Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
Blue is The Warmest Color
9/10
به طرز عجیبی زیبا بود
من زیاد با اون صحنه های *** مشکل نداشتم ولی واقعا زمانش زیاد بود ...
یعنی با بودنش مخالف نیستم ولی اگه کوتاه تر بود خیلی بهتر بود
زمان 3 ساعته فیلم هم عالی بود .... قشنگ رابطه و احساس بازیگر ها رو میشد حتی توی یه سکانس ساده و بی دیالوگ هم حس کرد
بازیگر نقش ادل هم خیلی خیلی عالی بود
تنها چیزی که زیاد جالب نبود
بهم خوردن رابطه بود .... خیلی خیلی سریع اتفاق میفته به نسبت اینکه همه چیز خیلی آروم پیش میره
سرد شدن رابطه از اون مهمونی یهو شروع میشه و بعد دقیقا 30 دقیقه از فیلم رابطه شون بهم میخوره ... فکر کنم سر جمع هم 3-4 تا سکانسش با هم دیگه هستن
شاید هم عمدا از هم پاشیدن رو سریعتر از شکل گرفتن رابطه نشون دادن

یکی هم این که ادل بعد از گذشت تقریبا 3 سال هنوز با قضیه کنار نیومده بود که یکم غیر عادی بود
پایان فیلم هم عالی بود

پ.ن:همه اینها در شرایطی هست که فیلم رو بدون هیچ تصور یا پیش داوری در مورد همـــجنس گرایی دیدم ... کلا فیلم رو با نظر خودم ندیدم چون که کلا با این قضیه مشکل دارم

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
31861694296359810432.jpg

6/10

بدون شک Overrated ترین فیلمِ امساله. سطح داستانش واقعا در اون حد نیست. حالا به خاطر بازیگری خوب شخصیت ها می شد تا آخر دیدش. کلا از بس وسط فیلم پاز کردم یه 4 ساعتی طول کشید نگاه کردنش. :D

Thor_-_The_Dark_World_poster.jpg

این CGIـشم می دادن یه کارخونه مقوا سازی بسازه تا با خودِ فیلم یکسان باشه....

1/10

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
blue is the warmest color:|
به قول سینا این فیلم فک کنم از سطح درک من بالاتر بود :D یکی از بچه ها بیاد یه توضیح کلی بده فیلم میخواست چیو نشون بده :D

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
6a00e0097e4e688833017c36f0cb7f970b-pi

امتیاز 10 از 10
مگر میشود به شاهکارهای تارانتینو کمتر از 10 داد؟ فیلم فوق العاده بود و هیچ کم و کاستی نداشت. یک شاهکار به تمام معنی

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
3FgiDYTJiOUMQIsOVZ29jD70uXd.jpg

[h=1]No Country for Old Men 2007[/h]فیلم مشکلی نداشت اما از بس بهم گفتن این فیلم فوقالعاده هست که من انتظارم خیلی زیاد بود
راستشو بخوام بگم از فیلم خیلی خوشم نیومد:d.خوش ساخت بود ولی من جذبش نشدم
7/10

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
56837109251625505943.jpg

Winter's Bone

فیلم واقعا خوبی بود. هفته قبل The Road رو دیده بودم و نکته ای که برام در مورد WB جالب بود، شباهت بالای لوکیشن هاش به TR بود. با این تفاوت که زندگی توش جریان داشت. کل فیلم رو یجور حس ناامیدی فرا گرفته بود که شخصیت هاشم در این ناامیدی زندگی میکردن که البته اگه بشه اسمشو زندگی کردن گذاشت و بیشتر منتظر گذشت عمرشون بودن. شخصیت ها از پراخت بسیار خوبی برخوردار بودن و البته نباید از بازیهای خوب lawrence و hawkes چشم پوشی کرد که بسیار خوب این شخصیت ها رو به تصویر کشیده بودن.
8.5

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Undisputed III: Redemption
220px-Undisputed_III_Redemption.jpg

اگه به صورت کلی بخوام حساب کنم فیلمش زیاد خوب نبود ولی به عنوان یه فیلم رزمی خیلی باحال بود:d این اسکات آدینز هم واقعا بازیگر باحالی هست.
8/10

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Blue Is The Warmest Color
من ابتدا دیدم فقط نسخه WP موجوده که صبر کردم تا نسخه بهتر بیاد و اونو دیدم! فیلم خیلی طولانی هست و نزدیکه 3 ساعته!!! موضوع فیلم خیلی واضحه ولی در واقع افتضاحه! من قبل ازا ینکه دانلود کنم راجب فیلم نمیدوستم و وقتی دیدم واقعا فکر نمیکردم اینقدر فیلم ضعیفی باشه!داستان چرت و پرت به همراه پایان مزخرف تر ، این فیلمو به یکی از بدترین تجربه های این چندسالم تبدیل کرد! یعنی این 3 ساعتو میذاشتم پا فیلم ایرانی بهتر بود! صحنه های غیر اخلاقی طولانی(10 دقیقه حتی!!!!) هم واقعا ساخته شده بود فقط فیلمو پرکنه! بازیگرها هم همچین خوب نبودند و چون فیلم انگلیسی نیست زیاد نتوستم باهاشون ارتباط برقرار کنم! موضوع کلی فیلم هم شاید فقط کسایی که خودشون اون کاره هستند یا ادعای دفاع از اینکاره ها رو دارند بپذیرند! از اون گذشته کیفیت فیلم برداری و صحنه پردازی هم بنظرم خوب نبود و فقط خواستند ادای فیلم های پ.و.ر.ن رو دربیارند! یه تلاش ناموفق! تازه اسمش رو هم گذاشتند عشق و نیمه گمشده و این چرتا پرتا.واقعا فیلم سخیف و بی ارزشی هست! حالا اگه کسی نیده پیشنهاد میدم 3 ساعت وقتشو رو فیلمهای خوب سرمایه گذاری کنه! نه فیلمی که با گفتن چندتا دیالوگ فلسفی و پایان گنگ سعی داشت ضعفهاشو بپوشونه.البته این نظر شخصی من هست و ممکنه بعضیا خوششون هم بیاد.

1/10 اون هم به خاطر لهجه زیبای بازیگرا.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
من ابتدا دیدم فقط نسخه WP موجوده که صبر کردم تا نسخه بهتر بیاد و اونو دیدم! فیلم خیلی طولانی هست و نزدیکه 3 ساعته!!! موضوع فیلم خیلی واضحه ولی در واقع افتضاحه! من قبل ازا ینکه دانلود کنم راجب فیلم نمیدوستم و وقتی دیدم واقعا فکر نمیکردم اینقدر فیلم ضعیفی باشه!داستان چرت و پرت به همراه پایان مزخرف تر ، این فیلمو به یکی از بدترین تجربه های این چندسالم تبدیل کرد! یعنی این 3 ساعتو میذاشتم پا فیلم ایرانی بهتر بود! صحنه های غیر اخلاقی طولانی(10 دقیقه حتی!!!!) هم واقعا ساخته شده بود فقط فیلمو پرکنه! بازیگرها هم همچین خوب نبودند و چون فیلم انگلیسی نیست زیاد نتوستم باهاشون ارتباط برقرار کنم! موضوع کلی فیلم هم شاید فقط کسایی که خودشون اون کاره هستند یا ادعای دفاع از اینکاره ها رو دارند بپذیرند! از اون گذشته کیفیت فیلم برداری و صحنه پردازی هم بنظرم خوب نبود و فقط خواستند ادای فیلم های پ.و.ر.ن رو دربیارند! یه تلاش ناموفق! تازه اسمش رو هم گذاشتند عشق و نیمه گمشده و این چرتا پرتا.واقعا فیلم سخیف و بی ارزشی هست! حالا اگه کسی نیده پیشنهاد میدم 3 ساعت وقتشو رو فیلمهای خوب سرمایه گذاری کنه! نه فیلمی که با گفتن چندتا دیالوگ فلسفی و پایان گنگ سعی داشت ضعفهاشو بپوشونه.البته این نظر شخصی من هست و ممکنه بعضیا خوششون هم بیاد.

سطح درک شما هم مثل من و خیلی های دیگه زیر خط فقره :D (البته من سطح درکم دیگه اینقدر پایین نبود:|)
بخوام توضیحت رو هم یه مقدار مورد نقد قرار بدم اینه که خیلی سطحی فیلم رو دیدی ؛ فیلم لایه های عمیقی از معنی و پیام های مخفی بود که درکشون خیلی سخته...#:-s

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
12Years a Slave 4/5

فیلم شسته رفته ی خوبی بود و احتمالا همسو با افکار اسکاری و برنده جایزه امسال, فاسبندر که باید اسکار بگیره , اشکال اینجا بود که حداقل من بیشتر با فسابندر همزادپنداری میکردم سکانس آخر شلاق زدن فک کنم اوج فلاکت رو نشون میداد باز برام مهم نبود اگه همه نگاهای مزرعه رو میکشت , در واقع کارگردانی خیلی قوی به نظرم یعنی gravity یا Zero Dark Thirty

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش

قبول دارم داستان مذخرف بود.اما فیلم الان بعد از گذشته تقریبا 3 ماه از دیدنش به نظرم عالی که نه،اما خوب بود.(سه ماه پیشم باز به نظرم بد نبود،اما خیلی خوشم نیومد از فیلم:D)
بازی ها بود که فیلمو عالی کرده بود!بازیه دختره ،عادل(!) و البته پایان خوبش !
دیالوگه فلسفی زیاد توش یادم نیست.
فیلم تابلو ضعیف بود و اصلا هم سعی نداشت ضعف هاشو بپوشونه به نظرم،بلکه بیشتر رو بازیه عادل تمرکز کرده بود چون میدونست نقطه قوتشه.
فیلم برداریش به نظر من خوب بود نمیدونم چرا اشکال میگیری؟البته تیکه هایی که زیره سقف و تو خونه و فضاهای بسته فیلم برداری میشد قبول دارم که خوب نبود .
فیلمش هم نسبت به فیلمای پ....ن بسیار صحنه های ضعیفی داشت :D
من تمامه صحنه هاشو زدم جلو چون به نظرم خیلی بیخود اون همه صحنه گذاشته بود توش.

درباره این کاره ها و اون کاره ها(!)هم اصلا ربطی نداره :D
به نظر من فیلم درباره عشق بود ،فقط این موضوع رو از طریق Les ها بیان کرده بود. چون فیلمای عشقولانه ای که یه پسر عاشقه یه دختر میشه(یا برعکس)خیلی زیاد و دیگه تکراری شده،کارگردان خواسته بود یکم متنوع تر این موضوع رو بیان کنه.من قشنگ میتونستم جایه تک تک دخترایه فیلم پسر بذارم و قضیه رو از عشق افراده g4y به هم،به عشقه Straight ها تبدیل کنم :Dالبته باز همین g4y بودنه فیلم،راهو واسه اضافه کردن یه سری چیزا به فیلم باز کرده بود.البته قطعا انگیزه ی اشناتر کردن ملت با لز ها و شاید تا حدودی حمایت ازشون تو فیلم بود.
حالا این نظره کلیه من در باره فیلم بود.

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
Nebraska

1392995227931.jpg

9.5/10

فوق العاده ! از اول فیلم تا اخرش نفهمیدم چطور گزشت با اینکه فیلم خیلی خیلی ارومه و سیاه سفید ولی یه کششی داره که بدجور منو گرفت
موزیک فیلمم تو این حس خیلی تاثیر داشت واقعا عالی کار شده بود
دیدنش پیشنهاد میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر