Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
Captain Phillips: 9.2/10

عالی! فقط میتونم بگم عالی! بشدت لذت بردم! حتی کمی بیشتر از Gravity !!!
فیلم بشت اتمسفر عالیی داره! آدم واقعا حس میکنه این اتفاقات واقعی هست و واقعا این شخصیت ها وجود داشتن! بازی محشر تام هنکس هم یکی از نکات مثبت فیلم بود! واقعا بازیش حرف نداشت! :x
داستان فیلم با اینکه Based on true story هست خیلی زیبا و جذاب بود! و کارگردان هم از این داستان واقعی به بهترین نحو ممکن استفاده کرد! و میتونم بگم بدون هیچ شکی بین عناوینی مثل Rush و Frutvale Station و بقیه فیلمایی که امسال بر اساس داستان واقعی ساخته شدن با فاصله زیاد بهترین هست! و احتمال اینکه اسکار یا گلدن گلوب بهترین فیلم سال رو هم بگیره خیلی خیلی زیاده!

واقعا کسی اگه امسال این فیلم رو از دست بده یعنی نصف عمرش بر فناست :D
فیلم جوری منو هیجانی کرده بود که یک عالمه تخمه رو بدون اینکه بفهمم تا ته شکستم که تا آخر فیلم داشتم پوستاشو میخوردم از بس جلب فیلم شده بودم! :D واقعا شاهکاری بود! :x
این فیلم نشون میده یک کاپیتان چقدر میتونه با ارزش باشه! و کاپیتان فیلیپس هم که شخصیتش واقعی هست خیلی مرد شجاع و باجرئتیه! واقعا دمش گرم! و مهم تر از اون بعد از این همه اتفاق که براش افتاده سال 2010 دوباره برگشته به کشتی رانی! من اگه جاش بودم از دریا وحشت میکردم :D

فیلم خوب بود.اما تنها چیزیش که عالی‌ بود، تام هنکس و برکت عبدی بودن.باقیش خوب بود اما در حد اسکار نبود دیگه:D البته هیجان خیلی‌ خوبی داشت.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
فیلم خوب بود.اما تنها چیزیش که عالی‌ بود، تام هنکس و برکت عبدی بودن.باقیش خوب بود اما در حد اسکار نبود دیگه:D البته هیجان خیلی‌ خوبی داشت.
اتفاقا چرا نباشه؟ :D معمولا از فیلمایی که از رو داستان واقعی ساخته میشه! انتظار یک چیز خفن که ندارن! توی این فیلما فقط خوش ساخت بودن و بازیگرا و صحنه سازی و ... اینا مهمه! داستان که از اول حاظره!
این فیلمم که از همین لحاظ ها تکمیل بود! توی Best Picture گلدن گلب هم نامزد شده! پس اسکار هم احتمال میره نامزد بشه! متا هم که خیلی بالاست :D که البته تو کلا اعتقادی نداری وللش :D
بنظر من که جز بهترین فیلمای امسال بود!

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
اتفاقا چرا نباشه؟ :D معمولا از فیلمایی که از رو داستان واقعی ساخته میشه! انتظار یک چیز خفن که ندارن! توی این فیلما فقط خوش ساخت بودن و بازیگرا و صحنه سازی و ... اینا مهمه! داستان که از اول حاظره!
این فیلمم که از همین لحاظ ها تکمیل بود! توی Best Picture گلدن گلب هم نامزد شده! پس اسکار هم احتمال میره نامزد بشه! متا هم که خیلی بالاست :D که البته تو کلا اعتقادی نداری وللش :D
بنظر من که جز بهترین فیلمای امسال بود!
منم با همه اينايى كه گفتى موافقم،اما اسكار ببر نيست،نگاه كنى يه سرى فيلما امسال خيلى پشت سرش تبليغات بيشتره.برايه همين به اين فيلم نميدن،مثلا گراويتى،١٢سال بردگى و اينا خيلى برايه اسكار احتمالش بيشتره.اما بازيگره مرد خيلى شانس داره:d

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
we're the millers
فیلم افتضاحی بود! اصلا هم خنده دار نبود بعضی جاها بعضی تیکه های جالبی مینداختن ولی در کل هیچی نداشت طنزش فوق العاده مزخرف و بی محتوا بود.
بین فیلم the heat و we're the millers مونده بودم اشتباه کردم این فیلم رو دانلود کردم فکر می کنم the heat بهتر باشه یا حداقل کمی خانوادگی تر

3/10

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
captain phillips
Captain-Phillips.jpg

دیالوگ های تامل بر انگیز؛ نیمه دوم بی نقص و انتقاد واضح از سیاست های ارتش آمریکا با پایانی که داشت .
8/10

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
captain phillips
Captain-Phillips.jpg

9/10

جروه بهترین فیلم های 2013...عالی بود واقعا لذت برم بازی تام هنکس معرکه بود برکت عبدی هم خوب تونست نقششو بازی کنه واقعا دلم برای کاپیتان فیلیپس سوخت بنده خدا چه سختی هایی رو تحمل کرده بوده! پیشنهاد میکنم کسی فیلم رو از دست نده!

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
We're The Millers

5/10
-----------------
Rush

9/10
از بهترین فیلم هایی بود که دیدم. خیلی خوب فضای دهه 70 F1 رو به تصویر کشیدن. برخلاف فضای امروز F1 که رانند ها همش درگیر تبلیغات و اسپانسرو ... هستن ، دهه 70 فقط سرعت و خطر بود. لذت بردم واقعا.
فقط ای کاش یکم زمان بعد از قهرمانی هانت رو هم اضافه میکردن. R.I.P James Hunt

-------------
Gravity

8/10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
تو اسپويلر اون قسمته انتقاد از ارتشو يه توضيح ميدى؟
تا جایی که من برداشت کردم منظورش این بود که آخرش ارتش آمریکا مجبور شد واسه نجات دادن کاپیتان سه تا سومالیی رو بکشه که یکیشون زیر 18 سال بود! که آخرش وقتی تیر زدن کاپیتان فیلیپس هی میگفت نه نه نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر