Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
اَللهم اَشفه کُلِ مریض !

الهی آمین !

-----------------------------------------------------

این چند وقت فیلم زیاد دیدم ، اما حوصله امتیاز دادن رو نداشتم راستش :d اما به طور خلاصه به چندتاشون که از همشون قشنگتر بودن امتیاز میدم ( اگه کسی توضیح درباره فیلم میخواست بگه بزارم )

Invictus ............................... 8.5
Everybody's Fine .................................. 7.5
Ghost .............................. 8
Precious ........................... 8.5
Dirty Harry .............................. 8
Reign Over Me ............................ 8
Gangs of New York .......................... 9.5
Fantastic Mr. Fox ...................... 8.5
Escape From Alcatraz .......................... 8
Crash ................................. 8.5
The Road ................................. 8
Shrink ......................... 9
The Boondock Saints II : All Saints Day ........................ 9
Avatar ......................... 8.5
I Love You, Man ........................ 7.5
Amelie ........................... 9
The NoteBook ............................... 8

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
الهی آمین !

-----------------------------------------------------

این چند وقت فیلم زیاد دیدم ، اما حوصله امتیاز دادن رو نداشتم راستش :d اما به طور خلاصه به چندتاشون که از همشون قشنگتر بودن امتیاز میدم ( اگه کسی توضیح درباره فیلم میخواست بگه بزارم )

Invictus ............................... 8.5
Everybody's Fine .................................. 7.5
Ghost .............................. 8
Precious ........................... 8.5
Dirty Harry .............................. 8
Reign Over Me ............................ 8
Gangs of New York .......................... 9.5
Fantastic Mr. Fox ...................... 8.5
Escape From Alcatraz .......................... 8
Crash ................................. 8.5
The Road ................................. 8
Shrink ......................... 9
The Boondock Saints II : All Saints Day ........................ 9
Avatar ......................... 8.5
I Love You, Man ........................ 7.5
Amelie ........................... 9
The NoteBook ............................... 8
درود
در مورد the road-the note book-shrink ميشه يه توضيح بدي؟
مرسي

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
درود
در مورد the road-the note book-shrink ميشه يه توضيح بدي؟
مرسي

The Road

داستان این فیلم درباره ی یه پدر و پسر هست که برای ادامه بقا به طرف جنوب میرن . از بقیه آدم های دیگه هم فرار میکنن چون انها هم واسه تغذیه کردن آدمهای دیگه رو میخورن ! کلا قعطیه همه جا و ...

The NoteBook

داستان این هم کلا رومانتیک و عاشقانست ! پایانش هم هم یه جورایی sad-Ending هست . داستان مربوطه میشه به یه پسر روستایی که عاشق یه دختر پولدار میشه که واسه بدست آوردنش هر کاری میکنه اما پدر و مادر دختره:d ...

Shrink

داستان این رو دقیقا یادم نیست که کامل توضیح بدم اما تا جایی که یادمه اینجور بود که یه روان شناس معروف ( کوین اسپیسی ) که زنش رو از دست داده و دائم الخماره و مشکلاتی که بیماراش دارن و ....

شاید زیاد خوب توضیح نداده باشم ، اما دیدن هر 3تاشونت رو بهت توصیه میکنم !

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ghost writer
یکی از فیلم های عجیبی بود که دیدم!یه حسی تو فیلم بود که بیشتر تو فیلم های فانتزی تیم برتون می شه دید نه فیلمی از پولانسکی!به هر حال فیلم جالبی بود و با موزیک جالب!آخر فیلم هم تقریبا از وسطاش حدس می زدم....
8.8/10
الان خیلی منتظرم کیفیت خوبه inception بیاد........................................

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من که اصلاً نمیتونم یه لحظه هم یه همچین فیلمی که سرو صدا بپا کرده رو با صدایی که از ته چاه در میاد و تصویری که باید چراغو خاموش کنم تا شاید از اون تصویر گنگ و تاریک صورت طرف رو تشخیص بدم ببینم!!
حالا شما تفاوتی احساس نمیکنی بین یه dvdrip وCam و TS یه چیزه دیگست!!:-o:-o
سر و صدا به پا کردن چه ربطی به قشنگی داره.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
سر و صدا به پا کردن چه ربطی به قشنگی داره.
ربطش به اینه که شاید منم مثل اون همه آدمی که از فیلم خوششون اومده خوشم بیاد!!!

جوری حرف میزنی که انگار اونهمه آدم که فیلمو دیدن آدم نبودن و فهم و شعور نداشتند و از معدشون نظر وٍل دادن!!!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
ربطش به اینه که شاید منم مثل اون همه آدمی که از فیلم خوششون اومده خوشم بیاد!!!

جوری حرف میزنی که انگار اونهمه آدم که فیلمو دیدن آدم نبودن و فهم و شعور نداشتند و از معدشون نظر وٍل دادن!!!
شاید فهم و شعور داشتن اما خیلی وقت بوده که فیلم خوب ندیده بودن. اکشن فیلم مثل فیلمهای جیمز باند و xXx بود، داستانشم اونقدر جالب نبود. اما در بین فیلمهای سه سال قبل (مخصوصا گربه های آبیِ جیمز کامرون) سر بود.

8y9vd1qdfe39a74clwv.jpg

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
The Girl With The Dragon Tattoo

واقعا مدتها از اخرین باری که یه Crime, Mystery، که از شدت تعلیق ادم رو، رو لبه صندلی خودش نگه داره، میگذره.
فیلم با یک داستانی فرعی در مورد دو کارکتر اصلی شروع و سپس موضوع اصلی خودش رو روایت میکنه (دقیقا موقعی که فکر میکنید که با یک تریلر جنایی با مضمون ژورنالیستی که میخواد عدالت رو به تنهایی بر قرار کنه، طرفید فیلم خط داستان اصلی خودش رو پیش میگیره)
این فیلم واقعا ارزش دیدن داره و نشون میده که سینمای سوئد تو این دوسال (سال قبل فیلم Let The Right One In و امسال همین فیلم) روند رو به رشدی رو پیش گرفته و دوباره داره خودش رو مطرح میکنه.
مایکل اٌ سالیوان در مورد فیلم میگه: دختری با خالکوبی اژدها یک فیلم دو ساعت و سی دقیقه ای کمیاب است که حتی یک بار هم بیننده رو مجبور نمیکنه به ساعتش نگاه منه.
پیتر تراورس: این تریلر انفجاری از شدت تعلیق میلرزاند. پس اگر شما به فیلم دختری با خالکوبی اژدها بی توجهی کنید به این دلیل که زبانش سوئدی است و زیرنویس انگلیسی دارد، احتمالا لایق همان نسخه بازسازی هستید که هالیوود قطعا در تولیدش گند خواهد زد.
در ضمن این مطلب رو هم اضافه کنم که دیوید فینچر قصد داره نسخه ای جدید بر اساس (کتاب و) فیلم رو برای 2011 بسازه که فعلا در مرحله نگارش فیلمنامست.
(قسمتهایی از مطلب بالا از شماره 5 مجله 24 نوشته شده است)

• Like
Reactions: koorosh

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
چند تا فیلم دیدم حوصله ندارم عکس مکس بزارم...:d
Kick As
7.5/10
فیلم خوبی بود.ولی آخرش واقعا ضد حال بود...همه جاش واقعی بود جز همون جا....
Shutter Island
9/10
خود من ترجیح میدادم داستانش یه جور دیگه باشه.
Zombieland
7/10
داستان درست و حسابی هم خوب چیزیه!
Hurt Locker
5.5/10
واقعا چه جوری به این اسکار دادن؟فیلم به شدت تخیلیه!همه ی آمریکایی ها خوب بقیه بد.
Alice in Wonderland
7.5/10.
پایانش رو خیلی بد در آورده بودن!چی بود اون حرکات ناموزون آخه!ولی در کل ملاقات با شخصیت هایی که از بچگی دیده بودمشون جالب بود.

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
حس شدیدی نسبت به این اینسپشن دارم که خیلی توو مایه های شاتر آیلنده،از نظر همه چیزی مثل هایپ یا اوریت یا پاپیولار بودن توو کامنت دادن... یه وقت بود اردلان قرار بود به گفته خودش شاتر آیلند رو زیر ذره بین ببره توو فکسون اما دیگه پست نداد،کلا جالب داشت میشد که ...
من اینسپشن رو ندیدم،ولی شاتر آیلند رو برا دومین بار اگه دیدم نظرم رو میگم،هر چند به احتمال 90% زیرتیغ می برم یه چیزی توو مایه های کیک اس...به هر حال،خیلی خوبه که یه فیلمسازی بتونه متنوع در ساختن ژانر باشه،ولی نولان خیلی خوب میشد اگه یه چیزی توو مایه های پرستیژ ادامه میداد،نه فیلمهای اکشن...هر چند اکشن ساختنش رو هم دوست دارم اما ...

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Clash Of Titans
من به این تیپ داستانا علاقه دارم ولی کاش بجای دیدن این یه بار دیگه gow خودمونو بازی میکردم! بازیگر نقش اصلی غیرقابل تحمل بود.
4/10

Date Night
یه fun واقعی. من که خوشم اومد.
6.5/10

Boys Don't Cry
قبلا یه بار دیده بودمش. قطعا توی top20 من خواهد بود. به نظر من شاهکاره...
9.5/10

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,525
نام
محمد
سلام!
امروز چند تایی انمیشن کوتاه دیدم که بهشون نمره میدم:
Geri's Game 8.0 of 10
Partly Cloudy 9.0 of 10
One Man Band 7.0 of 10
For the Birds 8.0 of 10
Knick Knack 7.0 of 10
Oktapodi 6.0 of 10
Father and Daughter 9.0 of 10

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
V for Vendetta
8/10

34e5b40.jpg&imgrefurl

مشکل این بود که از روی یک کمیک استریپ ساخته بودنش و باید همش رو توی یک فیلم میچپوندن به خاطر همین بعضی از جاها رو خیلی سطحی رد شده بود که در کمیک اصلی مهم بودن، علاوه بر این V ِیک Super Hero حساب میشه (یه جورایی حداقل) ولی برای اینکه فیلم تم سیاسی و فلسفی ش حفظ بشه از رو این قضیه هم رد شده بود که بعضی جاها اکشن اغراق آمیز میشد. در کل این کارها لازم بود که انجام بشه واگرنه خیلی بدتر از این از آب در میومد.
اما جایی که مهمه همون تم فلسفی سیاسی ش هست که هر کسی با یه ذره درک و شعور بهش نگاه بکنه و از لایه اکشنش رد بشه میبینه که چه مفهوم بزرگی پشت این فیلم هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر