.jpg

Friends

خب بلاخره تمومش کردم ! شاید درست نبود تو بخش Last Seen Movie بهش نمره بدم ولی برای سریال چنین بخشی نداریم !
10 فصل با این 6 نفر زندگی کردم ! باهاشون همذات پنداری شدیدی انجام دادم ! بعضی وقتا خیلی دلم میخواست جای چندلر یا جوئی باشم ! شاید تا چندین سال نتونم از هیچ سریال کمدی لذت ببرم ولی همیشه خاطره ی این 6 نفر با منه . اصلا هم برام مهم نیست از هیچ سریال کمدی خوشم نیاد ! کلا این سریال یه بار دیگه دقیقا واژه ی دوستی و دوستی کردن رو معنی کرد .
دلم برای جُک های چندلر ، خنگ بازیهای جوئی ، راس و مدرک دکتراش ، Date های ریچل ، وسواس ِ مونیکا و اهنگ های فیبی به شدت تنگ میشه ! کاش For Ever ادامه داشت ! :((
کاش اخرش یه ذره بیشتر Happy Ending میشد !

God Bless U My Dear Friends

کاش میومدی تو تاپیک بهترین سریال های خارجی میگفتی
...................
من 3ماهه تمومش کردم هنوز دارم قسمت هاش رو میبینم
آخرش خیلی بد تموم شد......

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
the Marine 2
4/10
تنها برای اینکه تد بازی کرده بود دیدم
بهترین صحنه مبارزه 2 به تک تد با اون دوتا سرباز........همین......این همه خرج کردن هیچی به هیچی

Audioslave

کاربر سایت
Aug 10, 2006
52
دوستان من اولین پستم تو این تاپیک هستش.من زیاد تو این سایت و البته خیلی از سایت ها فعالیت ندارم.ولی واقعا دوست داشتم تو این تاپیک بعضی نظرامو با دوستان share کنم.اگر سوادم توی فیلم و شاخه های اون به حد کافی نیست پیشاپیش عذر میخوام:

من این چند وقته زدم تو خط فیلم های مرتبط با کریسمس.

a christmass story

a-christmas-story.jpg

محصول سال 1983
ژانر:کمدی ، خانوادگی
روایت فیلم از زبان بزرگسالی شخصیت اول داستان رالفی شروع میشه و کل فیلم حول مدت زمانی چند هفته مونده به کریسمس تا خود کریسمس اتفاق می افته و توی اون رالفی بزرگسال،کریسمسی که توی کودکیش اتفاق افتاده بوده رو روایت میکنه.
فیلم از روی رمانی نوشته ی jean shepherd ساخته شده و نکته ی جالب اینجاست که کار فیلمنامه ی فیلم و صدای راوی فیلم رو هم خود shepherd انجام داده.
خلاصه ی داستان رو نگفتم چون ممکنه اینطوری فیلم خیلی ساده به نظر بیاد.هر کسی هم که از اولش فیلم رو نگاه کنه شاید فکر کنه یه فیلم معمولی کودکانه ست.ولی حقیقت اینه که فیلم رو هر گروه سنی میتونن نگاه کنن و نه تنها فیلم سطحی ای نیست بلکه حرفهای زیادی واسه ی گفتن داره.
همینطور که این فیلم کودکی یک انسان بزرگسال رو نشون میده ممکنه این کودکی یکی از ما هم باشه.
چیزی که خیلی برام جالب بود این بود که طرز تفکر و کارها و رفتارهای رالفی خیلی شبیه بچه گی خودم بود مثلا:
وقتی مورد تنبیه و سرزنش والدینش به خاطر کاری قرار می گرفت با خودش فکر میکرد که اگر مثلا به خاطر تنبیه والدینش دچار نقص عضوی میشد یا بلایی به سرش میومد به خاطر کاراش دیگه سرزنش نمی شد و اونوقت دیگه پدر و مادرش قدرشو می دونستن و دلشون به حالش میسوخت.
یا مثلا اینکه وقتی داشت فکر میکرد و یه نفر می اومد باهاش حرف میزد میگفت:
don't bother me , I'm thinking
و خیلی چیزهای دیگه..
یه سری نکته ی دیگه از فیلم هم جالب بود.مثلا:
وقتی برای اولین بار جلوی پدر و مادش یه حرف ناجور زد (f.u.ck) وقتی مادرش که داشت تنبیهش میکرد ازش پرسید ازکجا اینو یاد گرفتی اولش با خودش فکر کرد که تو روز همین کلمه رو حداقل 10 بار از پدرش شنیده.ولی بعدش تصمیم گرفت اسم رفیقش رو بگه!
ضمنا نحوه ی فحش دادن پدره هم خیلی جالب بود.واسه ی اینکه جلوی بچه ها فحش ها رو علنا نگه عادت کرده بود که کلمات بی مفهوم رو با فحش قاطی هم کنه و به شکل سریع و پشت سر هم به شکل غیر قابل فهمی بگه.که خیلی این حرکتش جالب بود!

در کل فیلم خوبیه.و برای حال و هوای کریسمس توصیه میشه.در ضمن سایت های متعددی توی لیست بهترین فیلم های درباره ی کریسمس این فیلم رو در رده ی اول قرار دادن!
امتیاز من به فیلم:8/10

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
Inglourious_Basterds_poster.jpg

Inglourious Basterds

7/10

هم خوشم اومد هم نیومد! در مجموع فیلم خوبی بود. برد پیت و والتز خیلی عالی بودن. قیافه هیتلر هم افتضاح بود

ولی من کلا با Alternate History مشکل دارم. اونم به شکلی که توی این فیلم نشون داده شد. یعنی غیرممکنه یه کلنل آلمانی به همین راحتی کشورشو بفروشه و در قبالش هم چنین درخواست‌های مسخره‌ای بکنه.

واقعا یه کاره تارنتینویی به تمام معنا
واقعا بهترین کاره نارنتینوی کبیر بعد از pulp fiction به نظر بنده.
البته من هم شدیدا با نکات منفی که بهزاد جان اشاره کرد موافقم به خصوص قیافه هیتلر اخرش هم همونطور که گفتی برای منم جای سوال داشت اخه چطور ممکنه ...
یه کلنلی که طی فیلم اینقدر رو strict بودنش مانور دادن یهو به همین سادگی قید همه چیزو بزنه و به اون راحتی با چنتا شرط خودشو تسلیم کنه

ولی بازیه کریستوفر والتز واقعا شاهکار بود و در اینده از این بازیگر خیلی خواهیم شنید و مطمئنا همش مدیون استاد تارنتینو خواهیم بود

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
البته من هم شدیدا با نکات منفی که بهزاد جان اشاره کرد موافقم به خصوص قیافه هیتلر اخرش هم همونطور که گفتی برای منم جای سوال داشت اخه چطور ممکنه ...
من خودم هنوز به فيلم امتياز نمي دم چون فكر مي كنم بايد يه بار ديگه ببينمش تا نظرم قطعي بشه اما در مورد مسئله اي كه بهش اشاره شد
چيزي كه هست اينه كه كاركتر والتز يه جورايي اسپويل شده و ديگه عوالم نازي ها براش جذابيت نداره و تكراري شده
همونطور كه خودش مي گه اون خودش رو يه كارآگاه خيلي باهوش مي دونه اما توي عالم نازي به چي معروف شده ؟ "شكارچي يهودي ها" چيزي كه در اولين سكانس ازش راضيه اما بعد از گذشت چهارسال كاملا مشخصه كه اصلا دوست نداره همچين اسمي بهش بگن
منم اگه مي خواستم به كشورم خيانت كنم همچين درخواست هايي داشتم
برخلاف تمام دنيا من با برد پيت بيشتر از همه حال كردم
اصلا صحنه هاي برد پيتش انقدر خنده دار دراومده كه تاحالا تو هيچ كار تارانتينويي ديده نشده بود

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
All About Steve

all_about_steve_poster_event_main.jpg

خوشم نیمد ! یعنی یه جورایی بدم نیمد ! نمیدونم چجوری بگم یه جواریی Rate واسه بچه مچه ها بود ! یعنی شاید یه بچه 14 15 ساله ببینه اینو خوشش بیاد ! از این Brad Cooper خیلی خوشم میاد از بعد Hangover !

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Inglourious_Basterds_poster.jpg

inglorious bastards
که دیدنش نحس شده بود رو بالاخره تموم کردم. تقریبا به شکل سریال دیدمش! (با کیفیت HD دیدم!)
اول همه اینو بگم که براد پیت بازیش ته خنده بود. یعنی اون فیگور مخصوصی که میگرفت به اضافه ی طرز ادای کلماتش که با حالت بی حالی و خماری تمام میگفت واقعا معرکه بود.
در مورد والتز هم که دیگه حرفی واسه گفتن نمیزاره برای من
اون chapter آخر توی سینما هم یکی از بهترین قسمت های کل فیلم های تارانتینو بود (با کمی اغراق) توی نقد تصویری-کارتونی سایت spill هم به طرز خنده داری زمان آینده رو نشون داد که توش بچه ها توی کتاب تاریخ میخونند: هیتلر به دست تارانتینو و برد پیت کشته شد!!! :biggrin1: ولی واقعا تحریف تاریخ هم از اون کارای عجیب بود (من با قیافه ی هیتلر کمی مشکل داشتم البته قبول دارم بازیش خوب بود)
موسیقیش هم که به جز تیتراژ آخرش همه دزدی بودن و original نبودن.موسیقی اولش مال فیلم white lightning بود. (+موسیقی قسمت
کشته شدن شوشانا
هم همینطور)
از نکات جالب فیلم اشاره کنم به اون جایی که
میخواستن ایتالیایی صحبت کنند و همون کسی که اصلا ایتالیایی بلد نبود از همه بهتر صحبت می کرد!! (gratzio گفتن براد پیت که جای خود :biggrin1: )
اونجایی که کلنل هانس (والتز) وقتی میبینه هر کاری هم که بکنه در نهایت سینما منفجر میشه بلف میزنه و بعد به قول خودش معامله میکنه با کلنل آمریکایی هم جالب بود. ما همیشه والتز رو به صورت یک آدم بسیار خونسرد و مکار با هوش و درایت بالا و بی رحم میبینیم ولی وقتی آخر فیلم برای اولین بار آشفته شدنش رو میبینیم یک حس باحالی به آدم دست مبده
من راجع به هیچ فیلمی اینقدر حرف نمیزدم. ولی خب دیگه این فرق میکنه. 8.5/10
در ضمن بازی dian kruger (که توی تروی هم با برد پیت بازی میکرد) هم واقعا عالی بود.

آخرین ویرایش:

Audioslave

کاربر سایت
Aug 10, 2006
52
در راستای دیدن فیلم های کریسمسی(البته توضیح زیادی نمیدم چون اکثرا این فیلم ها رو دیدین):

Polar Express
PolarExpress.jpg

نمیدونم دیگه به این بشه گفت انیمیشن یا نه!چون تماما موشن کپچر بود!ولی سبک گرافیکی جالبی داره این فیلم و آدمو جذب خودش میکنه.خارج از بحث گرافیک خود فیلم به غیر از چند صحنه ی خاص چیز ویژه ای نداشت.در کل حداقل ارزش دیدن جنبه های بصریش رو داره.
(به هر حال این فیلم شروع این سبک برای زمکیس بود که با Beowulf ادامه پیدا کرد و امسال هم که شاهد A christmas carol هستیم که باز هم مثل polar express زمکیس سراغ سوژه ی کریسمس رفته.)

Love Actually
love%20actually.jpg

فیلم خیلی خوبی بود.در واقع موضوع اصلیش عشق بود که با کریسمس پیوند میخورد.در مورد cast فیلم هم فکر کنم اگر یه چند تا بازیگر خفن دیگه به فیلم اضافه میشد کلکسیون بازیگرای معروف بریتانیایی میشد.در کل اگر کسی ندیده توصیه میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر