Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Every Body's Fine
everybodys_fine_poster3.jpg

قشنگ بود . يه جورايي فيلم خيلي ارومه . زندگي ساده يه پير مرد رو خيلي خوب به تصوير كشيد
8/10

Nine Dead
NineDeadCoverPoster.jpg

مزخرف به تمام معنا !!! . پيشنهاد ميكنم اصلا دور ور برش نرين !
1/10

The Road
The-Road-poster-3.jpg

اصلا خوشم نيومد . يه فيلم بي سر ته . با داستاني گنگ . بدون هدف. كي ميخوان اين قضيه اخر دنيا رو
ول كنن خدا ميدونه .

4/10

Hosein M

کاربر سایت
0x91affe7ue91s17fp1.jpg

4/10
چهار تا بچه سوسول شدن قهرمانLOL اون چهار هم به خاطر بازیگر مورد علاقم(کیج) و اهنگای خوب فیلم بود

lw493y96yvuf4tels0es.jpg

7/10
فیلم بدی نبود فقط نمیدونم اون دختره کجاش خوشگل بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یاد افغانای مهاجر می افتاد ادم اون دختره رو میدید

fantastic-mrfox-posterdebut-full-337x500.jpg

7.5/10
بی محتوا _دوبله ی عالی در کل تجربه ی خوبی بود

paranormal activity
1/10
نمیدونم چی تو این فیلم هست که بعضی ها جو زده شدن از همون اول فیلم فاقد داستان و من به شخصه تونستم بعد از 10 دقیقه دیدن فیلم اخرش رو حدس بزنم یعنی در این حد مزخرف داستان قدم به قدم و تابلو پیش میره اول پتو تکون میخوره بعد در باز میشه بعد لوستر تکون میخوره و............. بعد اقا روحه پرو تر میشه و دست به ناموس مردم میزنهlol
در کل من وبرادرم داشتیم میخندیدیم تا بترسیم:)) بازم تاکید می کنم فیلم داستان ندارههههه
از همون اول هم قصدش معلومه ترسوندن که خوشبختانه مخاطب عام رو میترسونه ولی نمیتونه ما رو با این مسخره بازی و نمایش مزحک بترسونه

آخرین ویرایش:

aydingta

کاربر سایت
0x91affe7ue91s17fp1.jpg

4/10
چهار تا بچه سوسول شدن قهرمانLOL اون چهار هم به خاطر بازیگر مورد علاقم(کیج) و اهنگای خوب فیلم بود

lw493y96yvuf4tels0es.jpg

7/10
فیلم بدی نبود فقط نمیدونم اون دختره کجاش خوشگل بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یاد افغانای مهاجر می افتاد ادم اون دختره رو میدید

fantastic-mrfox-posterdebut-full-337x500.jpg

7.5/10
بی محتوا _دوبله ی عالی در کل تجربه ی خوبی بود

paranormal activity
1/10
نمیدونم چی تو این فیلم هست که بعضی ها جو زده شدن از همون اول فیلم فاقد داستان و من به شخصه تونستم بعد از 10 دقیقه دیدن فیلم اخرش رو حدس بزنم یعنی در این حد مزخرف داستان قدم به قدم و تابلو پیش میره اول پتو تکون میخوره بعد در باز میشه بعد لوستر تکون میخوره و............. بعد اقا روحه پرو تر میشه و دست به ناموس مردم میزنهlol
در کل من وبرادرم داشتیم میخندیدیم تا بترسیم:)) بازم تاکید می کنم فیلم داستان ندارههههه
از همون اول هم قصدش معلومه ترسوندن که خوشبختانه مخاطب عام رو میترسونه ولی نمیتونه ما رو با این مسخره بازی و نمایش مزحک بترسونه
به شدت با تمام نظرات ایشون موافقم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کیک اس که بچه سوسول بودن مخصوصا اخرش که منفجر شدم از خنده وقتی پرواز می کردن(این اجنبیا هم که عاشق صحنه های این تیپین )
پانارومال هم که مسخره به تمام معنا !!!!!!!! بازم مخصوصا اخرش که دختره جنی شد =))کلیشه در حد تیم ملی
و اقای فانتاستیک هم درسته دوبله هاش حرف نداشت ! اونم جرج کلونی عشق من :xولی حیف محتواش هیچی نبود مخصوصا نبرد بین انسانها و حیوونا که بی ربط بود !!!
پرنس هم که دیگه نمیدونم کجاش پرنس بود با اون داستانش !! دختررو پایم به شدت به افغانیا شبیه بود =))اینا فکر کردن ایرانیا افغانیا؟=))

و shutter island اخرین فیلمی بود که دیدم !
درسته اون موضوع کلیشه ای هستش اما بازیه خوب دیکاپریو به شدت تاثیر گذاشته رو فیلم و فیلم به شدت گیرا شده !!
امتیاز من 9.5 از 10 :x
http://www.google.com/search?hl=en&...8YmlCw&ved=0CBEQBSgA&q=shutter+island&spell=1

Cj_sa

کاربر سایت
Salt
angelina-jolie-salt-movie.jpg

کارگردان:Philip Noyce
بازیگران:Angelina Jolie-Liev Schreiber
فیلمنامه:Kurt Wimmer
*در مورد فیلم باید بگم که غافلگیر شدم و انتظار یه همچین فیلم خوش ساختیو نداشتم.داستان فیلم هم در مورد یه مامور سیا ست که براش پاپوش درست می کنن و باقی ماجرا.یه فیلم خوب تویه دسته ی فیلم هایه جاسوسی،با یه فیلم نامه ی خوب-البته یه چندتا حفره ی بزرگ توش وجود داره ولی میشه بخاطر اکشن خوش ساخت فیلم بهش توجه نکرد- و چند تا سوپرایز به تمام معنا عالی که حسابی حدس زد پایان داستانو براتون سخت میکنه.
انجلینا جولی هم نقششو خوب بازی کرده و به نظرم کاراکترش واقعا قابل پذیرشه.در کل بازی هایه فیلم خوبن و از این نظر مشکلی نداره.
فیلم توصیه میشه به تمام دوستداران فیلم هایه جاسوسی و همین طور اکشن.
امتیاز 8 از 10

wesly gibson

کاربر سایت
منم
she is the man رو ديدم كه طنز جالبي بود و داستان نسبتا خوبي داشت بهش 8 ميدم از ده
just My Luck كه فيلم طنز خيلي قشنگ راجع به دو شخصيت كه يكيشون خوش شانسه و يكيشون بد شانس 8.5 از 10
she's out of my language هم ديدم 5.5 از 10

horror_08

کاربر سایت
saw v
2008
imdb
بهتر از 3 و 4 و ضعیف تر از 1 و 2
6

saw VI
2009
IMDB
به شماره های بعدی کمی امیدوارتر شدم ! ولی باز هم به خوبی 1 و 2 نبود.
6.5

milk
2008
IMDB
موضوع جالب و البته نو برای حیطه فیلم سازی و روایت تقریبا مستند گون فیلم فکر کنم دلیل اصلی استقبال عمومی ازش بود . البته بازی خوب شان پن هم توی روند فیلم تاثیر داشت!
داستان در مورد فردی به نام هاروی میلک هست که برای احقاق حقوق همجنس گرایان شروع به فعالیت میکنه
7.5

drag me to hell
2009
IMDB
ضعیف از نظر داستانی قوی از نظر ساخت!
داستان دختری که به واسطه ی یه پیرزن نفرین میشه و قبل از این که دچار مرگ بشه باید از این نفرین رهایی پیدا کنه !
6

big fish
2003
IMDB
برای بار دوم هیچ چیزی از ارزش هاش کم نشده بود و حتی به خاطر قسمت های پخش نشده توی نسخه ایرانی ( به خصوص موضوع زن برهنه ای که توی آب غرق میشد ) جذاب تر هم بود .
بیشک توی فیوریت ها قرار میگیره و از بیاد موندنیترین فیلم هایی که دیدم ! شدیدا توصیه میشه!
9.5

seven pounds
2008
IMDB
میشه گفت تاثیر گذار بود ! بازی ها واقعا خوب بودند و داستان هم به نسبت قوی !
داستان مردی که به تازگی همسرش رو زا دست داده و خودش رو از این بابت مقصر میدونه و نمیبخشه و حالا تصمیم داره با کمک به افراد دیگه خودش رو تسلی بده ! البته نوع این کمک در نوع خودش منحصر به فرد و تاثیرگذاره!
8.5

mary and max
2009
IMDB
انیمیشنی به غایت زیبا و دلنشین ! اگر چه اون قدر که دوستان لذت بردند من نبردم ! اصولا این مشکلی هست که من با تمام فیلم هایی که خیلی ازشون تعریف میشنوم دارم! بعد از WALL E بهترین انیمیشنی بود که دیدم !
داستان یه دختر بچه و یه مرد که از طریق نامه نگاری با هم آشنا میشند و دردهاشون رو از این طریق به هم منتقل میکنند !و کم کم این رابطه از یک نامه نگاری صرف فراتر میره !
8

هر شب تنهایی :d
من چی فکر کردم پیش خودم که نشستم به دیدن این شاهکار خدا داند! ( البته دلیلم برای دیدنش حضور لیلا حاتمی بود ولی اصلا دلیل خوبی نبود!)
0.5

همیشه پای یک زن در میان است
خوشم اومد ! در کل روایت داستان برام جالب بود توش هم یک سری حرف هایی زده شد که کمتر زده میشد ! باز هم هنر نمایی فردی مثل کیانیان این فیلم رو یک نمره بالا برد کلا سکانسی که با گلشیفته فراهانی داشت خیلی خیلی جالب بود برام (its for love its just for Business)
6.5

همین !
پاینده باشید!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
shining
بعضیا میگن بهترین فیلم جک نیکلسونه البته من کلا با جک نیکلسون حال نمیکنم ولی انصافا خوب بازی کرد و فیلم هم فیلم سنگین و جالبی بود در ژانر ترسناک هیجانی بهش9/10 میدم.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
10 things i hate about you
یک فیلم کمدی زیبا که متاسفانه تا به حال فرصت دیدن اون دست نداده بود . به همه کسانی که طرفدار فیلمهای کمدی در فضای دبیرستانی هستند توصیه میکنم این فیلم رو حتما ببینند.
امتیاز 8/10

HL2-GF

کاربر سایت
The Joneses

The-Joneses.jpg

ایده ی جالبی داشت ولی خوب روش کار نشد وگرنه میتونست فیلم خیلی خوبی بشه ولی فیلم متوسطی بود ، به هر حال برای یه بار دیدن ارزشش رو داره . در کل میتونم بگم برای مخاطب عام راضی کننده بود .

6.5 از 10

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
The Twilight Saga Eclipse

چند سال بود فیلم هندی ندیده بودم:D

ولی بد نبود ،خوشمان امد،برای جونای عاشق پیشه+دخترا-این فیلم 100%توصیه میشه.

6 الی 6.5 -10

داستانش هم که معلموه چیه.
این دخترک قصه ما-همه عاشقشن -یک مثلث عشقی هم داره و .لولو میخواد بیاد ...رو ببره!
اقا خروسه و اقا گرگه و اقا گرگایی که سبزیجات مصرف میکنن با هم متحد میشن تا نزارن لولو بیاد ... ببره:D

و ادامه داستان..................:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند