Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

CAD

کاربر سایت
May 23, 2013
51
نام
شایان
پارادوكسو اصلا كى انداخت دهنت معناشم اشتباه يادت داده:d

نه معنای پارادکسو فقط شما می دونی، ما هم مینیون های شما هستیم و باید به تمام حرفهای شما گوش کنیم.

=====================

Jackass Presents Bad Grampa

5/10

نمی دونم چرا اصلا با این نسخه حال نکردم. بهترین بخشش همون میس پچنت بود :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
In-Time-Poster.jpg

In time
7.3/10

فیلم خوبی بود! موضوع بسیار جالبی داشت و نوآوری هم زیاد داشت!
البته یکم بعضی جاهاش تخیلی و الکی بود و بعضی جاهاشم فیلم هندی بود :| ولی بازم در کل فیلم خوبی بود! بازی Justin timberlake هم خوب بود!

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
Blue jasmine
فيلمه قشنگى نبود،به قوله يكى از دوستان پنداموز(!:d)بود.خوبيش اين بود كه برعكسه فيلمه wolf of wall يا dallas buyers كه نقشه اصليو بازيگرانه مردش به عهده داشتن،اينجا بازيگرايه زن نقشه اصلى رو به عهده داشتن.فيلمو ديدم خيلى ياده midnight in parris افتادم.بازيگرايه زنه فيلم خيلى خوب بودن و به نظرم جفتشون شانسه اسكارن.فيلمنامشم قشنگ بود.ديگه نكاته منفيه فيلمو نميگم.
٦.٥/١٠

نه معنای پارادکسو فقط شما می دونی، ما هم مینیون های شما هستیم و باید به تمام حرفهای شما گوش کنیم.
كسى با شما حرفى زد؟

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
Blue jasmine
فيلمه قشنگى نبود،به قوله يكى از دوستان پنداموز(!:d)بود.خوبيش اين بود كه برعكسه فيلمه wolf of wall يا dallas buyers كه نقشه اصليو بازيگرانه مردش به عهده داشتن،اينجا بازيگرايه زن نقشه اصلى رو به عهده داشتن.فيلمو ديدم خيلى ياده midnight in parris افتادم.بازيگرايه زنه فيلم خيلى خوب بودن و به نظرم جفتشون شانسه اسكارن.فيلمنامشم قشنگ بود.ديگه نكاته منفيه فيلمو نميگم.
٦.٥/١٠

آقا جان من بیا نکات منفی فیلم رو بگو. خیلی کنجکاوم من.

آخرین ویرایش:

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
کسی فیلم movie 43 رو دیده ؟ میتونم بگم غیر عادی ترین کمدی قرن 21 بود :)) =)) فیلمشو حتماً ببیننین خیلی خنده داره 10/10 میدم بهش امتیازش تو imdb 4.1 شده ولی به خاطر سبک عجیبشه فکر کنم واقعاً ارزش دیدن رو داره نیبینین نصف عمرتون بر فناست :d

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
کسی فیلم movie 43 رو دیده ؟ میتونم بگم غیر عادی ترین کمدی قرن 21 بود :)) =)) فیلمشو حتماً ببیننین خیلی خنده داره 10/10 میدم بهش امتیازش تو imdb 4.1 شده ولی به خاطر سبک عجیبشه فکر کنم واقعاً ارزش دیدن رو داره نیبینین نصف عمرتون بر فناست :d

آره دیدم من . فیلم جالبیه
به خصوص همون اولش که زیر چونه هیو جکمن رو نشون داد خیلی خندیدم:))

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Saw
فوق العاده قشنگ و جذاب با یک داستان عالی!
بی نظیر شروع و تموم می‌شه و واقعا از همه لحاظ چه معما ها و چه فیلمبرداری و... عالی ـه.
شخصیت پردازی هم خیلی خوب توش صورت گرفته.
10 از 10
Saw II
ادامه زیبا و البته کمی خشن تر و منزجر کننده تر از قبلی.
صحنه های خوبی داشت و همون شخصیت پردازی عالی رو هم ادامه می‌داد.
8.5 از 10
Saw III
یک کم رنگ و بوی تکرار گرفته و به نظر افت کرده!
به اضافه این که پریدن فیلم از چند تا صحنه مختلف به هم دیگه با توجه به این که چند تا عنصر اصلی داستان از هم دور هستند یه جاهایی رو اعصاب و شاید گیج کننده باشه.
پایان جالبی داشت و به نظرم Saw IV پتانسیل یک داستان جذاب دیگه رو داره ولی باید آخرین نسخه باشه.
8 از 10
Saw IV
هنوز دانلودش تموم نشده :D
نسخه های بعدی هم به نظرم آب بندی می‌شن و قشنگی قبلی ها رو نخواهند داشت دیگه :-" :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
Pacific Rim
9/10

نهایت کمال یه فیلم توی این سبک ! :D درسته که مشکلاتی داشت ، ولی خیلی خوب تونسته بود اون حس و حالی که میخواست رو منتقل کنه. فقط به نظرم میشد یه کم بیشتر روی روابط بین کاراکترها کار کرد. البته شاید در اون صورت خسته کننده میشد و از این حالت ساده و خالص (کلمه بهتری پیدا نکردم !) درمی اومد.
هیولاها و روبات های فیلم هم خیلی عالی طراحی شده بودن و کلاً فیلم به شدت با سلیقه من جور بود ! فیلمی که ادعای روشنفکری نداره و بسیار سرگرم کننده هست و به هدفش میرسه.

The Conjuring
5/10

کلیشه خالص ! :D یه فیلم کاملاً قابل پیش بینی که میشه 99% صحنه های ترسناکش رو از قبل متوجه شد و توی بنگاه های شرط بندی سر هرکدوم شرط بست ! :D ملت جوری از ترسناک بودنش میگفتن که من پیش خودم گفتم وصیت نامه رو بنویسم و بعد برم سراغش ، ولی میزان خنده هام بیشتر از ترس هام بود !
اون مادره خودش به تنهایی نقش اساسی توی کمدی شدن فیلم داشت ! مخصوصاً اون صحنه های آخر که قیافه ـش شبیه جک جونورهای Evil Dead شده بود ! =)) صحنه هایی که ملت روی زمین و در و دیوار کشیده میشدن هم خیلی با نشاط بود ! :D
متأسفانه من این مشکل رو دارم که فیلم های جن گیری برام خنده دار هستن. چون عقیده ای به این چیزا ندارم و وقتی که اول فیلم مینویسه بر اساس اتفاقات واقعی ، میزان خنده دار بودنش بیشتر هم میشه ! :D یعنی یه فیلم زامبولی که ادعای واقعی بودن نداشته باشه برای من خیلی ترسناک تر هست تا همچین فیلمی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر