Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
tree of life

اگر درست گفته باشم

کلا دیالوگ های این فیلم اندازه یه برگ a4 بود ... از فهم من خارج بود ولی خیلی خیلی خیلی خیلی ریتم کندی داشت و خستم شد

نمره ـی نمی دم کسی فهمید این فیلم چی خواست بگه به ما هم بفهمونه عالی میشه :D !

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
The Shawshank Redemption (1994)

بی شک و قطعا 10/10

من موندم چرا این فیلم رو تا الان ندیدم :D !

همیشه امید داشته باشید .... خیلی چیزه خوبیه

من نمیدونم چرا هر وقت این فیلم رو دوباره میبینم دوباره گریم میگیره !؟ :(( :((
لامصب فیلم عمیق تر از این وجود نداره
بنظرم تنها فیلمیه که میتونه گریه ی هر مردی رو دربیاره ! مخصوصا اخرش

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
من نمیدونم چرا هر وقت این فیلم رو دوباره میبینم دوباره گریم میگیره !؟ :(( :((
لامصب فیلم عمیق تر از این وجود نداره
بنظرم تنها فیلمیه که میتونه گریه ی هر مردی رو دربیاره ! مخصوصا اخرش

گریه ؟ تو این فیلم :D ؟ مطمئنی ؟

من فیلم فارست گامپ بیشتر گریم رو در آورد

-

انمیشین UP

یکی از تاثیر برانگیز ترین انمیشین های عمرم اصولا به نظرم این انیمیشن برای کودکان ساخته نشده بود بیشتر رو افراد سن بالا تاثیر می ذاره ... خیلی جالب و قشنگ بود ... اولاش هم داشت گریم میگرفت :D !

10/10

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
The Grand Budapest Hotel 2014
بسیام تم زیبایی داشت ... از ستاره های خوبی هم استفاده کرده بود
داستان جالبی هم داشت ... از خود هتل هم خیلی خوشم اومد ... و یه سری صحنه های تعقیب و گریز ـش منو یاده فیلم های قدیمی می انداخت

10/9

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,535
نام
Mehdi
88284551430901855866.jpg

The Raid 2 : 9.5

Super Action Fighting Movie
خشونت تو فیلم مثل نقل و نبات وجود داره. به هیچ وجه از دست ندید. قشنگ 2 ساعت و نیم دعوا :d.
نیم نمره هم که بخاطر شخصیت پردازی بد مثل شماره 1.
ولی خود فیلم تمامی اینا رو می پوشونه.​

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,187
نام
احمد
----------Big fish 8/10------------

من امشب بعد از مدتها کلنجار رفتن با خودم این فیلم رو دیدم، عده ای از دوستام این اثر رو شاهکار میدونستند و عده ای دیگر که البته از لحاظ سلیقه فیلمی با من هم عقیده تر بودند یک فیلم کاملا مزخرف.
برای همین میخواستم شرایطی پیش بیاد ک از موضوع خودم به فیلم نگاه کنم و هیچ پیش داوری انجام ندم.

تا نزدیک به اواسط فیلم بنظرم با یک فیلم کم ارزش طرف بودم که بیهوده دارم وقتمو صرف دیدنش میکنم مخصوصا به این دلیل که کار تیم برتون بود.
فیلم در نگاه اول از کمبود سکانسهای نفس گیر و جلوه های بصری قدرتمند بهمراه بازی های تاثیر گذار رنج میبرد و با توجه به سال ساخت این فیلم بنظر من کم کاری اتفاقا افتاده.
فیلم بیشتر حال و هوای اثار دهه 80 رو برای من زنده میکرد و اگر نمیدونستم فیلم متعلق به 2003 هست هرگز متوجه تازه ساخت بودن فیلم نمیشدم.
اما چرا به فیلم 8 دادم؟
بنظرم فیلم داستان مردی رو میگه که عجیب فکر میکنه و عجیبتر زندگی!
رویا های داستانهای غیر قابل باور و نکاتی که هرگز با عقل جور در نمیاد ولی در اصل همه اینها واقعی هستند فقط نوع نگاه و روایت داستان متفاوته.
برای من در دنیا هیچ شخصی چنین خصوصیاتی رو نداره بجز خود شخص خاص تیم برتون.
این فیلم روایت داستان تیم برتونه، عجیبترین و خاص ترین کارگردان سینمای هالیوود ،کسی که داستانهایش همیشه خاص و عجیب و غیر قابل باوره،مثلا آلیس مثل ادوارد دست قیچی یا باقی داستانهایی که به فیلم تبدیل شده.
این فیلم برای من نقطه عطفی بود تا با دید دیگه ای به برتون و آثارش نگاه کنم و همین برای دادن یک نمره کامل کفایت میکنه کما اینکه از فیلم لذت هم بردم.

البته هنوز نقدی از فیلم نخوندم که بیشتر نظربدم!

آخرین ویرایش:

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
snowpiercer : 8

شاید نقطه ی عطف فیلم بازی عالی کریس ایوانز نقش اول فیلم باشه که حس و هوای فیلم رو به خوبی القا میکنه . یه نکته ی مثبت دیگه هم ایده ی جدید و خوب فیلمه که به خوبی روایت میشه . البته زمینه کلی داستان که مربوط به آخر الزمان میشه چیز جدیدی نیست ولی هدف کلی فیلم که نشون دادن اختلاف طبقاتیه به نحو احسن بیان میشه . البته بعضی جاها جلوه های ویژه در حد انتظار نیست ولی در کل فیلم جذاب و پر معناییه .

9 : despicable me 2

مثل قسمت اولش فوق العادس . قسمت های طنز عالی ، بازی و صداپیشگی فوق العاده گورو وسایر شخصیتها ، انتخاب موزیک های مناسب و شخصیت پردازی عالی مینیون ها همه و همه باعث میشه ارزش این انیمیشن دو چندان بشه

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,187
نام
احمد
Krrish 2013 5/10

معجونی از بتمن ،سوپر من ، ماتریکس،فرینج، رزیدنت اویل 4 ،لیزارد،استیون هاوکینگ و کاراگاه گجت و چندین و چند فیلم کوچک و بزرگ که حاصلش یک فیلم درجه یک بالیوودی و یک فیلم درجه دو جهانی شده.
از جلوه های ویژه ضعیف تا اکشنهای ضعیف و اکثرا تقلیدی و داستان هجو شده و تکراری و قابل حدس!
تنها دلیل دیدن این فیلم این بود که این چند هفته کلا فیلمهای برتر imdb رو دیدم و خواستم دوباره سطح توقعاتم رو کاهش بدم:D

- - -ویرایش - - -

Krrish 2013 5/10

معجونی از بتمن ،سوپر من ، ماتریکس،فرینج، رزیدنت اویل 4 ،لیزارد،استیون هاوکینگ و کاراگاه گجت و چندین و چند فیلم کوچک و بزرگ که حاصلش یک فیلم درجه یک بالیوودی و یک فیلم درجه دو جهانی شده.
از جلوه های ویژه ضعیف تا اکشنهای ضعیف و اکثرا تقلیدی و داستان هجو شده و تکراری و قابل حدس!
تنها دلیل دیدن این فیلم این بود که این چند هفته کلا فیلمهای برتر imdb رو دیدم و خواستم دوباره سطح توقعاتم رو کاهش بدم:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,402
نام
Majid
1656412_741734525839602_990009927_n.jpg

The Shawshank Redemption: 9.5/10

چند وقتی میشه دیدم الان یادم اومد نمره بدم :D
واقعا چرا اینقدر دیر دیدم این فیلمو؟ :|
شاهکار خالص بود! از داستان سطح بالاش گرفته تا بازیگراش همه شاهکار بودن! همینطور بسیار فیلم فلسفیی بود!

از دست دادن این فیلم اشتباه وحشتناکیه :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بسیار فیلم فلسفیی بود

خداییش مجید همه چیز بود جز فلسفی :d برعکس یه فیلم اجتماعی /زندانی بسیار عالی بود که روایت فوق العاده و بازی های عالی داشت . چیزی بنام فلسفه تو فیلم بیان نشد :d کلهم یه داستان زیبا داشت که تعریف کرد خیلی راحت :d

پ.ن : وجدانا نمیدونم جرا من و تو انقدر گیر هم هستیم هی میگم بیخیال ول کن انقدر کل کل نکن ولی بازم دلم نمیاد جواب ندم نمیدونم چرا :dچون شاید درست جواب میدی :d

دیگه برام ثابت شد که تنها کسیم تو دنیا که نصفه این فیلم رو (The Shawshank Redemption) رها کرده! شاید بدموقعی دیدمش یا چیز دیگه ولی با این وجود هنوزم دلم نمیخواد برم ادامشو ببینم!

جز معدود فیلم هایی هست که ثانیه ثانیه و دیالوگ به دیالوگش جذاب و قشنگه :d سلیقه ات رو ببر صافکاری :d

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
دیگه برام ثابت شد که تنها کسیم تو دنیا که نصفه این فیلم رو (The Shawshank Redemption) رها کرده! شاید بدموقعی دیدمش یا چیز دیگه ولی با این وجود هنوزم دلم نمیخواد برم ادامشو ببینم! شایدم به خاطر اینه که از Morgan Freeman خوشم نمیاد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر