Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
اسپويله گراويتى:
اقا بينى و بين الله،سرگردان شدنه دو فضا نورد تو فضا،رفتنه يكيشون به سمته فضا نورده يكى از كشورايه ديگه،نجات دادنه خودش و برگشت به زمين،داستانه خاصى محسوب نميشه؟يعنى شما اين داشتان و هر روز و هر هفته ميشنوى؟:d

یاد یه بابایی افتادم میگفت "جایی برای پیرمردها نیست" چه فیلم مزخرفی بود؛ یه سگه بود، بعد میرفت، بعد یه یارویی بود همه رو میکشت، ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,381
نام
Majid
اسپويله گراويتى:
اقا بينى و بين الله،سرگردان شدنه دو فضا نورد تو فضا،رفتنه يكيشون به سمته فضا نورده يكى از كشورايه ديگه،نجات دادنه خودش و برگشت به زمين،داستانه خاصى محسوب نميشه؟يعنى شما اين داشتان و هر روز و هر هفته ميشنوى؟:d
خوب هر فیلمی یک همچین داستانی داره! توی اینجور فیلما داستان مهم نیست اون نو آوری و موضوع و نحوه روایت داستان مهمه که Gravity واقعا شاهکار بود!
از بقیه جهات هم حرف نداشت مخصوصا بازیگری و جلوه های ویژه! من فقط یک چیز که عذابم داد این بود که فیلم کوتاه بود و بعضی جاها واقعا لفتش میداد تا یک کاری رو انجام بده تا مدت زمان فیلم بالا بره و همین باعث خسته کننده شدن فیلم میشد !

ولی در کل شاهکار بود :x

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
پ.ن:اسكارو دى كاپريو ميبره.

دی کاپریو برای بازیش تو wolf of wall street اونقدرها هم عالی نبود که اسکارو ببره ولی از اونجایی که جایزه ی بهترین بازیگر مرد تو فیلمهای ژانر کمدی رو از منتفدها گرفت احتمال اینکه اسکار رو هم ببره بالاست هر چند اسکار هم همچین جایزه ی خاصی نیست و همش پارتی بازی و سی یا 30ـه ! من یکی که people choice award رو معتبرتر از اسکار می دونم !

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
دی کاپریو برای بازیش تو wolf of wall street اونقدرها هم عالی نبود که اسکارو ببره ولی از اونجایی که جایزه ی بهترین بازیگر مرد تو فیلمهای ژانر کمدی رو از منتفدها گرفت احتمال اینکه اسکار رو هم ببره بالاست هر چند اسکار هم همچین جایزه ی خاصی نیست و همش پارتی بازی و سی یا 30ـه ! من یکی که people choice award رو معتبرتر از اسکار می دونم !
منم نگفتم دى كاپريو بازيش بهتر بود.اما اسكارو ميدن بهش.البته بازيش واقعا خوب بود،اما شايد بهترين نبود.پارتى بازى كه نيست،بهتره بگيم سياست هايه كاريه خودشونو دارن:d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
1506865_640216476058236_1451897044_n.jpg

انقدر منتظر موندیم Gravity بیاد بلوریش و نیومد، آخر دیگه ما همون WebDLـش رو گرفتیم دیدیم!
واقـــعـــا عالی بود. حس غریبگی فضا رو قشنگ تونسته بود القا کنه. من نکته ی منفی خاصی توی فیلم ندیدم. از نظر ویژوال ایفکت هم محشر بود انصافا". همه چیز CG بود ولی کاملا رئال به نظر می رسید...
اُسکار Edit و جلوه های ویژه رو از الآن واسه فیلم کنار گذاشتم.

10 / 8.9

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

اون که به خاطر جایزه هایی که به امثال جاستین بیبر و بازیگران تویلایت و این ها میده نشون داده ارزش اش کلا از اسکار و کن و گولدن گلوب بالاتره و درک جایزه دهنده هاشون از مال این سه تا که اشاره کردم بالاتره . کفره شما اسکار رو با پیپل چویس آواردز و ام تی وی مقایسه کنید چون این ها به هنر واقعی جایزه می دن ولی اسکار و امثالهم اصلا کاری ندارن هنر و شاهکار واقعی چیه .

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
اون که به خاطر جایزه هایی که به امثال جاستین بیبر و بازیگران تویلایت و این ها میده نشون داده ارزش اش کلا از اسکار و کن و گولدن گلوب بالاتره و درک جایزه دهنده هاشون از مال این سه تا که اشاره کردم بالاتره . کفره شما اسکار رو با پیپل چویس آواردز و ام تی وی مقایسه کنید چون این ها به هنر واقعی جایزه می دن ولی اسکار و امثالهم اصلا کاری ندارن هنر و شاهکار واقعی چیه .

من کاری ندارم که ب کی جایزه میدن جاستین بیبر و امثالهم هم هنرمند نیستن و واسه یه عده بچه تو سن خودشون خوبن!!! حرف منم اینا نبود حرف من این بود که حداقل تو pca یه ذره صداقت هست مردم رأی دادن حالا ب هر دلیلی و کسی رو که دوست داشتن انتخاب کردن ! اوسکارو من تا پارسال خیلی قبولش داشتم ولی وقتی فیلمی مثه آرگو با اون کارگردان تازه کارش کنار عنوانای بزرگی مثه لینکون جایزه اوسکارو گرفت فهمیدم که همه ی اینا تبلیغی بیش نیست و سیاست هر جایی خودشو وارد کرده!!! اصن اینطور بگم کل award show های آمریکایی صادقانه نیست!!! کافیه مراسم blue dragon که مربوط ب کشورای جنوب شرق آسیا میشه رو ببینین اونوقت میفهمین که چرا اوسکار و امثالهم رو قبول ندارم

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
اینقدر یعنی بده ؟:-s
دوست من نه تحت تاثیر اونایی قرار بگیر که فیلم رو می کنن بهترین فیلم تاریخ نه اونایی که تحت تاثیر شهرت فراستی و جو فیلم اروپایی و کوبیدن هالیوود دارن له می کنن فیلم رو...فیلم ببین اگه خوشت اومد درسته اگه خوشت نیومد هم درسته...

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

دوست من نه تحت تاثیر اونایی قرار بگیر که فیلم رو می کنن بهترین فیلم تاریخ نه اونایی که تحت تاثیر شهرت فراستی و جو فیلم اروپایی و کوبیدن هالیوود دارن له می کنن فیلم رو...فیلم ببین اگه خوشت اومد درسته اگه خوشت نیومد هم درسته...
تضمينى هست كه اگر ايشون بعد از ديدنه فيلم بياد اينجا و بگه خوشم نيومد،شما بهش نگى تحته تاثيره فراستى و اساتيده بازيسنتر؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
220px-Turbo_(film)_poster.jpg

Turbo

انیمیشن جالبی بود و صحنه های نسبتا خنده داری هم داشت.
داستان و موضوع قشنگی هم داشت که خب البته باید بگم منتظر یه پایان خز برای سبک های این طوری بودم که به نظرم خوب تموم شد.
پایان ـش اصلا چیز جدیدی نداشت ولی همین که شبیه Ending های کلیشه ای داستان های این دسته نبود ارزش رو بالا برد.
درکل چیزی نیست که بگم خیلی قشنگ بود و حتما ببینید و... ولی برای پر کردن وقت و سرگرمی بد نیست.

7 از 10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,381
نام
Majid
تضمينى هست كه اگر ايشون بعد از ديدنه فيلم بياد اينجا و بگه خوشم نيومد،شما بهش نگى تحته تاثيره فراستى و اساتيده بازيسنتر؟
آره :D
والا توی صفحه های قبلی هم نگاه کنی یکی هست به Gravity 10/10 میده و میگه شاهکار بود و بهترین فیلم سال و ... بعد یکی پشت سرش میاد یک 4/10 بهش میده و میگه افتضاح بود و فقط جلوه ویژه داشت ولی من ندیدم کسی بگه تحت تاثیر فراستی بود :D
هر کسی سلیغه ای داره اگه تو گیر ندی بهش کسی فکر نکنم گیر بده :D :D :D

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
her

Her-reelgood.jpg

10/10

دنبال دلیلی‌ می‌گشتم که از فیلم نمره کم کنم.
مشخص که چیزی پیدا نکردم :D

چرا فونیکس کاندید اسکار نیست...؟چرا...؟
از عاشقانه خوشم نمیاد،اما این چیز دیگه ای‌ بود.حیف که از طرف آکادمی تحویل گرفته نشده و گرنه می‌تونست حداقل ۳ اسکار(فیلم‌-نیویسند‌-بازیگر)بگیر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر