Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
need for speed
فکر میکردم خیلی بهتر از اینها باشه
خلاصه کلام به نظرم افتضاح بود
شاید ۵۰ درصد فیلم نیاز به ساختش نبود
آخه توی یه فیلم مربوط به خودرو که ۲ ساعته چرا سر جمع باید ۳ یا ۴ تا مسابقه داشته باشه
خیلی از موارد هم که اصلا منطقی نبود
مثلا دستگیری یارو تو صحنه تصادف
و.....
حتی اگه این دختر بریتیشه هم نبود یه کم لذت بخش بود
ولی اکثر فیلم بودش و مشغول صحبت بود و .....خیلی هم رو مخ بود
کلا 4/10
اون هم فقط به خاطر مسابقه koenigsegg ها و مسابقه آخر فیلم

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
12 angry man

10/10

شاهکار بود این فیلم

اگر فیلم قدیمی می بینید ... با ریتم کند و یه موضوع خاص که بیشتر دیالوگ هارو باید توجه کنید این فیلم رو از دست ندید واقعا شاهکار بود ...

- - -ویرایش - - -

city of god 2002

فیلم برزیلی .... با حداکثر خشونت ... به شرط می تونم بگم خوشنت در این حد ندیدم ... واقعا وحشتناک و وحشیانه بود :D ولی زیبا :D :)

10/8

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
need for speed
برا یه عشق ماشین مثل من صحته های باحالی داره از مسابقات و ماشین های منظره صدا براداری و فیلم برداری و..
ولی کارگردانی.شخصیت پردازی وفیلم نامه وبازیگری..افتضاحه.جسی یه کم خوب بود:D
2/10

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,025
نام
آریا
The Lego Movie
10/10

فوق العاده بود!!! یکی از بهترین انیمیشن های سال های اخیر که از هر نظر ازش لذت بردم. تماشای لگوها در انواع و اقسام مختلف و کاراکترهای معروف لگویی تجربه ای بود که بهتر از این نمیشد اجراش کرد. بهترین کاراکترش هم بدون شک Batman بود که دیالوگ هاش غوغا بود!!!
فقط یک مشکل با انیمیشن داشتم که اونم سریع برطرف شد:
اونجایی که وارد عالم واقعیت شد. اولش بدجوری ضد حال خوردم و ناراحت شدم. ولی بعدش که مشخص شد لگوها میتونن حتی توی دنیای واقعی هم یه ذره حرکت به خودشون بدن و به صورت 100% بی حرکت نیستن، مشکل برطرف شد. :D
بدجوری منتظر ساخته شدن نسخه بعدی این انیمیشن محشر هستم.

================

Noah
6/10

انتظارم واقعاً بیشتر از این بود. از اولین روزهایی که خبر ساخته شدن فیلم منتشر شد منتظرش بودم، ولی فیلم کلهم با چیزی که فکرش رو میکردم فرق داشت. با اینکه فیلم کوتاهی هم نبود، ولی یه حسی بهم میداد که انگار هول هولکی جمع و جور شده و به خوبی از زمانی که در اختیار داشته استفاده نکرده. در مجموع هم یه حالت طنزمانندی برام داشت. :D
اون پسرش که بنده خدا کل فکر و ذکرش این بود که بره یه دختر از قبیله های اطراف بدزده! :D بیچاره بعد از سال ها (!) تلاش و کوشش به این هدف رسید و همون لحظه بارون و سیل راه افتاد و دختره زیر دست و پای ملت ترکید! =))
خود نوح که دچار چندگانگی شخصیتی بود! خب مرد مومن اگه قرار نبوده نسل بشر ادامه پیدا کنه، چه مرضی بود که زن و بچه رو سوار کشتی کنی؟! :D حیوونا رو بار میزدین و خودتون هم میرفتین زیر سیل و خلاص! مگه درگیری روحی روانی دارین که از سیل نجات پیدا کنین و بعد یکی یکی مرگ همدیگه رو ببینین و نفر آخر هم چند سال تنهایی برای خودش جهانگردی کنه؟! :D آخرش هم که شبیه "کلید اسرار" و سریال های پندآموز شد و نوه هاش رو که دید دلش به رحم اومد!
اون تیکه ای که نوح داستان آفرینش و اینا رو توضیح میداد هم عالی بود! =)) یه دفعه فیلم زد تو فاز مستندهای علمی و توضیح تکامل و ...! lol
ولی قشنگ ترین بخش ماجرا اون یارو Tubal Cain بود! :D اون تیکه که کشتی رو سوراخ کرد و اومد تو و پسر نوح هم بهش کمک میکرد، دیگه نهایت کمدی بود! دلیل انقراض بعضی از گونه های حیات وحش رو هم توی اون تیکه فهمیدیم، چون ایشون از حیوونای بدبخت تغذیه میکرد! :D در نهایت هم که زد تو پوز هرچی فیلمفارسی و هندی و ...، اونجایی که پسر نوح زد Tubal Cain رو ترکوند و اونم با لحنی پندآموز و درویش مانند گفت حالا مرد شدی! :((
در مورد اون غول های سنگی و نگهبان و فرشته و این جور چیزا، موجودات جالبی بودن. :D فقط نمیدونم چرا انیمیشن راه رفتنشون شبیه فیلم های 6،7 دهه پیش بود و حالت استاپ موشنی داشتن! :D خیلی هم مظلوم بودن و نوح ازشون خیلی بیگاری میکشید. :(
به نظرم میشد از اون مواد خفنی که باهاش حیوونا رو بیهوش کردن، میدادن دست این غول ها تا جلوی صورت ملتی که به سمت کشتی حمله میکردن بگیرن و همه دشمنان بیهوش بشن. دیگه این همه درگیری و بدبختی هم نداشت! :D

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
Hunger Games Catching Fire
7/10
637x358.resizedimage

To much Kiss8-| halam bad shod

Noah
6/10

انتظارم واقعاً بیشتر از این بود. از اولین روزهایی که خبر ساخته شدن فیلم منتشر شد منتظرش بودم، ولی فیلم کلهم با چیزی که فکرش رو میکردم فرق داشت. با اینکه فیلم کوتاهی هم نبود، ولی یه حسی بهم میداد که انگار هول هولکی جمع و جور شده و به خوبی از زمانی که در اختیار داشته استفاده نکرده. در مجموع هم یه حالت طنزمانندی برام داشت. :D
اون پسرش که بنده خدا کل فکر و ذکرش این بود که بره یه دختر از قبیله های اطراف بدزده! :D بیچاره بعد از سال ها (!) تلاش و کوشش به این هدف رسید و همون لحظه بارون و سیل راه افتاد و دختره زیر دست و پای ملت ترکید! =))
خود نوح که دچار چندگانگی شخصیتی بود! خب مرد مومن اگه قرار نبوده نسل بشر ادامه پیدا کنه، چه مرضی بود که زن و بچه رو سوار کشتی کنی؟! :D حیوونا رو بار میزدین و خودتون هم میرفتین زیر سیل و خلاص! مگه درگیری روحی روانی دارین که از سیل نجات پیدا کنین و بعد یکی یکی مرگ همدیگه رو ببینین و نفر آخر هم چند سال تنهایی برای خودش جهانگردی کنه؟! :D آخرش هم که شبیه "کلید اسرار" و سریال های پندآموز شد و نوه هاش رو که دید دلش به رحم اومد!
اون تیکه ای که نوح داستان آفرینش و اینا رو توضیح میداد هم عالی بود! =)) یه دفعه فیلم زد تو فاز مستندهای علمی و توضیح تکامل و ...! lol
ولی قشنگ ترین بخش ماجرا اون یارو Tubal Cain بود! :D اون تیکه که کشتی رو سوراخ کرد و اومد تو و پسر نوح هم بهش کمک میکرد، دیگه نهایت کمدی بود! دلیل انقراض بعضی از گونه های حیات وحش رو هم توی اون تیکه فهمیدیم، چون ایشون از حیوونای بدبخت تغذیه میکرد! :D در نهایت هم که زد تو پوز هرچی فیلمفارسی و هندی و ...، اونجایی که پسر نوح زد Tubal Cain رو ترکوند و اونم با لحنی پندآموز و درویش مانند گفت حالا مرد شدی! :((

Best Review Ever For Noah:x

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
Grave of the Fireflies 1988
10/10
بعد از دیدم این فیلم همش با خودم میگفتم این همه فیلم (انیمه) تو دنیاس چرا من باید برم سراغ این فیلم ؟ بشدت داغون شدم بعد این فیلم .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
need for speed

خب به نظرم فیلم خوبی بود. یعنی برای اقتباس از بازی ای که داستان نقش زیادی تو جذابیت و شهرت بازی نداشته وبیشتر روی مسابقات با کیفیت و پر هیجان مانور داده شده بود انتظار بیشتری از داستان فیلم داشت امری بی مورده . داستان قابل قبوله و لااقل بیننده با خودش نمی گیه این همه هیاهو و هیجان برای هیچه . بازی ها خوب هستن . پاول در نقشش جا میفته و بازی خوبش باعث میشه کاراکتر کلیشه ای اش نسبتا جذاب باشه . دامینیک کوپر هم بد نیست ولی خوب کوپر به خصوص در فیلم بدل شیطان نشون داده استعدادش فراتر از این حرفاست . ایموگن پوتس هم بر خلاف نظر دوستان خیلی رو مخ نیست . مسابقات فیلم هم هیجان کافی دارن و فیلم برداری نسبتا خوب باعث شده حال و هوای مسابقات بازی رو به خوبی زنده کنند . در کل به نظرم این فیلم بر خلاف نقد ها و فروش کمش یکی از بهترین اقتباس ها از بازی های کامپیوتریه . چون ضمن وفاداری به درونمایه بازی اش درونمایه سینمایی هم داره . دیدم خیلی ها فیلم رو با سریع و خشن مقایسه می کنند که باید بگم اشتباهه . درسته سریع و خشن این ژانر رو یک جورایی زنده کرد ولی خب الان که اون سری زده تو خط جیمز باند بازی و بیشتر آدم رو یاد سه ایکس (یکی دیگه از فیلم های مشهور بازیگر نقش اولش وین دیزل ) می اندازه و به جای ماشین با تانک و هلیکوپتر کورس میزارن دیدن همچین فیلم مسابقه ای واقعا غنیمته . در کل لذت بردم

امتیاز 8 از 10

recep ivedik 4

خب بلاخره موفق شدم قست چهارم این مجموعه فیلم هارو ببینم . به نظرم قسمت و دومش با این که خیلی چیز خاصی نداشت ولی جزو خنده دار ترین فیلم هایی بودن که دیدم . ولی قسمت سوم اش بی حس و حال بود . با دید 50 50 نشستم به دیدن این قسمت و باید بگم هنوز خیلی با دو قسمت اول فاصله داره ولی از قسمت سوم بهتر و خنده دار تر در اومده . در این قسمت رجب برای محافظت از زمین فوتبال محله اشون در برابر یک مافیایی خرپول که زمین رو خریده وارد یک مسابقه در یک جزیره میشه که اتفاقات خنده داری اون جا می افته . انگار قراره 5 اش هم بیاد و امیدوارم دوباره از حس و حال نسبی نیفته . در کل برای دیدن یک فیلم نسبتا کمدی تو این چند ماه اخیر که خبری نیست بهترین گزینه همینه

امتیاز 7.5 از 10

sabotage

من از طرفداران آرنولد هستم و بر خلاف خیلی ها هم با آخرین مقاومت آرنولد خیلی حال کردم هم با گلوله به سر استالونه . این فیلم هم قبل اومدنش بدجور من رو هیحان زده کرده بود . ترکیب آرنولد و سم ورتینگتون (دو ترمیناتور از دو نسل مختلف و دو ستاره ی فیلم های جیمز کامرون از دو نسل متفاوت ) از یک طرف و حضور جاش هالووی (ساویر) از طرف دیگر همینطور حضور دیوید آیر به عنوان نویسنده و کارگردان (که روز تمرین که فیلم نامه نویسش بود جزو بهترین فیلم های پلیسی عمرمه ) نوید یک اثر جذاب رو می داد ولی حیف... . فیلم خیلی آشفته است نه با عنوان فیلم در ارتباطه نه دلیلی برای این همه خشونت هست . یک فیلم که صرفا فقط فحش میدن و آدم می کشن و دوربین روی دست اعصاب آدم رو خرد می کنه . آرنولدش اضافیه و بود و نبودش فرقی نمی کنه . ساویر هم که حضور آن چنانی ای نداشت . داستان آبکی ولی در عوض نمیشه از یکی دو تا نکته مثبت اش هم گذشت اولینش اون تعقیب و گریز خشن پایانیه که واقعا عالی از آب در اومده و دومی هم بازی نسبتا خوب میرل اینوس که این جا کاملا از پرسونای مشهورش یعنی کاراگاه سارا لیندن سریال کیلینگ که زنی سرسخت و آرام و مثبت و درونگرا بود دور شده و در نقش خشن و برونگراش خوب ظاهر شده . در کل خیلی پایین تر از انتظارم بود به امید این که ترمیناتور 5 و اکسپندبلز 3 جیگر مارو با یک اکشن old school ناب حال بیارن

امتیاز 6.5 از 10

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
Need For Speed 6/10

از این فیلم یه چیزی در حد NFS The Run انتظار داشتم. دوست داشتم مسابقه های بیشتر، درگیری های بیشتر و ...
از کل فیلم یه مسابقه ی کانیگ زگ ها خوب بود و مسابقه ی آخر فیلم. دیگه هیچی نداشت...
--------------------------------------------------------------
District B-13 (2004) 8.5/10

قبلا این فیلم رو ندیده بودم و به پیشنهاد یکی از دوستان دانلود کردمو و نگاه کردم. واقعاً عالی بود. حیف که زودتر این فیلمو ندیده بودم. قسمت دومش رو هم تا چند روز آینده دانلود می کنم.

SteveG

کاربر سایت
Mar 28, 2014
827
نام
احمدرضا
Hunger Games Catching Fire
7/10
637x358.resizedimage

To much Kiss8-| halam bad shod

Best Review Ever For Noah:x
بهترين نقد نوح ؟ اين پست فقط ذكر نكات منفى و مسخره كردن اين فيلم بود .تازه خيلى از مسخره كردن ها هم اصلا ربطى به ارنوفسكى بدبخت و فيلمش نبود ، از تورات و اصل داستان بود !

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
About Time
بد نبود
اگه فیلم مهمی برای دیدن نباشه, ارزش یه بار دیدن رو داره
6/10

Alan Partridge Alpha Papa
شاهکاری بود برا خودش
طنز جالبی داشت
کلا از طنز های ریز تو موقعیتهای حساس خوشم میاد
خیلی از طنز هاش هم تو همون زبون اصلیش جالبه و زیرنویس کمک زیادی نمیکنه
8/10

children of men
با اون چیزی که فکر میکردم و تعریفش رو شنیدم فرق داشت
ولی باز هم خیلی خوب بود
7.5/10

Dallas Buyers Club
عالی .... مخصوصا مک کاناهی
8.5/10

Non-Stop
اصلا از همون لحظه ای که پوسترش رو دیدم حس خوبی بهش نداشتم
تمام فیلم هم سعی کردم از فیلم خوشم نیاد ... نمیدونم چرا
یا بازیهای تکراری لیام یا داستان های همیشگی هواپیما
5/10

Pacific Rim
خیلی وقت بود میخواستم ببینمش
واقعا حیف همچین اکشنی نیست همه لحظاتش تو شب باشه...
دقیقا بر عکس ترانسفرمرز و اون اکشن باحالش
6.5/10

Pineapple Express
عالی
از بازی جیمز فرانکو خیلی خوشم اومد
8/10

Red
.......
7/10

Ride Along
فقط یه تیکه باحال داشت و بقیه اش خیلی لوس بود
تیکه ای که از روی زمین خشاب بر میداره و نارنجک دشمن رو پرت میکنه سمتشون .... اون هم فقط به خاطر بازیهای ویدیویی
4/10

The Raid Redemption
اکشن عالی
هدف فیلم هم فقط همینه
اگه بخوام به نسبت بقیه فیلم ها بهش نمره بدم 7/10
ولی دقیقا اون چیزی بود که ازش انتظار داشتم
10/10

The Raid 2
دقیقا نوشته بالایی
10/10

Warrior
خیلی عالی
هنوز تو جوشم
هر چند به نظرم یکم زیادی تام هاردی رو حماسی در آوردنش
قضیه مادرش
قضیه جنگ و نجات سرباز ها و تانک
مبارزاتش - از اولین مبارزه تا آخرین مبارزه
و....
8.5/10

Reservoir Dogs
عالی بدون توضیح اضافه
9/10

درباره الی
نمیدونم چرا این رو خیلی بیشتر از جدایی دوست دارم
کلیت موضوعش رو بیشتر خوشم اومد
9/10

جدایی
فکر نکنم نیاز به توضیح داشته باشه
9/10

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
Recep Ivedik 4
واااای خدا از دیشب دارم میخندم به این کاراش تا همین حالا :)) چقدر اشغاله این بشر
موقع فیلم باید مشکلات و استرس زندگی رو فراموش کنی و فقط بخندی
8/10

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
About Time
8/10
اقا من زیاد سر از داستانش درنیاوردم!این تولد بچه تیم چه ربطی به سرطان و مرگ باباش داشت؟!
ربطی به سرطان و مرگ پدرش نداشت
ولی وقتی بچه به دنیا میومد دیگه نمیتونست به عقب برگرده
چون بعد از بازگشت به آینده بچه تغییر میکرد . از لحاظ قیافه و جنسیت و......
اگه یادت باشه زمانی که برگشت که سرنوشت خواهرش رو درست کنه و بعد به آینده برگشت بچه اش پسر شد
واسه همین تو زمان حال و بعد از تولد بچه اش باید سرنوشت خواهرش رو درست میکرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر