Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
carrie-welivefilm-moviemanmenzel.jpg

با ارفاق زیاد 6/10 :D

نمیدونم چرا روی هر فیلم در پیتی برچسب Horror میزنن! واسم سواله :| کل فیلم هیچ چیز ترسناکی توش نیست یارو از دماغش خون میاد بعد میگن Horror ـه :|
الان مثلا من هر چی فکر کردم داستانش هیچ چیز ترسناکی نداشت! تنها چیز ترسناکش خونا بود که واقعا کسی اگه از خون بترسه دیگه باید بره بمیره :D
داستانشم خیلی زاقارت بود :D میتونستن بهتر تمومش کنن! یک جوری بی سر و ته بود ولی در کل فیلمش معمولی - خوب بود!
اگه بیکارین و فیلمی غیر این ندارین واسه دیدن خوبه ببینید! :)

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
Thor_-_The_Dark_World_poster.jpg

Thor: Dark World
10\2

آخه چیه مارول این آشغال ها رو میسازه، واقعا خجالت نمی کشه؟
یعنی هرچی Iron Man 3 آشغال بود این یک درجه از اونم بدتر بود!
از اواسط فیلم فقط داشتم تحملش میکردم، این مالکیت چی فکر میکردیم باشه و چه موجود درپیتی بود، دقیقا عین مندرین تو Iron Man 3!!

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
سطح درک شما هم مثل من و خیلی های دیگه زیر خط فقره :D (البته من سطح درکم دیگه اینقدر پایین نبود:|)
بخوام توضیحت رو هم یه مقدار مورد نقد قرار بدم اینه که خیلی سطحی فیلم رو دیدی ؛ فیلم لایه های عمیقی از معنی و پیام های مخفی بود که درکشون خیلی سخته...#:-s

سطح درک منو شما از کجا میدونی؟:| چرا هرچیزی برای خودتون هست رو به بقیه ربطه میدید؟ :| من بارها شده یه دیالوگ رو که نفهمیدم چندبار عقب زدم حتی تو نت هم در بارش تحقیق کردم اونوقت شما......:|
التبه کاملا طبیعیه یکم که مطالعتون رو ببرین بالا حل میشه.

قبول دارم داستان مذخرف بود.اما فیلم الان بعد از گذشته تقریبا 3 ماه از دیدنش به نظرم عالی که نه،اما خوب بود.(سه ماه پیشم باز به نظرم بد نبود،اما خیلی خوشم نیومد از فیلم:D)
بازی ها بود که فیلمو عالی کرده بود!بازیه دختره ،عادل(!) و البته پایان خوبش !
دیالوگه فلسفی زیاد توش یادم نیست.
فیلم تابلو ضعیف بود و اصلا هم سعی نداشت ضعف هاشو بپوشونه به نظرم،بلکه بیشتر رو بازیه عادل تمرکز کرده بود چون میدونست نقطه قوتشه.
فیلم برداریش به نظر من خوب بود نمیدونم چرا اشکال میگیری؟البته تیکه هایی که زیره سقف و تو خونه و فضاهای بسته فیلم برداری میشد قبول دارم که خوب نبود .
فیلمش هم نسبت به فیلمای پ....ن بسیار صحنه های ضعیفی داشت :D
من تمامه صحنه هاشو زدم جلو چون به نظرم خیلی بیخود اون همه صحنه گذاشته بود توش.

درباره این کاره ها و اون کاره ها(!)هم اصلا ربطی نداره :D
به نظر من فیلم درباره عشق بود ،فقط این موضوع رو از طریق Les ها بیان کرده بود. چون فیلمای عشقولانه ای که یه پسر عاشقه یه دختر میشه(یا برعکس)خیلی زیاد و دیگه تکراری شده،کارگردان خواسته بود یکم متنوع تر این موضوع رو بیان کنه.من قشنگ میتونستم جایه تک تک دخترایه فیلم پسر بذارم و قضیه رو از عشق افراده g4y به هم،به عشقه Straight ها تبدیل کنم :Dالبته باز همین g4y بودنه فیلم،راهو واسه اضافه کردن یه سری چیزا به فیلم باز کرده بود.البته قطعا انگیزه ی اشناتر کردن ملت با لز ها و شاید تا حدودی حمایت ازشون تو فیلم بود.
حالا این نظره کلیه من در باره فیلم بود.

بهرحال من نظرمو گفتم ولی اون قسمتی که بولد کردم رو اصلا قبول ندارم! پس چطوره از این به بعد بیاییم به جای فیلمهای عاشقانه کلا فیلم های همچنسگرایانه بسازیم؟ چطوره؟:| اون حمایت رو که قبول کردم بنظرم از اهداف فیلم بود ولی خود هرکس یه جوری فکر میکنه! یکی حمایت میکنه ویکی مثل من خیر.

اون عقشم بنظرم اصلا عشق نیست! بنظرم همجنسگرایی یه انحراف جنسی هست برای آدمایی که مشکلات روحی و روانی دارند! البته توهین نمیکنم ولی چون این جور افراد رو از نزدیمک دیدم میگم در ضمن به طور کلی بحثی روی همجنس گرایی ندارم بحثم رو پیاده سازی اهداف فیلم بود که بنظمر ضعیف بود و نتونست اون حدف اصلی و معنای اصلی رو برسونه! وگرنه به شخصه خیلی از فیلمها و کتابها رو که موضوعشون با تفکراتم یکی نیست رو میخونم و میبینم و مشکلی هم ندارم!

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
قبلا زیاد گفتن و الانم از زبونه من میشنوی:
imdb در حد تخمه پشه اعتبار نداره! :D

یه حرفی میزنیدا !!
متای فیلم 88 هست و اکثر منتقدین به فیلم 100 دادن اونوقت شما میایید با ...... مقایسه میکنید

یه چیزایی میبینیم و میشنویم که واقعا خنده داره

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
یه حرفی میزنیدا !!
متای فیلم 88 هست و اکثر منتقدین به فیلم 100 دادن اونوقت شما میایید با ...... مقایسه میکنید

یه چیزایی میبینیم و میشنویم که واقعا خنده داره

فک کنم فیلم رو گذاشته بودن اما نگاه نمیکردن :D منم رفتم نمرات رو دیدم خیلی خوب بود نمراتش . اگه شد فیلمش رو میبینم .

صحنه داره ؟ اگه صحنه خفن داره بگید تا امشب بزارم دان بشه :D

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
Blue Is The Warmest Color
1. بازیگرها هم همچین خوب نبودند و چون فیلم انگلیسی نیست زیاد نتوستم باهاشون ارتباط برقرار کنم!

2. موضوع کلی فیلم هم شاید فقط کسایی که خودشون اون کاره هستند یا ادعای دفاع از اینکاره ها رو دارند بپذیرند!
کاری به بقیه نظرت ندارم چون نظر شخصیته ولی :
مورد 1 که یکی از بهترین نقاط قوت فیلم بود خداییش
حالا بقیه رو نمیدونم ولی بازیگر نقش ادل یکی از بهترین بازیهایی بود که تا حالا از یه هنرپیشه زن دیدم ... سکوتش و نگاهش هم به نظرم عالی بود
زبان فرانسه هم واقعا شیرین و جذاب بود .... خیلی خیلی جالب بود برام

2. الان اگه من خوشم اومده من لــزبین یا گـــی هستم...؟
خودم هم اصلا همجـنسگرایی رو درست نمیدونم ولی فیلم یه جنبه های دیگه ای از این موضوع رو هم نشون داد

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
1Q3iqanrk8qjl3orfDbd0rk4XV3.jpg

Candy 2006 10/10
ژانر : درام، عاشقانه
یک شاعر بنام «دن» (هیت لجر) عاشق یک دانشجوی هنر میشود، دختری بنام «کندی» (کرنیش) که به شیوه زندگی دن و همینطور علاقه اش به هرویین، گرویده شده است.
شخصا اگر دنیا بخواد نابود بشه و بگن چه فیلم هایی رو میخوای ببینی، قطعا فیلم های هت لجر رو میبینم..کافیه فقط کوهستان بروکبک(:()و یا The Dark Knight و ...رو دیده باشین تا بدونین من چی میگم ! :d
Candy فیلم ـیه که هت لجر با هموطن خودش(Abbie Cornish استرالیایی تبار) بازی کرده، بازی های فوق العاده، کارگردانی و موسیقی های متن زیبا..همه و همه دست به دست هم دادن، تا ما شاهد یک فیلم فوق العاده باشیم..توصیه میشه حتما نگاه کنین..;)
البته همه فیلم های این بازیگر محشره..نگاه کردن همشون واجبه :( !

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
در مورد بحثی که شده، من هنوز فیلم رو ندیدم، ولی اگر بخاطر این که موضوعی در ارتباط با همجنـــــــسگرایان رو مطرح کرده، شما از فیلم خوشتون نمیاد، این بر می گرده به دید شما نسبت به این موضوع و دید شما ربطی به کیفیت کلی فیلم نداره.

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
Oceans Eleven
8.5/10

Ocean's_Eleven_2001_Poster.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oceans Twelve
8/10

OceansTwelvePoster.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ocean's Thirteen
8/10

Oceans_Thirteen.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
1392995227931.jpg

7.3/10

در کل فیلم خوبی بود! یک حس جالبی داشت! از نظر بازیگری حرف نداشت مخصوصا پیرمرده واقعا قشنگ بازی میکرد!
اما در کل روند داستان بشدت کند بود! بشدت!!! آخرش خیلی قشنگ تموم شد! شخصیت پردازی ها حرف نداشت!
فقط یک چیز که واقعا منو اذیت میکرد سیاه و سفید بودن فیلم بود! اگه رنگی میبود خیلی بیشتر بهم میچسبید! میدونم میخواستن با سیاه سفید کردن فیلم یک حس و اتمسفر سنگین برا فیلم ایجاد کنن ولی کافی بود یک دور Prisoners رو بررسی کنن ببینن با فیلم رنگی هم میشه یک همچین اتمسفری فوق العاده ای واسه فیلم درست کرد!

در کل فیلم جالبی بود! پیشنهاد میشه!

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم ...

سینما چیز ِ دیگریست :

کلاشینکف ( سعید سهیلی ) - ۳از ۱۰
بازَم داستان ِ نخ نمای همیشگی... یه عده بدبخت بیچاره جنوب شهری که فلاکــَتِشون توجیه همه کثافت کاریایی که میکنن ...

بیگانه ( بهرام توکلی ) - ۶ از ۱۰
مشکل داره ،ولی در کل فیلم ِ بدی نیس ... به قول ِ یه عالِمی ؛ تراموا اتوبوسه نه قطار !

رد کارپت( رضا عطاران ) - ۸ از ۱۰
فیلم هنوز خام ِ ...

خانه پدری ( کیانوش عیاری ) - صفر
توقیف این فیلم نه خدمتی به سینمای ایران بلکه خدمتی به عالَم ِ سینماس ...

پنجاه قدم آخر ( کیومرث پوراحمد ) - ۵ از ۱۰
تا وسطاش خیلی خوب جلو رفت ولی یهو فیلم پرت شد تو یه فضای دیگه که اصلا ربطی به اول فیلم نداشت ... انگار نیمه دوم فیلم یه سِری راش بود که به هم چسبونده بودن تا سریع به جشنواره برسه ...
با یه تدوین ِ دوباره، از آب و گل درمیاد ...
بازیگر ناشناخته نقش شهید کاظمی، خیلی خوب بود...

شهابی از جنس نور ( محمد رضا اسلاملو ) - ۳ از ۱۰
یه مستند داره به اسم ِ مسلمانان ، درجه یک ِ ... ولی ممد رضا به درد داستانی نمیخوره ...

زندگی جای دیگری است ( منوچهر هادی ) - ۹ از ۱۰
پسر ِ الکل خورده آوُردَنش بیمارستان... بهیار میاد بالا سرش تا معده شو شستشو بده ، دَسکـِشم دسته شه... پسر ِتو همون حالت لایعقل میگه « دکتر دَسکـِشـِت تو حلقم » ... بهیاره تا مچ دستشو میکنه تو حلق ِ پسره ...
منوچهر هادی ،فیلم به فیلم داره بهتر میشه ...

خط ویژه ( مصطفی کیایی ) - ۲ از ۱۰
کل ِ فیلم چهار نفر هی میدوئن دُمبال ِ چهار نفر دیگه ...
حیف ِ هلی شات ِ آخر ِ فیلم ...

معراجی ها ( مسعود ده نمکی ) - ۸ از ۱۰
فقط یه خورده صحنه های اسلوموشن ِ شـ زیاد بود ...

ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه (ابراهیم ابراهیمیان ) - صفر
ساختِ فیلم تو یه لوکیشن بسته و محدود برا کارگردانای این کاره هم یه کابوسه چه برسه کارگردان ِ کار اولی ...

حق سکوت ( هادی ناییجی ) - ۲از ۱۰
فیلمای ساخت حوزه هنری یه جوری یـَن ... اَصن کاری نداریم با خوب و بد بودنش ...
ده دیقه اول این جور فیلما رو ببینی ،قشنگ میفهمی حوزه هنری توش مشارکت داشته، کارگردانش کار اولیه، رضا میرکریمی یـَم تهیه کــُنندَشه ...
همشون یه قالب دارن، فقط عوامل عوض میشه ...

پنج ستاره ( مهشید افشارزاده ) - ۸ از ۱۰
من توقع ام از یه فیلم سینمایی در همین حده ...
تو ایران کــَمـَن کارگردانایی که بتونن یه داستان ساده و خطی رو ، سرراست و بدون لکنت روایت کنن ...
صدای مریض و گرفته شهاب حسینی رو خریدارم .... بهنوش بختیاریش که ده از ده بود ...

چ ( ابراهیم حاتمی کیا ) - ۳ از ۱۰
حیف ِ چمران ... سوخت ...

پایان خدمت ( حمید زرگرنژاد ) - ۴ از ۱۰
پسر ِ خوب بازی میکنه ... چن تا فیلم دیگه اَزش دیدم... آینده داره ...

مردن به وقت شهریور ( هاتف علیمردانی ) - صفر
فیلم ِ اولش خیلی حلوا حلوا شد ، اینم نتیجـَـش ...
چرت ِ به تمام معنا ...

اشباح ( داریوش مهرجویی ) - ۷ از ۱۰
من خر نیستم ...

عاشق ها ایستاده میمیرند ( شهرام مسلخی ) - ۳ از ۱۰
زحمتِ خودشو کشیده ولی خب در نیومده ...چیکار کنه ؟
خسته نباشه ...

خانه ایی کنار ابرها ( جلال دهقانی ) - ۳ از ۱۰
یه ایده خوب و بکر پیدا کرده ... در همین حد ...

سایه روشن ( فرزاد موتمن ) - ۸ از ۱۰
قدر ندیده ترین فیلم امسال ...
خاطره شبهای روشن رو تداعی کرد ... به معنای واقعی کلمه ،فیلم ،کارگردانی شده ... بازی ایی که با زمان میکنه ... میزانسنا، بازی بازیگرا ...لوکیشن ... حرکتهای دوربین ...
موتمن واقعا آدم بلدی یه ...

شیار ۱۴۳ ( نرگس آبیار ) - ۴ از ۱۰
ما که مادر شهیدی تو این فیلم ندیدیم ...

الان با این وضعیت، راه ندادن ِ فیلم ِ عبدی پور تو جشنواره، یه پوئن مثبت براش محسوب میشه ...
میتونه جمله تبلیغاتی فیلمش این باشه : « فیلمی که به جشنواره فجر راه پیدا نکرد »
اگه تو سال ِ ۹۳ اکران بشه قطعا بهترین فیلمه سال ِ بعد خواهد بود ... ندید ...

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
Blue.Is.the.Warmest.Color.2013
فیلم خوبی بود اما مشکلاتی داشت زمان فیلم به نظرم میتونس حتی تا 1 ساعت کمتر باشه خیلی به جزئیات پرداخته بود که گاهی وقتا ادم حوصلش سر میرفت
فیلم از 3 بخش تشکیل شده بود بخش اول در مورد خود ادل بود. بخش دوم رو زیاد واردش نمیشم:d بخش پایانی فیلم به نظر اوج زیبایی فیلم بود واقعا عالی بود یعنی یجورایی کلیشه ای تموم نشد
7.5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر